Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mufi


mufi
senior tag

Semmire.

A cikkért hálás köszönet. :R

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#2) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha ilyen minőségben senki meg nem nézné a you tube-on az Orosz utankon, vagy Fail összeállításokat. ;]
Pont arra nem jó amire hivatott de legalább olcsó. Ha nem adok ki 16-17 ezret ezekért akkor még olcsóbba jön ki,és még jobb az ár érték arány! :DDD

Ezek nem tizenpárezer hanem majdnem húsz,akkor lenne tizenpárezer ha megérné az árát!

[ Szerkesztve ]

(#3) kondás


kondás
tag

Max kétezret adnék érte :D

(#4) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

"a Vakoss X-V636K ugyanis már 17 000 forintért, az X-V526B pedig már 16 000 forintért beszerezhető – tudomásul kell venni, hogy ha valaki csak ennyi pénzt tud rászánni ilyesmire, akkor nagyon nagy kompromisszumokat kell kötnie."

Akkor inkább gyűjtsön még hozzá :)

ez a kedvenc aláírásom

(#5) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

De legalább ilyen szart senki sem fog venni aki elolvassa a cikket

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#6) Márton válasza ROBERTOH (#4) üzenetére


Márton
nagyúr

nem is kell sokat:
mobius, xiaomi yi..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7) #58450688


#58450688
törölt tag

0 FT-ot érnek.
Nekem ilyen Philips van [link] 20k-ért vettem igaz sehová sem tudom feltapasztani, nem is akció kamera igazán, de akció kamerának használtuk két alkalommal :D (Csak erős idegzetüeknek :) 1: [link]
2: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) schawo


schawo
titán

Üdvözöllek 2005-ben.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9) elefant válasza #58450688 (#7) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát ti se vagytok komplettek :D

(#10) brumi1024 válasza schawo (#8) üzenetére


brumi1024
veterán

Néhány (~6-7) éve kaptam Kínából egy ilyen távirányítónak álcázott "kémkamerát", na ezek a videók nagyon hasonlóak ahhoz, amit az csinált, a felbontástól eltekintve.

(#11) barack1997


barack1997
senior tag

Aki nem maradt le a TESCO akcióról, az vett 22-25k-ért egy Sony HDR-AS20 Actioncam-et, ha olcsón akart jó akciókamerához jutni. Valami 60 rugó volt a rendes ára. :))

(#12) maj-viktor válasza barack1997 (#11) üzenetére


maj-viktor
őstag

SJ4000-et vagy Xiaomi Yi-t is megúszol 30E Ft-ból, és azoknak legalább használható képe van.. ezekkel szemben! Ilyet a 3E Ft-os árkategóriás kémtoll - kémkulcstartók tudnak...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#13) Alchemist


Alchemist
addikt

Egy előnye van: nem nagy kár érte, ha lezúznád... :)

[ Szerkesztve ]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#14) macman507 válasza #58450688 (#7) üzenetére


macman507
aktív tag

Huh, az az ereszkedés "meredek" ;]

A kamera, meg tökéletes, ha ennyit akar valaki rá szánni. Meglepően jó minőség a videók alapján.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#15) domel


domel
tag

Nekem Prestigio Roadrunner 540 autós kamerám van, full hd super finé minőség, élesen látszódó rendszámok, arcok, frankó színek. 25-ért láttam, én annó a duplájáért vettem. Csak mondom annak, aki jó autós kamerára vágyik.
Akció kamerát meg vagy gopro-t, vagy azok utánzatait (gopro-nak készült, de a nem megfelelő minőség miatt más néven eladott ka,merákra gondoltam)

(#16) #58450688 válasza elefant (#9) üzenetére


#58450688
törölt tag

elefant
Ez sajnos most már így marad :D
macman507
Az volt, de előre eltervezett :) Sajna kétszemélyes filmsúdionk ezek után csődbe ment, de az egész, leszámítva az "action" kamerát nem került pénzbe :D A kamera full hd, de sajnos rosszul viseli a mozgást, nem igazán ajánlanám ezt sem semmilyen célra, a mai mobilokban jobb kamerák vannak.

[ Szerkesztve ]

(#17) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Egy tipp a cikk írójának, biciklis kollégának: hígítóval a fékkar gumiját nagyon szépen hófehérré lehet varázsolni. :DDD

gölmétcsül ©

(#18) Csaber válasza Ricardo128 (#17) üzenetére


Csaber
senior tag

Én nem lennék benne biztos hogy az jót tenne neki mert nem mindegyik gumi bírja és utána lehet hogy, fehér lesz de, ragadni fog.

