Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vegitossj7


vegitossj7
addikt

:C

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elég komoly cuccnak tűnik, valaki esetleg próbálta már?

Live-Die-Respawn

(#3) Dealer95


Dealer95
őstag

Tetszik. Jónak ígérkezik.

(#4) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Nem derült ki, hogy akkor ez most vmi mmo, vagy van single is, esetleg hadjárat?

(#5) oriic válasza Teasüti (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sima RTS. Single is van meg multi is.

Live-Die-Respawn

(#6) eami válasza oriic (#2) üzenetére


eami
addikt

nekem megvan, még nem sokat játszottam vele, mert akadt bug bőven, de nagyon jó kis gamenek ígérkezik. A végleges változatban amúgy az offline / single játék menni fog net kapcsolat nélkül is. A multihoz viszont érdemes utána olvasni, hogy elég e az otthoni netkapcsolat, mert magasabb pingekkel nem nagyon fog menni. Ugyanis a csalások megakadályozása érdekében mindent server oldalon számol a játék és azt "streameli" vissza a gépre. Átlag magyar vezetékes nettel nem hiszem, hogy gond lenne, de mobilnetnél azért már erősen utána olvasnék inkább :K

(#7) Dealer95 válasza eami (#6) üzenetére


Dealer95
őstag

"A végleges változatban amúgy az offline / single játék menni fog net kapcsolat nélkül is"

Örvendetes.
Mégjobban várom a megjelenést. :)

(#8) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Cirka egy évvel ezelőtt kipróbáltam, akkor szinte használhatatlan volt. Bugos volt, optimalizálatlan, ezért gondoltam, inkább megvárom, hogy befejezzék, de akkor szerencsére már közeledik az időpont. :)
Eddig az egyetlen Kickstarteres project, amibe beszálltam.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#9) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Ez valami Advanced Lego Graphics?:D
Mondjuk RTS-nél annyira nem is számít a grafika.

(#10) GeryFlash válasza oriic (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

Unokatesóm megvette, már belerakott jó pár tíz órát, nagyon dicséri ;)

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) ViZion válasza Mikiller (#9) üzenetére


ViZion
félisten

TotalA sem a grafról volt híres, meg a Deus-ex 1 sem, mégis jó játékok. Mai játékok a gépigénnyel és a grafika részletességével hódítanak, csak tartalom nincs. Te döntesz, nálad a bankkártya :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) woker


woker
aktív tag

Hát nem tudom, elsőre még jó ötletnek tűnt ez a harcoljunk "rendes" bolygókon ötlet de másodjára, jobban végig gondolva már nem annyira jó ötlet. Egyszerűen taktikailag egy rémálom, hiszen a terep elveszti a jelentőségét mivel minden irányból támadható vagy és közben még az űrből is a fejedre dobhatnak egy kisbolygót...

(#13) Teasüti válasza woker (#12) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Talán lesz vmi evolúciós fejlődési rendszer, mint a Rise of Nations-nél.
Annak nem sok értelmét látnám, hogy egyből megyünk az űrbe és holdakat dobálunk a másikra.

(#14) L_ajos


L_ajos
őstag

Supreme Commander ver 3.0 - szarabb kivitelben. Én a helyükben nem kapkodnék, mert borzasztó bugos még mindig a játék. Volt akcióban aszem 20 ojróért( én is akkor vettem meg - de minek ).

Nem lettem boldogabb sajna tőle. Haverokkal maradtunk a supremnel és a SW:TAW-nál :)

Majd kiderül mire fog eme "remekből" emlékezni az ember :U

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#15) woker válasza Teasüti (#13) üzenetére


woker
aktív tag

Az a gond, hogy az továbbra sem oldja meg azt a taktikai rémálmot, hogy amennyiben 1 bolygón több játékos van akkor minden irányba figyelned kell és nem tudod magad 1 vagy akár 2 oldalról is biztonságban tudni.

Ami viszont rendkívüli módon unszimpatikussá tette a fejlesztőket, hogy pokoli drágán adták az early access-t az elején amikor még éppen, hogy működött csak a program (alfa) és az adott verzió (galactic edition) extrái sem igazán indokolták az árazást. A nem enyhén túlárazott commander modellekkel meg pont azt az orbitális baklövést követik el amit a CCP is elkövetett anno a NEX-el (magyarul bűzlik a "money grab"-től).

(#16) cskamacska válasza woker (#15) üzenetére


cskamacska
addikt

A hülye árazás a Kickstarter miatt volt, ott minél többet ajándékoztál, annál gyorsabban ígértek hozzáférést, és nem akarták ezt a drágán mért privilégiumot elkótyavetyélni. Az más kérdés hogy túl gyorsan borították a Steam-re Early Access-ként, így drága is volt, meg félkész is.
Sajnos továbbra is áll, hogy tisztességes AAA RTS-t nem lehet adományból összekalapolni(nagyon más AAA szintű cuccot sem), kell mögé saját tőke, meg hosszú fejlesztési idő. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#17) zoli.22


zoli.22
tag

Nem nagyon talaltam a jatekkal kapcsolatban elő Magyar fórumot, szóval ide írok.

Nálam nagyon bejön a játék, és ha a pár kellemetlen bugot kijavítják, és lesz ranked, szerintem egy nagyon jó lesz ez. Remélem minél több ember kap kedvet majd hogy kipróbálja, higyétek el utána le utána le sem tudjátok majd rakni!

Kíváncsi vagyok más véleményére is a játékról, kinél mennyire vált be a játék?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.