Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RIOS Gépház


RIOS Gépház
Hivatalos
LOGOUT blog

Nyugodjék békében :(

(#2) #27483136


#27483136
törölt tag

Mindenre számítottam ma reggel, csak erre nem.
Nagy ember volt.
Nyugodjék békében

(#3) ThePlayer


ThePlayer
tag

RIP! Nyugodjék Békében!

vettem két peremet kétszázezerér'

(#4) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

R.I.P.! Sajnálom nagyon szegényt, mert oltári nagy koponya volt és pont az a fajta, aki nem hiszem, hogy pótolható. Nyugodjék békében.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5) mumk1


mumk1
addikt

R.I.P. :(

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6) talamasca


talamasca
senior tag

A VEZETŐ. Csupa nagy betűvel. Ez volt Ő.
Ég veled, Steve! RIP :(

“Black as midnight on a moonless night.”

(#7) tlali válasza ThePlayer (#3) üzenetére


tlali
csendes tag

Emberként, és a számítástechnika egyik élharcosaként is korunk egyik legnagyobbja volt...
Nyugodjék békében !

(#8) maxisama


maxisama
tag

Úristen :O
Először el sem tudtam olvasni a hírt..
:(

(#9) Norb0


Norb0
tag

Rest In Peace

(#10) Dany007


Dany007
veterán

Nemáááár.... Erre kelni? Először azt hittem csak vicc, dehát ezzel senki nem vicce. Aztán gyors néztem a híreket...

Szegény ember, ilyen fiatalon... =/ Nem ezt érdemelte.

(#11) benoce


benoce
tag

Nyugodjék Békében!
Hatalmas űrt hagy maga után.

(#12) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

(#13) Hekxer válasza Dany007 (#10) üzenetére


Hekxer
tag

A halálával véget ért egy fontos szakasza a technikai fejlődésnek... :O

Minden idelátogató kollégának: FEDEZET NÉLKÜL NINCS TELJESÍTÉS!

(#14) Zefír


Zefír
őstag

Szörnyű hír így kora reggel, hatalmas ember volt, hatalmas szaktudással. Nyugodjon békében!

(#15) sutszi


sutszi
veterán

Döbbenet.
Vitatták a viselkedését, de az eredményei vitathatatlanok. Hiába a kritikák, nagyon sokáig fogunk még tőle tanulni... :R
RIP

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#17) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Legyen bárkinek bármiféle véleménye, Ő igazán nagyot alkotott. Megalapította a világ legértékesebb vállalatát, és vezette szinte egészen a végsőkig.
Nem kell Apple fan-nak lenni, hogy tiszteljük őt. RIP Steve Jobs...

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#18) patex1983 válasza Dany007 (#10) üzenetére


patex1983
őstag

Azta....Először én is azt hittem, hogy ez csak valami tréfa lesz...
De hát ugye ilyennel tényleg senki nem viccelődik...

Egyébként nekem soha nem volt "almás" eszközöm, de a munkásságáról így is csak elismerően lehet nyilatkozni
R.I.P

X

(#20) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Lehet szeretni vagy nem szeretni, de el kell ismerni: Jobs több forradalmat is véghez vitt az IT iparban.
Nem minden volt az ő ötlete, de miatta, általa lett mainstream. Hatalmas fejlődési ütemet volt képes kicsikarni a piacból, amivel sokat nyert az is, aki soha nem használta egyetlen termékét sem.
Hiányozni fog.

(#21) Xero


Xero
nagyúr

Első gondolataim percekkel a hír után:

"...Sokunk életét változtatta meg, legyünk akármilyen termék felhasználói.

Az álmaiból és az elszántságából új iparágakat, új termékeket hozott a világra, eldobott ötleteket emelt hatalmas magasságokba.

Sokan mondták, hogy az Apple userek Steve bűvöletében élnek, de sokunkat pusztán az az eltökéltség és szenvedély nyűgözött le, ahogy minden apró pici fejlődést megélt.

