Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beef


beef
őstag

Vissza kellett raknom a 36-ot, mert ezzel a honlapok 80%-a be sem töltődött. Olyanok sem mint a google. Hibaüzenet sem, egyszerűen üres maradt az oldal.

(#2) joghurt válasza beef (#1) üzenetére


joghurt
addikt

Nálam minden rendben működik. (Bár egyelőre kézzel kellett frissítenem a 37-est, a beépített verzióellenőrzés szerint még a 36.0.4 a legfrissebb.)

A tej élet, erő, egészség.

(#3) joghurt válasza joghurt (#2) üzenetére


joghurt
addikt

Ja, mert a magyar változatból még nem fordult össze a 37-es csomag.

A tej élet, erő, egészség.

(#4) myke01 válasza beef (#1) üzenetére


myke01
senior tag

Nálam is döcögősebbre váltott egy-két weboldal ,pedig tiszta telepítésből tettem fel . Úgy látszik megint csak a verziószám növekedett eggyel :DDD .

(#5) jerry311


jerry311
nagyúr

"kiadási megjegyzés" :Y
Értem én, meg minden, de attól feláll a hátamon a szőr nagyon sok magyarra fordított IT kifejezéstől.

(#6) Kékes525


Kékes525
félisten

A NoScript Security Suite 2.6.9.20 nem kompatibilis a Fastest Search - Browse/Shop Faster! 3.31 és a 3.362 -vel. Firefox 37 alatt.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7) beef válasza myke01 (#4) üzenetére


beef
őstag

Nálam nem döcögős volt, hanem meg sem jelent semmi, kb. mint ha beírod url-t de nem ütsz utána enter-t.
A státuszsorban sem jelent meg adatforgalom sem. De látom már van 37.0.1 majd csekkolom azt is.

(#8) myke01 válasza beef (#7) üzenetére


myke01
senior tag

Nekem egyre jobban tele a hócipőm ezzel a böngészővel ,szerintem előbb-utóbb visszatérek "chromium alapokra" . Fele ennyi gondom nem volt a Comodo Dragonnal amíg rendesen fejlesztették ,de amikor elkezdtek "kutyálkodni" a fejlesztéssel , akkor visszatértem FF-ra .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.