Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Mit tennél?

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

A félreértések elkerülése végett azt még fontos megjegyeznem, hogy valójában szó sincs szerelemről. Leginkább vonzódásként tudnám aposztrofálni.

A döntés pedig eléggé egyértelmű. Nem áll szándékomban továbblépni. :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) E.Kaufmann válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ne filózzál bátyó, rúgd fel a pöttyöst, te is egyszer élsz, legalább is Geri Bátyóként biztosan. Ha már versírásnál tartasz, akkor úgy is nagy a baj. Én meg barom módon énekeltem.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3) Geri Bátyó válasza E.Kaufmann (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kétségtelen, hogy jelen életemet csak egyszer élem, de ezt mostmár szeretném a továbbiakban nyugodtan élni. Hogyha belevágnék, az csak bonyodalmakat szülne.

"Ha már versírásnál tartasz, akkor úgy is nagy a baj."
Dehogy! :N Csak leírom ami jön. Régebben tényleg akkor írtam, ha ki voltam akadva, de ez most nem az az eset.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) E.Kaufmann válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Hát én nem a bonyodalmaktól féltem, hanem a kudarctól, persze, ha csak vonzalom, nem szerelem és a bonyodalmakon kell filózni, akkor megette a fene.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#5) petipetya válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


petipetya
nagyúr

"Kétségtelen, hogy jelen életemet csak egyszer élem, de ezt most már szeretném a továbbiakban nyugodtan élni"

:)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#6) Geri Bátyó válasza E.Kaufmann (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kudarcban volt részem korábban bőven, így attól már nem félek. Régebben én is leginkább attól féltem, de az elmúlt néhány évben megváltozott a gondolkodásmódom (pedig már közel vagyok a 40-hez).
Talán öregszem, de a nyugalmat már többre becsülöm. Semmi kedvem senkinek semmit elmagyarázni. Semmi kedvem titkolózni, vagy színlelni (ezt azért írom, mert "házinyúl").

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) E.Kaufmann válasza Geri Bátyó (#6) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én meg még a harminchoz vagyok közelebb mint a negyvenhez, de már nem sokáig, talán még ezért inkább a bonyodalmat választanám.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8) petipetya válasza Geri Bátyó (#6) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyébként miért nem szabad szeretned?

"nincs rá lezsóidő"

(#9) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Én is voltam ilyen helyzetben, mosolygott a csaj mindig rám mikor meghívtam kávézni azt mondta most nem, később kérdőre vontam finoman mi ez a mosoly mondta ne értsem félre.. de akkor már késő volt, hónapok teltek el mire kivertem a fejemből. Azóta okosabb vagyok, nem esek hasra 1 nő előtt sem. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Geri Bátyó válasza E.Kaufmann (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hogyha egy kapcsolaton belüli bonyodalmakról van szó - ami nyilván előfordul két ember között - akkor engem sem zavar, de amikor a külső tényezők kavarnak be és nem tudsz ellene tenni semmit, akkor abból már nem kérek.
Nyilván, ez most hülyén hangzik és úgy tűnik, mintha a külvilágtól tenném függővé, hogy összejövök-e valakivel, vagy sem, de jelen esetben lennének (lehetnének) belső feszültségek is, amiket talán meg lehetne oldani, ha nem lennének a külsők, amik elvonnák a figyelmet a valódi problémákról.

(#8) petipetya: Több oka is van, de pont abban a HSZ-ben írtam, amire válaszoltál: Házinyúl. Konkrétan kolléga. Ez már önmagában is elég indok lenne. :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Eastman


Eastman
őstag

A nyugalmat többre becsülném. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) E.Kaufmann válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

én nagy ívben, lesajnáltam az ilyen helyzetet, a magánéletem többet ért volna, de aztán csak nem jött össze, de még egy munkahelyen vagyunk mindketten

Eastman: vénemberek :N

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#13) petipetya válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. És amúgy hierarchia tekintetében egy szinten vagytok?

"nincs rá lezsóidő"

(#14) Geri Bátyó válasza E.Kaufmann (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Volt egy házinyulam. Bár nem jött össze, de utána is egy helyen dolgoztunk. Olvass utána, ha érdekel: Szúnyoglány.
Régi történet, de elég nagy szívás volt.

A nyugalom nem vénemberség kérdése. :N Eljuthatsz az életedben egy olyan pontra, ahol már fáraszt az, hogy megpróbálj elmagyarázni dolgokat olyan embereknek, akiket sem észérvekkel, sem érzelmekkel, sem sehogy nem lehet meggyőzni. Viszont mindenbe beleugatnak és megkeserítik az életedet.

