Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szerintem ez várható volt nem?
Szuper játékok, csak most szebbek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) FuRiONight válasza Sirandrish (#1) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mindenki el van ájulva, közben meg semmi extra nincs ebben a csomagban, ugyanolyan remaster mint a többi, csak a jobbak közé tartozik.

(#3) satz18


satz18
őstag

Ahhoz képest, hogy csak egy remastered, elég jó értékeléseket kapott. Mondjuk számomra nagy csalódás, hogy a Golden Abyss nincs benne.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#4) james001 válasza FuRiONight (#2) üzenetére


james001
veterán

Az első rész teljesen fel lett újítva,szóval az nem egy szokásos remaster lett,mondhatni már remake :D Meg hát az Uncharted az Uncharted,ettől csak elájulva lehet lenni ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) Scholes9 válasza FuRiONight (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Aki most találkozik először a sorozattal az el is ájulhat :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Sirandrish válasza FuRiONight (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem a csomagtól vagyok elajulva...sőt. csak meg említettem hogy nem meglepőek az ertekelesek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) boost


boost
addikt

Demo-t próbáltam (2. epizódból), és nem értem ezeket az értékeléseket. Nagyon szép játék buta játékmenettel. De tényleg, olyannal, ami 5-6 éve még normális volt, hogy a főhös egy helyben fut, mert elakadt valami kis bizbaszban, de azért 2015-ben már elég vicces. Nálam simán 75%-ot kapna emiatt. Értem, hogy nem írhatják újra a teljes játékot, a gameplay-t, de attól még helyén kéne kezelni a pontozást.

(#8) Renok


Renok
senior tag

Erősen agyalok ajta, hogy ezt a pakkot megvegyem-e egy bundle-ben egy PS4-gyel.
Csak azt nem tudom, hogy ezek és a jövőre megjelenő UC4 után mit fogok játszani a PS4-en, mivel alapvetően PC-s vagyok.
PS3-mam is kihasználatlan nagyrészt, hamar felhúzott a lassúsága az egésznek (egy SSD-s PC-hez képest főleg).

(#9) krx21 válasza boost (#7) üzenetére


krx21
nagyúr

Ilyen és ehhez hasonló hibát minden játékban találhatsz... Ettől még nem lesz rosszabb egy játék.
Szerintem ez a trilógia a kozol történelem egyik, hanem a legjobb sorozata és végre kompromisszumok nélkül 60fps-el! 1 lemezen mind a 3 felújítva mintha csak az én kívánságomat teljesítették volna! :C
Nekem tökéletes!

(#10) james001 válasza krx21 (#9) üzenetére


james001
veterán

+1 :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11) Noninnyó válasza Renok (#8) üzenetére


Noninnyó
tag

Hitman, Mafia 3, Quantic Dream collection (Heavy Rain és Beyond: Two Souls) ;)

(#12) mahoni


mahoni
tag

Most toltam végig demot:) :C :C :C :C :C :C

Nem is gondoltam rá h valah ilyen játékot meg fogok venni, de ez ALAP !!!
ÓRIÁSI:)

42

(#13) mlinus válasza james001 (#4) üzenetére


mlinus
őstag

nem lett teljesen felújítva, csak kicserélték a karakter modelleket. Láthatóan gyengébb az 1. rész vizuálisan mint a másik 2.

(#14) krx21 válasza mlinus (#13) üzenetére


krx21
nagyúr

Meg kicseréltek jónéhány texturát, meg fejletebb bevilágítási rendszert kapott, meg növelték a felbotást 1080p-re és a frame/rate-et a duplájára... Stb...

(#15) danih válasza satz18 (#3) üzenetére


danih
addikt

Azért nincsen mert
1. Nem passzol bele az 1-3 történetébe, kicsit kilóg
2. Lusták voltak megcsinálni, mégis csak PS Vita címet kellett volna "felhúzni" ami talán több asset munkát igényelt volna. :DDD

(#2) FuRiONight
Nekem pont jó lesz, szerintem elég nagy a célközönség (console first-timer-ek, XboX 360-ról inkább PS4-re mint One-ra váltók - meglepődnél mennyien vannak, stb). Jó ötletnek tartom a remastereket, én most készülök PS4-re ugrani - be tudom pótolni ami kimaradt. Csak ne vigyék túlzásba a kiadók és ne menjen új címek fejlesztésének rovására.

[ Szerkesztve ]

(#16) FuRiONight válasza james001 (#4) üzenetére


FuRiONight
őstag

A Gears of War első rèsze lett felújítva, ez pack pedig csak remaster. nem ugyanaz.

(#17) krx21 válasza FuRiONight (#16) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát akkor ha már fogalmak, inkább egy 60fps-es remaster mint egy 30fps-es felújítás... Nem?