Nincs 2 órája, hogy megnéztem youtube-on az első iPhone keynote-ot pusztán azért, mert a tegnapi nap után valami hiányzott. Nem nem a kijelző, és nem az új ház, hanem az a stílus, az a fellépés és beszéd amire szinte csak ő volt képes.

Aki úgy gondolja, hogy vannak olyan gondolatok, amiket még utoljára szívesen címezne Steve felé az megteheti a rememberingsteve@apple.com e-mail címen.

Nyugodj békében Steve."

Két videó összefoglalóként:
Steve Jobs 1984-2011 pt1
Steve Jobs 1984-2011 pt2

Egyébként még valamivel így tisztább fejjel kiegészíteném:
Mit is jelent nekem Steve Jobs?
Példakép. Nem azért, mert az Apple feje volt, vagy azokért a termékekért, amiket részben neki is köszönhetek. Azért, mert képes volt feláldozni mindent azért, hogy az álmaiért élhessen, azért mert ezt minden pillanatban szenvedélyesen tette, és minden apró eredményt őszinte örömmel fogadott. Lenyűgözött az aprólékossága és a szépre való törekvése. Hétköznapi szemmel a felfoghatatlan gondolkodását és hozzáállását a feladataihoz csak tisztelni lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#22) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nyugodj békében...nagy embert vesztettünk el.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#24) Yutani


Yutani
nagyúr

Ugyan az Apple-hez maximum annyi közöm volt eddig, hogy megpróbáltam Asus netbookra Hackintosht varázsolni (ami nem sikerült), de tisztelem és nagyra tartom a munkásságát. Nyugodjon békében, Mr Jobs!

#tarcsad

(#25) madboyhun


madboyhun
tag

Hát nyugodjék békében...Tudjátok ő völt az az ember akitől nem sajnáltam a pénzét és nem voltam lusta ráclickelni akármék hirportálon a vele vagy az apple-el kapcsolatos hírekre. remélem méltó utóda lessz! :R

MadBoy

(#26) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Nyugodjon békében :(

(#27) #92942848


#92942848
törölt tag

:/

(#28) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Egyedülálló kreativitása pótolhatatlan lesz... Ő Mert álmodni, míg mások csak az íróasztalnál készítettek skicceket. Nem csak az Apple-től fog hiányozni! R.I.P.

(#29) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

RiP

Hasnyálmirigy rák....pedíg minden létező lehetőséget ..minden követ megmozgattak ami csak létezik ezen a bolygón...(5 éves túlélés összeségében 1-3%) nagykár ,hogy nem időben vették észre...alattomos betegség :((

[ Szerkesztve ]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#30) mephi666


mephi666
nagyúr

én is ízléstelen tréfának hittem, amikor reggel megláttam a hírt... már az augusztusi lemondását is alig akartam elhinni, mert azt hittem, hogy élete végéig ezt fogja csinálni... (végső soron így is lett) :( én a kitartása miatt nagyon nagyra tartom... sokat lehetne tőle tanulni

nyugodjon békében

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) #19708160


#19708160
törölt tag

Nagyon sajnálom,tényleg sokat letett az asztalra,és nem csak a számitástechnika területén,hanem a mobilpiacot is rendesen megváltoztatta,mikor kihozták az iphonet.Valahol neki köszönhetjük a tablettek elterjedését is.Egy nagyszerű embert vesztett el a világ,a cnn reggel óta róla emlékezik meg,sajnálom hogy Magyarországon a tv-be még nem is beszéltek róla,de itt fontosabb hogy a Stohl börtönbe vonult,mint hogy egy ilyen embert el elvesztett a világ.Nyugodjon békében.

(#32) BloodRay


BloodRay
veterán

Soha nem szerettem az Apple termékeket, de Steve Jobs munkája, előtt le a kalappal.
Tényleg nagy koponya volt, kár érte.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#33) Gicz


Gicz
addikt

Nekem Steve Jobs ról elsőre mindig ez a fajta felfogás jut az eszembe, ezért volt Ő az aki.