(#11) Eastman: Én is! :K

(#13) petipetya: Elméletben igen, de gyakorlatban egy szinttel fölötte vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#15) ->Raizen<- válasza Geri Bátyó (#14) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A munkahelyet keverni a magánélettel sztem nem túl jó 5-let nem jött össze nekem sem egy csaj és minden nap láthattam, továbblépni meg nem tudtam sokáig...

(#16) Eastman válasza Geri Bátyó (#14) üzenetére


Eastman
őstag

(fáraszt)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Geri Bátyó válasza ->Raizen<- (#15) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Na igen. Ha mindennap látod, rohadtul nehéz! :K
Többek között ezért van az, hogy ebbe inkább bele sem kezdek.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) E.Kaufmann válasza ->Raizen<- (#15) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Csak kedvtelésből-sportból nem is érdemes. De vannak ellenpéldák is.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#19) ->Raizen<- válasza Geri Bátyó (#17) üzenetére


->Raizen<-
veterán

A pletyálkodásól már nem is beszélve, én már rohadtul ügyelek mit mondok el a csajoknak mert hogy csajokkal dolgozom a műszakomban nincs egy férfi sem csak én! ;]

(#20) E.Kaufmann válasza Eastman (#16) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

[link]

darky@: a pasik se jobbak pletyka terén :)

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#21) petipetya válasza Geri Bátyó (#17) üzenetére


petipetya
nagyúr

Na és mit csinálsz, ha ez nem a te döntésed, hanem a szívedé?

"nincs rá lezsóidő"

(#22) moonlight115


moonlight115
tag

És ha ő is pont így van veled?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#23) E.Kaufmann válasza moonlight115 (#22) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

a pasinak illene/kellene? lépnie

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24) Geri Bátyó válasza petipetya (#21) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ahogy írtam is, a döntés már megszületett. Kivételesen nem a szívemre, hanem az eszemre hallgatok.
A kettő nem teljesen független egymástól. Ezt a legutóbbi szakításom után tapasztaltam meg és egész jól bevált.

(#22) Hódika: Mivel én már döntöttem, a dolog viszonylag lényegtelen. Persze nyilván nem az. Szerintem megmaradhat egy jó kollegális kapcsolat és még annál is több, mert több dologról és "mélyebben" tudunk beszélgetni. Nem kell átlépni egy bizonyos határt és akkor nem lehet félreértés. Vagy ha mégis, akkor le kell ülni és megbeszélni.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#25) E.Kaufmann válasza Geri Bátyó (#24) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én sosem értettem, minek barátkozni egy csajjal, akitől nem akarunk semmit. Persze, lehet ez csak az én hülyeségem.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#26) Geri Bátyó válasza E.Kaufmann (#25) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az egyik legjobb barátom pont egy lány. Eléggé fura kötülmények között ismertük meg egymást és még valamiféle vonzódás is volt eleinte, de megmaradtunk barátnak.
Azóta kiköltözött Angliába, van egy tök jó fej angol élettársa és nemrég született gyerekük.
Már a szülés utáni napon hívott, hogy megszületett a kisfia. Még alig volt magánál, de fontosnak tartotta, hogy tudjak róla.
Erre mondják, hogy "emberi kapcsolat", ami jelen esetben egy jó barátságot jelent.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te már döntöttél, ez idáig rendben van. De mi van akkor, ha a kolléganőd érezteti, hogy vonzódik hozzád, esetleg ezt meg is mondja neked?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) E.Kaufmann válasza Vakegérke (#27) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nem fogja úgy se mondani a lány, max sündörögni.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#29) Vakegérke válasza E.Kaufmann (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Találkoztam már ilyen határozott lánnyal, csak persze nem én voltam a kiszemeltje. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) E.Kaufmann válasza Vakegérke (#29) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

dettó :(

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#31) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#27) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hogyha csak érezteti, az a könnyebbik eset. Nem fogok úgy reagálni, hogy azt viszonzásnak vegye. Mármint, hogyha sikerül, de azon vagyok. :K
Hogyha meg is mondja, az a nehezebbik rész, mert akkor le kell ülnünk beszélgetni és el kell mondanom neki, hogy miért nem, de mindezt úgy, hogy ne vegye sértésnek és ne érezze úgy, hogy ő kevés.

