Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jbush


jbush
tag

Magánvélemény: ez egyszerűen borzalmas. Kezd az egész pont úgy kinézni, ami miatt távol tartottam magam a Windows Live Messengertől. És akkor a protokollt érintő változásokról nem is beszéltem, arról pláne, hogy - ugyancsak "jó" messengeres szokáshoz híven - a régebbi kliensek nem használhatóak már.
Azt meg már az Office 2013-ban sem értettem, miért kell a menük neveit nagybetűkkel írni.
Ezért aztán kár volt megvenni a Skype-ot...

(#2) shiftac válasza jbush (#1) üzenetére


shiftac
aktív tag

Amit a Microsoft megvesz, azt sokszor tökre is teszi. A Minecraft-tal is ez lesz. Én már csak Teamspeak-et használok, ezerszer jobb, mint a Skype.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#3) XtremLor válasza shiftac (#2) üzenetére


XtremLor
őstag

A skype nalunk is torlesre kerult, miutan felvasaroltak jottek a gondok.
Most Viber van fent az asztalin is.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#5) PistiSan


PistiSan
addikt

Borzalmasan nez ki.

(#6) leeate


leeate
senior tag

Ööö szerintem meg pont a régi nézett ki rondán és fapadosan.. Nekem tetszik.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#7) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Ilyenkor örülök, hogy a Linuxos klienst hanyagolják...

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#8) weiss


weiss
addikt

Nálam a 6.21.0.104 a legújabb Win7 verzió, és az még klasszikus dizájnú.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#9) makro


makro
aktív tag

Mondhatni mindegy a kinézet számomra, csak működjön normálisan. Nem tudom másoknál mennyire észrevehető, de egyre inkább lefelé halad a lépcsőn. :( (erről a mostaniról még nincs infóm )

(#10) dragon1993 válasza weiss (#8) üzenetére


dragon1993
őstag

Új skype [link] [mirrpr]
Régi skype [link] [mirror]

[ Szerkesztve ]

(#11) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Jelentem, a linuxos verziót tönkretették. Át kellett térnem teamspeakre. A linuxos verzió már csak pulseaudioval működik, ami egy bugos, és használhatatlan sound server.

Szóval már csak üzenetküldésre jó, egyébként elnémult a cucc.

Nem tudom miért jó ez nekik, mert most már nem tudnak így kémkedni utánam... De talán a pulse egy funkciójában lehet a válasz... :U

–––––––––––––––––––––––––––––

Régen a text üzenetek csak akkor mentek át, ha mindkét fél online volt. Most már akkor is kézbesítődnek, ha a küldő fél offline. Valószínűleg ennek hatására történhetett az a bug, hogy hiába nem léptem már be több hete, onlinennak látszom a partnerek számára, aztán amikor belépek hosszabb idő után jönnek a szabogató üzenetek hogy miért nem válaszolok...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12) dragon1993 válasza Apollyon (#11) üzenetére


dragon1993
őstag

Arra ,hogy mindig online-nak látszódsz skype-n arra van megoldást: Skype Online Fix

[ Szerkesztve ]

(#13) RaZroX


RaZroX
addikt

Na ez tetszik. Ez már legalább kinéz valahogy. Remélem a Win 10 is ezt a stílust fogja követni.

This is the way

(#14) Kékes525


Kékes525
félisten

Most töltöttem le a legújabb frissítést Windows 7 alá, hál istennek a kinézete nem változott.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#15) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Értem én, hogy akármispeak az jobb, de ha az ember ismerősei és az ismerősök ismerősei skype-ot használnak, akkor erősen csökken a kommunikáció lehetősége a skype törlésével amig minden ismerőst meg tud győzni, hogy váltson az akármispeakre és az ismerősök is meggyözik az ö ismerőseiket, hogy ök is váltsanak mert addig ök maradnak a skypenál

(#16) Apollyon válasza arnyekxxx (#15) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én kb két emberrel szoktam volt hanghívni skypeon, így ezt az elképesztő, felfoghatatlan embertömeget rá tudtam venni arra, hogy a jövőben akármispeaken tudjunk kommunikálni.

Egyébként szükség esetén meg mindenkinek fel tudom tenni a megfelelő klienst a gépére akármilyen platformon, akár távolról is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#17) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Pont azt szerettem a Skypeban, hogy fapados volt, nem vonta el a beszélgetésröl a figyelmet a képernyö méretü smileyk meg hupikék betük...