[Bycicle for our minds]

nem lesz már több "igazi" keynote :(

(#34) venember83


venember83
nagyúr

Béke poraira.

(#35) kovgab


kovgab
aktív tag

Amit megcsinált az mutatja mekkora tehetség volt.

Ká Úr

(#36) JSaN


JSaN
addikt

RIP

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#37) parkasz


parkasz
senior tag

Nehéz ebben a rohanó világban, egy ilyen lendületesen fejlődő iparágban maradandót alkotni. Neki sikerült! Köszönet érte és béke poraira.

[ Szerkesztve ]

(#38) Drachoo


Drachoo
senior tag

R.I.P.

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#39) looser


looser
addikt

Steve Jobs, Steve Ballmer és Bill Gates. A legnagyobb IT trió. Sajnálom, igazán.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#40) Kriza


Kriza
őstag

Most már pontosan tudjuk, hogy miért mondott le augusztusban. Tudta, hogy nincs tovább. De kitartott az utolsókig. Ezért külön tisztelet Neki! Meg a páratlan életművéért. Nem sok ilyen ember van.

Nyugodjék békében!
(Rest in Peace!)

[ Szerkesztve ]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#41) Cyno válasza Kriza (#40) üzenetére


Cyno
tag

Számból vetted ki.
Nyugodjék békében!

(#42) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Legyen könnyű neki a föld! :R

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#43) llantos


llantos
csendes tag

Az IT egyik meghatározó EGYÉNISÉGÉT veszítettük el! BG lábnyomába sem ér.
Nyugodjék BÉKÉBEN!

[ Szerkesztve ]

(#44) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Bár nem voltam rajongója, sem gyűlölője, mint sokan mások, akiket megosztott ikonikus alakja, ám tisztelem mindazért, amit a történelemnek adott.
Hatásod vitathatatlan az IT iparban, hiányozni fogsz sokunknak. Nyugodj békében, Steve.

sweetlou6.wordpress.com

(#45) GALARDO


GALARDO
addikt

Nyugodjon békében! :O

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#46) st4rlight


st4rlight
tag

Sajnálom, rendes fazonnak tűnt :(

//developer

(#47) Plebi


Plebi
senior tag

Ez hihetetlen, nem gondoltam volna, hogy ennyire beteg, sajnos engem is érint a családban a rák és még nem tudni, hogy mi lesz. Nagyon sajnálom, át tudom érezni. Először azt hittem megint valaki viccel, de nem.

Kíváncsi vagyok így mi lesz a Cégével.

Nyugodjon békében! :(

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#48) localhost


localhost
Közösségépítő

Köszönjük Steve...
Menj, aztán odafönn is rakd rendbe a dolgokat, vigyél bele egy kis stílust, mert sokezer éve ugyanúgy van minden.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#49) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Sajnálom, hogy ezt történt. Nem is tudtam róla, hogy beteg, ezért rendesen meglepett a hír, hogy ,,ilyen fiatalon" elhunyt. Azon kezdtem el gondolkozni, hogy az Apple már nem lesz így a régi :(

Nyugodjon békében!

Visca el Barcelona!

(#50) Macskalóz


Macskalóz
csendes tag

Nagyon kedveltem a palit, hatalmas figura volt. Teremtett jó pár "iparágat" és rajta kívül senki nem tudta eladni a termékhibákat "fícsőrnek", mint Ő.

Másik az hogy ne sajnáljátok őt ! Igaz, hogy csak 56 évet élt, de a legtöbb ember három emberélet alatt nem tesz ennyit, ráadásul a tettei kihatnak a jövőnkre is. Boldog, sikeres emberként halt, a világon több tíz millióan rajongtak érte.Hitt a buddhizmusban és a halál utáni újjászületésben.

Bon voyage, Steve!

