Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

próbálok csatlakozni én is a nemdohányosok táborába :K

most nézem a 'pool meccset, ez talán leköt és nem jut eszembe a bagó... ja, meg bezabálok paprikás krumpliból :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) zH.


zH.
senior tag

Vp? E-cigi?

[ Szerkesztve ]

just be

(#3) S.Y.S. válasza mephi666 (#1) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Nekem az első hét volt húzós, utána drasztikusan lecsökkent a hiánya. Javasolnék pár hegyi túrát, rendesen tisztítja a tüdőt.
Kitartás! :R

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Az a lenyeg, hogy ha radjon az erzes (nem az, hanem hogy hianyzik a cigi :DDD ), akkor valamivel foglald le magad es hamar elmulik. Ha megint elojon, megint talalj ki valamit, menni fog! :)

(#5) művésznő4 válasza Lauda (#4) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD :DDD

Amúgy sok sikert kívánok a leszokáshoz!!! :R

Nagymamám egész életében cigizett, aztán pár éve leszokott, mikor az anyukája meghalt. Nagy akaraterő kellett hozzá, de rájött, hogy ő megakarja érni még a dédunokái születését, + egyéb jó dolgokat az életben, úgyhogy egyik napról a másikra letette.:) De olyan szinten, hogy rá sem nézett évekig. Aztán úgy 3 éve múlva, történt a családban egy válás és egyéb tragédiák, ami miatt újra visszaszokott a sok stressznek meg idegeskedésnek köszönhetően....:(
Az egész család kivan bukva, mert már majd' egy éve megint szívja megállás nélkül azt a sz*rt...:(((

[ Szerkesztve ]

(#6) adalbert1


adalbert1
veterán

Kitartást, igazából az egész fejben dől el... Na meg motiváljon az hogy ha x ideig nem gyújtottál rá és utána rágyújtasz akkor feleslegesen kínoztad magad.

(#7) baluka26


baluka26
veterán

Nagymamám úgy szokott le, hogy egyik nap azt mondta, hogy ez az utolsó, azóta sem szívott. :)
Minden kitartás és elhatározás kérdése, sok sikert!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#8) művésznő4 válasza baluka26 (#7) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ugyanígy volt nálunk is, aztán jön egy akadály, és tessék...:((( :(

Remélem, hogy a tiéd soha többé nem fog hozzá nyúlni! :R

(#9) baluka26 válasza művésznő4 (#8) üzenetére


baluka26
veterán

Németországban vigyáz egy alzheimeres bácsira, ott nem éri túl sok stressz, csak annyi, hogy a bácsi nem tudja mit csinált 5 perccel azelőtt :)
Eléggé határozott asszony, egyedül felnevelt 10 gyereket, szóval, ez is menni fog neki :K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) mephi666 válasza művésznő4 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, nekem is ilyen volt: 2évig nem cigiztem, aztán összejött minden és újra rákaptam... köszönöm mindenkinek a jótanácsokat: nehéz egyelőre, de menni fog... :K szerintem holnap könnyebb lesz bringázni a munkahelyre meg vissza, mint eddig... úgy érzem, mintha 50% helyett valami 120%-on pörögnék most...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) gamek!ller válasza zH. (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem tök felesleges pénzkidobás. Egy két hétig kell bírni, utána már menni fog. Ha valaki tényleg le akar szokni, az minden cucc nélkül is le fog. mephi666: Sok sikert! :R

[ Szerkesztve ]

(#12) Móci


Móci
addikt

Sok sikert, remélem menni fog!
Nekem sem volt anno egyszerű, de megérte. Igaz lett egy pici súlyfelesleg, de annyi baj legyen. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

végre :D

bezzeg amikor összejöttél vele, már akkor mondtad, hogy le akarsz szokni. jobb későn mint soha :DD

ui.: ropi, mogyi,snack menjen ezerrel. (pótcselekvés)

ui2: azért egy szivar, ha találkozunk?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Én már Március 27 11 óra óta nem nyúltam cigihez, az első 3-4nap volt nálam a legrosszabb, de a 3 hét után már egy nap talán egyszer gondolok a cigire.
gy másfél 7 után rendeződtek, most már strapabíróbb vagyok, később fáradok, de összesen 2kg híztam talán, szóval nem mindenkinél jár hízással a leszokás.
sok sikert a leszokáshoz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt mondtam, hogy néha el fogok pöffenteni 1-1 szivart... :) a 2év alatt is pár szivar elment, amikor nem cigiztem és nem ez zökkentett ki... de most hirtelen még nem akarok szivart sem szívni... fel kell fognia a szervezetemnek, hogy a rendszeres nikotinbevitelnek vége... majd időszakosan kap 1-1 dózist :)

#14: igen, régebben is így volt, hogy az első napok/hetek nagyon rosszak, de ahogy ürül a nikotin, a fizikai hiányérzet kezd elmúlni... szerencsére a kávéra előbb szoktam rá, mint a cigire és annyira nem kötődik a 2 dolog egymáshoz, mint másoknál... iszok is egyet, így zabálás után... (fene vinné már ezt a köhögést...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Kitartást és eredményes leszokást kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#17) koshmar


koshmar
őstag

Hajráááááá! :))

Csak fejben dől el.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18) .bableWes válasza mephi666 (#10) üzenetére


.bableWes
őstag

egyél "sokat" meg aludj, nekem ez szokott segiteni:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

Van egy módszer ami sokat segíthet:
Ne gyújts rá.

Sok sikert! :)

(#20) Recon666 válasza D1Rect (#19) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

+1 :DDD
Ja, ez elég hatásos tud lenni.

