Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Felemás érzés kap el a másodosztályos kinaiak kapcsán.

Sokan vannak, es nem nagyon birt meg senki 2015-ben kipattani ebbol a státuszbol

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Kezd unalmassá válni ez az iPhone mizéria.. értem én, hogy mindenki a "legjobbat" akarja lemásolni ilyen erővel lehetne Lg G4 vagy Samu S6 / Note 4.

"Nem vagyok én Note 4" :DDD

Tesztjét azért majd elolvasom. :K

Xr

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Hat az arazastol fuggoen biztos venni fogjak mint a cukrot azok akiknek nincs penzuk i6 ra kivancsi leszek majd a tesztre

(#4) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

"Nem vagyok én Ferrari"- mondta a Ferrari replica :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#5) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

„I am not iPhone 6 Plus, indeed”, vagyis "nem vagyok én iPhone 6 Plus, de most tényleg" ... kicsit felrement a forditas az indeed-nel... de most tenyleg.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#6) espista válasza CoDWaW07 (#4) üzenetére


espista
senior tag

Hát Ferrarihoz hasonlítani egy i6-ost elég meredek! :-D Mondjuk inkább egy túlárazott Dodge Viper. :C

Romani ite domum!

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

Már a neve is röhejes... :D

(#8) batai15


batai15
félisten

Az nézni kell.androidos szifon .

(#9) CoDWaW07 válasza espista (#6) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Nem az iPhone-hoz hasonlítottam, hanem az iPhone 6 Plus - uleFone Be Touch 2 kapcsolatához :P
Dodge Vipert viszonylag nehéz rendesen úton tartani, míg egy iPhone-t pont könnyű használni, így ha már autó-mobil hasonlat akkor már inkább Tesla-hoz hasonlítanám :))

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#10) Paul119 válasza espista (#6) üzenetére


Paul119
addikt

Ennél már csak az lenne nagyobb szív fájdalom ha egy shelby gt500hoz hasonlítanák :D
CoDWaW07: Nem nem az iphone 6 Max egy prius :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) CoDWaW07 válasza Paul119 (#10) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Jó gyors Priusnak kell lennie akkor, és elég jó anyagminőséggel :DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#12) Cifu válasza xmaas (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

230US$ körül mennek a kínai webshopokban, az ~65e Ft, ha erre még rájön a sarc, akkor is megáll 82e Ft körül. Az meg baráti egy 5,5" GG3 kijelzős, MT6752 SoC-s, 3GB Rammal szerelt, Android 5.1-es phabletért. Nagyon baráti... :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) Nigér


Nigér
őstag

3 liter kannás (szőlőérzékenyeknek kifejlesztve!!!) elfogyasztása után lehet énekelni hogyaszongya:
Háde nem vagyok én ájfóón hat de csuhajja,
Részeg robot vagyok Lolli babám retyerutya
:))

(#14) Atocha válasza xmaas (#3) üzenetére


Atocha
senior tag

Meg ne haragudj, de ez a megállapítás enyhén szólva sem állja meg a helyét.

Ha milliárdos lennék se vennék egyetlen almás terméket sem. Egyrészt nekem semmi bajom a droiddal, sokkal szabadabb vagy vele, másrészt nem fogok kiadni valamiért negyed millát, amit megkaphatok sokkal olcsóbban is. ( a dizájn elég szubjektív nem igaz? Kinek tetszik az ájfonok formája, kinek nem és jól is van ez így.)

Másrészt az egyik iOS a másik meg Android. "Hasonló hasonló", de az egyik egy ilyen tojás, a másik meg egy amolyan tojás. Hogy lehet a kettőt egy lapon emlegetni?

Az UleFone -ról meg annyit, hogy lehet Kínai, de a kislányomnak egy Be X van, az asszonynak egy Be Pro.

Hibátlanul és tökéletesen megy mind a kettő. Csak azért mert valami Kínai, nem kell szerintem lenézni.
Szerintem szép jövő előtt áll az UleFone.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#15) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

na ezt perelje be az Apple :)

amúgy kissé humoros ez a szlogen :)

(#16) Paul119 válasza aprokaroka87 (#15) üzenetére


Paul119
addikt

Tudták hogy az emberek 99%nak ez fog beugrani :D mondjuk nem mindig értettem ez a hasonlít valami valamire , nem nagyon lehet körte alakú vagy banán formájú telefont csinálni:D játékokkal is ugyan ez a helyzet mindig be ugrik mostanában hogy ezt már láttam valahol :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) zizi7229


zizi7229
tag

off

http://www.androidcentral.com/android-one-initiative-gets-reboot-lava-pixel-v1

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#18) zizi7229


zizi7229
tag

a mobilarena TV-s cikekk csak nekem jelennek meg furán ujabban? (a szöveg bemegy a youtube ablak mögé)
esetleg ccokie törlés megoldhatja?

edit: jahogy adblock nélkül a youtube ablakot egy reklám közepében van...alright

[ Szerkesztve ]

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#19) Crafter32


Crafter32
őstag

Égeti magát csak a Lenovo. Az Iphone is inkább ellenérzést vált ki az emberből, mint szimpátiát.

