Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

NA VÉGRE!!!! :C
Remélem ez sem hagy alább színvonalban az előző 2 részhez képest

Üdvözlettel, Tibi

(#2) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Színvonalba a béka segge alatt van. Szóval ha teheted ne vedd meg . Nekem megvolt az 1-2 azok jók voltak, de ez kb 3$-t ha ér.

(#3) maross válasza ceripapa (#2) üzenetére


maross
veterán

Azert ANNYIRA nem rossz. 9 euro alatt megveheto a kezdeti -20% kedvezmennyel (akinek megvan legalabb az egyik (vagy mindket?) resz. Booven megeri.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4) bekes.andras


bekes.andras
tag

... és mikor lesz kijavítva az első rész Coop bugja? Lehet, hogy játszanék már, így két év távlatából.... :((

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#5) djculture válasza maross (#3) üzenetére


djculture
félisten

Biztos jólesz de egyelőre még az első résznél is több hiba van benne

(#6) Clorf


Clorf
tag

Vajon ez a rész hajlandó működni Ati videókarival? Nekem meg van az első kettő (az első Humble Bundleból, a második havertól ajándékba) és eggyik sem működik XD

A steam forumban csak kitérő válaszokat kaptam, nemrég beszereztem egy notebook ot egy Geforce 8400M G-vel (ami jóval a minimum konfig alatt van) és láss csodát elindult, igaz játszani nem lehetett vele de ment...

[ Szerkesztve ]

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#7) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Valaki meg tudja erősíteni, hogy Thomas Bergersen zenéje meg a YT videó alatt?

J.

(#8) Tigerclaw válasza joysefke (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, Two Steps From Hell track(s)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) X Factor válasza maross (#3) üzenetére


X Factor
addikt

Elég az egyik rész.

Clorf Ott valami más lesz a gond, nem az AMD kártya.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#10) Clorf válasza X Factor (#9) üzenetére


Clorf
tag

Én is hittem ebben 2 éven át, 2 különböző kártya (HD6670, jelenleg HD7850) és ugyanaz a hiba. Beküldtem a hibakódot és írták rá, hogy aza Physx rá mutat és az nem az ő "hatásterületük", kérdezzem az Nvidiát, ez volt első körben 2 éve.

Kipróbáltam amit írtak, a registry edit-es valami "performance survey_0" beállítást, semmi. A 32bites exe megnyitása rendszergazdaként, semmi. Nemrég kapott a sima rendszer Physx új verziót, na hátha most már megy, semmi.

Azt meg kell valjam, hogy Ati val csak 64 bitben próbáltam. A laptop 32 bites.

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#11) djculture válasza Clorf (#10) üzenetére


djculture
félisten

Nekem mind a három megy hd5850-el a másod gépemben. Harmadik amugy elég nehéz, meg rengeteg benne bug. Biztos jön kétezer patch szokás szerint mert én mikor néztem még a videoban is voltak hibák

[ Szerkesztve ]

(#12) X Factor válasza Clorf (#10) üzenetére


X Factor
addikt

Ott valami nagyon félre ment...

Egyrészt ezt biztos nem mondták (vagy ha igen, akkor hülyeség), másfelől nem a kártya miatt lesz.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#13) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hamarosan várható róla a teszt tőlem, már elkezdtem játszani. Eddig nem volt komolyabb probléma, egyedül a magyar felirat hiányos még picit, remélhetőleg ezt hamarosan kijavítják. Én azt mondom, hozza az eddigi epizódok színvonalát, bár még nagyon az elején járok, így nem alkotok messzemenő következtetéseket. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) sagem


sagem
addikt

Kicsit érthetetlen egyébként nekem a NeoCore, mármint abból a szempontból, hogy ez egy sikeres sorozat (pénzügyileg is), mégis úgy kapkodnak vele, mintha a csőd szélén táncolnának. Ráadásul azt sem igazán értem, hogy miért számozzák ezeket a részeket úgy, mintha teljes értékű folytatások lennének, hiszen ezek inkább csak "epizódok".

A kapkodást meg a temérdek bugra, hiányosságra (s itt marketingbeliekre is gondolok) és egyebekre értem, mintha abszolút rövid távra rendezkedtek volna be.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#15) Csapoati válasza sagem (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ráadásul még ott a Deathtrap is, ami kb 3 hónapja lépett ki az Early Accessből és egy db coop pályán kívül semmi egyéb nem jött hozzá.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) Luck Dragon válasza Vistaboy (#13) üzenetére

Várom a beszámolót :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Nem volt okos dolog kiadni egy időben a The Witcher 3-al. Inkább csiszolni és az RPG elemeket mélyíteni lehetett volna, még vagy 6 hónapig egy ütős lezárásért.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#18) De4d


De4d
őstag

Akinek már megvan, írna róla egy őszinte véleményt? Megosztaná a tapasztalatait? Valóban olyan "bugos"?
Ma 5 nap alatt már a második patch jött ki, éppen ma a második :\
Lehet érdemesebb megvárni a summer sale-t addigra talán tényleg be lesz "fejezve" a játék, és talán kap még nagyobb akciót.

Minden jó, ha a vége jó!

(#19) x_o_n válasza Clorf (#6) üzenetére


x_o_n
veterán

840m? hogy hogy nem lehetett játszani vele?gt635m el simán megy mind a két rész..

(#20) maross válasza De4d (#18) üzenetére


maross
veterán

Én még nem futottam bele bugba, igaz egy orat jatszottam vele :). Nem hiszem hogy veszelyes lenne, es nagyon jo aron nyitott a jatek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#21) X Factor válasza De4d (#18) üzenetére


X Factor
addikt

Az 1.0.2 orvosolta azon hibákat, amiket sos javÍtani kellett.

Make things work

(#22) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Az egyik kedvenc játékom, előre mondom.
De ebben a részben elég nagyot csalódtam.
2. nap vettem meg, volt egy Steam akció, korrekt 8,5 EUR-os áron volt.
Párnap alatt végignyomtam, jó pár buggal találkoztam (küldetéseket nem lehetett befejezni (tower minijáték stb), nem lehetett megcsinálni némelyiket, mivel nem működött a kitűzött részfeladat), de a javításokkal helyreállt a rend.
Pl az utolsó javítás után konkrétan vagy 25 eredményt egyszerre adott be a játék a Steamen :DDD

Ami bosszant, hogy nem lehet még egyszer végigtolni a feltápolt karakterrel (vagy legalábbis sehol sem találom), most 30-as a csávó, de több helyen olvastam 60-as szintről...
A scenario módban sem tudok előrébb jutni, hiába a legnehezebb szinten tolom a pályákat, gyakorlatilag egyetlen felvett fegyvert vagy kiegészítőt sem tudok használni, mert egyik sem jobb mint ami már megvan, nagy ritkán a kereskedőnél akad 1-2 (megalkuvással ugyan, de) jobb cuccos.

Egyjátékos módban hogy lehet a már használt karakterrel még1x végigtolni?

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.