Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

Ha van valakinek tippje a jó minőségre, írja le bátran!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) <NewL>


<NewL>
addikt

origi adidas fekete (az a vastagabb susog is meg nem is anyag,szval origi:D) plusz goodyear fekete adidas cipő.
cipő az volt,még mindig megvan 2 év intenziv használat meg még most is fel tudom húzni

mondjuk rotty 60K de ha normálisan használja az ember 15évet is simán kibír.

(nem vicc a 15 év,mert pl a mostani susogós nike melegítőm 5 éve van meg,a lyukacsos belseje mér szét,pár cigiégetés,motor kipufogó égetés a lábánál de még mindig jó...otthon) - de ezek is 10-15K körül vannak.

ha olcsót veszel ezekből a márkákból akkor semmit sem érnek,az meg ,hogy egy jacko vagy lancast vagy mittomén milyen márkák vannak még olcsók ránézek,sehogy nem néznek ki - ilyen alapon bírják is több évig. én ezt a két (nike,adidas) márkát részesítem előnyben a sport,sportosabb cuccoknál.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#3) fekeandras


fekeandras
őstag

Én az Europark - Hervisben vettem pár éve egy KilimAnjaro túracipőt. sosem mentem benne túrázni, 2hónapot hordtam összesen, utcán. A második mosás után szarrá ment a komplett belseje. Levált a bélés. Ha mondták volna, hogy ez ,,egyszer használatos" cipő hülye lettem volna megvenni 50%-os akcióban 8000.- ért. Ennél még a legszarabb noname (hhe ,"no name" :DDD ) kínai piacos cipő is többet bír. :U

Kerüld a márkát ha jót akarsz.

(#4) tibi666


tibi666
senior tag

cipőkben tudom javasolni a salomon márkát.
van túracipőm, hótaposóm tőlük, nem áznak be, nagyon bírják a kiképzést.

(#5) Móci válasza <NewL> (#2) üzenetére


Móci
addikt

Hát, akkor szerintem összeszedem kicsit a fizetést, aztán elnézek valami nagyobb boltba.

fekeandras: az a nem semmi! Én egy Nike cipőt vettem kb. hasonló áron, az még azért bírja, bár az eleje eléggé megy szét.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) puttputt


puttputt
őstag

Férfi/női...? :DDD ;] :P
Ígérem, utolsó volt, többet nem hozom fel! :B :N

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7) tildy


tildy
nagyúr

Sportsdirect, ha van angol ismerosod.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) puttputt válasza Móci (#5) üzenetére


puttputt
őstag

Valami használhatót is:
A Hervissel meg voltam elégedve. Jó és olcsó Nike cipőt és nadrágot sikerült nemrég.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9) jorden06


jorden06
senior tag

Csak a T! :K

(#10) .bableWes


.bableWes
őstag

én sem vagyok kibékülve a cipökkel. egy évet nem birnak ki a lábamon. 4éve volt egy nike cipöm, az orránál a varrás elszakad, semmit több. egy év mulva ugyanaz a nike, csak ujjabb forma, eleje mint a papir 4honap után lejött. utánna vettem, pénzt nem kimélve egy adidas ryolite hegyi/tura cipöt, gondolva, hogy az csak birja... nagy fa...t 8honap után orra levált. tavaly nyáron vettem egy reebok deszkás cipöt, körbevan varva, nincs is gond az orra, oldala nem vállik le. ellenben oldalt ahol lépek és hajlik a cipö hát mit ad isten?! lyuk keletkezett rajta...
igaz, hogy én is használom a cipöt rendesen... de azért kérem egy deszkás cipönek nem birnia kéne?!

apukámnak van egy kb 13éves nike cipöje, mai napig hordja, se a talpával, se az orrával, se az oldalával nincs baj. pedig mübör mint az én mostani reebok-om. mégis birja... régen még a márka az márka volt... manapság pedig...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#11) k.


k.
őstag

Én totál elégedett vagyok az adidas cuccokkal. Sok adidas polom van és mind kényelmes és jó. A cipőm is adidas az is fasza:D. Az itthoni nacim szintugy szintén zéró problem. Most vagy te vagy fura méret vagy nagyok az igényeid:S

