Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

:(((
Ofc én vettem le és kíváncsi voltam, hogy az a szűk két perc alatt kiszúrja-e valaki...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Nordic válasza Mister_X (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sokan azt hiszik, így modik lehetnek...gondolom én. :U

(#3) Иван válasza Nordic (#2) üzenetére


Иван
őstag

Hinni a templomban kell.

Akarni meg a pöcén.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) EczkE


EczkE
addikt

World first problem.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Иван válasza EczkE (#4) üzenetére


Иван
őstag

World EczkE problem second.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) Mister_X válasza EczkE (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Thanks the very impressive and helpful comment!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) föccer válasza Иван (#3) üzenetére


föccer
nagyúr

Hinni a tempbanban kell ;]

Bocs, ezt nem hagyhattam ki :DDD

A szerzőnek: Ha láthatóan véletlen duplázásról van szó, akkor nem szoktunk érte figyelmeztetést kiosztani, csak zárjuk a szükségtelen hirdetéseket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8) Mister_X válasza föccer (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:DDD
Három dolog biztos a Prohardver!-ben: a regelés, a kommentelés és a bannolás!

Gondoltam, hogy csak akkor sújt le az inkvizíció, ha visszaélnek ezzel.

De a lényeg azon van, hogy két perc ha eltelt (ellenőriztem a netet majd újraindítottam a Chrome-ot), de már fel is jelentettek a modkerben ahelyett, hogy szóltak volna... Kicsit sem feltűnő három dotra ugyan olyan hírdetés egy helyen, egy időpontban, egymás után...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) föccer válasza Mister_X (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

Azért át át szoktuk nézni a bejelentések "valóságtartalmát". Nem az van, hogy valaki beír valamit a modkerbe, és egyből lecsap a banhammer. Csak az egyértelmű eseteket szoktunk a HA-n szankcionálni. Persze megesik, hogy a kifogásokat nem hisszük el (pl 3 db pont ugyan olyan 70k-s vga-t kaptam karácsonyra ajándékba, persze fényképet nem készítek egyben a háromról, mert a kutya megrágta a fényképezőt, a mobilom meg pont 1 órája esett bele a vécébe, tesóé meg.... őőőő az nem tud fotózni és kész)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) Speeedfire válasza föccer (#9) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Kertbe kiviszi, majd google maps. :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11) Mister_X válasza föccer (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez így helyes. Én nem is tartottam semmitől, ha ezért kaptam volna bármi dorgálást, na az már gáz lenne. Csak az bosszant, hogy valak meg mint ha hivatásszerűen szűrné az aprót.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Иван válasza föccer (#7) üzenetére


Иван
őstag

Ne is hagyd ki.

Kell az esti agyzsibbasztáshoz :D

SZERK
Amúgy ezt még idézni fogom.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.