(#18) arnyekxxx válasza Apollyon (#16) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nem lehet mindenkinek olyan boldog az élete, hogy összesen 2 emberrel kommunikáljon szkájpon.

(#19) Blum1866_2


Blum1866_2
tag

Linuxosos verzióval is kezdhetnének valamit mert kritikán aluli.

(#20) ZxZ


ZxZ
tag

remélem a fehér háttér védelme még fejlettebb lett.. : ))
hogy rendkívül "birkabarát", abban biztos vagyok.. : ))

ZZs

(#21) rt06 válasza Apollyon (#16) üzenetére


rt06
veterán

akarmispeak-en mukodik pl a drag&drop filekuldes? vagolaprol filebeillesztes? vagolaprol kepbeillesztes (printscreen utan)? offline uzenet? kontakt megosztas? mindezek mennek egy-egy kontaktnak es csoportnak is? sok szaz (ezer) fos kornyezetben is?

jo a teamspeak, amig nem akarja az ember munkara hasznalni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22) cog777


cog777
senior tag

Csak megemlitem hogy a skype felhasznalok jo ha kobe vesik (szo szerint) mikor csinaltak a fiokjukat (ev/honap) mert ha valamikor blokkolja az MS a skype fiokot akkor ez lesz kerdes amit feltesz az ugyfelszolgalat.
Amire en 7-9 ev utan nem tudtam a valaszt. :(((
Amikor szovatettem az ugyfelszolgalatnak hogy nem egeszen korrekt a mento kerdesuk a valasz az volt hogy tudjak, de ez van es csinaljak masik fiokot. :(((

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#23) Apollyon válasza rt06 (#21) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Engem ezek nem érdekelnek. A hanghívás rész hiányzik belőle amióta kinyírták ezzel a pulse dologgal, amit megoldottam teamspeaken.

Ha meg valakinek akarok küldeni valamit, elég sok más csatornán megtehetem.

Amúgy használom továbbra is a skypeot text üzenetek küldésére, egyedül a hívást kellett megoldanom máshogy.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24) fuze


fuze
őstag

Hát le a kalappal! Remélem a windows 10-nek is ilyen szép, átgondolt lesz a végleges design-ja!

adms.hu | UI Designer

(#25) Keem1 válasza cog777 (#22) üzenetére


Keem1
addikt

Életszerű helyzet, hogy nem teszek rossz fát a tűzre és blokkolják a fiókomat...

(#26) Eszleny


Eszleny
aktív tag

Skype is csak egyre pocsékabb lesz. Édesanyám iPadjén kellett frissíteni a Skype klienst, mert emailben figyelmeztették, hogy túl régi. Eddig nem nyúltam hozza, mert jól működött. Az új verziópedig időnként elfelejti a jelszót. A gond az, hogy neki nem triviális újra beírni a felhasználó nevet és jelszót, főleg hogy nem magyar nyelvű a kliens. Nem voltak képesek iOS verzióba beletenni a magyar nyelvet.

Újabban akkor is elérhetőnek látszok, mikor nem is megy a kliens. Ellenben, mikor megy a háttérben az Androidos kliens, akkor nem csenget, ha hívnak. Csak akkor veszem észre, hogy kerestek, ha megnyitom a Skype-ot.

Nagyon úgy néz ki, hogy jobb, ha minél előbb leszoktatom a családot a Skype-ról.

(#27) mmili


mmili
tag

Sziasztok.

Segítséget kérnék.
Az imént frissített (sajnos) a skypom az új verzióra. Azóta nem tudok írni senkinek, pedig belép.
A következő hibát dobja ki:
Cannot change to undefined button (264, 23)
Win XP-m van sp3-al. Ezért nem értem, mert azt írták pár helyen, hogy sp3-ra kell frissíteni, de nekem az van.
Van ötletetek? Köszi előre.

(#28) p0lip válasza mmili (#27) üzenetére


p0lip
tag

Szia!
Az XP-s gépen nekem is ez volt, nem sokat kutakodtam, felraktam a 6.18.xx verziót és kikapcsoltam az automatikus frissítést. Így megy rendesen, tudtommal a 6.21.xx verziók is jók, nekem ez volt kéznél.
Az új verzió eltávolításánál figyelj, hogy mindenhonnan töröld, különben nem engedi a régebbi verziót telepíteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.