Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Nem is rossz ár...

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Meglátjuk mit tud ennyiért. Ja és hogy a szolgáltatóknál mennyibe fog fájni.
(Ennyiért S7 is van. Olcsóbban meg G5, P9.)

[ Szerkesztve ]

(#3) #13110016 válasza zozzo72 (#1) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hát kezdő árnak tényleg nem. 2-3 hónap és csökken vagy 30k-val.

(#4) -Faceless- válasza zozzo72 (#1) üzenetére


-Faceless-
őstag

Hozzájuk képest.
De azért a 720p kicsit gáz ennyiért.

(#5) Fkris


Fkris
őstag

Vagy elírás, vagy viccnek is rossz az a 199 ezer forintos snapi 650....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#6) janeszgol válasza Fkris (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Az XA ára nem vészes. A középső drága, a csúcsot meg majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#7) darkpower válasza #13110016 (#3) üzenetére


darkpower
aktív tag

Kezdőárnak is egészen nevetséges szerintem.

(#8) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Az X performance nem is indul nagyon drágán. Azt hittem lesz vagy 250k. A többi felejtős...

[ Szerkesztve ]

(#9) oszi666 válasza Fkris (#5) üzenetére


oszi666
őstag

Jah nekem is az tűnt fel. 200k lol. Ezerszer inkább egy tavaly-tavalyelőtti csúcsmodell használtan 100k-ért. De nekem az xperia preformance-nál sem tetszik, hogy "csak" 3gb ram van benne. Ha már csúcsmodell, és snap820 akkor legyen már az 4gb ram főleg 230 000 Ft-ért. Valahogy nem állja meg a helyét az "1-2-3gb mindenre bőven elég". Ezt mindig ellövik, amikor történik egy ilyen ugrás, hogy na de mostmár ez TÉNYLEG mindenre elég lesz. Nem elég, ahogy fejlődik a droid úgy kell egyre több és több. Több RAMot a népnek!!!!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#10) pit stop


pit stop
addikt

X ára hogy jött ki még mindig nem értem...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11) macskea válasza Fkris (#5) üzenetére


macskea
őstag

Én is erre akartam rákérdezni.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) Beri78


Beri78
őstag

szokásos árazás - nincs itt semmi látnivaló :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#13) blagolf


blagolf
senior tag

Eddig mindig a Compact volt jobb a nagytestvérnél. Most úgy látom ez megszakad. Nagyon nagyon szomorú!

Üdv, Zoli

(#14) batai15


batai15
félisten

Mennyi??? Ezeknek elment az eszük? S650 gépért ennyi?

(#15) fornettisuti


fornettisuti
veterán

sony-nál még mindig április elseje van?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) #52815360 válasza Fkris (#5) üzenetére


#52815360
törölt tag

XA - 240 angol font
X - 500 angol font

(#17) darvinya


darvinya
titán

Az X itt szorzót jelent??
Sony ide vagy oda, ezeket jól túl árazták 30-60eFt-tal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18) kortic


kortic
tag

Az XA-nak elfogadható, de az X-nek tényleg túlzó az árazása

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#19) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, inkább a 80 - 130 - 180 lenne elfogadható, bár a 225 nem annyira vészes a konkurencia csúcsmodelljeihez képest. A középső ára van legiknább elszállva. Nem baj, lehet majd tovább nézegetni a cégnél a csökkenő bevételt, zuhanó eladási statisztikákat, és értetlenkedni, hogy de miért...?

(#20) Obyboy válasza darvinya (#17) üzenetére


Obyboy
addikt

Az eladási listák alapján látják, hogy sz@rban vannak. Ezért az Xperia Z elnevezést lecserélték Xperia X-re ahelyett, hogy jóárasították volna a termékeiket.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21) darkpower válasza #16820480 (#19) üzenetére


darkpower
aktív tag

Szerintem a 225k is eléggé elrugaszkodott. A htc 10 hasonló áron van, de ott már évek óta tudjuk, hogy mennyire sikerül nekik piacképes árat belőni a telefonjaikra. A s7 valamivel olcsóbb, ráadásul a samsung ismert és vásárolt márka, a Sony ennyire nem áll jól.
Szóval ha eladni is akarnak, nem ártana jobb ajánlatot letenni az asztalra, ha már esélytelen az,h olyan marketinget nyomjanak, mint a samsung.
És akkor azt még nem is vettük figyelembe, hogy az x performance pl 2 hónap múlva jelenik meg, addigra hol lesznek már a fentebb említett árak..
X means expensive :P

[ Szerkesztve ]

(#22) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kicsit drágállom a vas tudásához képest.

