Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A fehér csíknak miért nem lehet azonos színűnek lenni a házzal?

(#2) aelod válasza kriszpontaz (#1) üzenetére


aelod
veterán

Mert ez már szabadalom :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3) gergotb


gergotb
tag

Na, akkor lassan előkészítem a camping széket... :DD

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Valószínűleg a nagyobbik modell váltja majd jövő ősszel az i6-om, feltéve, hogy egyáltalán lecserélem, mert hibátlanul működik.

(#5) zombinyul


zombinyul
addikt

Ezek baromira műanyagnak tűnnek.
Remélem nem ezek a véglegesek, 3,5-ös csatlakozó nélkül, ezzel a kamera kialakítással nem kellene...
Jó, alig múlt egy hónapos az i6-om, várok a cserével jövő őszig, azért az még idő, de nem örülnék ha ilyen lenne a következő generáció. Akkor inkább 6s-t veszek majd.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#6) Richie86


Richie86
senior tag

Kíváncsi vagyok, tényleg feketébb lesz-e a sötét verzió, az ütősen nézne ki :K

(#7) anulu


anulu
félisten

részemről a 7S-t megvárom, a 6-osommal egyelőre teljesen jól elvagyok.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Dr.FantastiK válasza zombinyul (#5) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

mar nem az LG G4 a legjobb telefonod ?? ;] almas lettel vegul ??

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#9) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Pár hete, hogy meglett az SE-m. Felőllem kávéfőzőt is rakhatnak bele, akkor sem cserélném le. Egyébként 6-ról váltottam, megérte!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#10) zombinyul válasza Dr.FantastiK (#8) üzenetére


zombinyul
addikt

Meguntam a műanyag keretet, meg hogy állandóan szervizbe rohangáltam... Imádom a G4-et a mai napig, meg is tartottam, de az iOS, a kompaktabb méret, meg a jelentősen jobb akkuidő elcsábított. Régebben voltam iPhone-os, imádtam. Ahogy ma is imádom. :) Maradok is ezen a vonalon, ha az Apple nem akarja másképp. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11) bAtt001


bAtt001
addikt

iphone5 dizájn az egyik legszebb telefon dizájn még a mai napig, mondom úgy h androidot használok csakis, de ami ezen a videón van rossz ránézni, dbrand vagy valami skin rá azonnal esetleg vékony tok :U

(#12) tomee007007


tomee007007
őstag

Azért azt nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy a legnépszerűbb, fehér-ezüst színkombinációt kihagyják....részemről a space gray a nyerő, mondjuk ha lenne fekete előlapos arany hátlappal (fehér betét nélkül ;] ), azon elgondolkoznék :)

(#13) Lord Sidious válasza tomee007007 (#12) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

A space gray volt a legnépszerűbb az i5S-i6-i6S-ből is, nem a silver. :K

(#14) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Várós.

A térerő veled van!

(#15) Gempas 70 válasza tom956ster (#9) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Szia! Én is gondolkozok egy SE-n.. még nem volt szifonom csak egy első évjáratos i pod ami nyomja a polcot otthon a mai napig.( hibátlan) Most van ajánlatom egy 16 os SE-re 25.000 + 2 év hűség ami alatt még kb 70.000 kell kifizetni 24 hónap alatt. Az igazság hogy a méret a bajom mert igazából sok netre használom a jelenlegi S5 Samut.. Na elmegyek megtapogatom.. :)

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

Kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz pozitív fogadtatása az új antenna kialakításnak.

(#17) zombinyul válasza Ricardo (#16) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem az se tetszik, de ez pont a legkisebb bajom... :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18) fornettisuti


fornettisuti
veterán

elegge gusztustalan es gyagyi a fuga ezeknel.
miert nem lehet az 5/s rajongok kedveben jarni azzal, hogy 4,7-es meretben 5/s dizajnnal kihozzak az aktualis flagshipet? garantalt siker lenne

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#19) Ricardo válasza fornettisuti (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

"garantalt siker lenne"

Nem biztos. Azzal a kijelző/előlap aránnyal indokolatlanul nagy tepsi lenne.