[ Szerkesztve ]

(#19) Misi1979


Misi1979
őstag

Ezeket a csájníz vackokat úgy lehet "vezérelni", hogy egy szövegfájlt helyezel a memókari gyökérkönyvtárába, az abban elhelyezett kapcsolókkal stb. lehet beállítani a dátumot, miegyebet.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#20) eladohardver


eladohardver
őstag

wehehehe az a fejpántos megoldás azzal a hajjal :D Mint valami fitness medve Naongyóóóó :DDDD :DD :))

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#21) FireFox1996 válasza mufi (#1) üzenetére


FireFox1996
őstag

Köszönöm a cikkért!
Akinek nincs sok pénzre ezekre a kamerákra, akkor szerintem elég ez (pl. Vakoss X-V636K).
Meg kérdés, hogy mi a cél? Védjed magad az utakon, akkor jó lehet ez a minőség is...

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#22) torma99


torma99
aktív tag

Xiaomi yi, de már láttam Garmin Virbet(sima nem elite) akcióban 89 euróért.

(#23) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk tizenpárezerért Xiaomi Yi-t is tesztelhettetek volna, ami legalább értékelhető cucc.

(#24) vadkörte válasza r3dsnake (#23) üzenetére


vadkörte
addikt

Az inkább húsz és huszonpár ezer. :)

Egy barátom vett még év elején ILYET a Tesco-ban. 6.700 Ft(!)-ért. Én is szemeztem vele, de nem mertem megvenni. Esz is a penész miatta.
Nem egy 4k-s GoPro, de meglepően jó kis cucc. Most is kapható, kb. 20E körül.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#25) tigrismaki


tigrismaki
csendes tag

Talán 2 éve vettem egy ilyet (a nagyobbik) Kínából. Bringára, hogy legalább az utókornak meglegyen esetleg, hogy ki ütött el (elég sokat járok a 10-es úton...). Ha jól emlékszem 12e körül volt postával. Tapasztalataim vele: a látószög túl szűk; macerás a rögzítése is emiatt, hogy rajta legyen a képen, amit szeretnél. (Sisakra nehéz. Csak kormányra érdemes tenni.) Az elemet felejtsd el, mert ha rendszeresen használod, akkor sokba fog fájni. Az NiMh aksi is felejtős, mert hidegben jó, ha egyáltalán bekapcsol vele. NiZn-el lehet csak használni, azzal elment talán 3 órát is. A képminőség sajnos annyira rossz, hogy még erre a célra is alkalmatlan. A rázkódás és tömörítés miatt sajnos sok esetben még az elhaladó autó rendszáma se volt olvasható (még jó fényviszonyok mellett se mindig!). Aztán még a kormányon lévő GPS-t is zavarta valamiért (még holdat se talált, ha be volt kapcsolva a kamera). Szóval gyorsan eladtam.

(#26) r3dsnake válasza vadkörte (#24) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Multkor 18k volt valamelyik kinai webshopnal, kuponoztak. Talan bangood.

(#27) nyisziati


nyisziati
veterán

Na, lehet Vakoss-kodni... (bocs a napi borzasztó szóviccért, de nem bírtam kihagyni) :DDD

(#28) vacs


vacs
veterán

Egy Mobius ActionCam simán oda ver ezeknek!
Tavalyi motoros szezonban használtam Mobius-t, de nem csalódtam benne, ár/érték arányban az egyik legjobb,[link].
Ebay-ről 18K (én is innét rendeltem), magyarból 25K.
Mai napig is ezt használnám, ha a Sony AS20 nem lett volna nagyon leakciózva a tescoban.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#29) mekker


mekker
őstag

Szerintem egész tűrhető az első négy videó, és ugye egy hasonló kaliberű kamerát meg lehet vásárolni Ebayen/Vaterán kb. harmada ennyiért. Azért az árért már nem rossz teljesítmény - éles, használható képet vesz fel. Én ilyenre nem költenék pénzt, de Youtube-ra simán elmegy ez a minőség (ha van mögötte tartalom is).

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#30) #35463424


#35463424
törölt tag

Sziasztok ! Nekem egy ilyen kamera lesz , van valakinek tapasztalata ?
720p -ben 60FPS -t tud , 1080i 30FPS 19.900Ft SJ4000 WiFi

[link]

Nekem is 20-22ezer jutott egy ilyenre ... nincs aki megdobott volna 50K-val :U :( ez van .

(#31) maj-viktor válasza #35463424 (#30) üzenetére


maj-viktor
őstag

+10$-t hozzácsapsz és kapsz eredeti SJCAM SJ4000 WiFi! (vagy ha nem kell WiFi olcsóbban is kapsz -10$-ért eredeti SJCAM SJ4000-et)
Én inkább azt venném, annak van egy egyész nagy "felhasználói bázisa" és jó minőségű
De te tudod...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#32) FireFox1996 válasza #35463424 (#30) üzenetére


FireFox1996
őstag

98,57USD mai árfolyammal kb 28e ft, nem 20-22e ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#33) r3dsnake válasza FireFox1996 (#32) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

73,93 usd.

