Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A matematika lemaradt a 4 közül. És nem azt mondja, hogy érettségizni kell, hanem azt, hogy emelt szinten legalább egyből.
Én a matematikát ajánlanám, meg a fizikát, ha történelemből esetleg nem tervezed, vagy nem annyira szimpatikus.
Emelt matektól nem kell megijedni, csak megfelelő dolgokra kell koncentrálni. Mindenkinek mondom, aki fontolgatja, vagy már benne van, hogy ha a tanára a tételekkel jön elő, amelyek majd a szóbelin lesznek, küldjétek el vele a francba! Azokat mindenki meg tudja csinálni magának, sok tanulást nem igényelnek. Nézzétek meg, milyen feladatok jöttek elő eddig, azokat kell orrba szájba nyomni.

(#2) Taknyoshal válasza Peter Kiss (#1) üzenetére


Taknyoshal
tag

Kössz, én pl nagyon hülye vagyok a matekhoz.

(#3) Peter Kiss válasza Taknyoshal (#2) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Ez nem igaz. :N Középiskolában a matematikára irányuló gondolkodás nagy része abból áll, hogy megpróbálunk visszaemlékezni egy olyan feladatra, ami hasonlít az adotthoz, és tudjuk a megoldásának menetét. Egyszer kell megérteni, nem is muszáj azonnal, de utána csak egy kis munka kell vele, és megy is. :K

(#4) Taknyoshal válasza Peter Kiss (#3) üzenetére


Taknyoshal
tag

Hmm, nekem pont a megoldás menete nem nagyon megy, nem tudom hogyan kezdjek hozzá.

(#5) Trub válasza Taknyoshal (#4) üzenetére


Trub
tag

Én most 11.-es vagyok és 3 faktot viszek: matek, fizika, info. Az info-t kenem vágom, akár le is érettségizhetnék most nyomban :) , a fizika egyszerű, de a matek.. :F

Eddig minden évben ötös voltam, most elmentem faktra, és jó ha megvan a négyes. Persze az én trehányságom is benne van sajnos. De a többi tantárgy a matekhoz képest gyerekjáték. A matekkal minden nap el kell tölteni egy fél órát mert különben nem lesz eredménye.

Még jó, hogy 3 faktot választottam, így legalább van miből mazsolázni érettségire :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) mocsanisi válasza Peter Kiss (#1) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem maradt le, mert matekból kötelező érettségizni, és a választottnak kell elvileg természettudománynak lenni. Nekem a magyar+töri megy jól, matekkal is ha foglalkozom nem megy rosszul. Nyelvérzékem viszont nagyon nincs, angol-német nagyon nem megy. Emelt szintűt még nem tudom miből kéne, magyar egész jó lenne de elvileg nagyon nehéz. Fizika passz, matek tuti nem, törit nem tudom milyen. Lehet kéne egy tesi emelt szintűt csinálni, az talán menne, bár az se egyszerű. Majd az idő eldönti :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#7) Taknyoshal válasza Trub (#5) üzenetére


Taknyoshal
tag

Napi fél óra matek nagyon kevés. Fél óra alatt nem lehet mit kezdeni. Nekem a fizika az új suliban azért nem megy, mert írtónehéz számításokat végzünk, én meg nem értek a matekhoz. Nekem különben is a nyelvek mennek a legjobban.

(#8) Trub válasza Taknyoshal (#7) üzenetére


Trub
tag

Hehe :) még a házit sem csináltam meg idáig, nemhogy még foglalkozzak külön vele.
Eddig ez ment is,mert ötös voltam, de fakton már nem ez a módi. De ha alapon lennék simán tudnám tartani az ötöst heti fél órával :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.