Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fiery


Fiery
veterán

Nagyon helyes. Az 5C helyett csinaljak meg jovore a 6S-bol a 4 colos verziot. Legyen 3 egyarant eros, jo minosegu keszulekuk, 4.0, 4.7 es 5.5 colos LCD-vel.

(#2) Polllen


Polllen
nagyúr

Én szívesen vettem volna, ha nem csak ilyen ergya színekben lett volna kapható.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3) saelin


saelin
veterán

Azt sem tudom, hogy hogy gondolták. Ki venne olyan iphone-t, amiről lerí, hogy olcsó variánsa a nagytesónak? Arról nem is beszélve, hogy abból az árból egy előző generációs itelefont lehet venni. Igaz, használtan.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) joey04


joey04
titán

nem értem mi a furcsa ezen, az évek tapasztalatai alapján jövőre mindenképpen az 5c hullott volna ki... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) freeknight


freeknight
őstag

Ez van, a hype-ot nem lehet fenntartani egy középkategóriás termékkel. Főleg nem úgy, hogy felsőkategóriás áron adják.

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Kár is volt elkezdeni gyártani. Nem illet bele az Apple irányvonalába.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) vicze válasza Fiery (#1) üzenetére


vicze
félisten

Hát úgy hogy a 4,7-et úgy viszik mint soha semmit és 5,5-ből se tudnak eleget gyártani, nem feltétlen valószínűsítem, hogy sok esély van 4"-ra...
"a lot of times, people don't know what they want until you show it to them." - Rosszul tartod na.

(#8) Bici


Bici
félisten

Pedig ez az egyetlen alma készülék, aminek a vásárlásán elgondolkodtam.
Ha éppen nem lenne megfelelő telefonom, meg is vettem volna.
Sokkal jobban tetszik, mint a többi iPhone, de nyilván nem én vagyok a célközönség.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9) BulletBill27 válasza joey04 (#4) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Én se értem, hogy mi ez a nagy meglepettség, hisz eddig is így volt.
(El ne mondd senkinek, de 2016-ban az 5s-t fogják kukázni :D. )

(#10) BoC1ka válasza jacis (#6) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Próbálkoztak új irányba, nem akkora siker lett belőle mint amit elvártak. ennyi történt szerintem.

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#11) Thaaleum válasza Bici (#8) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Hát pedig ezek szerint pont te lettél volna a célközönség. :)) :K

De hogy a cikkhez is szóljak: nem csoda, hogy nem viszik, teljesen elbaltázott volt az egész koncepció. Ennek akkor lett volna értelme, ha észrevehetően olcsóbban adjak, mint az ötöst.

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#12) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Amugy ma a t-nél (fekete péntek) elég jól beakciózták, annyiért éri meg kb.

(#13) Bici válasza Thaaleum (#11) üzenetére


Bici
félisten

Úgy értem, hogy nem vagyok tipikus alma vásárló. Valószínű, hogy a hozzám hasonló gondolkodású emberekből kevés van, így nem éri meg nekünk fenntartani egy termékvonalat.
Nekem bejön a színes ház, ahogy a Lumiák esetén is nagyon tetszik.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#14) bélus91


bélus91
tag

Nah ennek örömére lehetne egy 40%-os árleszállítása az 5c-nek :B vennék is

(#15) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Most akkor bukta vagy sem, múltkori topikban azt mondták hogy eladtak belőle 30 milliót.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#16) Raysen623


Raysen623
addikt

Tudtommal 24 millió ment el még így is ebből a bukott termékből...nekem is ilyen van, és abszolut jó a szine :DDD Egyszerűen ez a típus lesz a leggyengébb láncszem jövőre...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) Cilindrik válasza bélus91 (#14) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Ajánlom a T oldalát. :DD

(#18) Krugszvele válasza Cilindrik (#17) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Elfogyott :(
Pedig 16 gigásak voltak, gondolom ezekből tényleg csak pár darab maradhatott.

(#19) blade zte válasza Fiery (#1) üzenetére


blade zte
őstag

Ne legyen kissebb a képernyő, de ebből a kávából lefaraghatnának. Jelenleg egy 4 éves note 1-re hasonlít.

Oppo find 7 astro black

(#20) knyitogato válasza blade zte (#19) üzenetére


knyitogato
őstag

Egy csomó ismerősöm vett és szereti az 5c-t

(nem a #19-re reagáltam, véletlen)

[ Szerkesztve ]

(#21) AshaNoR válasza Krugszvele (#18) üzenetére


AshaNoR
tag

Mennyiért szórták?

(#22) b4zsi- válasza AshaNoR (#21) üzenetére


b4zsi-
őstag

2 év hűség 60 000 Ft

(#23) Csapoati válasza hallerlaller (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugy bukta, hogy az elemzok meg talan az Apple is tobbet vart tole. De objektiven nezve meg nagy siker, raadasul a profit is igen magas lehetett rajta.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Paul119 válasza Csapoati (#23) üzenetére


Paul119
addikt

Azokkal a zsirkreta szinekkel nem is csodalom :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#25) halkow


halkow
őstag

miért nem állítják le azonnal ha a kutyának se kell ?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#26) Kex613826


Kex613826
tag

Az utolsó bekezdésben a jelenleg helyett elenleg van írva.

Be positive, nothing is perfect!

(#27) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...amikor "kiderül", hogy az olcsó az nem olcsóbb, vagyis az olcsóbb nem olcsó...

