Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marositech


marositech
senior tag

:Y :Y :Y
Ez nagyon durva...nekem csak 1 kérdésem van, az illető ugye nem a PH!-n keresztül lépett kapcsolatba veled.
Azért érdekel, mert én is eladok valamit, de inkább a megbízható területen adnám el...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#2) T.G.B


T.G.B
tag

Korrekt volt a csávó hogy utánad vitte +respekt neki :D

(#3) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Hát ez durva. :S Már ott gyanús, hogy megkérdi belemegy-e a laptopjába. Vásárlás és találkozó előtt tájékozódjon megfelelően efelől. Emiatt tuti nem bontottam volna fel a csomagolást. Mindenesetre örülök, hogy ilyen szerencsével megúsztad a dolgot.

marositech - Most mondanám, hogy nem pont a Nyugatinál kellene megejteni az üzleteket, de akkor bagoly mondanám. Vásároltam már a Blahán nem is egyszer százezres értékben HA-s üzlet keretében.:D
Mondjuk ott az eladó/vevő megbízhatósága nem hagyott maga után kérdést, de akkor is jobb megválogatni az üzlet helyét.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#5) westcoastog


westcoastog
veterán

Szerencséd van hogy nem lett komolyabb gond.

Ha meg esetleg telefonálsz vele üzlet előtt, akkor már a hangjából lejöhet hogy kokeró az illető, legalábbis nem nehéz felismerni a beszédükből..

[ Szerkesztve ]

(#6) sketchifun válasza marositech (#1) üzenetére


sketchifun
senior tag

Valószínüleg nem, ugyanis telefonon keresett, ami itt nincs megadva.

A fickónak, aki odajött, szépen megköszöntem, ő pedig csak annyit mondott, hogy ez a legkevesebb. És vigyázzak ezekkel. Majd angolosan távozott. :D

Az elmúlt pár napról azt tudom elmondani, hogy üzleteltem már Vecés Market Central-ban, Nyugati, Blaha, Rákóczi Tér. :D Mindegyik esetben sikeres volt az üzlet. :D

Nem azt kell megválogatni, hogy hol, azt hogy kivel. :D

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#7) BoB


BoB
veterán

Látom megvolt a napi izgalom ;]

Szerencsés vége lett :K

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#8) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"egy kisebbségi, elég bunkó, ápolatlan figura volt. De hát bánja a fene, az a pénz is pénz."

Ez alapján nehéz lett volna más kimenetelt elképzelni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9) westcoastog válasza Motion_Blur (#8) üzenetére


westcoastog
veterán

Ha esetleg sikeres is lett volna az üzlet(egy másik univerzumban), képzeljük el hogy barátunknál bedöglik a motyó valamikor, nem szép szavakkal kérné az ilyen a cserét biztos. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Viszont akkor a hirdetést át kéne írni bontottra ;] Ha még a felvételt is megkapod, rámásolhatnád, mert így már története van :DD

[ Szerkesztve ]

(#11) sketchifun válasza KaiotEch (#10) üzenetére


sketchifun
senior tag

Igen-igen, megejtem.

Hááát, ha én kapok bármiféle felvételt, és akkor még nálam lesz ez az SSD, akkor inkább megtartom. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#12) kmisi99 válasza sketchifun (#11) üzenetére


kmisi99
addikt

Mire azt megkapod az SSD olyan lesz mint ma a flopy lemez.

(#13) sketchifun válasza kmisi99 (#12) üzenetére


sketchifun
senior tag

Mekkora királyság a flopy. :DDD

1-2 évvel ezelőtt, viccből megetettem egy kissrácot, hogy a Flopy a legújabb, legmenőbb cucc. :D Rohadt gyors, meg minden. Nem sokkal utána hallottam tőle, hogy vett egy X terrás floppy-t a gépébe, és nagyon állat. (X helyén tessék elképzelni egy 2 jegyű számot.) :DDD :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#15) gerii válasza sketchifun (#11) üzenetére


gerii
addikt

Lopott cuccot árulni, ejnye ;]

(#16) #16939776


#16939776
törölt tag

Marha nagy mák volt hogy magányos volt a "vásárló", és nem kerültél nagyobb bajba.

Legközelebb melegíts be mielőtt oda adsz bármit "illetéktelen" kezekbe.

(#18) Entryy


Entryy
aktív tag

Többek között én az ilyen esetek miatt szeretek házhoz menni vásárolni és adott esetben eladni is.
Jó az eladónak, mert ha akar testőrökkel jön és jó nekem, mert már a kocsiból látom hogy milyen hely és ha gyanús akkor gázt adok és aki belemegy,hogy háznál vehessem át, tuti nem szándékozik átverni, néhány 10-100 ezer forint miatt nem fog elköltözni szvsz.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#21) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Oké és azért adtál neki egy emlékeztetőt? Max bevisznek, de megéri (abban a pillanatban).