[ Szerkesztve ]

(#51) iSonic


iSonic
addikt

Nyugodjon Békében!! <3 Jobs

(#52) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

R.I.P.

Mit is kéne ide írni?

(#53) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Ez elég váratlanul jött :(
Elég sok maradandót sikerült alkotnia ahhoz, hogy tisztelettel emlékezzek rá. Nyugodjék békében. :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#54) zhagyma


zhagyma
őstag

RIP

(#55) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Steve tudta, hogy mit szeretnének a felhasználók és ezeket az igényeket maradéktalanul ki is elégítette. :R
RIP.

(#56) dave666


dave666
aktív tag

Nyugodjon békében! RIP

Dave666

(#57) Neil Watts válasza V.Stryker (#4) üzenetére


Neil Watts
veterán

+1!

R.I.P

Azt az előadásmódot amit Ő egy bejelentésnél csinált, hát ember legyen a talpán aki utána csinálja. :) Iszonyatos tehetség volt. Először amikor olvastam a hír címét, ez fogalmazódott meg bennem:

"Ki az az eszement állat aki ilyen tréfát eszel ki? A kattintásszámért már mindent lehet? :("

Aztán megyek az apple.com-ra, és látom, hogy tényleg igaz. :( R.I.P

(#58) Callmaster


Callmaster
tag

Komolyan mondom alig hittem a szememnek:( Nyugodjék békében.

(#59) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Sohasem voltam Apple fun. Isten bocsássa meg nem is szeretem a termékeit.
De amit az Apple és élén, kreatív vezetőként és (IT-ben ritka) jövőbe látóként Steve kitalált, megjósolt és meg is valósított az csak egy szóval jellemezhető: zseniális.
Volt egy nagyon jó kis műsor anno a Discovery-n. Úgy emléxem az "ipod forradalma" címmel.
Amit abban láttam, hallottam talán az jellemezte az egész embert.
Megjósolta, hogy ez jó lesz. Kitalálták, elképzelték, hogy mire lesz szükség. Megcsinálták és tarolt. A bemutatón Ő maga mutatta be. És nem volt ordibálás, nem volt 2 tenyérnyi "pisztolytáska" mint a konkurenciánál a W95 esetében. Kiállt, előkapta, felmutatta és bemutatta. Majdnem nekem is kellett egy rögtön. :B

Ilyenre ki képes, hogy kitalálja, hogy ha fehér a drótja a fülesnek, akkor a tulajdonosok látják egymáson, hogy ugyan az duruzsol a fülükbe és hogy ők egy táborba tartoznak.

Kiváló, szerintem pótolhatatlan vezető, kreatív, jövőbe látó fejlesztőt vesztett el az IT társadalom.
Nyugodj békében Steve!

[ Szerkesztve ]

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#60) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Egy fanatikus lángelme volt a legjobb értelemben!
Pótolhatatlan az odaadása, gondossága és vezetői képességei!
Nyugodj békében Steve! :R

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#61) plus44


plus44
veterán

A mobilkommunikáció meghatározó, ikonikus alakja, aki olyat tett le az asztalra, amit az emberiség nem felejt. Több 100millió darabkája él Steve-ből a világban, az emberek kezében, egy apró telefonba zárva.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#62) danih


danih
addikt

Ahogy már írtam máshol, én gondolatban vele temetem az apple-t és az "apple szellemiséget", annak minden pozitív és negatív velejárójával. Ő maga volt az apple.
Nyugodjék békében.

(#63) Xero válasza Xero (#21) üzenetére


Xero
nagyúr

Fura dolog egyébként, hogy soha nem voltam a fanatikus rajongója, de mint követendő példaképet tartottam számon, most pedig mégis amikor dolgoznom kellene nem igazán van erőm rábökni arra a fránya Xcode ikonra, mert eszembe jutnak azok a prezentációk, amikor teljes szívből beszélt a cocoa-ról, vagy akár az apró gui finomságokról.

