Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Modok várhatóak a játékhoz? Nekem már tele van a tököm a hős amerikai katonákkal, olyannyira hogy most a Ghost Reacon Advanced Warfighterrel sem tudok egyszerre egy küldetésnél többet játszani úgy hogy ne sokalljak be tőle.

Tehát várható hogy a ruszki ellenfeleket valaki átmoddolja amerikai ellenféllé?

üdv
J.

(#2) Cifu válasza joysefke (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Modok vannak, például a Nexuson, de alapvetően nem fér a környezetbe, mit keresnének amerikai katonák az 1980-as évek közepén afganisztánba, szóval én ilyen modra nem számítanék. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak most találtam rá erre az írásodra.

Nagyon, nagyon jó írás! Nem is értem miért nem ment címlapra. Az enyém csak arra szolgált, hogy az érzéseimet kifejezzem a játékkal kapcsolatban. De ez egy nagyon alapos kis "teszt" lett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Cifu válasza .LnB (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Eredetileg oda szántam, aztán mikor befejeztem és 'elküldtem', rádöbbentem, hogy személyes blogbejegyzésnek indítottam. Így jártam. Ahhoz nincs pofám, hogy egy személyes blogbejegyzést utána címlaposnak is elküldjem. Hiába no, nagyon megy a mellékattintás. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.