Mázlid volt!

(#26) Penguin95


Penguin95
senior tag

Akkor ez most új, keveset futott SSD? :D

Egyébként durva. Ezért sem szeretek üzletelni baduinokkal.

(#32) Dhampir


Dhampir
félisten

Tanulságos, köszönöm, hogy megosztottad az esetet.

Azért vigyázz, nehogy még a végén rasszizmusért feljelentsen. Mi az, hogy "SSD"? Csak óvatosan az efféle "nácisan" hangzó rövidítésekkel. :D

(#33) daczkó


daczkó
aktív tag

Megfélemlítetted az SSD-vel, ezért szaladt el. Mocskos rasszista!

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#34) petipetya


petipetya
nagyúr

Akkor újra. Csak fehér emberrel kötök üzletet.

"nincs rá lezsóidő"

(#35) gery2123


gery2123
őstag

Nagy szerencséd volt az biztos, de tanulságos eset az tuti. Nem csak neked, hanem mindenkinek. Jobb elkerülni minden hasonló figurát!

-- PSN_ID: GerY2123

(#36) Drenadar


Drenadar
veterán

És bizonyos emberek fel vannak háborodva, hogy miért gondolunk rosszat szegény kisebbségiekről...

De ez durva, én feljelentettem volna.

(#37) creation válasza Drenadar (#36) üzenetére


creation
senior tag

Jól öltözött, kifinomultan beszélő "sápadt bőrűek" lopnak meg minket nap mint nap.

Kifogta (akit a "rézbőrüek/baduinok/kokerók/modern néven hívott romák, de valljuk be cigányok" közt nem nehéz) azt, aki pont abba a kategóriába tartozik, akire a saját fajtája se büszke.

S hogy hogyan írhatom ezt, annak okát egyszerűen kitalálhatod.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#38) solfilo válasza creation (#37) üzenetére


solfilo
veterán

:R

solfilo

(#39) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

En tavaly üzleteltem egy indiannal, ott csak annyit buktam a dolgon, hogy adott egy negativot... :

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#40) Freiherr válasza Drenadar (#36) üzenetére


Freiherr
őstag

Szerintem ilyenkor alapból feljelenti a rendőrség tettenérés esetén.

XXX

(#41) Lauda


Lauda
félisten

Megelhetesi bunozes. :D Biztos vagyok benne, hogy az arabol kiflit es parizert vett volna. :U

(#42) tomazin


tomazin
veterán

Én a múltkor adtam el egy elég érdekesen kinéző figurának (ő is cigó volt) egy cuccot. Teljesen normális volt, kifizette, elbúcsúztunk.
Telefonbeszélgetés amúgy sokat számít. Emberünk telefonbon is normálisan beszélt, eszembe se jutott volna, hogy cigó lesz.

00KID
szerintem meg nem, csak ha ragaszkodsz a feljelentéshez.

[ Szerkesztve ]

(#43) kiszi07 válasza Freiherr (#40) üzenetére


kiszi07
senior tag

Sajnos nem és mivel 50e Ft alatt volt, ezért csak "valósítani próbált" az elkövető (ha feljelented kap érte egy ejnye-bejnyét ). 50001 Ft-tól számít bűncselekménynek.
ui: ezért szerintem teljesen felesleges az üggyel foglalkozni, mivel úgysem lesz belőle semmi, magadnak és jelen esetben másoknak tanulság levonására jó

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#44) sanzi89 válasza kiszi07 (#43) üzenetére


sanzi89
addikt

Ugye milyen jó a demokratikus jogállam? :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#45) tomazin válasza kiszi07 (#43) üzenetére


tomazin
veterán

Ez nem teljesen így van.
Először is a kisértékű lopás már rég nem 50e. (hanem ha jól tudom 500k, de erre nem vennék mérget, de az biztos, hogy sokkal több lett)
viszont annyiból érdemes feljelentést tenni, hogy ezek halmozódnak és ha egyszer leültetik a surmót, akkor halmozati büntetést kap

(#46) 8th


8th
addikt

Engem érdekelne az ssd. Találkozunk a nyugatinál? Becs szó nem futok el vele ahhoz túl dagadt vagyok. :DDD

(#47) gerii válasza 8th (#46) üzenetére


gerii
addikt

A dagadt cigányoknak még pénzük is van, mi? :DDD (bocs, nem tudtam kihagyni)

(#48) Penguin95 válasza tomazin (#45) üzenetére


Penguin95
senior tag

Legjobb tudomásom szerint 200k a határérték.

(#49) 8th válasza gerii (#47) üzenetére


8th
addikt

(#50) sketchifun válasza 8th (#46) üzenetére


sketchifun
senior tag

Hál istennek én nyulánk alkat vagyok, elég fürgén tudok igény szerint közlekedni. :)

Én még tán utolérem őket, te inkább ne üzletelj a nyugatinál.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.