Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Árukeresőn ha belőnéd a paramétereket biztos lenne olyan találat ami megfelene neked. Pl.: egy Meizu m2

(#2) zdanee


zdanee
őstag

Ezt. Nem is tudom, mikor láttam utoljára Különösen Ajánlott plecsnit.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#3) Simi87


Simi87
senior tag

Moto E
A csamcsung, és a lefoso amiket kinéztél, szó szerint hulladék.

(#4) Tibko8


Tibko8
senior tag

Ebben az árkategóriában én inkább WP fronton nézelődnék. (mondom ezt úgy hogy nem tartozik a kedvenceim közé).

Viszont ha android akkor mindenképpen lg vagy valami kínai csoda. Samsung semmi képpen.
Pl LG Leon 4G H340n
De a legjobb választás LG Bello II. Van egy ilyen a családban csak dual sim változatban és nagyon jó. Aksi idő nem semmi 2-3 napot 7-8 kijelző idővel elmegy max fényerőn és fb viber meg minden ami csak az aksi időt gyengíti rajta van. Folyamatos wifi mellet.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#5) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Xiaomi Redmi 2 Pro

[ Szerkesztve ]

(#6) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Olcsó android egyenlő a heréléssel. :(
Csak WP.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Viktor77 válasza zdanee (#2) üzenetére


Viktor77
titán

De tényleg.
2GB alatt Androidost már inkább ne. El lehet lenni 1 gigával, de a 2 giga már más világ.
Vagy WP.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Egyszer volt egy ajándékként kapott WP, na többet olyat se. Kétszer járt szervizben új telefon létére, főpanel cserés volt. Nem tudtam megszokni azokat a csempe izéket és a menüben is elég nehéz volt navigálnom.

Ez a Doogiee X5 Pro és a Meizu M2 is valóban elég jónak tűnik, de mindig is ódzkodtam ezektől a B kínai márkáktól. :U
Nem volt sok telefonom, egy Nokia 3330-al indítottam még tizenéve, aztán Sharp gx29 volt. Volt a kezemben LG F70 és a párom Samu Ace4-e is.
Most két telefonom van, egy félhalott (nyomógombhibás), egyszer már kijelző javított Nokia 2330 és egy szintén haldokló (akku + néha magától kikapcsol) Samu s5230.
Nincs nagy elvárásom, egyszerűen csak telefonálni szeretnék vele, néha lőni egy-egy nem túl homályos képet és néhány oldalt nézegetni a neten akadás nélkül, természetesen meló közben. :K
Sajnos melóban a gépen nincs net, poros és büdös helyen dolgozom, sajnálnám egy 70k telefonnak véletlen betörni a képernyőjét. Por ellen még valamicskét lehet tenni, de ilyen igényeknek szerintem bőven megteszi egy alap droidos készülék is. Tavaly nézegettem az Opendott telókat is, de nem vitt rá a lélek, hogy vegyek egyet.

Egyenlőre még nem vagyok előrébb, sőt bővült a lista... :DDD

Ami kimaradt, ne legyen nagyobb 5"-nál, kábé 4,5" a kiszemelt ideális méret.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#9) KYZRR válasza zdanee (#2) üzenetére


KYZRR
őstag

+1, ennyiért szinte már lopás. :)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#10) Luck Dragon

Doogee X5 pro , 29,000Ft-ért bőven jó.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) Csapoati válasza KISDUCK (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

+1 a Meizura. Ezen az áron durván jó ajánlat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) flymi válasza Csapoati (#12) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Valóban jók a paraméterei, de ha ennek a Meizunak is annyira 13MP a kamerája, mint a WP 532 5MP-e, akkor nem túl fényes. Most nézem van edigital-nál is 55k-ért, az nekem most sok.
Nem túl friss az az 5.1 Lolli? Úgy hallottam, hogy vannak még vele problémák.
Az ára valóban több, mint rendben van! Ezeknek a csingcsüngcseng telóknak hogy van a garijuk? Azért olcsóbb pölö az eustock-ban, mert csak 1 év van rá? :F

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#14) Luck Dragon válasza flymi (#13) üzenetére

Eustock hazai garanciával rendelkezik, ha jól olvastam a wayteqkell van kapcsolatban. De itt van az egyik személy az oldalon kérdezd meg tőle privátban. Katt ide.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) flymi válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16) Csapoati válasza flymi (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elvileg ugyanaz a kamera benne, mint az m2 note-ban, ha jól tudom. Az meg egész jó, én is olyat használok. Hibával nem igazán találkoztam 5.1 alatt, frissítésből meg már 3 jött. A Meizu nem ZS márka, hanem inkább A. Azért olcsóbb az eustockban, mert szlovák székhelyű a cég. Ettől még a gari ide, Budapestre szól.

szerk.: Ja, a második dologgal már megelőztek, figyelmetlen voltam. :B

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) flymi válasza Csapoati (#16) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kicsit jobban tetszik az M2 a Doogee Pro-nál a kamera és a picit erősebb akku miatt és van Gorilla Glass is, ha jól tudom.
+10-et nagyjából megér ez a három plusz. Karácsonyra lehet meg is lepem magam egy ilyennel. 40k jó ár, többet tényleg nem adnék egy telóért, két-hátom év alatt lestrapálnám úgyis, egyedül az 1 év gari, amit hátrányként érzek, de hát ettől is olcsóbb...
5 hónapja húgomnak vettem zsír új független LG F70-et 26k-ért, az sem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#18) szőröscica


szőröscica
addikt

iPhone 6S

(#19) flymi válasza szőröscica (#18) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm, ez hasznos volt...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20) Luck Dragon válasza Csapoati (#16) üzenetére

Majd legközelebb :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.