Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

nyijki

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Mijabaj?

(#3) DeFranco válasza D1Rect (#2) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kijött a füst ;]

(#4) Mister_X


Mister_X
nagyúr

http://logout.hu/bejegyzes/mister_x/mi_van_a_gepemmel_segitseg/hsz_1-50.html

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) D1Rect válasza Mister_X (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Pontos konfigot nem látok, de ahogy nézem ez nem az amit megéri elvinni 4-5K/óráért.

Opciók:
- kérsz egy tápot/veszel egyet(3-5K)
- ha nem kel életre valószínűleg megadta magát az alaplap/csipog valamit
- ha meghalt a lap veszel 1155 lapot+G530-at+4GB DDR3-at(~15-20K)
- ha valami más halt meg akkor is veszel egy 1155 lapot+G530-at+4GB DDR3-at(~15-20K) ;]

(#6) Mister_X válasza D1Rect (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A cél az lenne, hogy kiderítsék mi maradt meg. Vettem egy tápot, ami elpukkant, de viaszavették, tehát alaplapgond. Kaptam egy irodai gépet, a régi jo lesz donornak, csak nem akarok kísérletezgetni. Van függőben egy egyterrás SATA 2-es vinyó, 2 giga DDR RAM meg egy félmagas AGP VGA is ami kellene az Intel IGP helyére.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) D1Rect válasza Mister_X (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha jó táppal nem csippan be a lap, akkor az kuka. Valószínűleg a többi jó lehet.

Miért szívatod magad ezekkel a cuccokkal?
Eladnád sztem 0Ft-ért be tudnál ruházni egy G530+lap+ramra.

[ Szerkesztve ]

(#8) Mister_X válasza D1Rect (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ilyen mazoista vagyok ;] Meg amúgy jó a mostani OptiPlex G270 is, legalábbis Red Alert 1 megy oszt jóvan :DDD Kap egy flmagas VGA-t és ennyi, emellé majd konzol lesz és boldog leszek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) D1Rect válasza Mister_X (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

1GB DDR400 3-4eFt, csak szólok. :)

RA1 elmegy az integrált VGA-n is. Sőt, az SC2 is elmegy korrekt beállításokkal.

(#10) Mister_X válasza D1Rect (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na most keress rá az Intel Extreme Graphics 2-re ;]

Ha meg 1GB DDR alsóhangon 3k, akkor boldog vagyok, hogy nekem 3x annyi van :D Nekem ez így jó, egy normálisabb VGA kell és kész, emellé Xbox360 és le van tudva az egész mizéria.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) D1Rect válasza Mister_X (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, csak a ramból tudnál venni egy rendes gépet, ami támogatott/keveset fogyaszt/nagyságrendekkel gyorsabb/sokkal kisebb eséllyel nyiffan ki.
Ha beleteszel 6K-ért egy 4670-et az xboxra se kell költeni egy darabig. :)

Amiket meg nem tudsz eladni "aprós áron" elviszed bontóba/vatera 1Ft.
A hibás alkatrész meg mehet kilós felvásárlásra.
Valószínűleg még pénzed is maradna az akció után.

(#12) Mister_X válasza Mister_X (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Meglehet, de én nem szívesen adogatom el ezeket. Október tizenharmadikán lesz fizetés, abból meg kitelik egy általad felvázolt :)

Szintet lépett a gép: előkotortam a Tiberian Sun-t és a Red Alert 2-t, más egy darabig nem kell :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.