Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dedike


dedike
addikt

Akkor máris árulhatnák az 530-at féláron, 10-12 ezer körül jó vétel lenne... ;]

Jó szerencsét!

(#2) jenei1994 válasza dedike (#1) üzenetére


jenei1994
addikt

:DD

(#3) erahurka


erahurka
félisten

Az egyik ilyen kis gyártó, azt hiszem a Karbonn már bejelentette hogy egyik készülékét sem frissíti Windows 10 Mobile-ra.

(#4) cezarlacrone válasza erahurka (#3) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Az cummancs.

(#5) Sir Ny válasza dedike (#1) üzenetére


Sir Ny
senior tag

Nekem is ugyanez; faszom akar kémkedős win 10-t, jobb egy viszonylag támogatott 8.

-

(#6) plaschil


plaschil
aktív tag

... A Microsoft elárulta ... nem lesz elegendő ... tárhely.
Nem is ők lennének. ;]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#7) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

tehát a win10 mobile +4gb-al foglana többet?
vagy hogy van ez?
vagy itt is bekavar valami particiós dolog?

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Várható volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Wapmester


Wapmester
senior tag

akkor azt jelenti, hogy a rendszer több mint 4 gigát foglal önmagában? akkor megint az lesz, hogy alig marad szabad tárhely a felhasználóknak, ez már nem jól kezdődik.

(#10) Paul119


Paul119
addikt

En feldobtam 520ra insiderben de legszívesebben a falhoz vágnám , fogja magát és ne zavarj uzemmodot bekapcsolja , eddig nem kellett keresgéljem a wifi jelet a lakásban most meg Örülök ha 2esen hajlandó működni , nem gondoltam hogy lesz a 8.1nel rosszabb verzió de sikerült az m$nek :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) Simi87


Simi87
senior tag

Lumia 530-ból annyi van mint a szemét, érdekes felmérés lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#12) BlackLamb válasza Paul119 (#10) üzenetére


BlackLamb
tag

Mondod ezt egy technikai előzetesre. Korai lesz ez még...

(#13) Pearce válasza erahurka (#3) üzenetére


Pearce
aktív tag

Az ilyen kis gyártóktól nem is érdemes készüléket venni .
Ha wp kell valakinek, akkor csak MS.

(#10) Paul119

Szerinted miért hívják Preview-nak? :U

[ Szerkesztve ]

(#14) keri89 válasza Paul119 (#10) üzenetére


keri89
újonc

Gondolom mielőtt feltetted a PRÓBAVERZIÓT (+ mielőtt ezt írtad) elolvastad, hogy nem ajánlják mindennapi használatra, fejlesztőknek/tesztelőknek adták ki. Én is kipróbáltam, valóban iszonyú nagy hibákat tartalmaznak ezek az előzetesek. Ezeket összehasonlítani a több éve kint lévő wp 8-cal, teljesen értelmetlen.

(#15) Glenda válasza Sir Ny (#5) üzenetére


Glenda
addikt

faszom akar kémkedős win 10-t,

Esetleg sikerült elolvasni azt is, hogy mit és hogy kémkedik, vagy csak az origós címig sikerült eljutni?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#16) Воланд


Воланд
titán

Hang tight- Microsoft confirms that they hope to upgrade all Lumia Denim handsets to Windows 10 Mobile

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) kbyte1024 válasza Wapmester (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Mèg jó,hogy memkarira is lehet telepiteni!!!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) Giovan!


Giovan!
addikt

[Link]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#19) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az egy dolog, hogy nem sok készüléket érint, de annál több felhasználót.

Nem kellett volna ennyire lemenni hardverben, és ennyire kicentizni a hw-t a 8.1-hez, és akkor nem lenne ilyen probléma... :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

Nos, a tippem jó volt. Emlékszem egyszer árult valaki itt az aprón egy HTC 8S-t, a Lumia 520-nál 13 ezerrel drágábban. Írtam is neki, hogy miért árulja drágábban, mikor ugyan az. Vérig sértődött, hogy le mertem Lumia 520-azni a 8S-t. Hát kérem tévedtem. A HTC 8S minden(!) tekintetben rosszabb az 520-nál. Ennyit erről. (Remélem olvassa, akinek szólt!)

Amúgy tuti nem fog (legalábbis nem hiszem) 4+ gigát foglalni a W10M, nem azért kell a minimum 8 giga flash. Azért, hogy maradjon hely a gyorsítótárnak, programoknak. De 2 gigánál kövérebb lesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Decske válasza Paul119 (#10) üzenetére


Decske
aktív tag

Hát nem tudom, ez neked hogy van, de az ugyan olyan hardverű 620-amon stabil, csak az értesítési sáv lehúzása akad, de az 8.1 alatt is akadt.
Plusz egy előzetes verziótól mit vársz? De gondolom gyári visszaállítást nem csináltál utána, pedig az minden nagyobb frissítés után javallott a megfelelő működés érdekében.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#22) 00martin00


00martin00
újonc

Nem baj,csak stabil legyen az oprendszer.