(#23) #16820480 válasza darkpower (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, az S7-nek és HTC 10-nek az előnye, hogy már 1-2 hónapja kaphatók, míg ez majd csak nyáron jön. Mondjuk Samsungot én nem veszek, egyáltalán nem szimpatikusak a telefonjaik, a HTC nem lenne rossz FHD kijelzővel, így egy kicsit az is sok. Igazából hardveresen pont olyan lenne jó, mint az X performance, méretben és külsőleg is bejön, csak ennyit én nem adok telefonért. Majd talán kicsit bezuhan az ára őszre-télre.

(#24) F34R


F34R
nagyúr

Mar a pletyka hireknel is kikerekedett a szemem, most hogy meglett az europai ara, elegge nevetseges szerintem.

(#25) darkpower válasza #16820480 (#23) üzenetére


darkpower
aktív tag

Megértelek, ennyit én se adnék érte... Főleg,hogy a Sony esetén már megtanultam,h a fényképezést hangsúlyozzák minden egyes flagshipnél, aztán olyan pocsék képeket csinál a telefon, hogy az hihetetlen...
Samsungot én se nagyon vennék a szoftveres hülyeségeik miatt, de ettől még a nagy közönség azt fog venni, mert azt ismerik. A lényeg,h szerintem a Samsung sokkal inkább megteheti,h ennyiért adjon egy csúcskészüléket, mint a Htc vagy a Sony, figyelembe véve az ismeretségüket és a piaci helyzetüket :P

(#26) Gainka


Gainka
őstag

Mire kijön az xa, addigra az a5 2016 is lemegy 100-ra és az már full hd.

[ Szerkesztve ]

(#27) Xaels válasza zozzo72 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

De ez is elég rossz ár. A sima X olyan árban nyit S650-el és 3GB RAM-mal mint amennyiért már belehet szerezni az LG G5-öt ami több paraméterben is odaver. Az X Performance meg 3GB RAM-mal :DDD olyan árban nyit amennyiért a HTC10 is elérhető lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) tomp


tomp
félisten

Most a Sony az X-et árulni akarja csak vagy esetleg eladni is?
Előbbi sikerülni fog. Utóbbi már nem nagyon ilyen árral... :W

(#29) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Jól néz ki a készülék, ami a képen van, viszont 220 ezer sok a Performancért. S7 190.000 körül van, ami jobb nála. Bár ez kezdőár az igaz. Majd meglátjuk mennyi lesz pontosan.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#30) kbyte1024 válasza darkpower (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony draga! Nevetséges ár ezekhez a vasakhoz!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#31) Mill3r


Mill3r
tag

Aki nem ért a vashoz, bemegy az MM-be vagy a szolgáltatóhoz... jól is néz ki...meg Sony is...és megveszi.
És azért azt el kell ismerni, hogy pofás darabok (túlárazás ide vagy oda :) ). A Veletech-en megnézegettem a X-eket tényleg ott van a szeren a design :K

IDDQD IDKFA

(#32) darkpower válasza Mill3r (#31) üzenetére


darkpower
aktív tag

Annyival azért érdemes kiegészíteni,h meglátja a Samsungot, ami szintén szép, és a tv-ben napi 15x látta a reklámját, szóval azt veszi meg. Mert amúgy is Samsung tv-je van, mosógépe, és minden más cucca, és ismeri a márkát...

[ Szerkesztve ]

(#33) BloodRay


BloodRay
veterán

Ezek az árak megint viccesre sikeredtek...
X 200.000Ft?? A Performance meg a nevén és a processzoron kívül semmit nem fejlődött, nem is értem minek kellett kiadni azon kívül hogy elmondhassák van új modell??

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#34) Snooker147


Snooker147
tag

Ezek a kezdőárak max akkor lettek volna reálisak,ha az MWC után,még a konkurensek előtt boltokba kerül. Ezekkel az árakkal befürdik a Sony,mert már olcsóbb a Samsung S7,S7 Edge, LG G5, hogy csak a Snapi 820-as eszközöket soroljam.
FullHd panel pedig már nem újdonság,és ahogy nézem ugyanaz a kameramodul lesz az X-ben X Performance-ban mint a Z5-ben.

(#35) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Amikor már 150ezerért lehet kapni jobb mobilt, akkor már felesleges egyáltalán kihozni is ezeket. Bár sosem voltam Sony telefon rajongó, de nem hiszem, hogy ennyit érnek.

