Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Van egy pár nagyon jól sikerült kép – felavattad az 1000D-t? :)

gottagofast

(#2) Alvin_ti4200 válasza msgt.fubar (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

felvolt az avatva eddig is, de most volt a félévközi vizsgája mondhatjuk így is:) Kitobjektívvel, kizárólag kézből készült képek, állvány nélkül:)

(#3) pohár


pohár
félisten

Nagyon szép helyen jártál, jó képek, jó gép :D
Jah jó a kocsid is :DDD :C

Egy-két nyelvi hiba :B

Miután visszakanyarodtunk a szállásra, lekevés előtti programot kerestem magamnak... lefekvés, nemde?? :)
Jah és megilyedjen... Tanuljátok már meg, a megijedni az "j" :D :R

Mod: következő rész mikorra várható?? :D :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4) Skynet258


Skynet258
veterán

"Szinte döbbenetes, mekkora zöld terület vett körül minket és milyen rendezetten működik arrafelé minden. Sehol egy összefirkált fal, egy eldobott szemét."

Ja, azt pont a felette lévő képeken pirosra van pingálva a fa... :D Viccet félretéve tudom miről beszélsz, én a párom családjához szoktam kimenni Markkleeberg-be (Lipcse mellett), először nem akartam elhinni, de az egész részen egy darab csikket sem láttam eldobva :Y Az emberek udvariasak, a környezet gyönyörű és rendezett... Látszik, hogy az emberek szeretnek ott élni. Ezek azok a dolgok, amik nálunk ki tudja, mikor valósulnak meg :(

https://geekpulse.hu

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Es ennek mi koze van a szakmai irasokhoz?

(#6) twollah


twollah
nagyúr

"Megilyedjen" en is megijedtem.

[ Szerkesztve ]

(#7) Typhoon47 válasza twollah (#5) üzenetére


Typhoon47
őstag

nem tudom.
még jó hogy nem ott van... (???)

a képek szépek lettek, tetszik a kis fekete keret :B
szép helyen voltál annyi szent, egy ilyen kis kiruccanáskor lehet észrevenni , hogy mekkora különbség van Mo. és egy "másik" ország között :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#8) Alvin_ti4200 válasza pohár (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

sajna nem az én kocsim, de azért thx:) Nyelvi hibák javítva, éjjel valahogy átsiklottam felettük:B Következő rész szerintem kedd környéke, mert el kell telnie pár napnak a címlapos írások között úgy tudom.

(#9) twollah


twollah
nagyúr

A napernyos, teraszos kep ketszer szerepel.

Maskor elmehetnetek Fucking-ba.

(#10) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hát mint mindig naon szép ez a Österreich!
Volt szerencsém siszezonban eltölteni 4 hónapot osttirolban...mint vmi giccses neoromantikus b kategoriás festmény!De ez a valoság,lenyűgöző!
lehet h most télen kiviszem a kis családom,meghoztad a kedvem... :R

[ Szerkesztve ]

(#11) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Jó kis helynek tűnik. Eddig csak átutaztam Ausztrián, bár van onnan egy remek sálam. :)
Egyszer megyünk. :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#12) Alvin_ti4200 válasza VoDaFoNe (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

szeretem a romantikus fenyegetéseket^^:))

(#13) twollah válasza Alvin_ti4200 (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

Vigyazz meg fiatalkoru!

(#14) philoxenia válasza twollah (#13) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az már nem büntetendő.... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15) dragonfx


dragonfx
veterán

gracca, hát nagyon más világ..minden a nyugalmat, vendégszeretet sugallja, aza tisztaság,a házikok ahogy kinéznek, mega rend az erdők....szép hely gondozott. :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16) #19617792 válasza Skynet258 (#4) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az a pingálás a fán nem haszontalan firka, hanem egyfajta "útjelzés" a turistáknak, cserkészeknek, hogy hol-merre járnak, stb.

Alvin_ti4200: Szerintem is döbbenetes milyen tiszta, rendezett, takaros hely Ausztria, Németország. Mi a nyáron a német Kehl-ben és a francia Straßburgban voltunk pár napra, az is gyönyörű volt. :)

(#17) #19617792 válasza twollah (#9) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ez marha nagy! :C :R

(#18) joshua7


joshua7
veterán

Király képek, már várom a folytatást! :R

Semper Fi

(#19) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Nem olvastam el de van egynehany nagyon jo kep! Gratz! :K

(#20) lesaux válasza #19617792 (#17) üzenetére


lesaux
veterán

Ja. Ráadásul a Wikipediából idézve: four kilometres east of the German border and half an hour by car from the town of Petting :)

(#21) luw2win válasza lesaux (#20) üzenetére


luw2win
őstag

hehe :DDD

mod: off

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#22) Puma K


Puma K
veterán

Jó kis írás, jó volt elolvasni. A képek nagyon szépek. Cool a verda :DDD

Azt utálom mikor látom a villamos/busz megállóban (vagy vonat állomáson) hogy maguk elé dobják a csikket... holott tőlük kb 5-10m-re van egy kuka vagy a vonaton a kis szemetesbe be is kidobhatnák... de nem ők ledobják a földre mert az ott úgy jó. Mikor elmegyek szórakozni és reggeli órákban mászok haza és látom azt a gusztustalan ganét szétdobálnak az emberek az utcákon... az valami gusztustalan. De majd egyszer talán ez is megoldódik.

Várom a folytatást :R

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.