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

Még mindig nem világít az alma a hátulján? :(

(#21) RaveForce


RaveForce
veterán

hát az eddigi legrandább hátlap design... nade a videon miért csak a hátulja van? dummykat videóztak esetleg? vagy megint valami fullkamu nézettséget_ide videó..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) szupermacs


szupermacs
veterán

Mire jó a dupla kamera?

(#23) Potrien


Potrien
senior tag

Én látom csak úgy ,hogy leszállóágba került az alma telefon?
Direkt akarnak piacot veszíteni talán?
Utoljára az Ms-nél éreztem ezt. :U

(#24) janeszgol válasza Potrien (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Tízmillió számra adják el a telefonokat. Ha most 10-20-30 százalékkal kevesebb fogy, nem gondolom nagy érvágásnak. Talán még a hitelezők, befektetők sem cserélnek alsónadrágot hamarabb a kelleténél.
Vagy én értelmezem rosszul a leszállóágat?

D1Rect, klassz az aláírásod.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) joey04


joey04
titán

i6-tal sikerült egyet visszalépni designban, ezzel a fossal meg még kettőt. :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) Juhaszatti válasza szupermacs (#22) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az attól függ mit akarnak vele elérni. Az LG-vel sokkal sokkal nagyobb látószögű képeket lehet lőni, a Huawei a színekkel és a sokkal jobb kontraszttal játszik, és minden dupla kamerának jobb a mélységélessége.
Én ennyit tudok róla egyelőre, de még sosem használtam ilyet. Ha nem jól mondom, majd valami tapasztaltabb kijavít :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Ricardo válasza joey04 (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyre jobban látszik Jobs hiánya.

(#28) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem akkora információ ez, hogy napra pontosan meg lett mondva mikor lesz kiadva. Maga a telefon pedig eléggé kétséges, hogy "nagy" siker lesz.

Finn the human

(#29) Ricardo válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Jut eszembe. Most akkor mégsem lesz fekete verzió?

(#30) Matada2.3 válasza Ricardo (#29) üzenetére


Matada2.3
veterán

Mostanság apadnak az erre vonatkozó hírek... Pedig jó lenne.

Finn the human

(#31) joey04 válasza Ricardo (#27) üzenetére


joey04
titán

Jobs idejében is jöttek számomra ocsmány modellek, igaz nem iPhone vonalon, de akkor is. Remélem jövőre tényleg valami régi/új design is jön.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Potrien válasza janeszgol (#24) üzenetére


Potrien
senior tag

Értem én ezt, de a titanic-ot is elsüllyeszthetetlen hajónak hirdették, aztán mégis.... :U
Számomra úgy tünik megindultak a lejtőn, mint anno a nokia.

(#33) kovsol


kovsol
titán

Nagy csalódás lenne ha ilyen ocsmány telefont adnának ki. i6 se jött be az i5 után, na de ez már az alja.

May the Force be with you!

(#34) zombinyul válasza kovsol (#33) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem nagyon tetszik a 6 / 6S is, de az tény, hogy az 5-ös széria sikerült magasan a legjobban (meg talán a 4-es).
Ez viszont katasztrófa...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#35) nord_ válasza D1Rect (#20) üzenetére


nord_
veterán

Miért kéne világítania?
(Egyébként nem is lenne olyan egyszerűen megoldható, mint egy Macen.)

(#36) Tibee86


Tibee86
veterán

Sikerül még a 6-os szériánál is csúnyábbat összehozni. :(((
A végén tényleg SE fogja váltani az 5s-sem, pedig kipróbálnám a nagyobb kijelzőt.

velosolex: Minden évben ezt diagnosztikálják itt a fórumon, mégis rekordokat döntögetnek az eladások.

[ Szerkesztve ]

(#37) joey04 válasza nord_ (#35) üzenetére


joey04
titán

Csak büfike volt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Ricardo válasza joey04 (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

Értesítő led helyett még lehetne is értelme. Nem világítana folyamatosan, de ha van valami esemény azt lehetne jelezni vele. Kérdés a hátlapon mennyi értelme lenne.