(#21) mephi666


mephi666
nagyúr

na, 48 órán túl vagyok... még mindig rossz, mert megszokásból is indulnék ki rágyújtani, de inkább munkába temetkezem...

pozitív: kezem már nem remeg és egyre jobban működik az orrom (az agyam+egész szervezetem oxigénellátása is érezhetően jobb, mert a reggeli bringázás meg sem kottyant...) jó lesz ez így :K

ui: szerintem hízni nem fogok, mert a múltkori leszokás alatt is csak a normál (+/- 1-2kg) súlyingadozásom volt :K viszont a héten neki kellene állnom kezelésbe venni a súlyzóimat :D (ha mégis jönne pár kiló, akkor inkább izomba jöjjön)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#21) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább írj nekem fb-n, az is lefoglalja a kezeidet ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) mephi666


mephi666
nagyúr

jelentem: bírom még mindig... habár munkahelyen 1-2 óránként ösztönösen is indulnék rágyújtani... hiányérzet megvan még rendesen, cserébe viszont egyre jobban érzem a szagokat/illatokat/ízeket... étvágyam is kicsit nagyobb (képes vagyok pillanatok alatt minden ehetőt felzabálni: popcorn, csoki, sütemény, jégkrém, rica, stb különösen jól esik most), de ez nem gond: lemozgom :K fura, mert nem vagyok annyira feszült, mint amitől előre féltem és a megszokott időszakos "szívdobogás érzet" sincs már... (pedig napi szinten 3 kávékat iszok a megszokott 2 helyett)

a 15perces bringázások sem fullasztanak ki annyira...

rossz, mert hiányzik az a sz@r, de legalább jön szép lassan a leszokás jótékony hatása :K bírni fogom... 1-2 hét múlva már könnyebb lesz, mert a fizikai tüneteken nagyjából túlleszek

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) hoffman_ válasza mephi666 (#23) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Abba ne hagyd! Csak így tovább, tárt karokkal várunk :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) dízelracer


dízelracer
senior tag

"jót fog tenni szerintem a keringési rendszeremnek, ha abbahagyom"

Hajjaj... Röpül egy privát.

(#26) mephi666 válasza dízelracer (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

oks, egyébként bírom még... :K hétvégén mondjuk jól esett volna rágyújtani, de nem tettem... a kajálásokat is sikerül kisebbre venni: tegnap mondjuk kihagytam már az esti popcorn-t :) (ráálltam, hogy minden este készítek egy nagyobb adagot és nagyját én verem be)

valahogy kezdem magam egyre kiegyensúlyozottabbnak érezni cigi nélkül: nem terhel meg annyira a bringázás sem... jól megtekerem, lépcsőzők egyet és meg sem kottyan... az alvás is jobb... tényleg elég sok pozitív dolog van... egyetlen negatívum, hogy nem csak az illatokat érzem jobban, hanem a szagokat is ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) RootRulez válasza mephi666 (#23) üzenetére


RootRulez
félisten

Ne legyél fa#%$rok :D
Az én szervezetem már nem kívánja. De néha még jólesne a lelkemnek... Ahogy telik az idő egyre jobb lesz. :K

═════════════════════════════════════════

(#28) tommjee


tommjee
senior tag

Tarts ki legyen akarat erőd és meglesz az eredménye !

(#29) mephi666


mephi666
nagyúr

na, 27 nap... tegnap már előszedtem a súlyzóim és kicsit mozogtam: 3-4 széria fekvőtámasz, amíg bírtam... majd egykezesekkel különféle gyakorlatok hátra, vállra, karra: 3-4 sorozat mindből... éreztem is rendesen, hogy a formám már nem a régi... ma pihenő, holnap meg ráedzek (kedd-csütörtök-szombat lesz edzőnap) :K érzem most rendesen a karomat/vállamat, holnap el fog múlni és onnantól nem lesz izomláz... őszintén megvallva: baromi jól esett és hiányzott... és a felgyülemlő felesleges energiát is jól le tudom így vezetni :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) Zolás


Zolás
addikt

Azt a lóvét, amit eddig naponta cigira költöttél, tedd el, és mikor hirtelen valamire pénz kell, számold meg. Hihetetlen összegek össze tudnak jönni, és akkor fogsz rájönni, mennyi zsét is szórtál el eddig.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#31) mephi666 válasza Zolás (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

sodortam a cigit, havi 4ezer körül kijöttem úgy, hogy alkalmanként láncban nyomtam... így olcsóbb volt, de végülis így első hónap végén is maradt még mondjuk cherry-s carte d'or jégkrémre :B nem is az anyagi vonzata érdekelt, hanem inkább az egészségre gyakorolt káros hatása... (mert azért havi 4ezer forint nem olyan sok a 15-20ezerhez képest... mármint ha 500-600ft-okért vettem volna dobozát)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) #64791808


#64791808
törölt tag

Na, hogy állsz a leszokással?

(#33) mephi666 válasza #64791808 (#32) üzenetére


mephi666
nagyúr

jól, köszönöm... elég jól megbírom állni, habár időszakosan rámjön, hogy "de jól esne egy" :K tegnap mondjuk barátnőmmel, anyósjelölttel és az élettársával utazgattunk és mindketten láncdohányosok: kb 50km oda, 50 vissza volt az út és fejenként 6-7 szálat elszívtak közben, de egyáltalán nem zavart... ez már haladás... a legjobb az, ha maga a füst sem zavar és közben nem is ingerel arra, hogy rágyújtsak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Szerencsére nekem nincsenek ilyen problémáim. Az a legjobb, ha rá sem szoksz.
Amúgy gratulálok, hogy letetted, nem kis dolog!

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.