Ha körülnézek az asztalon ciki vagy nem ciki, de könny szalad a szemembe, mert minden egyes termékben látom a szellemét.

Elmosolyodok, amikor ránézek az iPod Videomra és eszembe jutnak a szavai: Soha nem lesz iPod video. Majd az egy évvel későbbi szavai: Videot is nézhetünk rajta.

Könny szökik a szemembe, ha ránézek az iPhone-ra, mert eszembe jut milyen gyermeki örömmel volt képes játszani a keynote során a gui-val, mennyire tudott örülni az iPod felületnek. "You can touch your music."

Elszorul a torkom és ránézek az OS X-re, bevillan milyen kéjes vigyorral mutatta be a Shift-el lassított Genie effectet (mind a mai napig bent maradt a rendszerben).

De legvégül ma egyre többször villan be az a videó, ahol az OS9-től vesz búcsút. Hihetetlen karizma, csodálatos elme.

[ Szerkesztve ]

(#64) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem semmi az amit ez az ember véghezvitt/alkotott és mindössze 56évig élt respect :R

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#65) BatchMan


BatchMan
senior tag

Amiről csak álmodtam, mint sci-fi-be illő dolgok, Ő megvalósította.
Most is itt van a szívem felett egy, ami Nélküle nem jöhetett volna létre.
Kösz Steve, hiányozni fogsz.

??? - anyagtábla, írásbeliség
Gutenberg - nyomtatás
S. Jobs - tablet :R

A halhatatlanok tábora ma egy új taggal bővült...

(#66) oxox


oxox
addikt

Nyugodjek bekeben!
Ahogy az eleterol szolo cikkeket olvasom, csoda, hogy eddig birta a szervezete ezt a tempot es a velejaro dolgokat...

sokan irjak, hogy nem apple fun-ok (ahogy en sem), de az eger amivel a privatra klikkelsz az neki koszonhetoen terjedt el, es a windows se igy nezne ki, ha nem lopkodtak volna folyamatosan az almasoktol.....de gyakorlatilag minden termeket megprobaljak lopkodni....nem hiszem, hogy ok talaltak fel a spanyol viaszt, de mindig ok csiszoltak addig a kroketteket amig gyemanta nem valtak, s ekkor jottek ra a tobbiek is, hogy "néma' ilyet is lehet?"

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#67) Lenry


Lenry
félisten

Nyugodjék Békében

életműve halhatatlanná tette, és a világot alapjaiban változtatta meg. ennél nagyobb dolgot ember nem érhet el

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#68) baluka26


baluka26
veterán

Egy olyan ember volt, aki mert álmodni. Ráadásul nagyot, és ezeket az álmokat a zsenialitásának köszönhetően meg tudta valósítani.
Nem szerettem, nem szeretem az Apple termékeket, de Jobs a világ leginnovatívabb IT szakembere volt, és az innovációi miatt köszönettel tartozunk neki.
Az Apple, mint cég, egy jókora része is vele halt szerintem.
Nyugodjon békében Steve Jobs!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#69) opeter87


opeter87
senior tag

RIP :O

(#70) Xero


Xero
nagyúr

(#71) Paul119


Paul119
addikt

R.I.P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#72) #19708160


#19708160
törölt tag

Már mindenhol leírtam,hogy mennyire sajnálom Steve Jobs-ot,az biztos hogy hatalmas veszteség mindenkinek,hisz amit csinált,arra nagyon kevés ember képes.Lehet szeretni és utálni is,de a munkásságát mindenkinek el kell ismerni.Nekem nagyon fáj,hogy ilyen embert elvesztettünk,pedig biztos tudott volna még maradandót alkotni.Sajnálom.Nyugodj békében Steve.

