Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) Szoszo94 válasza Puma K (#1) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én nem mertem kockáztatni a wirelesst, így vezetékest vettem, pont az említett problémák miatt. Illetve a vezetékes olcsóbb is volt, könnyebb is és nem ülök 10m-re a géptől, szóval nem bántam meg végül. Viszont eddig a legjobban sikerült kontroller, amit a kezemben fogtam :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#3) Puma K válasza Szoszo94 (#2) üzenetére


Puma K
veterán

Nem tudom, lehet nem egyértelmű, de nincsenek problémák.

Rádugod -> nem megy -> lehúzod -> drivert felrakod -> visszadugod -> megy

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Veszel bele 2 AA-s tölthető akksit, meg kettőt tartalékba, meg egy 220-as töltőt. Nem kell itt szenvedni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#5) Szoszo94 válasza Puma K (#3) üzenetére


Szoszo94
őstag

Tudom, olvastam, de amúgy a dobozán/ban is benne van, hogy előbb kell letölteni és telepíteni a drivert, majd rádugni a a kontrollert. Viszont mikor még én terveztem, ismerősök panaszkodtak rá, illetve a töltős kitre szintén, így maradtam a vezetékesnél. Látom, hogy leírtad a problémák okát, csak annyit említettem meg, hogy én az ezektől való félelem miatt maradtam a vezetékesnél :R

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#6) Puma K válasza Szoszo94 (#5) üzenetére


Puma K
veterán

Van amikor a Windows felismeri az adott eszközt és működik is.
Viszont ha 100%-osan ki akarod használni az adott cucc képességeit akkor kell a driver is. Ilyen pl a Logitech G5 rev2-es egerem amit ha rádugok akkor a Windows felismeri, hogy pontosan milyen ez az egér, és az "Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Eszközök és nyomtatók" résznél meg is jelenik a képe az egérnek ám ha a dpi-t akarom állítani meg profilokat létrehozni akkor kell a driver.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#7) Szoszo94 válasza Puma K (#6) üzenetére


Szoszo94
őstag

Tisztában vagyok vele, nem most ültem először számítógép elé, nem egy perifériát használtam már és nem egy gépet raktam össze, telepítettem újra :)
A Mionix Avior 7000-es egerem is felismeri a windows, de az összes funkció kihasználásához szintén kell a driver, sőt, frimware-t is kellett frissítenem, mert volt olyan funkció, ami nem műlödött rendesen :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.