Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hopp

ui: elfelejtettem, de megkérek mindenkit, hogy ne azzal kezdje, hogy ez a telefon "specifikációt tekintve mekkora sz@r", mert az igényeimet teljesen kielégíti :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) kenwood3


kenwood3
őstag

Én maradnék a kinézete alapján az L700-nál , mert nekem is az van :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#3) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Az.

x gon' give it to ya

(#4) zH.


zH.
senior tag

Nem egy telefontól leszel buzi.

just be

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) mephi666 válasza kenwood3 (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, de normálisabb fülhallgatóval tényleg ég és föld a különbség a kettő között, ha zenét hallgatok :K ha sz@rul szólna, akkor nem gondolkoznék és maradna az l700, de így komolyan nem tudom...

#4: na igen... :)

#7: attól nem kell félni :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) fordfairlane válasza zH. (#4) üzenetére


fordfairlane
veterán

Nem ez volt a kérdés.

x gon' give it to ya

(#8) csl1982


csl1982
tag

Ha kifested a körmeid, akkor mindenképp :D

(#9) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Egy igazi férfi kezében egy telefon sem buzis. Szerintem teljesen OK.

(#10) kenwood3 válasza mephi666 (#6) üzenetére


kenwood3
őstag

Hát a gyári hadesettel tényleg kulán szól viszont 1 átalakítóval ez is szépen tud szólni :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

Az, de annyira azért nem mint egy áfonyával ;]
Azért rózsaszín tokot ne vegyél neki. :D

(#12) mephi666 válasza kenwood3 (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, meg az l700 ellen még az szól, hogy bal oldalt a kijelző és a védőüveg között befoltosodott... mintha szépen lassan belefolyt volna valami, de nem tudom, mi lehetett (hónapok alatt növekedett lassan a folt) :U esztétikailag kicsit csúnyult... ez meg polír állapotban van

#9: egy samsung diva-hoz képest mondjuk kimondottan macsós ez a telefon :D

#11: valami fekete tokon gondolkozom... (annyira azért ne kopjon zsebben hordva)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Móci válasza DeFranco (#9) üzenetére


Móci
addikt

Mondjuk egy rózsaszín telefon szerintem buzis egy férfikézben... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Wictor


Wictor
senior tag

Másodtelefonként fél évig egy pink Nokia 2220 Slide-ot használtam. Muszájból. Kérdés ezek után? :D Nem, nem érzem magam "annak". Nem, kicsit sem. A rózsaszín póló / ing is divat a férfiaknál, mégsem nézik őket buzinak... Mondjuk ettől függetlenül olyat nem vennék fel. De egy mobil az más. Egy nő is használhat mondjuk egy fekete N8-at, ami nem éppen egy nőies mobil...

[ Szerkesztve ]

(#15) mephi666 válasza Wictor (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondjuk nekem is volt egy ilyenem egy darabig: (ebben a színben) :B

(még egyik ex anyja adta kölcsön, amikor ledöglött az akkori telefonom)

#14: barátnőm mondta egyébként, hogy szívesen elcserélné erre a jet-jét, csak az trémobilos és nem akarunk komolyabban beletúrni a telefonokba... meg funkciókban ez is tökéletesen elég

#16: nem szokott csengőn lenni, csak rezgőn... az ébresztő egyébként "belga - nagypapa, nagymama és a kiskakas" ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Akos96


Akos96
senior tag

"de egy céges megbeszélésen azért furán nézhetnek majd rám, ha előrántom"
Legyen a csengőhangod a Reise, reise, és nem fogja érdekelni őket az, hogy milyen a telefonod. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#17) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Már mitől lenne buzis? Nekem így képek alapján inkább egy kicsit gyerektelefon-utánérzésem van, de semmiképp se buzis. Amúgy is, kinek mi köze van hozzá, hogy a másiknak milyen telefonja van?

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#18) .bableWes


.bableWes
őstag

szupcsikah:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#19) Wictor válasza N€T0X|N (#17) üzenetére


Wictor
senior tag

Teljesen jogos. Ez olyan, mint mikor a társaságban lenézik azt az embert, akinek nem minőségi mondjuk a cipője, vagy olcsóbb cuccokban jár.

