Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bélus91


bélus91
tag

Tetszetős ez az új termékvonala a samsungnak S2 flashback :R

(#2) Márko88


Márko88
aktív tag

Szép és komoly tulajdonságokkal rendelkező telefonok csak valahogy nincs a kinézetében olyan egyedi dolog.

Félszemmel hasonló az előlap mint egy régi Galaxy Ace vagy S2.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#3) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Lehetne egy A1 is 4 hüvelykkel. Jól néznek ki, főleg sötétkékben.

(#4) DS39


DS39
nagyúr

az A3 tetszik. kicsivel lehetne vastagabb, akkor nagyobb aksi is mehetne bele, de így sem rossz, az amoled kijelző miatt.

(#5) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Mivel a telefon nagyja (az egész hátlap) még mindig műanyag, ezért olyan ez a fémkeret, mint pofon a szarnak.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#6) babosmiki


babosmiki
addikt

Szépek, na de mennyi lesz az áruk? :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#7) roli543


roli543
őstag

Nagyon nagyon rég mondtam ezt egy Samsungra, de írtóra tetszik :) A kisebbet szívesen elfogadnám. :)) Apropó, több hír portál is teljes fém házat ír. Akkor melyik az igaz??

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) zola96


zola96
senior tag

azért az a3ba belelőhettek volna egy hd kijelzőt még talán el is gondolkodtam volna úgy a megvételén..

(#9) roli543 válasza Oppenheimer (#5) üzenetére


roli543
őstag

Az egész telefon fém.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) wozzy válasza Oppenheimer (#5) üzenetére


wozzy
tag

Senki nem kényszeríti, hogy te megvedd. Nyílván nem te vagy akkor a célközönség. Egyelőre még mindig úgy fest, hogy az emberek nagy részének még mindig bejön ez, vagy nincs problémája vele.
Egyébként nekem se annyira fontos ez tudván, hogy a vételi képességeket is korlátozhatja.
Ez a fémkeret mondjuk tetszik, de nálam nem lesz döntő érv a következő telefon vásárlásánál sem az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#11) Zolik válasza Oppenheimer (#5) üzenetére


Zolik
senior tag

Nektek ez a fém hátlap úgy látszik valami félisten dolog.
1. az emberek 60-70%-a úgyis tokban tartja a telefonját (nem divatból, hanem pl hogy óvja)
2. mitől lesz jobb a fém hátlap? hogy jobban érzed a melegedést? vagy gyorsabb tőle?

Amúgy nagyon várós :) nekem is bejön. Mellesleg az A7-re nagyon kíváncsi vagyok... Jó lenne egy G Alpha+S5 combo. IP védettség, fém keret 5" kijelző és egyéb finomságok :)

Tegye a szívére az aki szerint a mobilos világban elő lehet jönni évente új külsővel (amit még soha senki nem csinált előtte). Fogynak a szarvasok...

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#12) maximilian4


maximilian4
addikt

Hmmm szép. Elkezdek rá gyűjteni. Jól fog mutatni a note 3 mellett.

#11
Te mivel eszel szívesebben? Műanyag evőeszközzel vagy egy 440es acél késsel?
Minőségérzet, konfort, megjelenés.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#13) Flind


Flind
senior tag

Ezek az akkuk nagyon soványak. De pozitív az SD bővíthetőség (Alphában ugye nem volt), és az Amoled is plusz lehet. Persze kérdés az ár...

(#14) roli543 válasza Zolik (#11) üzenetére


roli543
őstag

Ha nem is fém az egész egy telefonban, azért egy fém keret azért mégis valamelyest prémium érzést ad. Én nagyon szeretem az Xperiam fém keretét egyszerűen élmény megfogni. És ezt a samsung is belátta végre. Csak így tovább!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) TRIvidore


TRIvidore
tag

Jól sikerültek, de a hazai hivatalos gyàrtoi garival megspèkelt fogyasztoi àrra èn is kívàncsi leszek...

Never say no to...@##%%£...Panda

(#16) Zolik válasza maximilian4 (#12) üzenetére


Zolik
senior tag

Látom te telefonnal szoktál enni...
Minőségérzet? Nem gondoltam volna hogy a nap 16 órájában folyamatosan érzem majd a minőséget a lelkemben és ettől jobban fogom magam érezni.
Maximum komfort, nem konfort (ilyen nincs)? Mint írtam az emberek több mint 60%-a tokban tartja a telefonját. Így ez bukta. Másik, hogy ettől nem fogom komfortosabbnak érezni magam. Nekem a stabil kézben foghatóság fontosabb mint a kényelem érzet.
Megjelenés? Jah értem a fém hátlapot lehet mutogatni a haveroknak a mekibe meg a plázába. Ha el van téve a telefon zsebbe, vagy tok van rajta totál mind1 hogy hogy néz ki. Meg ha ki is van téve az asztalra nem gondolom hogy sokan kijelzővel lefelé teszik rá pl egy fa asztalra vagy egy fém-re...