(#34) #35463424 válasza FireFox1996 (#32) üzenetére


#35463424
törölt tag

Árfolyam legyen amit mondasz ... de szoroztad is az vagy csak rávágtad a 28ezret ?
Mert ha konkrétan ezt nézzük , akkor ~20.500Ft

(#35) #35463424 válasza #35463424 (#34) üzenetére


#35463424
törölt tag

De végül is egy ilyen lett , amivel hát eléggé megvagyok elégedve :C :R :K és meglett 20K -ból ingyenes postai kiszállítással ;)


(#36) FireFox1996 válasza #35463424 (#34) üzenetére


FireFox1996
őstag

Én mindig a paypallal fizettem, ezért ott az árfolyam váltást néztem, és akkor le is mentettem a képet, hátha vki nem hiszi el...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#37) maj-viktor válasza #35463424 (#35) üzenetére


maj-viktor
őstag

:DDD
Sok sikert hozzá.. a "kamu SJ600-hez"... pocsék képminőségű lesz - előre megmondom! Lehet olcsó volt, de sz*r is...

Amúgy a teljes / leárazott árról vitatkoztok..
98,57 / 73,93$
27.600 Ft / 20.700 Ft

Ja és amúgy az megvan, hogy mivel Kínából jön, így ha vámolják (és szokták) +27% ÁFA és 2.000 Ft kezelési költséget kell fizetned!?
http://bit.ly/junkieeeboyrendeleskulfoldrol1resz
Szal az az olcsó kam 20,7E + 5.589 Ft + 2.000 Ft = 28.289 Ft lesz!?

PayPal-al meg bűn a $-t váltani... bankkal váltsd... -5-10Ft-tal olcsóbb lesz...
(ma paypal árfolyam: 287Ft OTP árfolyam: 278Ft -9Ft / $)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#38) #35463424 válasza maj-viktor (#37) üzenetére


#35463424
törölt tag

Nyugi az annyiba került ! Ahonnan jön a cucc , sosem a nevén nevezik meg ... és mint ajándék ;)
Plusz én csak fizetek , nem én rendelem :P aki rendezi az meg csak tudja mit csinál ...

Plusz megnyugtatlak , EREDETI ! :)) És nem 600 - csak feljebb elírtam :U SJ6000 az :DD

[ Szerkesztve ]

(#39) r3dsnake válasza #35463424 (#38) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tekintve, hogy nincs SJ6000, így nehezen lenne eredeti.

(#40) #35463424 válasza #35463424 (#38) üzenetére


#35463424
törölt tag

Tessék , nem épp kedvező fényviszonyok és mobillal - de magáért beszél ... videós nem akart hinni neki h ezzel csináltam :D

(#41) maj-viktor válasza #35463424 (#40) üzenetére


maj-viktor
őstag

:DDDDD
És még elhiszi, hogy eredeti SJ6000-ese van... no comment!
(engem akar meggyőzni SJ4000HUN oldalkezelő-adminként)
ügyes vagy... egy eredeti SJCAM SJ5000 sima - WiFi - WiFi PLUS most ~110/130/160$-os nettó áron mozog... akkor egy újabb modell-t biztos megkapsz 74$-ért... no comment!

vámolásról én a törvényes módot írtam csak le...

Az "eredeti eredetit" az SJCAM gyártja...

Sok sikert hozzá!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#42) #35463424 válasza maj-viktor (#41) üzenetére


#35463424
törölt tag

engem akar meggyőzni oldalkezelő-admint

:C :C :C :D :D :D

HATALMAS beosztás - megnézném én azt .... aztán bannold ám aki neked nemet mond , netán nem ért veled egyet :))

(#43) #35463424 válasza maj-viktor (#41) üzenetére


#35463424
törölt tag

Belenéztem a linkelt oldalra , azt hamer levontam , hogy Like király akar lenni eléggé az a SJ4000 Hungary nevű egyén ... egyet tud ismételni , de azt sűrűn :
Figyelem! Sajnos még mindig nagyon sok az hamis kamera a piacon, mely copyzza az eredeti SJ4000-et! (Általában olcsóbb, mint az eredeti, így sokan beugranak rá!...

Látom az igazi hamis is kivan téve eredetinek , hatalmas :K

(#44) maj-viktor válasza #35463424 (#43) üzenetére


maj-viktor
őstag

LOL! Semmit nem tudsz és úgy osztod az észt... :DDD
(vannak "generációk"... de kár rád pazarolnom a karaktereket)

De parancsolj, pont az ilyen analfabétáknak készült ez a poszt:
https://www.facebook.com/SJ4000HUN/posts/1535987993317051

SJ4000HUN meg egy közösségi oldal... hobbi... nekem van munkám veled ellentétben! (nem menőzésből írtam, csakhogy helyén tud kezelni kivel beszél - kit próbálsz meggyőzni... nem az a munkaköröm, hogy admin vagyok! :D Bár látszik, hogy ennyi jött le csak neked az egészből!)