A Munka Szabaddá Tesz!

(#23) Bukk900 válasza aprokaroka87 (#7) üzenetére


Bukk900
őstag

Azt nem hiszem, akkor a 8 GB-osokra sem menne fel, 8.1 alatt ennyi...

Akkor a mostani 4 gigásokon csak fél windows van? :D

[ Szerkesztve ]

(#24) Воланд válasza sz.balazs.95 (#19) üzenetére


Воланд
titán

ennek szvsz ugyan az lesz a vege, mint a 8s - 8.1 frissitesnek. ott is tele volt a sajto azzal, hogy "jajistenem, nem lesz frissites a 8s-re" aztan megis lett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) sz.balazs.95 válasza Воланд (#24) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát, majd kiderül.
Mondjuk engem annyira nem érint a kérdés, szóval nekem mindegy, mi lesz a vége. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26) Paul119 válasza BlackLamb (#12) üzenetére


Paul119
addikt

Mst ismerve jobb nem lesz :)
Decske: Ne aggódj nem egyszer megvolt

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28) sz.balazs.95 válasza twollah1976 (#27) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Azért az Android sem sokkal kisebb, sőt...

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#29) babkukta válasza twollah1976 (#27) üzenetére


babkukta
senior tag

Nem biztos h feltétlen 8 gigát elfoglal... viszont ha belegondolsz, az a sokkal rosszabb verzió, ha engedik feltenni, és marad pár 100 megád szabad, utána meg azért szopsz, mert nincs hely, és nem tudsz semmit letölteni. Inkább ne adják ki rá, minthogy egy rakat szart csináljon a telefonból, legalábbis ez az én verzióm

Üdvözlettel, Tibi

(#30) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem jobb is ha maradnak 8.1-n, a 10nek kell a vas, a 4GB-s készülékek meg nem Snapi810-el vannak szerelve.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31) DS39 válasza dedike (#1) üzenetére


DS39
nagyúr

egy-két hét, és lehet tényleg lesz ilyen készletkisöpréses akció.
(amúgy azon csodálkozom hogy azt még árulják, a 435 és 532-es mellett, ráadásul hasonló áron, ami elég vicces.)

(#32) Tigerclaw válasza DS39 (#31) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hát már nem javasolnám senkinek se, hogy vegyen WP-s telefont. Ha már azt akar, inkább várja meg az új szériát, ami már eleve W10-el jön.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34) DS39 válasza Tigerclaw (#32) üzenetére


DS39
nagyúr

hasonló árkategóriás (20-30k között) androidosok helyett én azért javasolnám, még akár az 530-at is (de azt tényleg ilyen max 15k-ért, feature phone áron), mert sokan vesznek ilyen olcsó droidot, azt csak szívnak vele. akkor már inkább egy ilyen még ha nem is lesz frissítve, de azt amit dobozból kivéve tudott, tudni fogja üzembiztosan 1,5 év múlva is.

(#35) sz.balazs.95 válasza DS39 (#34) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hidd el, az 530 nem jár kevesebb szívással, mint egy hasonló árú droid.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#36) tomboy0013 válasza moleculez (#30) üzenetére


tomboy0013
veterán

10-nek kell vas? Honnan a fenéből tudják egyesek, hogy egy meg nem jelent oprendszernek mekkora lesz a gépigénye. Amit eddig tudni lehet róla az alapján nem lesz nagyobb mint a 8.1-es rendszeré. Kivéve a tárhely. Ne a preview verzióból induljunk már ki, az még optimalizálva lesz.

(#37) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"platmormra épül"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38) Giovan! válasza tomboy0013 (#36) üzenetére


Giovan!
addikt

De a Preview hónapok óta nem halad semerre sem sajnos. Design fos, laggol, és még az akksit is zabálja. De persze az MS a hátralévő max 3 hónap alatt kijavit minden hibát, és az élet Spárta földjén ismét jó lesz. :U

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#39) Mercel válasza sz.balazs.95 (#35) üzenetére


Mercel
senior tag

930 is szívás, a Csajom ott tart a sajátjával, hogy megérkezik a szifonja és többet látni nem akarja.
A cégnél 10 emberből 9 rühelli az állandó hibák és kezelhetetlenség miatt.
Pedig a 930-as felsőkategória erős vassal.
Nekem is csalódás volt, azt hittem, hogy a borzalmas 6.5 után csináltak végre egy jó rendszert, de nem.
Talán majd a 10-es..