(#20) M5Norbi válasza Hunt3r22 (#2) üzenetére


M5Norbi
őstag

Azokat is másolják.
Már S4 klón is volt nem is gáz paraméterekkel.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#21) Csapoati válasza Crafter32 (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak mifelénk...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) Graphics válasza Crafter32 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most szerintem nem a Lenovo a cikk tárgya :)

Nem egy sort kell elolvasni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) dzsi23 válasza Crafter32 (#19) üzenetére


dzsi23
addikt

Na, ki égette most magát? :DDD

(#24) Halkow.


Halkow.
senior tag

Totálisan lenézem az ilyen alsó rendű kínai gyártókat akik ebből nyerészkednek.Aki meg pénzt ad érte az meg szánalmas... Azon kívül hogy külsőleg hasonló lesz, belsőleg egy nagy 0, az Android rendszer rajta és a no name soc meg, hab a tortán :DDD

(#25) Eltomi


Eltomi
tag

namivanmá? :D

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#26) razorka777


razorka777
veterán

Akkor talán kezdhetnénk is. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#27) petipetya


petipetya
nagyúr

Kép és hang OK.

"nincs rá lezsóidő"

(#28) dzsi23 válasza Halkow. (#24) üzenetére


dzsi23
addikt

Noname SoC? Te melyik bolygóról jöttél? :N Mindegy, inkább menj vissza! :D

(#29) Eltomi


Eltomi
tag

kép, hang OK

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#30) ToZo85


ToZo85
tag

Kép,hang OK! :D

(#31) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kép és Hang rendben.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#32) petipetya


petipetya
nagyúr

OnePlus One féle lapos usb kábel, csak fehérben! :C

"nincs rá lezsóidő"

(#33) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Minden OK! :)

(#34) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Oneplus copy adatkábel :)

Bivaly akku a király! WP19

(#35) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ezt nevezik minőségi doboznak.

(#36) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Ezt a gombelrendezést ki találta ki ??? :P

Bivaly akku a király! WP19

(#37) petipetya


petipetya
nagyúr

Fekete színben elérhető ez a készülék?

"nincs rá lezsóidő"

(#38) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Na ez azért ígéretes :) Előlapi vaku...

Bivaly akku a király! WP19

(#39) f(x)=exp(x) válasza chakram6706 (#38) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Valaki biztos kihasználja...

[ Szerkesztve ]

(#40) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Elképesztően pofátlan, hogy a 95%ban megegyező külső mellé még a zárképernyő is tiszta almás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) petipetya


petipetya
nagyúr

A szín a legkevesebb. A Nexus 4 is eléggé kékes színű kijelzővel rendelkezett, de ez csöppet sem zavart.

"nincs rá lezsóidő"

(#42) Graphics válasza Halkow. (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nézelődj azért... Noname SoC? :U paff...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) Wesder


Wesder
félisten

NE ETESD A TROLLOKAT!!! :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#44) Nigér válasza chakram6706 (#38) üzenetére


Nigér
őstag

Ja aztán kidöntöm a sétálóutcában a kandelábert mert megvakít a rohadt vaku...
Szelfibaleset :DDD

(#45) balint18


balint18
csendes tag

Volt már róla szó, hogy mennyibe az annyi?

[ Szerkesztve ]

(#46) Daniel0520


Daniel0520
csendes tag

Meddig bírja az akkumulátora?

(#47) razorka777 válasza balint18 (#45) üzenetére


razorka777
veterán

80k

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#48) balint18 válasza razorka777 (#47) üzenetére


balint18
csendes tag

Ahogy leírtam, már kaptam is a választ :)

Btw. antutuban mennyit gurított?

(#49) Dominó85


Dominó85
veterán

A Lenovo K3 Note-hoz képest milyen a telefon? Miért mindig csak az agyonárazott Meizu-t emlegetitek? :R

* Péter - 06302461862 *

(#50) razorka777 válasza balint18 (#48) üzenetére


razorka777
veterán

Ha jól emlékszem 45k

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.