[ Szerkesztve ]

(#73) Sanchez638


Sanchez638
addikt

R.I.P :R

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#74) Syl


Syl
nagyúr

Igen, a számítástechnika legnagyobb alakja (volt és lesz), sok mindent köszönhetünk neki (többek között a pixar-t is), de ő nem volt szakember. Ő a világ legkarizmatikusabb látnoka volt, aki nemcsak álmodni mert nagyokat, hanem meg is tudta valósítani.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#75) Skynet258


Skynet258
veterán

Bár én az Android rendszer híve vagyok, nélküle sem ez, sem a telefonok nem tartanának ott, ahol. Ha valaki nagy koponya, azt el kell ismerni. És Ő az volt.
Nyugodjon békében.

https://geekpulse.hu

(#76) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Nemhiába ő még a hivatásával is egy életre szóló szövetséget kötött (neve ezt tanúsítja)

Jó pap volt... holtig tanult...

R.I.P. Steve!

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#77) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"Think different" - no more...

A világ kevesebb lett egy nagy emberrel ismét :( ami a keresztényeknek Karol Wojtyła újító személye, egyénisége volt, hasonlóan újító egyént vesztett el az IT világa. :((

megrendülve olvasom sorban a cikkeket, majd kikeresem a stanfordi beszédét, amiben egy marék mondatot olvasok újra és újra:

Your time is limited, so don't waste it living someone else's life. Don't be trapped by dogma — which is living with the results of other people's thinking. Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. And most important, have the courage to follow your heart and intuition.

Au revoir Steve!

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78) KillHates


KillHates
nagyúr

Mindig is egy kicsit viszolyogtam az Apple termékektől, de teljesen megdöbbentett a hír. Nagyon sajnálom :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#79) cintula187 válasza Kriza (#40) üzenetére


cintula187
addikt

Pontosan .

R.I.P nagy koponya. :(

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#80) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Steve Jobs nem halt meg. Minden Apple termékben ott van a lelke egy darabja, és amíg használjuk őket, mindig emlékeztetni fog, hogy egy kis garázs cégből, hogyan lehet a világ egyik legnagyobb cégét felépíteni. Nyugodjon békében!

(#81) hackeeeee válasza C4mp3r (#80) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És nem csak a termékekben. Ha azt nézzük, valahol az egész informatikában nyomott hagyott.

A hírnél linkeltem, ha gondoljátok, nézzétek meg ezt. Szerintem eléggé tanulságos beszéd.

Véleményem szubjektív...

(#82) marositech válasza C4mp3r (#80) üzenetére


marositech
senior tag

Ez nagyon szép volt. Igazad is van. Ha eljön az idő az unokámnak úgy fogok mesélni a híres iPhone-ről, mint annak idején a nagyapám/apám az első televízióról vagy a rádióról.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#83) Prof01


Prof01
veterán

Nyugodjék békében! :(
RIP

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#84) Hunork


Hunork
veterán

Nagy ember volt, őstehetség, aki a tudását jó és nemes célokra használta fel. Egyszer azt mondta, hogy élete végéig ezt akarja csinálni. Hát sikerült neki, csak gondolom, nem ilyen rövid ciklusra értette...
Nyugodjék békében!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#85) joey04


joey04
titán

Nem nagyon lehet mit írni, mindent említettek már. Leírták, hogy kiváló koponya, kiváló vezető. Leírták, hogy a technikai eszközök megteremtése számára művészet volt, stb, stb. Ismételni hosszan nem sok értelme lenne, bár nem csupán üres szavak lennék, az biztos. Így inkább csak a döbbenet, a fájdalom, a hiányérzet, és az üresség marad. Meg ahogy máshol olvastam:

Valaki itt téved: Steve Jobs nem halt meg. Nem tud!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#86) Móci


Móci
addikt

Nyugodjon békében.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#87) Totheground válasza C4mp3r (#80) üzenetére


Totheground
addikt

Eddig megálltam könnyek nélkül.
Eddig.

RIP, Steve.

Ahogy a Twitteren is terjed. iPhone 4S = iPhone for Steve

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#88) MZsoltee válasza hackeeeee (#81) üzenetére


MZsoltee
veterán

R.I.P. És az előbb linkelt video-t ajánlom mindenkinek! :R

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#89) Dany007


Dany007
veterán

Azóta is megvagyok döbbenve. Tényleg nem lehet újat írni...