(#18) Sirandrish válasza krx21 (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Inkább egy 60FPS-es FHD.
Könyörgöm..ha már hozzányúlnak és még több pénz akarnak kisajtolni egy már rég megjelent játékból akkor legalább tegyenek is érte valamit.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) krx21 válasza Sirandrish (#18) üzenetére


krx21
nagyúr

Miért úgy gondolod nem csináltak semmit???

(#20) james001 válasza FuRiONight (#16) üzenetére


james001
veterán

Hehh,azért szerintem az Uncharted-al többet dolgoztak mint a GoW-al. Ja és ahogy írják ez 60 fps. :) De nézz meg egy összehasonlító videót,képet,ha nem látod akkor te bajod.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21) Sirandrish válasza krx21 (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semminél többet, de kevesebbet mint az elvárt lenne. Szerintem.
Hja és nem az UC-ról beszéltem hanem általánosságban, hogy én konkrétan mit várnék egy újra kiadástól...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) krx21 válasza Sirandrish (#21) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem írtad, hogy te mit várnál???

(#23) Sirandrish válasza krx21 (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Először is...egy kérdőjellel is tökéletesen megértem hogy kérdő a mondat.
Másodszor..írtad hogy inkább ez mint az, én meg erre írtam hogy inkább mindkettő. Ha már hozzányúlnak valamihez akkor legyen 60FPS FHD-ban.
Ez tényleg ennyire bonyolult?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) krx21 válasza Sirandrish (#23) üzenetére


krx21
nagyúr

Megint nem a kérdésre válaszoltál... Hanem a lényegtelen mondat végi jeleket említed... (igen itt 3 pont van :K)
De egyébként az UC az 60fps lett, akkor mi a baj vele? Nem lett elég jó szerinted?
Javított texturák és bevílágítás, dupla fps... Mit kellene még tartalmaznia egy remasternek?

[ Szerkesztve ]

(#25) Sirandrish válasza krx21 (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig kettő alkalommal írtam le hogy 60FPS-t várnék FHD felbontásban. Csak én (még mindig) nem (csak) az UC-tól, hanem MINDEN remastertől.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) krx21 válasza Sirandrish (#25) üzenetére


krx21
nagyúr

A Gears of war kivételével mind 60fps... De lehet valamiről nem tudok...
Mondjuk én meg azért vagyok csalódott, a ps4 és X1-el, mert én ettől a generációtól mindenhol elvártam volna a 1080p 60fps-t... Szerintem sok régi játékos van ezzel így...

(#27) A`rpi


A`rpi
addikt

Többször kifejtettem már, ezzel 60FPS-ezéssel csak
maguk alatt vágják úgymond a fát.
Akinek idáig fogalma se volt az egészről, az is megkérdezi, ez miért "csak" 30FPS-el fut?
(Rengeteg ilyen cím van.)
Míg ha csendben maradnának, esetleg lenne egy 60/30 FPS kapcsoló sokkal de
sokkal jobban járnának.

Trilógiától mindenki oda vissza van, csak multi és Co-Op-is kimaradt a játékokból.
Multi talán annyira nem nagy érvágás, viszont a Co-Op-annál inkább, persze ez csak annak tűnik fel, aki az előző generáción töviről helyire ismerte a szériát.
Elsősorban lehet az "újoncoknak" szól, viszont rajongóknak, többek között nekem is, nagy szívfájdalom.

Mentségükre szolgáljon, kreatívak voltak, az új trófeák, és a "brutal" nehézségi szint kedvemre való. :K

[ Szerkesztve ]

(#28) krx21 válasza A`rpi (#27) üzenetére


krx21
nagyúr

Ki kapcsolná 30fps-re? :N

(#29) A`rpi válasza krx21 (#28) üzenetére


A`rpi
addikt

Akit zavarna 60FPS "gyorsasága".
(Pl: én.)

(#30) krx21 válasza A`rpi (#29) üzenetére


krx21
nagyúr

Komoly? Akkor te a Marsról jöttél.. :))

[ Szerkesztve ]

(#31) A`rpi válasza krx21 (#30) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem feltétlen mindenkinek az az igénye ami neked.
"Eredeti" PS3 részekhez képest PS4 demo "zavaróan gyors" volt.

Ahogy a jót is meg lehet szokni, úgy a "rosszat" is.
Bár, közel sem mondanám rossznak PS3 részek ~30FPS-ét.

Mielőtt azt gondolnád, csak konzolokat "ismerem", és a "magas" FPS számról, és annak előnyeiről fogalmam nincs. Több évet töltöttem el PC-n mint konzolon, COD UO volt az abszolút "favorit", 333FPS-re bekorlátozva.

