Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Új szinfolt a piacon.Lesz hivatalos forgalmazó is,vagy csak sufni?

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#2) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Tettszenek.

(#3) MartOOn


MartOOn
addikt

Az 551 ennyiért siman elgondolkodtato. Es meg jol is neznek ki. Ugysem volt meg inteles telom. Harmadiknak jo lesz a listamra... Aztan meglatjuk.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#4) joey04


joey04
titán

érdekel mit tud az Intel proci benne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tehat a belepo szintu Zenfone 4 eltunik es jon a csucs Zenfone 2. Az elnevezessel ok is hadilabon allnak, latom...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) aelod


aelod
veterán

Így kell ezt kérem szépen :) Kíváncsi vagyok az új intel lapkák teljesítményére.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) M3aN válasza Csapoati (#5) üzenetére


M3aN
senior tag

A belépő szintű Zenfone 4 eltűnik, és jön a belépő szintű Zenfone 2 (ZE500CL) :)
De bízok benne, hogy a két erősebb modell is kapható lesz nálunk, és nem szürkeimport útján kell megvásárolni.

(#8) fateless


fateless
veterán

Még nem tudom, melyik vonz jobban, az 550 vagy az 551 (még nem tudom megindokolni magamnak a 4GB RAM-ot), de azt hiszem, ki fogom próbálni valamelyiket...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ezek már a Cherry Trail-es Intel procik?
Vajon ezeket is kvázi ingyen adja a gyártóknak az Intel, mint az előző generációt? Csak azért kérdezem, hogy akkor várhatóan ez a proci is népszerű lesz-e a kínai Windowsos tabletekben, akárcsak a Bay Trail?

Minden szavam magánvélemény!

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

349 Euro-ert tarolhat, mint a Honor6 szerintem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Minek kell a saját UI-t erőltetni a gyártónak? :U Stock droid mé nem jóó?

(#12) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ha nem lenne jó áruk senkit nem izgatna ezek inteles csodák. Amúgy örülök hogy ha egy gyártó jön az euba. De a 4 GB RAM on besírtam.

(#13) Graphics válasza WhiteWalker (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azert mert valamivel ki kell tunni :)

Nekem az Asus felulete pont bejon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) MeGabee


MeGabee
senior tag

Ennyi pénzért tényleg jó ajánlatnak tűnik.Főleg a 2 gigás változat.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#15) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Kapunk [...] két, kör alakú kivágással rendelkező tokot is: a komolyabb 39, a kissé satnyább kivitel 29 eurót kóstál majd.

ez mit takar?

(#16) kaosz86 válasza WhiteWalker (#11) üzenetére


kaosz86
aktív tag

Mert minden gyártónál van egy dizájnerbuzi, aki csak azzal tud érvényesülni, ha felesleges szirszarral tömhet meg egy telefont.

(#17) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A dual-active módnak sokan fognak örülni.

És csak halkan jegyzem meg, hogy bár engem nem zavarnak az apróbb hasonlóságok és másolások az okostelefonok között, azért az LG véleményére kiváncsi lennék ezekkel az új modellekkel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#18) joey04 válasza WhiteWalker (#11) üzenetére


joey04
titán

az még nem gond. azt nem értem miért nem lehet átváltani stock felületre. tisztelet a kivételnek ami ritka.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) myk74 válasza WhiteWalker (#11) üzenetére


myk74
senior tag

Stock droidot használtam évekig. Az asus zenfone 5 - nél eszembe nem jutott lecserélni a zen ui-t. Nagyon penge. Nekem bejön.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#20) Gstyler


Gstyler
senior tag

Legfőképpen az itthoni árazást várom...

(#21) Graphics válasza joey04 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajnos tenyleg ritka, talan a Lenovo Vibe Z2 Pro tudja, meg a Xiaomi Mi3-nal van dual-boot lehetoseg.

Az biztos, hogy raszokhatnanak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) Jaffa75 válasza WhiteWalker (#11) üzenetére


Jaffa75
őstag

Ha használtál már Asus-t, akkor jól tudhatod, hogy nincs teledobálva bloatware appokkal... :U Amelyik esetleg nem tetszik, tilthatod rögtön - ha valakinek nagyon "fapadra" van szüksége, az a Nexus-ok közt keresgéljen.

Én nem vennék még 1x Asus-t, nagyon gyenge a supportja, illetve ez is a Cordon-hoz tartozik szervizelés szempontjából... :W

(#23) MeGabee válasza Graphics (#21) üzenetére


MeGabee
senior tag

A Lenovo vibe x2 és a Honor 6 dual simes is tudja az aktív módot.Igazából nem egy nagy kunszt, két gsm antenna-modul kellene hozzá, a legtöbb SoC támogatja az aktív módot.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#24) Dolphine


Dolphine
addikt

Egy tesztre nagyon kíváncsi lennék!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#25) kolosanyi válasza WhiteWalker (#11) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt az én WP-s agyam se veszi be. :N

(#13) Duliee
Nekem az bőven elég kitűnés, hogy stabilan, megbízhatóan működik valami. De hát én nem szeretem a feltűnősködést. Aztán lassan ezzel leszek feltűnő, mert mindenki annyira egyedi akar lenni, hogy pont attól lesznek ugyanolyanok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) Mr.Silkó válasza Graphics (#21) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Xiaomi Mi4 már nem tudja? Csak az Mi3?