Ami még megdöbbentő és külön üzenet mindenki számára, hogy neki (se) volt diplomája. És képes volt egy kis garázsból összehozni az egyik legnagyobb céget a világon. Ez azért tanulságos lehet mindenki számára.

Esetleg, bár ezt csak halkan jegyzem meg, létre lehetne hozni egy díjat az ő nevével jelezve, mondjuk Steve Jobs Price. Amit minden énben a leginnovatívabb cégnek ítélnének oda. Ezzel is motiválva a cégek innovációs törekvéseit.

(#90) biker


biker
nagyúr

Nehéz bármit mondani. A világ legnagyobb cégeit vezette, alapította! Mert nem csak az Apple inc. fűződik a nevéhez, azért a Pixart se feledjük, és a NEXT-et, mind mind olyan újításokat hozott, ami nélkül ma másfelé haladna a világ.

Lehet őt utálni, lehet szeretni, de egy dolgot ne feledjünk! Minden nagy IT vállalat élén állnak technikai értelemben vett lángelmék, olykor állnak kiváló üzletemberek, olykor állhatnak kiváló designerek.
De csak Ő volt az, aki mondhatni mindent egyben tartalmazott, és volt egy olyan (kibírhatatlan) keménysége, amivel a csapatát összefogta.
Mert csak így lehetsz első a piacon.

Lehet vitatni, de az utóbbi 4-6 évben csak másolták az Apple újításait. És az, ha másolják a versenytársak, az azt jelenti, jól csinálja!
Minap kaptam egy mondást, ami illik ide: Ha azt érzed, a versenytársaid le akarnak nyomni, az jó jel, mert ezek szerint Te felettük állsz!

Nyugodjék békében!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#91) hackeeeee válasza Dany007 (#89) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem lesz is ilyen, ha nálunk nem is, "otthon" szinte biztos...

A másolásról van egy kis megjegyzés a videóban.. Engem megmosolyogtatott. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#92) oxox válasza biker (#90) üzenetére


oxox
addikt

tevedsz...nem az utobbi 4-6 evben...masban nem tevedsz :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#93) Yutani


Yutani
nagyúr

Prohardver-csoport szalagcímek:

Hackeee: Trükkös, de megoldottam. :DDD Sosem csináltam thumbképpel linket.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#94) hackeeeee válasza Yutani (#93) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Öhm. "Nincs jogosultságod ehhez a művelethez!"

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#95) mephi666 válasza Yutani (#93) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem csak itt: minden neves külföldi lapnál is ...csak az egyik hazai hírportálon láttam még 7:15kor "stohl börtönbe vonul" kaliberű címlapos írást :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#96) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Pótolhatatlan veszteség. Requiescas in pace!

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#97) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Megdöbbentő.

Ha másik pályát választ, talán már meglenne a rák ellenszere, akkora koponya volt...

R.I.P.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#98) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

R.I.P Steve Jobs †

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#99) Zolom89 válasza Ranagol_5 (#96) üzenetére


Zolom89
senior tag

Ő mondta egyszer: "Az az ember aki tudja hogy a mennybe fog kerülni, az sem akar meghalni"

Nem hiába mondott ő le augusztusban..tudta ő pontosan hogy mi lesz. :/

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#100) Zanik


Zanik
addikt

Steve Jobs tipikusan az a fajta példakép volt, akit minden hibája ellenére is feltétel nélkül lehetett tisztelni azért, hogy nem volt hajlandó elfogadni a lehetetlen, és mindent megtett azért, hogy meg tudja valósítani az álmait. Hisz alapvetően minden ember erre vágyik, Steve-nek pedig sikerült. Ezért csodáljuk, tiszteljuk, és persze irigyeltük őt. Nyugodj békében Steve, álmaid nagy részét megvalósítottad!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.