Szóval valamennyi rálátásom van, hol indokolt, hol felesleges, úgy gondolom UC-hez felesleges, így ha lenne kapcsoló én használnám.
Nem azt mondom, aki 60FPS-en tolja majd az "marslakó", valószínű nekem sem lesz választásom. Amúgy avatatlan szemeknek lehet fel sem tűnik, sőt az is lehet én misztifikálom túl, ettől függetlenül tartom a véleményem, így gyors...

[ Szerkesztve ]

(#32) krx21 válasza A`rpi (#31) üzenetére


krx21
nagyúr

Nagyon érdekesnek tartom amit mondasz... :F Olyannal már találkoztam, aki nem ismerte, talán nem is látta az fps fogalmát... De hogy valaki évek óta gamerfun és előnyben részesítse a 30fps-t a 60fps-el szemben? Ilyet én most hallok először és megmondom őszintén nem is nagyon értem pedig C64 óta követem a játékokat...
Ez egy kicsit olyan mintha a hifista az MP3-at jobban kedvelné mint a flac formátumot... Na, mindegy, most már ilyet is hallottam...

(#33) FuRiONight válasza james001 (#20) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ugye ez te sem gondolod komolyan? UC1 hasonlisd ossze a gow-al, èg ès föld a különbsèg.

(#34) james001 válasza FuRiONight (#33) üzenetére


james001
veterán

UC1 szebb,legalábbis ebben a kiadásban mindenképp. De kár ezen vitatkozni,látszik te GoW fan (meg Xbox fan is ezek szerint) vagy,én meg UC fan úgyhogy úgyis az ellenkezőjét mondanánk mindig.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#35) FuRiONight válasza james001 (#34) üzenetére


FuRiONight
őstag

Nem vagyok fan mert ps4 is tervezek venni. Egyszerűen nem olyan minősègű a feldolgozàs mint a gow esetèben. Attol a jàtèk mèg jó es ps4 felhasznaloknak alap, csak epp nem kiemelkedo a remaster.

(#36) krx21 válasza FuRiONight (#35) üzenetére


krx21
nagyúr

Azért próbáljuk ki, ne videó alapján beszéljünk róla...

(#37) A`rpi válasza krx21 (#32) üzenetére


A`rpi
addikt

Jelenséget amit felvázoltam, pedig nagyon is létező, dolog.
A Hi-Fi-s hasonlat pedig egyenesen rossz.
És még azt sem érted amit mondani akarok.

Nem kell hozzá semmi más csak egy régi játék, példának hirtelen most csak DUNE 2000 jut eszembe, egy C2D rendszeren már elviselhetetlen gyorsan fut a játék, szerencse, csupán csak az, lehet állítani játékban "game speed"-et. "Így játszhatóvá lehet tenni."

Hi-Fi-s hasonlat teljesen más, ott megkérdőjelezhetetlen vesztéségmentes formátum, főleg akusztikus hangszerek esetén.

Viszont ahogy elektronikus zenéről kezdünk el beszélni, nem feltétlen indokolt a formátum, profibb hangmérnökök, producerek próbálnak egy kis analóg "zajt" vinni a hangsávok közé, közel nincsen olyan "dinamikatartomány"(I) elektronikus zenében nem hallható sávban(/I) mint ahogy az van az "igazi hangszerek esetén", így a különbség szakértőknek természetesen "szembetűnő" ha valaki mondjuk komolyzenét hallgat.

Elektronikus zenénél ugyan ez nem teljesen mondható el, bár nagy valószínűséggel a hifista komolyzenét hallgat a rendszerén..

Elektronikus zene esetén készülhet egy renderelés veszteségmentes formátumban, de mivel az elektronikus zene alapjául szolgáló hangminták döntő többsége digitális, így közel sem profitál belőle a hallgató annyit, mint amennyi különbség lehet egy akusztikus darabnál.

Nem azt mondom hogy 30FPS-en fusson minden játék konzolon, vagy PC-n.
De az sem teljesen igaz hogy csak úgy tud jó lenni egy játékmenet ha minimum van 300FPS.

Természetesen minél több annál jobb főleg multiban. (FPS)
Én azt mondom szerintem UC szériánál indokolatlanul felgyorsul tőle a játékmenet amit én annak tudok be, hogy az FPS "sok", így ha lenne kapcsoló én valószínű használnám.

Probléma közel sem akkora mint ahogy én azt előadom, többen is kipróbálták a demót, nagyon senki sem panaszkodott, nekem feltűnt a különbség mivel nekem van viszonyítási alapom ennek hangot is adtam, mindössze ennyi.