Bivaly akku a király! WP19

(#36) elmelet45


elmelet45
tag

Anno 2014.10-én mikor a Z1 Compactom-at vettem 98k volt az ára 8 hónapra rá a megjelenés után. 2 év törlesztőre csomaggal együtt Telekomnál, ami idén októberben fog lejárni, de mai napig is fütyül, úgyhogy nem bántam meg. Felsőkategóriás Snapdragon 800-as SoC, szinte ajándék volt ennyiért, karácsonyi akciókról meg nem is beszélve, na jó eddig már nem akartam várni. De az a 225K meg a 199k szerintem is túlzás.

[ Szerkesztve ]

(#37) juhasz22


juhasz22
aktív tag

720p 100 e Ft ért túlzásnak érzem.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#38) troviko


troviko
senior tag

Az X Performance műanyag házzal (azaz oldalkerettel) érkezik, azért ahhoz képest nagyon "vicces" ez a nyitó ár.
A kamera még mindig gagyi, ezen felül ez a telefon minden létező paraméterében gyengébb, mint a konkurens S7-es.
Z5 (előtte meg Z3, meg Z1c) tulajként mondom, ezt most naaaaaagyon elrontotta a Sony. Váltok S7-re.
Sorry Sony!!

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#39) elmelet45


elmelet45
tag

Szerintem meg 2 évvel ezelőtt még jó volt a 720p én direkt Compactot akartam a mérete miatt, ami a legfontosabb volt hogy fémkeretes volt(csepp,por, ütésálló, elől, hátul fóliázva, meg kemény tokba tettem az igaz) stb., meg felsőkategóriás 800-as Soc-al, 2giga rammal 20,7Mp hátlapi kamerával volt felszerelve, akkor még nem volt forgalomban M4 Aqua sem, mert előbb vettem.

(#40) Obyboy válasza chakram6706 (#35) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem az Xperia P volt az első és jelenleg úgy néz ki az utolsó Sony mobilom, míg a Meizu, Xiaomi, OnePlus használható stabil olcsóbb telefont tesz össze.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#41) darkpower


darkpower
aktív tag

A kamera modul az újabb lesz elvileg, mint a z5-ben van, de akik ismerik a Sony-t, azok már tudják,h nem a modulokkal van gond, hanem a szoftveres résszel. Más gyártók sokkal különb eredményt képesek elérni ugyanazokkal a kamera modulokkal...
Tartok tőle,h ez az X esetén se lesz másképp.
Pedig azért a Sony-nál akadhat pár ember, aki ért a fényképezőgépekhez :W

(#42) zozzo72 válasza Xaels (#27) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Hát,igen...
Ez kizárólag Sony fanoknak.
:DD

(#43) Mr.Silkó válasza janeszgol (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

És valószínűleg mindhárom kenterbe veri.

(#44) judas13 válasza zozzo72 (#1) üzenetére


judas13
addikt

Mihez képest egy műanyagért persze....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#45) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennyiért már inkább egy HTC 10 vagy Samu S7..

Finn the human

(#46) darky01


darky01
csendes tag

Xiaomi redmi note 3 (pro) snapdragon 650-nel 75-80e Ft kb. A 199e Ft-ot enyhe költői túlzásnak érzem.

(#47) EndR válasza darky01 (#46) üzenetére


EndR
tag

Főleg, hogy a Huawei P9 Lite is 90ezren nyitott... Ez vicc ennyiért!

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#48) zozzo72 válasza judas13 (#44) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Na,ez az...mihez képest.
S7 240-en kezdett.

(#49) Tomi_Ohl válasza janeszgol (#6) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nem-e? Hozzájuk képest talán...
Sony fan voltam, legutóbb is csak az árazás tántorított el a márkától, mostanában viszont úgy érzem, végképp kiábrándulok belőlük... (persze nem csak ez, hanem pl az MM felület "szépsége" miatt is)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#50) nagyadam1994


nagyadam1994
csendes tag

Szerintem 226000 ft-ot nem ér meg az x performance. Mivel a kijelző még mindig full hd, 3 gb ram még mindig, és semmi extra csak az ujjlenyomat olvasó ami már mindegyik csúcsmodellben alapból benne van.
Ja és a konkurens modellekben a memória 4 gb, fel kellene zárkózniuk egy kicsit, mert így ezt sem fogják venni.
Az x még meg is ér annyit, de azért az xa az már nem, hiába a full hd kijelző a 3 gb ram meg a snapdragon 652 ha a 820-al nem veszi fel a versenyt.
Őszintén szólva örülök hogy váltottam erről a gyártóról.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.