Marcel

(#40) sz.balazs.95 válasza Mercel (#39) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát, nem tudom, én a 820-szal alapvetően meg vagyok elégedve, egyetlen baja, hogy a San Andreashoz kevés a hardvere. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41) Glenda válasza Giovan! (#38) üzenetére


Glenda
addikt

Akkor te három hónapja nem használtad a preview. Nem is csodálom, használhatatlan volt. Hibák vannak, de ne túlozzunk, messze használhatóbb, mint hónapokkal ezelőtt volt.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#42) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Elszabadult az étvágya rendesen.

(#43) bakosadams


bakosadams
csendes tag

Sziasztok! Ez várható volt hogy nem lesz minden készülék win10 Ready :) Én úgy gondolom hogy a wint 10 meg mindig funkcionalitasban el fog maradni a konkurenciától, ennek ellenére ez nem nagy tragédia ha hozza az elődök stabilitását. Volt egy par Lúmiam es az igazi Nokia minőség a 920/1520 párossal megszűnt, ez után jön a Microsoft féle költségcsökkentés a Nokia exkluzív alkalmazások eltűnése.Remélem a HTC One M8 Windows-om megkapja azt a supportot mint amit a 8.1 alatt.

(#44) tomboy0013 válasza Giovan! (#38) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hónapok óta nem halad semerre? Hát nem tudom te melyik preview programot teszteled, de a W10M az elmúlt 3 build óta igencsak sokat fejlődött stabilitás és gyorsaság szempontjából is. Vannak benne idegesítő bugok, de azért erős túlzás, hogy hónapok óta nem halad semerre.

(#45) General Salee


General Salee
tag

Arra nem gondolt senki, hogy azért kell a 8GB, mert valahova le is kell tölteni az OS img-t mielőtt nekiáll telepíteni? Sanszos, hogy csinál valamiféle cache-t. Azt szerintem nem kockáztatják meg, hogy egy esetleg szar SD-kártya, USB kábel vagy szakadozó Wifi miatt miatt brickeled a telefonodat. Szerintem a folyamat nagyjából úgy fog menni mint PC-n.

Setup + img letöltése
belső eMMC ellenőrzése
img felmountolása
Telepítés
Örülés.

Ismétlem. Szerintem.

(#46) Ste válasza sz.balazs.95 (#35) üzenetére


Ste
addikt

Miért is? Nálunk ősöknél 2db is van használatban, s sok panasz nincs rajuk

(#47) sz.balazs.95 válasza Ste (#46) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nálunk a tesómnak van, de kb. szidja, mint a bokrot. :D

1-2x én is használgattam, de úgy kb. egy pozitívumot nem tudnék mondani.
Egyrészt a kamerától kezdve a kijelzőn át tragédia az egész, de még a rendszer sebessége is hagy bőven maga után kívánnivalót, arról nem is beszélve, hogy ha pl. 2 oldalnyi csempe van a kezdőképernyőn, akkor már rendszeres, hogy a csempéket újra be kell töltenie, mikor kezdőképernyőre megyek.

Az Optimus 7-em köröket ver erre az izére, pedig elvileg sokkal gyengébb a hw, és egy 2010-es modell.

Szép kis fejlődés... :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#48) Benjago válasza sz.balazs.95 (#47) üzenetére


Benjago
csendes tag

Te most egy Lumia 930-ról beszélsz?
Mert akkor végképp nem értem mi a probléma. Van a családban 930 és annak a telefonnak 2 baja van csak, mégpedig, hogy hajlamos túlmelegedni, illetve, hogy kicsit gyorsan fogy az aksi.
Ezt leszámítva kívül-belül csúcsminőség.
A kamera olyan képeket lő, hogy megmerem kockáztatni, hogy az 1020 után a legjobb kameratelefon. A kijelző meg bámulatos, hasonlót ritkán látni.
Több mint fél éve megvan, alig van kikapcsolva, tulajdonképpen folyamatosan használatban van, és még soha, tényleg soha nem volt egy döccenés sem, nem hogy fagyás, semmi. Egyszer lépett ki a HERE navigálás közben, ennyi szoftveres probléma volt a telefonnal idáig, semmi más.
Már rég vettem volna egyet, hogy lecseréljem a fosdroidot, de inkább megvárom már az új Win10-es modelleket (950).

Nokia Lumia 1520

(#49) sz.balazs.95 válasza Benjago (#48) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

530-ról...

Azt is olvasd, hogy mire válaszoltam... ;)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#50) Sir Ny válasza Glenda (#15) üzenetére


Sir Ny
senior tag

nem olvasok origót.
Nem tudom, mennyire számít, hogy mit és hogyan. Kifejthetnéd.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.