(#28) E.Kaufmann: "Nem fogja úgy se mondani a lány, max sündörögni."
Nem feltétlenül! :N Az előző kapcsolatomban gyakorlatilag én lettem felszedve! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#32) E.Kaufmann válasza Geri Bátyó (#31) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Hát pedig, ha a munkád a fontosabb, akkor biza ő a kevés

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#33) Geri Bátyó válasza E.Kaufmann (#32) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hogyha ő is így látná (a tények tükrében), akkor tényleg!
Ez nem a munkáról szól. :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#34) petipetya válasza ->Raizen<- (#19) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem a legjobb az, ha senkinek se beszélünk semmi ilyesmiről a munkahelyen. Én legalábbis nem teszem, mert inkább bízok egy nyílt fórumban vagy idegen emberekben priviben.

"nincs rá lezsóidő"

(#35) ->Raizen<- válasza petipetya (#34) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Ez teljesen így van! Mert elmondják az embert mindennek aminek kb a fele sem igaz!!!

(#36) Geri Bátyó válasza petipetya (#34) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én is így vagyok vele. Nem véletlen, hogy itt szinte mindent megosztok. Kiadom magamból, de "következmények" nélkül.
Ugyanakkor az sem utolsó szempont, hogy jó itt a közösség! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#37) petipetya válasza Geri Bátyó (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elolvastam a szúnyoglányos bejegyzéseket, köszönet értük. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#38) Geri Bátyó válasza petipetya (#37) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Most erre mit mondjak? Nem szívesen? :DDD
Na jó, vicc vót!
Nem kellemes időszak volt, de sok jó vers és írés született akkoriban. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#39) elektrotank


elektrotank
tag

Jé, egy írótárs. Nekem is vannak hasonló verseim, bár én ezeket csak "dalocskák"-nak hívom. Leginkább fantasy-ra hajaznak, pl. majdnem ezzel a terjedelemmel megegyező Betelgeus dala :)
Igaz, ezek direkt a fantasy könyvemhez készülnek.
Amúgy jó lett! :))

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#40) Geri Bátyó válasza elektrotank (#39) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem ezek a versek nem fantasy, hanem a való élet. Nem egy könyvhöz készülnek, hanem az életem darabkái. :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#41) elektrotank válasza Geri Bátyó (#40) üzenetére


elektrotank
tag

Ebben egy percet sem kételkedtem! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#42) E.Kaufmann válasza Geri Bátyó (#26) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Igazad van, emberi kapcsolat, de amikor már túl sokszor hallom, hogy legyünk csak barátok, elővennék valami tömegpusztító vagy legalább tömegoszlató eszközt és elküldeném nagyon melegebb éghajlatokra.
Legyen a barátja a Medvesajt.
Engem jobban zavar, ha férfiként számításba se jöhetek, mint egy munkahelyi viszony.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#43) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csuda tudja. Megfosztod magad, és persze a lányt is egy reményteljes kapcsolattól, holott tálcán kínálta. És miért? Mert előre eldöntötted anélkül, hogy ismernéd a végkifejletet.
Halkan kérdem: félsz egy új kapcsolattól?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) moonlight115 válasza Vakegérke (#43) üzenetére


moonlight115
tag

Pontosan! éniseztakartammondani

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#45) E.Kaufmann válasza Vakegérke (#43) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

+1

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#46) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#43) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Most nem érzem, hogy szükségem lenne rá. Évek óta nem tudtam úgy magammal (és csak magammal) foglalkozni, hogy ne lett volna valami problémám, pedig nem árt, ha az ember időnként egy kicsit magába néz.
Sok minden történt az elmúlt években és nyilván változtam is közben, most pedig jót tenne, ha megismerkednék önmagammal.
Időnként meglepődök a saját reakcióimon, pedig teljesen természetesen jönek. Mostanában kevésbé befolyásolnak az érzelmek. Egyik legnagyobb hibám volt, hogy az érzelmeim befolyásoltak és az észérveket sokszor nem vettem figyelembe.

(#42) E.Kaufmann: Nyilván megint más tészta, amikor egyoldalú dologról van szó. :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#47) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értem. Azért arra vigyázz, nehogy átlendülj az érzelmi sivárságba.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#47) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Attól a legkevésbé sem tartok. Nálam ez alapbeállítás, csak korábban nem igazán volt kontroll.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#49) petipetya


petipetya
nagyúr

Alkottam egy szó szerint ördögi kört gondolatban. Eladnám a lelkem a gonosznak, ha meg tudnék érteni egy bizonyos nőt. Ahhoz, hogy kívánatos legyen a lelkem, gonosz dolgot kellene cselekednem. Ekkor az ördög elfogadná, és megérteném a nőt. Viszont ekkor a nő kiábrándulna belőlem, és így hiábavaló lenne megérteni őt.

Na? Természetesen mindez csak fiktív kitaláció. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#50) E.Kaufmann válasza petipetya (#49) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ne bukj le, húzz maszkot.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Mit tennél?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.