Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon királyul néz ki. Mondjuk annak sok értelmét nem látom hogy kikapcsolható legyen a beszívárgás, mert kb szerintem mindenki bekapcsolná ezt az opciót, mert senki nem akarja hogy a felépített bázist szétszedjék mások.

Live-Die-Respawn

(#2) Rage47


Rage47
veterán

odacsinál az útra és megpördül az autó? WTF? az ilyenek miatt ábrándul ki az ember

(#3) #08052480


#08052480
törölt tag

A latvany tenyleg kocsikaztat, de ... meg multiban is ez az idetlen lufizas?
Unsubscribed!

A sorozat rajongóinak aggodalomra nincs oka, nem arról van szó, hogy multiplayer címszóval deathmatch-eznünk kellene

Mar miert aggodnanak? Az MGO is nagyszeru volt, a video alapjan inkabb emiatt kellene aggodni. Na persze meg nem lattunk mindent, majd kiderul, hogy loszart lehet hagyni a fellegekbe kilott birkak utan es mindenki elcsopog az eredetisegetol.

(#4) Gebriel válasza #08052480 (#3) üzenetére


Gebriel
veterán

Így van az MGO nagyszerű volt... hiányzik. :(((

(#5) akoska07


akoska07
nagyúr

Én biztos.hogy játszani fogok vele.
Nekem bejön igy is ugy is. :)) :K

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6) akoska07 válasza akoska07 (#5) üzenetére


akoska07
nagyúr

Még nem értem a videó végére,de ez nekem nagyon bejön.

Kiváncsi leszek a gépigényre.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#7) akoska07 válasza akoska07 (#6) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez csak Playstation-re lesz ?

Ja már látom,hogy Steam-en elérhető lesz pc-re.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8) oriic válasza akoska07 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC, Xbox360, PS3, PS4, Xbox One.

Live-Die-Respawn

(#9) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nagyon bejövős játék :) Egyre jobban várom, ez a videó is nagyon jóra sikeredett! :)

Üdv. Johnny

(#10) oriic válasza #08052480 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lufizás amúgy a valóságban is létező dolog. Ok járművekkel meg konténerekkel MGS elszáll a témával, de hát megszokhattuk már tőle. De a lufizás az valódi. Nem a lufi repíti el az embereket, hanem egy repülő kapja el a lufit. Fulton system-nek hívják valóságban.

Live-Die-Respawn

(#11) Rage47 válasza oriic (#10) üzenetére


Rage47
veterán

Ez van a The Dark Knight-ban is nem?

(#12) oriic válasza Rage47 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól emlékszem akkor igen.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.