(#20) Marci79 válasza csl1982 (#8) üzenetére


Marci79
aktív tag

Akkor tutira az! :DDD
Amúgy jópofa.

N€T0X|N:
Amúgy igen.

Wictor:
Ez is igaz!

[ Szerkesztve ]

(#21) Иван


Иван
őstag

Szard le. Ha valaki azt hiszi buzi vagy, higgye. Kit érdekel? :N

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#22) maláj


maláj
őstag

rózsaszínben b*zis lenne
ha a telefon tudja azt amire neked kell akkor nincs probléma ...
mondjuk én lefújnám feketére vagy vennék fekete elő és hátlapot hozzá és a 3 bill. maradna narancssárga :K

szerk:

így sem mutatna rosszul ...

[ Szerkesztve ]

(#23) fordfairlane válasza Иван (#21) üzenetére


fordfairlane
veterán

Gondolom az lehet a probléma, hogy nem eléggé individualista ehhez a módszerhez. :)

x gon' give it to ya

(#24) mephi666 válasza maláj (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, feketében akartam először, de csak ez az 1 fehér példány volt a boltban... ott/akkor még úgy álltam hozzá, hogy eladásra megy és a corby-t is nőnek passzoltam el, így jó lesz ez a szín nagyon... végülis annyi előnye van, hogy nem látszódnak rajta annyira a porszemek és az ujjlenyomatok...

asszem maradok akkor a "leszarom ki mit gondol" módszernél és megtartom :K lg-m eddig még úgysem volt és már egy ilyen alapkészüléknél is határozottan pozitív az első benyomás (fogdostam már komolyabb nokiát, aminek mondjuk kifejezetten rossz volt szerintem az érintőképernyője, annyira nehezen reagált mindenre... ennek pedig hiába rezisztív, a finomabb érintéseket is jól észleli :K )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) darál0w


darál0w
Jómunkásember

az! ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26) danih


danih
addikt

Ne kend a telóra ha buzi-e vagy :DDD

(#27) molnarpeter válasza maláj (#22) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ebben a színben nekem a Spicára hajaz :D

Akos96: Gonosz vagy :DDD

mephi: Most hallgatom ezt a belga számot... LOLOLOL

mp

[ Szerkesztve ]

(#28) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Buzis! Olyannyira az, hogy ha megveszed Te is azonnal buzi-e leszel ha akarod ha nem.
Úgyhogy ha mész megvenni menj be egy patikába egy doboz vazelinért is egyúttal. :K

Romani ite domum.

(#29) mephi666 válasza molnarpeter (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

ébresztőnek k*rvajó :) előtte a "placebo - song to say goodbye" volt, de az lehangoló... ez sokkal jobb... meg hiába nem vagyok oda a stílusért: a belga zenéi nagyátlagban tetszenek :K (főleg, hogy elég erős mondanivalójuk is van)

#28: már megvettem és nem lettem búza :N

#30: szerintem 2-3 nap alatt megszoktam a külsejét... tényleg nem is b*zis... egy samsung diva már mondjuk az lenne a kezemben, de ez közel sem az :N

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Tudod már a választ. Ha felmerült benned, hogy buzis-e, akkor annak tartod, csak még nem vallottad be magadnak. :D
Amúgy mit érdekel, ha neked tetszik?

(#31) EczkE


EczkE
addikt

Egy ilyennel lennél buzis.

Asszem mindenféleképpen!

(#32) ZCoyote válasza mephi666 (#29) üzenetére


ZCoyote
őstag

Na várd csak ki a végét :D

Romani ite domum.

(#33) Marci79 válasza mephi666 (#29) üzenetére


Marci79
aktív tag

Placebo? A legjobbak egyike!!! :K
A Protege Moi jobb ébresztőnek.

[ Szerkesztve ]

(#34) mephi666 válasza Marci79 (#33) üzenetére


mephi666
nagyúr

szeretem én is nagyon, de nálam elég hangulatfüggő, mikor hallgatom :K a song to say goodbye az egyik kedvencem tőlük, de a kiskakas-hoz képest tényleg lehangolóbb

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.