(#12) puttputt válasza .bableWes (#10) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, jut eszembe.
A Nike sportcipő - amiről előbb beszéltem - eléggé töri a sarkat - mondom, nagyon olcsó volt -, de kis otthoni "hegesztéssel" (tágítgatás) tökéletes, szuper kényelmes, stb. :K
Szóval, nem rossz az a márka szvsz.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) <NewL> válasza .bableWes (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

persze,régen a márkás cuccokat megvették és felvették ünnepekkor meg havonta 1x,azért bírták olyan jól.
az se mindegy ki hordja meg ,hogy pl egy cipő esetében.
egyik haverom 130kg,évente 3-4 cipő,panama jack meg hasonló és azokat is szétszakítja.

én meg használtam a régi panamában dolgoztam még 2 évet és csak a sarka szakadt szét belül. van aki meg tudja becsülni a dolgait,van aki nem,ennyi

There's an app for that

(#14) grabber


grabber
addikt

Nike terep futó cipő.1000 km-nél több van benne.2 marathon(Bécs-Budapest csapatban)
naponta abban mászkálok és 4 éve megvan.
Ha komolyan belegondolok nem egy 1000 km van benne hanem jóval több.Futó edzéseken is ezt használtam(reggelente 10km)iskolába járás napi 3 km.

Most van egy Adidas 26k-ás aszfalt futócipőm.Elég annyit mondanom,hogy a fél karomat odaadnám egy ilyenért.Kényelmes,könnyű és semmi légtalp bármi,de olyan szinten tompít,hogy lépcsőkön öröm vele ugrálni.Ja és szép :)) Nagyon kímélem,emiatt megvan 1 éve,de csak 20x volt rajtam kb.

(#15) Móci válasza tildy (#7) üzenetére


Móci
addikt

Az sajna nincs, de valóban jó oldal, rendes mérettáblázatokkal, meg egész jó holmikkal. Gondolom a minőség is nagyon rendben van, meg árban sem rossz.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) tildy válasza Móci (#15) üzenetére


tildy
nagyúr

Az otthoni 8-10 ezres everlast pulcsi 2500-4000 ft.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) .bableWes válasza <NewL> (#13) üzenetére


.bableWes
őstag

apukám nap mint nap hordja... kivéve ünnepekkor...

én akárhogy probálom megbecsülni - fele pénzem az enyém volt benne a reebokban - de szétmegy. pedig csak sétáltam benne, 1x mentem vele egy hosszabb távra biciklivel kb 40km. nem huzom a talpam, emelem a lábam... nem focizok benne, csak sima átlag napi használatban van...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#18) truba


truba
tag

Cipőben egy Camel, és egy Adidas Goodyear, nekem az Adidas nem annyira jön be.
Ruhában meg hétköznapra csak Levis, sportruházatban pedig Lotto.

(#19) kbencee


kbencee
aktív tag

Lacoste, lecoq is jó márka. Utcai cuccokban levis, st.oliver, mustang (bár az cipőben nagyon ótvar), illetve nem sportos, hanem utcai cipő ing, stb. mellé: Bugatti. Nem megfizethetetlenül drága, de nagyon jó minőségű, igényes termékeket gyárt.

(#20) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Egy ilyet nyúzok cirka két éve. Nyáron túlélt egy Orfű, Hegyalja, Campus fesztivált, és még működik. Most fogok venni lassan még egyet....

Oda mentem, ahol vagyok!

(#21) bandiras2


bandiras2
senior tag

Hóban hazajönni ezt használom:
[nem cipő, de ez minőség. ] Német haditechnika vaze! Hadifeleslegként töredékáron be lehet szerezni a használt katonafelszerelés boltban. Az első 8 telet húzott ki diákkoromban, az utód még most is bírja.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#22) Móci válasza bandiras2 (#21) üzenetére


Móci
addikt

Kösz a linket, vannak jó dolgok! Kabátot szerintem innen fogok majd venni! :K

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.