(#39) joey04 válasza Ricardo (#38) üzenetére


joey04
titán

Kérdés a hátlapon mennyi értelme lenne.
Semennyi. Erre a funkcióra egyébként is ott van a led a kamera mellett, az tud villogni ha esemény történt. Annak sincs semmi értelme. Előre kéne egy értesítő led, de az Ive és csapata nézeteibe nem fér bele. Pedig korábban voltak pofás megoldások macbookon (pl. ez vagy ez). Telefonon is lehet igénytelen, de lehet pofás is. Ez a probléma jövőre várhatóan megoldódik, ha valóban AMOLED kijelzőre váltanak, a mostani telefonom is sokrétűbb jelzésekre képes az Active Display által mint egy sima led, hozzáteszem nekem akkor is jobban tetszene pl a fent linkelt HTC féle diszkrét megoldás.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Ricardo válasza joey04 (#39) üzenetére


Ricardo
félisten

A HTC megoldása nekem is tetszik. Mai világban kellene hogy legyen valami (led, aktív kijelző...stb) ami jelzi ha történés van. Sokaknak munkaeszköz, így nem árt ha nem kell folyamatosan nézegetni megjött e már a várt mail, üzenet...

(#41) joey04 válasza Ricardo (#40) üzenetére


joey04
titán

+1 nekem is hiányzott. led biztos nem lesz soha szerintem, a macbookról is inkább levették, de az amoled kijelzővel szerintem fog érkezni egy ilyen aktív kijelzős megoldás.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) zombinyul válasza joey04 (#41) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem nem csak ez a problémám.
Hiába nyomom meg a home gombot az i6-on, ha e-mailt kapok, nem jelzi a zárképernyőn.
Pereskedés közepén vagyok, fontos lenne, hogy azonnal lássam, ha ír valamit az ügyvédem. Lehet csak másodpercekről van szó, de akkor is sokkal kézenfekvőbb, és használhatóbb volna.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#43) kovsol válasza zombinyul (#42) üzenetére


kovsol
titán

Én a beépített mail alkalmazásba vettem fel az összes fiókomat, és jelzi a záró képernyőn az e-maileket amíg fel nem oldom. Még zenehallgatás közben is.

May the Force be with you!

(#44) zombinyul válasza kovsol (#43) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem is abba van (pontosabban azon belül, a G-mail részben) , de soha, semmilyen formába nem tolja a képembe.
Pontosabban az ikonjánál jelzi az olvasatlan e-mailek számát, csipog is, de ennyi.
Sőt, gyakran kóbor jelzések is előfordulnak, ezeknek okára nem tudok rájönni. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#45) nord_ válasza zombinyul (#42) üzenetére


nord_
veterán

Hiába nyomom meg a home gombot az i6-on, ha e-mailt kapok, nem jelzi a zárképernyőn.
Pedig annak meg kell jelennie. Csekkold le a Beállítások - Értesítések - Mail pontban az email fiókokat egyenként. Mindegyiknél külön-külön be kell állítani a "Megj. a zárolási képernyőn"-t.

(#46) zombinyul válasza nord_ (#45) üzenetére


zombinyul
addikt

Ezer hála és köszönet! Eszembe se jutott még itt megnézni... Valóban, se a Gmail, se a Hotmail nem volt beállítva. Jövök egy sörrel! :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#47) joey04 válasza zombinyul (#42) üzenetére


joey04
titán

én meg pont azzal időzök iPaden, hogy zárolt képernyőn kikapcsolgassam az értesítést minden olyan új programnál, ami személyes dolgokat kezel :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) zombinyul válasza joey04 (#47) üzenetére


zombinyul
addikt

Most, hogy ezt bekapcsoltam, az e-mailek tartalmát is meg fogja jelenteni? Nem csak egy értesítést, hogy jött e-mail? Mert számomra úgy volna logikus, hogy az előnézetek megjelenítésének kikapcsolásával semmi személyeset nem fog mutatni. Tévedek?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#49) #02683648


#02683648
törölt tag

Én arra leszek kíváncsi h meglesz e amit szintén írtak h végre 32 GB az alap tárhelyméret
Noha engem egyelőre nem érint (idén év elején vettem meg az LG G4-et ami 2 évet minimum meglesz lehet 3-at is), de megfogadtam h iphone-t csak akkor veszek ha már nem kell külön pénzt kiadni a használható méretű tárhelyért.

(#50) joey04 válasza zombinyul (#48) üzenetére


joey04
titán

Én outlookot használok az kiírja az üzenet tartalmának elejét. Ahogy te belőtted a gyári appot az úgy jó lsz igen. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.