Akinek még a külföldi rendeléshez is "segítség" kell!? Apuci megrendelte!? :D

Hány éves vagy!? 5?
(szánalom a köbön)

Sok tajparaszttal kell kommunikálnom, de te viszed a prímet...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#45) greef válasza #35463424 (#43) üzenetére


greef
tag

Nem értem miért trollkodsz, amit vettél az nem SJ, csak utánzat, lehet kiszolgálja az igényeid, de nem értem miért vitatkozol.

Ismered a HDC galaxy telefonokat, pont neked találták ki.
Eredeti SAMSUNG, mert bekapcsoláskor ott a samsung logo. :DD :W

[ Szerkesztve ]

(#46) Attila444


Attila444
aktív tag

Nem értetek hozzá!
Hát már hogyne létezne SJ6000, hiszen ő megvette kínából :D És annyira rafinált, hogy "gift"-ként küldette el, mert a vámosok pont azt nézik, hogy mi van ráírva :D
És amúgyis a 6000 sokkal jobb mint a 4000, mert több és a több mindig jobb! :K

Ha tudnátok hány ilyen ember talál be engem is napi szinten...és egyszerűen nem lehet neki elmagyarázni, hogy egy szar hamisítványt vett, nem hajlandó felfogni. Meg van róla győződve, hogy sokkal jobb, mint az eredeti, mert a haverja is ilyet vett...csak egyszer rakná egymás mellé a két videót.

(#47) maj-viktor válasza Attila444 (#46) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sztem SJ8000 is van már bibibi és én azt 40$-ért vettem! Mind átvagytok verve... sálálálálá!
Pont a most posztolt kép is az egyik fake VS eredeti között SJ4000 topikba elég beszédes volt...


Te melyiket vennéd!? :D
(ja és a különbség ha jól emlékszem ~25E Ft VS 30E Ft volt - azaz +-20%)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#48) Attila444 válasza maj-viktor (#47) üzenetére


Attila444
aktív tag

Megrendeltem gyorsan az SJ9000-et, úgyhogy én nyertem :D
Megkértem az eladót, hogy írja rá, hogy nincs benne semmi, így biztos megúszom az áfát :P

(#49) #35463424


#35463424
törölt tag

NO meglátszik ki a ... beragadtál a 4000-esnél ??? vagy azon típusok eladásából van jobban hasznod , mert csak az az igazi :)) nálatok megállt az akkori idő , grat . Nézz ki a határon kívülre is , és meglátod a fényt is . Istenem , ezért tart itt az ország ... bebeszéled magadnak , hogy TE vagy a király és osztod az észt , gratula .

https://www.youtube.com/watch?v=XM-QVUeK2T0

aszogya : TE melyiket vennéd ? egyiket se , köszi nekem már van , de látom magad is beleesel a hibába , ehhez csak gratulálni tudok :K

https://forum.lowyat.net/topic/3359888/all
https://www.youtube.com/watch?v=bgJd-23QlQo
http://youtube.kiyaninetworks.com/watch/J1U5v5xb2nk
http://metropolitanmonkey.com/sj6000-review-5-bildqualitaet-im-vergleich/
http://fpv-community.de/showthread.php?53049-SJ6000-12MP-GoPro-Clone!
https://www.facebook.com/sjcammalaysia.my/posts/1417797098526540
http://www.lelong.com.my/original-sj6000-action-cam-2-0-lcd-wi-fi-sj6000-wifi-melodyworld-157814967-2015-03-Sale-P.htm
http://www.amazon.com/AFUNTA-Waterproof-Ultra-portable-Motorbike-Camcorder/dp/B00O1NPICW
http://www.mudah.my/ORIGINAL+SJ6000+SJCAM+2in+1080P+Camera+14MP+WIFI-35041356.htm
https://www.youtube.com/watch?v=jHDt8RdgnxY
https://www.youtube.com/watch?v=c-tACFi9sds

és tele a net .... youtube ... De csak próbáljátok lehúzni szerencsétlen magyarokat , mert minden más csakis hamisítvány ellenben amit TI passzoltok el ... köszi ennyi épp elég volt .

[ Szerkesztve ]

(#50) #35463424 válasza maj-viktor (#47) üzenetére


#35463424
törölt tag

A felső élénk VIVID módban lett fotózva
míg az alsó meg NORMAL (természetes) üzemmódban ....

ennyire ne legyél kretén :U égeted magad mint a diafilm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.