(#38) krx21 válasza A`rpi (#37) üzenetére


krx21
nagyúr

A 60fps-től semennyire nem gyorsul be egy játék... :F Mi gyorsulna fel? Egy 60fps-es mozgás, sokkal precízebb mozgáskövetést és jóval kisebb lagot is jelent... A történések gyorsaságához semmi köze.
A dune 2000 időzítési problémája megint csak fps független, nem ide való. Hozzá teszem, hogy nekem a 30fps olyan kevés, hogyha nem lenne a tv-n mozgás interpolláció (még a hátrányával együtt is), nem is játszanék vele. Egyszerűen nem is szaggat hanem folyamatosan rángat a szememben. Az egész videó játék piac, kezdve a vga kártyákig, mind a több fps felé megy. A 30fps a még játszható kategória, nem több... A 60fps egy nagyságrendekkel minőségibb élmény, nem döcögő képregény, hanem egy sikló világ... Én továbbra is étetlenül állok a 30fps-es ragaszkodásodhoz, gondolom nem sok társad van ebben. Olyat már hallottam, hogy neki jó a 30fps is, de hogy szándékosan azt választaná a 60 helyett még nem... :F
És most evvel tényleg nem bátani akarlak, de topicgazdaként a témában, duplán csodálkozok. Ez van nem vagyunk egyformák, nincs evvel semmi baj... :U Nekem ez nem vita téma, csak furi...

(#39) A`rpi válasza krx21 (#38) üzenetére


A`rpi
addikt

Az hogy TG vagyok valahol az nem jelet semmit, attól véleményem eltérhet a tiédtől. :R

Dune 2000 példa valóban nem függ össze az FPS-sel, viszont nyers erővel igen, amiből azért PS3-hoz képest PS4-ben bőven akad.

Még egyszer nem írom le ugyanazt, érthetően megindokoltam
nekem miért lenne jobb.
Nem azt mondom te használd 30FPS-el sőt még azt sem mondom az "marslakó" aki örül a játékban 60FPS-nek.

(#40) krx21
FPS 30>60 különbséget sokkal inkább lehet érezni mint látni. (Főleg ha a forrás olyan helyen van, ahol eleve veszteséges tömörítési eljárást alkalmaznak.)

[ Szerkesztve ]

(#40) krx21 válasza krx21 (#38) üzenetére


krx21
nagyúr

Annak aki esetleg nem tudná miről szól az értekezés, PL: [link] Szerintem zongorázni lehet a különbséget...

39# ok, ne ragozzuk tovább... :K. Azért ennyire ne legyél érzékeny, látom megragadt a "marslakó", nem bátásból írtam, nem kenyerem, hogy másokat megbátsak. :K. A videón nagyon látható a különbség, persze 1080p/60fps-el kell lejátszani...

[ Szerkesztve ]

(#41) A`rpi válasza krx21 (#40) üzenetére


A`rpi
addikt

:) Nem bántottál meg.

(#42) horkovy24


horkovy24
senior tag

Most beszereztem én is így utólag az uncharted 4 előtt a collectiont. :) Nos öszinte leszek veletek és ez egy teljesen sajátos vélemény lesz úgy hogy most játszottam először a szériával. Pedig volt PS3-am is de sosem szereztem be őket. Így hogy végig toltam őket arra a következtetésre jutottam hogy ez nagyon nem az én játékom. Félre ne értsetek a történettel semmi bajom bár olyan kiemelkedőnek sem mondanám. A második rész felétől már olyan muszáj érzésem volt csak. Tehát nem azért haladtam mert érdekelt a dolog hanem mert a negyedik rész beszerzése előtt végig kell tolni. Ez azért elég gáz.... A grafikai összehasonlításra nem akarok kitérni mert nem játszottam PS3-on meg számomra amúgy sem ez a fontos. Igazából az a kérdés fogalmazódott meg a fejemben a colkection végére hogy nem is igazán értem hogy rengeteg ember miért is magasztalja az egekbe ezt a játékot?! Számomra az én meglátásom szerint teljes mértékben egy középszerű lövöldözős játék némi átvezető videókkal megfűszerezve hogy aztan megint lövöldözhess. :) Ezek után én már nem is igazán várok sokat a negyedik részétől sem. Senki ne sértődjön meg mert ez a saját véleményem a saját meglátásom szerint. Viszont minden ember meglátását tiszteletben tartom és örülök annak hogy mindenki örül. :) Személy szerint többet vártam volna tőle de inkább nem is azt mondanám hogy többet vártam hanem inkább azt hogy valami úton módon elragadjon magával a játék hogy beszippantson de ez valahogy nem sikerült. Lehet bennem van a hiba nem mondom..... :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#43) Scholes9 válasza horkovy24 (#42) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pedig a 4. rész egy mestermű, szinte minden szempontból. Egy közel tökéletesre csiszolt játék. Szerintem egy más szint az első 3 rész után is.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44) horkovy24 válasza Scholes9 (#43) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát a kialakult véleményemtől függetlenül be fogom szerezni a 4. részt mindenképp. Meglátjuk hátha...... Viszont sok reményt nem fűzök hozza. Ott számomra már csak a technikai megvalósítás viheti még el a hátán a játékot mert ahogy hallom az ott van. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.