Hibás döntés volt, holott nem az olcsó iPhone ötlete a rossz, hanem a megvalósítás. Egy olcsóbb, de így is méregdrága színes modell lett ez. Bukta.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#28) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Azért bőven adtak el belőle :)
http://www.statisticbrain.com/iphone-5s-sales-statistics/
Amerikában 10 milliót pl. Sok gyártó irigyelne ezt a számot, és ez csak USA.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#29) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gagyi, nem gagyi, ha lenne pénzem, megvenném a full white kiadást.

[link]

Live-Die-Respawn

(#30) T_Stark


T_Stark
őstag

Egy fehéret én is elfogadtam volna, de ezzel az árazással halva született telefon lett belőle.
Na a 8 GB-os verziónak meg kb annyi értelme, hogy semmi nem fér rá, de még mindig túl drága...

[ Szerkesztve ]

(#31) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Söpörjék is, nagy ballépés volt, ennek igyák meg a levét.. Reméljük tanultak az esetből! :U

Finn the human

(#33) hue2000


hue2000
tag

Ez tényleg egy nagy mellé nyúlás volt az apple részéről

Az élet mindig drága

(#34) xmaas


xmaas
őstag

Mehet is a levesbe annyiert amennyiert adtak,

(#35) Zedz


Zedz
addikt

Kollégámnak van egy fehér 5C-je, és igazából elég kellemes a fogása, szép a megjelenése a műanyag ellenére is. De piszok drágán adták, nem is tudom mi volt ezzel a céljuk. :(

(#36) irgum


irgum
addikt

Ebből látszik, hogy nem igaz amit sokan állítanak, hogy az emberek bármit megvesznek amin alma logó van. :K

(#37) Paul119 válasza irgum (#36) üzenetére


Paul119
addikt

ezt csak azert nem vittek mert olcsositott iphone volt ,es ugye jaj milyen ciki ha olcso apple telefonnal jarkalok mentalitas :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38) bmakszim válasza oriic (#29) üzenetére


bmakszim
senior tag

Létezik ilyen egyáltalán? Tudtommal mindnek fekete az előlapja.

(#39) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Meg sem nézi senki a linket amit kiraktam? Asszem s4-bol kevesebbet adtak el, mint a "bukott" 5c-bol.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#40) irgum válasza Paul119 (#37) üzenetére


irgum
addikt

Ez nem igaz. Azért nem fogyott jól, mert egyrészt drága volt, másrészt mert nem üveg-fém, ami az apple-re jellemző anyaghasználat.

(#41) Paul119 válasza irgum (#40) üzenetére


Paul119
addikt

pont ez a lenyeg hogy messzirol latszot rola hogy nem uveg fem :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42) Touch-ko válasza Paul119 (#37) üzenetére


Touch-ko
őstag

`ugye jaj milyen ciki ha olcso apple telefonnal jarkalok mentalitas ` kb a 10 millios Mo-n ciki csak.. Az eloszamu piacokon a kutyat nem erdekli milyen telefonod van. Nem az alapjan merik az embereket..

Mashol nem tekintenek statusz szimbolumkent a telefonra, Mo-n pedig ugy tekintenek ra, mint mashol egy Ferrarira..

Egyszeruen az 5C nem hozta meg a vart sikert. Az iPhone5-ert pedig kar volt anno..
Volt mar szines muanyag terkekuk, iMac, iPod Nano, elotte pedig iPod Mini..

Az eladasi szamok pedig a nagy konkurens gyartok csucsmodelljeit is megszegyenitik..

(#43) irgum válasza Paul119 (#41) üzenetére


irgum
addikt

Arra gondoltam, hogy jobb érzés kézbe fogni minőségi anyagokból összerakott telefont. Fura amit írsz, hiszen messziről nézve teljesen mindegy, hogy műanyagból van. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) Ali G.


Ali G.
senior tag

nem csoda, hogy nem kellett az embereknek, ekkora nagy nyilvános átcseszést még az emberekkel sem lehetett lenyeletni amekkora ez az 5c volt :D

(#45) Zedz válasza irgum (#43) üzenetére


Zedz
addikt

Érdekes, mert ma mértem össze az 5C és 5S telefonokat, mind a kettőt kézbe fogtam. És az 5C nekem kényelmesebb volt. Persze tapintásra jobb a fém ház, de míg az 5C kicsit kerekített volt és kényelmesen ült a kezemben, a szögletes 5S annyira nem, picit zavartak a szélei.

(#46) C$abi


C$abi
aktív tag

Na végre, hogy le lett állítva a gyártása, így legalább normális dolgokra tudja mostmár az Apple használni az eddig 5C-t gyártó gyártósorait. Nem mellesleg az akkori árából simán lehetett venni egy iPhone 5-öst is, ami jobb volt, ha hardveresen nem is, de dizájn szempontjából igen.

[ Szerkesztve ]

(#47) judas13 válasza saelin (#3) üzenetére


judas13
addikt

Tényleg hihetetlen ez a story. Végre vége lesz!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#48) zsori_peter


zsori_peter
csendes tag

Az Apple katasztrófája lett.... :/

(#49) hemaka


hemaka
nagyúr

Azért akkora bukta nem volt, de egy húzást megért a dolog, veszteni nem veszítettek rajta semmit. Én simán elfogadnék a mostani i4 helyett egy zöldet vagy egy kéket. :)

(#50) Ádám16


Ádám16
addikt

Szerintem csak az árával, és a színekkel voltak gondok. Egy normális piros, vagy egy sötétkék nekem nagyonis kellett volna jobb árban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.