Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Šolaire


Šolaire
veterán

Sok trailert néztem amin az ő logójuk volt sajnálattal hallom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#2) TBT válasza Šolaire (#1) üzenetére


TBT
addikt

Én többnyire a Review-ek stílusát szerettem. Kár értük, rengeteg videóanyagot láttam tőlük.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4) Tsebacsi válasza twollah1976 (#3) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem hülyék dolgoznak ott se, valószínű volt oka, hogy nem azt a megoldást választották.
Kár értük, anno ők voltak a nonplus, minden tőlük jött, az ő logójukkal, rajtuk keresztül. Sajnos a Youtube a nagy hal...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#5) Šolaire válasza TBT (#2) üzenetére


Šolaire
veterán

Azokat én is nagyon kedveltem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A tecső mindent bealáz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) ribizly


ribizly
veterán

Borzalmasan sajnálatos egy hír ez. Már reggel olvastam és eléggé elszomorodtam. :(((
Gyakorlatilag szinte az egyetlen értelmes video review struktúrát ők tartották és imádtam a review készítő hangját. Bizonyára nem Ő nyomta végig az összes game-t, csak kb. felolvasta a videóhoz tartozó szöveget, de az nagyon rendben volt. Szerintem ez legalább annyira fontos, mint a videó minősége. :U
Egyébként valóban kemény a mai világ. Jött a YouTube és megette a "kishalakat". De ez nem volt elég! Jött a Twitch és a maradék szelet is kivette a konkurenciából. Mondjuk én sem értem, hogy miért nem mentek át a YouTube-ra (mint azt tette az IGN, Machinima és gyakorlatilag az összes review-t készítő nem freelancer), mert azért az oldaluk nem volt telenyomva reklámmal, hogy abból nagy bevételekre tegyenek szert... No mindegy.
R.I.P. GameTrailers! :O

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) kwzatz


kwzatz
őstag

Az "elbocsájtás" szónál a szívemhez kaptam.

(#9) infectedmann


infectedmann
őstag

RIP :( Anno rengeteg trailert néztem meg náluk.

(#10) celafat


celafat
tag

Régen én is sokat néztem őket, de 3-4 éve eszembe sem jutottak. Régen szerintem is sokkal jobb volt.

(#11) bakagaijin


bakagaijin
tag

Ha jól értem az történt, hogy felvásárolták őket (Defy Media). Eltelt másfél év... most meg portfoliótisztogatás van, aminek keretében mindenkit leépítettek...

Én nem kenném a YouTube-ra. A youtube nem gyárt ilyen tartalmat, sőt a GT maga is töltött fel videókat. Itt van pl. az alig egy hetes X-Com 2 review YT-n hosztolva: https://www.youtube.com/watch?v=yVgcSyFfyzg
Ugyanúgy ahogy pl. a GameSpot vagy az IGN is a saját videót feltölti a youtube-ra is és a saját oldalára is.

[ Szerkesztve ]

(#12) kpal


kpal
veterán

Én 2005 környékén találtam rá és Crysis legtöbb videóját ott néztem meg míg meg nem jent a játék 2007-be.

[ Szerkesztve ]

(#13) Rage47


Rage47
veterán

imádtam régen

(#14) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem sűrűn látogattam a GameTrailerst. Demókat 2004-től elég sokáig a GamersHell-ről szedtem (most ránéztem, az mondjuk meleg, hogy ennyi idő elteltével még mindig ugyanaz az oldal designja), videókat meg Youtube-on nézek kb. amióta létezik az oldal.

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Régen nagyon sokat nézegettem én is. Az elmúlt években már nem. RIP

(#16) Goldwin


Goldwin
aktív tag

"Az éves során bár rengeteget fejlődött az oldal, nem tudta tartani az iramot, 2014-ben volt egy nagyobb elbocsátás a cégnél, nemrég azonban bejelentették, hogy mától végleg megszűnik az oldal."

Mikor?

[ Szerkesztve ]

(#17) BiP válasza Goldwin (#16) üzenetére


BiP
nagyúr

Tegnap lesz az a nemrég.
(legalábbis a twitter oldaluk szerint). Korábbi hivatkozást nem találtam.

Pár éve én sem voltam már az oldalukon, de régen imádtam, szinte csak ott néztem játékvideókat. Csatlakozom a review-ikat legjobbnak tartók táborához. Szerintem is tök jó volt a kommentár alatta. (a heti szemlés/gamepodos kommentátor messze elbújhat, bocs fiúk)
Ahogy nézem, amúgy van youtube, twitter, twitch csatornájuk, nem ez lehetett a gond.
A weboldaluk is 2 hónapja újult meg,

[ Szerkesztve ]

(#18) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Hasznos oldal volt egy jó közösséggel, de eljárt felettük az idő. Annak idején az írott értékelések helyett az övéket választottam, de ma már semmilyen 1 ember véleményére nem vagyok kíváncsi, mióta végig tudok kattintani több Twitch streamet minden épp megjelent játékról és megnézni teljesen átlagos emberek véleményét róla.

/s

(#19) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Ez is pjúdájpáj hibája :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#20) #41133696 válasza twollah1976 (#3) üzenetére


#41133696
törölt tag

Már egy ideje volt Youtube csatornájuk is.

(#21) vg


vg
addikt

Final Bosman-t imádtam, bár az elmúlt évben már ő sem volt a "régi", nem igazán volt vicces.

(#22) plejik


plejik
addikt

Régen órákat lógtam az oldalon, kár értük. :(

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#23) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Azt se tudtam hogy van ilyen, biztos nagyon fog hiányozni. :)

(#24) plejik válasza Dr. Akula (#23) üzenetére


plejik
addikt

Köszönjük az építő hozzászólást...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#25) Dr. Akula válasza plejik (#24) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Van mit...

(#26) vg válasza Dr. Akula (#25) üzenetére


vg
addikt

Az a baj, hogy hiába van ps4-ed, meg egy tonna luxus kütyüd, hiába ülsz a net előtt és nem tudsz semmit az ilyen oldalakról.... :(

(#27) Dr. Akula válasza vg (#26) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

És ez miért baj? Majd elolvasom a VÉGLEGES tesztet, nem holmi trailert. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is az életben, mint holmi marketingelőzeteseket hesszelni. Kb. annyira látom relevánsnak mint tudni hogy ki az a VV Pistike még Édenhotel Mucika.

[ Szerkesztve ]

(#28) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Az az érdekes pedig, hogy ilyen oldal nincs is még egy. Már amelyik játék trailerekkel meg ilyesmikkel foglalkozna főprofilként (annyira hogy még az url is erről szól). Nagyon meglepődtem, és sajnálom.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#29) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Visszatér a csapat!

Live-Die-Respawn

(#30) bakagaijin válasza oriic (#29) üzenetére


bakagaijin
tag

yepp-yepp

https://youtu.be/HhDvtdTFf40

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.