[ Szerkesztve ]

(#27) TechMagneTic válasza Mr.Silkó (#17) üzenetére


TechMagneTic
tag

Teljesen igazad van, A Kör alakú tok, a különböző feloldási mintára előjövö "Kids" mód, dupla koppintásra előjön a kijelző, hátlapi gombok.... Szánalmas, amiért bejött az LG-nek egyből majmolják

(#28) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nem ismerem az Ausus felületét . De engem idegesít hogy teletömik a saját applikációikkal , talán a rendszert.is "megfogja" . Aztán ami nem kell vagy felesleges azokat meg tilthatom le. De ezt a többi gyártóra is értem. Hadd döntsem már el.én, mint vevő hogy kell e ez nekem vagy sem. Nem kell rámerőltetni. Értem én hogy ezzel próbálják magukhoz " láncolni" a felhasználót, úgymond exkluzivítást adni mint a konzoloknál a játékok, annyi plusszt viszont nem ad.
Ettől függetlenül szimpatikus termékcsaládnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#29) Graphics válasza Mr.Silkó (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az is tudja sztem :)

@MeGabee: most a dual boot-rol beszeltunk, tudom fentebb volt dual-active is :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) oszi666


oszi666
őstag

érdekes az Asus mennyire az intel procikat preferálja

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#31) Jaffa75 válasza WhiteWalker (#28) üzenetére


Jaffa75
őstag

Teljesen egyetértünk, de letiltani őket sem egy nagy mutatvány...:P Nem vagyok Asus fan, sőt... :B

(#32) MeGabee válasza WhiteWalker (#28) üzenetére


MeGabee
senior tag

Nem véletlenül találták ki a Nexus szériát.Ott megkapod a stock droidot, aztán hajrá, tetszőlegesen személyre szabhatod. :D

Nekem kifejezetten szimpatikus, hogy a különböző gyártók a saját felületeivel próbálják megfogni a jónépet.Ezek nélkül még inkább csak a HW összekukázásáról szólna minden.Kinek a pap, kinek a paplan....
Mindenesetre a választék bőséges, mindenki megtalálhatja a számára legideálisabb megoldást.(Remélem a project ara mihamarabb beindul, én inkább a HW-ban szeretnék válogatni :D )

(#29) Duliee: Mea culpa, én kérek elnézést :R

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#33) szabi__memo válasza Gstyler (#20) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azzal biztos nem lesz gond :D

(#34) batai15


batai15
félisten

A 4gb ramos brutális..

(#35) amanoba


amanoba
őstag

ez a zenfone széria is úgy fog "hamarosan" érkezni hazánkba, mint az előző? :P

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#36) jacis


jacis
nagyúr

LG copy

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#37) margithid


margithid
veterán

Remélem win10-zel majd jön egy 4 GB Ramos telefon valami jó erős procival, mondjuk core M-mel.
Na az lenne az igazi okotelefon! Mivel asus ennyire nyomja az intel procikat, igy el is tudom képzelni.

(#38) Janaboy válasza WhiteWalker (#28) üzenetére


Janaboy
veterán

Én második telefonként használok egy Zenfone 4.5 (A450CG), bár ebben csak 1.2 es proci van, aminek a gyengébb sebességét néha megérzem, de a ZenUI sok olyat nyújt, amit se a stock rommal, se külső programmal nem tudtam pótolni! Pl egész korrekt a naptár alkalmazásuk, valamikor a régi Senseben (2.3-ban) volt még hasonló jó naptár! Persze ez csak 1..ráadásul az appok/felület folyamatosan frissül..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#39) jacis válasza Janaboy (#38) üzenetére


jacis
nagyúr

Mik azok amik még tetszenek az Asus féle rendszerben?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) tjb007 válasza tothmaxy182 (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez még a Moorefield (ebből következik, hogy Android only), a Cherry Trail-es készülékekre még várni kell.
Gondolhatod, hogy az ASUS elég szép kedvezményeket kaphat, főleg, hogy ő az Intel zászlóvivője az Androidos eszközök piacán.

(#37) margithid

Core M és okostelefon ? A kettő nem éppen egy összeegyeztethető dolog. ;]

(#41) Enoleyz


Enoleyz
csendes tag

Útközben elhagyták a ZE551ML 2GB RAMos verzióját?
Inkább megvárom Pandawillnél/Chigonnál mennyi lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#42) margithid válasza tjb007 (#40) üzenetére


margithid
veterán

Miért ne lenne? Win10 mindenre telepíthető lesz. Akkor valami bay trial, lényeg a 4 GB Ram:)

(#43) Gstyler válasza Janaboy (#38) üzenetére


Gstyler
senior tag

Vannak kompatiblitási problémáid?
Esetleg egy kis pro-kontra az asus(intel) cuccal kapcsolatban?

(#44) Hina válasza margithid (#42) üzenetére


Hina
aktív tag

A 4 giga ram csak valami extra kiadásban lesz szerelve... A "zászlóshajó"-juk csak 3 gigával..

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#45) tjb007 válasza margithid (#42) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mondjuk azért, mert a Core M nem éppen egy telefonos platform, nem azokba lett tervezve. Bay Trail dettó.

(#46) roli543 válasza TechMagneTic (#27) üzenetére


roli543
őstag

A kör alakú tok az asusnál volt előbb, de a hátlapi gombokban igazad van. Egyébként ha jól tudom a Lumiakban előbb volt dupla kopp feloldá.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#47) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

kár hogy 5,5", kisebb lenne elgondolkodnék a pf2 cserén, de így esélytelen sajnos.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#48) jacis válasza roli543 (#46) üzenetére


jacis
nagyúr

Az N9-ben volt először duplakopp.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#49) roli543 válasza jacis (#48) üzenetére


roli543
őstag

Akkor pedig végképp nem az LG-t másolja az Asus teljes mértékben. Felesleges offolni a gyártót!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#50) Gstyler válasza HoyHoy2 (#47) üzenetére


Gstyler
senior tag

Van 5"-os is, azt hiszem, h a 2 GB-os.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.