#11 olvass el még 1x :) ott írtam, hogy jó lenne egy fém keretes ip védett teló. az nekem is bejön

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#17) wortz


wortz
tag

Az A3 tökéletes teló lenne nekem (bár kicsi nagy, még belefér), jó a hardver, csak a fizikai gombokat nem szeretem, de ha minőségi a ház, akkor talán el tudnám nézni. Igazából az ár a kérdéses. Ha 80K fölött kezd, akkor nem nagyon van esélye nálam.
Persze kiadhatnának egy kisebb telót is, 4 colban, de a hátlapi kamerát nem ne vigyék lejjebb, 8 MP alatt nem veszek mobilt.
Még jobb lenne, ha a Sony dobna piacra egy ilyesmi telót. Simán megvenném.

(#18) maximilian4 válasza Zolik (#16) üzenetére


maximilian4
addikt

Gratulálok ha neked az jött le ebből hogy telefonnal eszek. Nagyon értelmes lehetsz. Egyébként az is vicces amiket állítasz. Honnan veszed hogy az emberek 60%-a tokban tartja a telefont? Úgy bírom mikor valaki csak úgy állít valamit. Én meg annyit tudok biztosan állítani hogy sok embernek számít az anyaghasználat és a legtöbb ember a fémet preferálja a műanyaggal szemben. Igaz én hasraütésre nem írok százalékot, de napi szinten szóba jön a fórumokon, főleg most a 2 fém keretes samsung megjelenése óta és biztosan merem állítani. Akár tokban tartja, akár nem. Egyébként ezzel a mekibe haveroknak mutogatós dologgal a saját szokásaidat vetítheted ki. Én nem azért veszek egy telefont hogy mutogassam, ilyen hulladék kajákat meg nem eszek és szerintem sokan vannak ezzel így.

#19
A másik nagyon értelmes akinek ez jött le az egészből.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#19) save válasza maximilian4 (#12) üzenetére


save
tag

Én telefonnal szoktam enni, legfőképp nagymamám csigahúslevesét :D

(#20) Márko88


Márko88
aktív tag

Nem tudom miért de én valahogy k_rvar* szeretem, hogy egy darab fémet fogok meg :D

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#21) AS


AS
félisten

Egész telefon fém a hátlap is azért unbody . (Nem lehet kiszedni az aksit)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az utolsó képen szereplő néniket is adják a telefonhoz?

***

(#23) Xynis válasza Zolik (#16) üzenetére


Xynis
csendes tag

Attól hogy neked nem telik rá... :U
Amúgy meg gondolom ez a 60% egy megbízható forrásból származik és még véletlenül sem 10-ből 6 telón ezt láttad az utcán. Tudom miről beszélek m8 előtt galaxy s3 volt a kezemben/tulajdonomban (fura mód az s3 sokkal könnyebben melegedett és recsegett ja és karcolódott) ég és föld a különbség (és most még csak arra gondolok mikor az ember a kezébe veszi a két készüléket) :)
Én pl. nem tokban hordom a telefont és sok ismerősöm sem az iphone 4 vagy 4s készülékét.

iPad pro 12.9

(#24) winss


winss
tag

Szerintem jó a fém burkolat. A wave II-nél nekem tök bejött. :D meg az a forma is.

(#25) aelod


aelod
veterán

Jó lesz ez!
Csak nem ebben a színben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#26) trachemysss


trachemysss
csendes tag

Egyébként vannak akik kijelzővel lefelé teszik le a telefont. Gondolom azért, hogy ne lássa mindenki az értesítési panelen megjelenő üzenteket. Főleg ha túlzottan privát üziket szokott kapni. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Ádám16


Ádám16
addikt

Az áruk érdekelne a legjobban. Egyébként engem nem vág hanyatt, hogy fém. Az Omnia7-em is fém volt, igaz, imádtam, de ezt akkor is meg tudta csinálni a gyártó, illetve a Wave családnál is.
Egy másik dizájnvonalat is képviselhetett volna az A család.

