Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

láss

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) bullseye


bullseye
addikt

Végtére is főszerkesztőt keresnek, nem gyakornokot. Érhető, hogy elvárásaik vannak. Persze jó lenne tudni pontosan a versenyképes fizut, mert van az a pénz, amiért sajttájra járjak :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3) Thunderzolee

No, ez jónak tűnik, kicsit felpezsdíthetik az It-bulv.. akarom mondani IT-Cafet. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Dr. Romano válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Óvatosan fogalmazz, ott írja is hogy a PH "legkomolyabb" kiadványáról van szó ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) föccer válasza bullseye (#2) üzenetére


föccer
nagyúr

Fizetési igény megjelölésével...

Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy miért nem belsőst léptetnek elő. Lehet, hogy ők is benne vannak a pakliban.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6) Иван válasza bullseye (#2) üzenetére


Иван
őstag

Vannak ám nagyon nagy faktor sajtájok is :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) Thunderzolee válasza Dr. Romano (#4) üzenetére

Egyébként szeretem az IT-Cafet, a fórumot is az alól használom. :B

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Mister_X válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azóta nem fórumozok alóla, hogy a biosztanár belenézett a telefonomba és rámszólt, hogy ne fészbúkozzak :DDD

@föccer: tuti nem esnek ki ők sem a pakliból, de az 5-10 oldalas esszé tőlük is kell - továbbá én azt vettem ki Parci szavaiból, hogy alacsony a létszám és a sima előléptetés ezen keveset segít.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) föccer válasza Mister_X (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerkesztőt ugyan úgy fel lehetne venni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10) Mister_X válasza föccer (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az sem kizárt - bár milyen belsőst? Minden nagybetűsnek meg van a maga dolga, nem? :F Mindenesetre egy főszerkesztő nagyobb prioritást élvez, utána meg gondolom rá lesz bízva, hogy kit két fer szerkesztőnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) föccer válasza Mister_X (#10) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem érted. Jelenleg több szerkesztő és egy főszerkesztő dolgozik az it caffen. A főszerkesztő valamilyen oknál fogva elhagyja a posztját. Adja magát, hogy a hely betöltésére a jelenlegi szerkesztők is pályázhatnak.

Gondolom én.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#12) Mister_X válasza föccer (#11) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"tuti nem esnek ki ők sem a pakliból, de az 5-10 oldalas esszé tőlük is kell" - #8-as. Ez afféle lehetőség is arra, hogy valaki egyáltalán bekerüljön a csapatba. És igen, a kinevezés logikusabb lenne, de az is lehet, hogy a nem felelnének meg a posztra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) Thunderzolee válasza Mister_X (#8) üzenetére

Hehhehh.. ez jó, hát igen, messzebbről nézve hasonló a színvilága. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ki volt ez eddigi főszerk?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

teljesen reálisak a követelések, egy főszerkesztőnek ez mind kell, ha pedig eddig is domainen belül dolgozott, akkor a kritériumoknak is meg kell felelnie.

figyelembe véve az elvárt tartalmat, az esszé mérete szerintem eléggé kompakt. 5-10 oldal egyáltalán nem sok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16) 7 válasza Mister_X (#14) üzenetére


7
addikt

Erasmus

[ Szerkesztve ]

(#17) sztanozs válasza föccer (#11) üzenetére


sztanozs
veterán

Biztos pályázhatnak belsősök is... Amúgy én is érdeklődéssel olvasgattam a kiíást, de feleannyira sem vagyok kommunikatív, hogy be mernék vállalni egy ilyen melót :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.