(#28) Stauffenberg válasza trachemysss (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ezért tiltom a pop-up ablakokat, sőt még a notifikációs sávon megjelenített szövegeket is, elég ha csak azt jelzi, hogy üzenetem jött XY embertől.

(#29) sanyijedi


sanyijedi
őstag

az A3 lehetett volna legalább HD kijelzős :S

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#30) -FreaK- válasza Zolik (#16) üzenetére


-FreaK-
veterán

1: Tudod, sok olyan ember létezik akinek igen is vannak igényi a telefonja minőségét illetően. Nincs azzal baj, hogy neked nincs, de fogadd el hogy van aki másra vágyik mint hogy egy bili műanyag darabot fogjon a kezében. Én pl. minden általam vásárolt termékkel kapcsolatban támasztok ilyen igényeket (pl. egy karóra is akár vagy televízió). Az más kérdés persze, hogy a pénztárcám nem megfelelő az igényeim kielégítésére :)

2: Ha nem érted, hogy egy teljesen fém telefon miért jobb mint egy műanyag, akkor próbálj valahol (valami nagyobb Telekom üzlet pl.) megfogni egy HTC M8-at mondjuk, mellette meg egy Samsung Galaxy akármit.
Akkor majd talán megérted hogy mit jelent a minőség, persze nem biztos ha meg is érted, akkor ez neked értéket fog képviselni, de akkor meg goto 1: :)

[ Szerkesztve ]

(#31) AS


AS
félisten

Amúgy engemet sem érdekel a fém. HTC szerint ez prémium dolog szerintem nem.
De most már legalább nem lehet mondani a Samsungra hogy tejfölös pohár műanyag (Ami persze eddig sem volt igaz )

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Oppenheimer válasza AS (#31) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Valószínűleg neked van igazad, nem a HTC-nek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33) save válasza -FreaK- (#30) üzenetére


save
tag

Azért szeretem én is a fém házat, mert azt kalapácsként is lehet használni, vagy ha megtámad egy útonálló, akkor fejbeverem vele!

(dacára annak, hogy egy komplett fémburkolaton sokkal nehezebben közlekednek az elektromágneses térhullámok, /ez egy telefon esetében századrangú kérdés.../)

Igazából egy olyan telóra vágyok már nagyon régóta, aminek mind a 6 oldala fém! De mai napig nem találtam még ilyet :(

[ Szerkesztve ]

(#34) s4tch válasza Oppenheimer (#5) üzenetére


s4tch
veterán

Na, valamiben egyetértünk.

(#35) vicze válasza AS (#31) üzenetére


vicze
félisten

Amíg a felsőkategória az marad úgyis azt fogják mondani. (Számomra tök érdektelen, "just saying".)

(nem neked)
Már csak arra lennék kíváncsi, hogy az antennákat hova a fenébe rakták... Kíváncsi vagyok a szétszedéses cikkekre.

(#36) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

ÚÚÚ, egy olyan barbie samsung nekem kell :DDD ;] :Y

(#37) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Öröm és boldogság, hogy 2014 végére a Samsungnak is sikerült fém unibody (de legalábbis "teljes" fém body) készüléket letenni az asztalra a Galaxy érában.

A képeket nézve viszont érdeklődés fogott el, vajon hogyan oldotta meg az antennákat.
A rádióét könnyen - kihagyta az FM rádiót, még a vezetékes headset-antenna részét is - de azért tényleg megnézném belülről...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) Paul119 válasza Zolik (#11) üzenetére


Paul119
addikt

Nem kell vele foglalkozni , amin nem wp van az neki szar :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39) -FreaK- válasza save (#33) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én nem vágyom 6 oldalt fém telóra. De számomra jó ha van benne. Úgy látszik számodra nem. Valszeg számodra teljesen ismeretlen fogalom a minőség érzet is. Ez alapján gondolom nincsenek is komolyabb igényeid az általad vásárolt termékekkel kapcsolatban, ugye? Ez persze nem baj, engem tökre nem zavar ez, csak azt nem értem, hogy téged miért hogy másnak esetleg vannak ilyen igényei?

Érdekes módon bizonyos gyártók meg tudják oldani hogy átjussanak azok az elektromágneses hullámok a burkolaton, és használni lehessen őket (mint most a Samsung is), tehát ez az "érved" rögtön értelmét is vesztette.

(#40) Zoli133 válasza Paul119 (#38) üzenetére


Zoli133
őstag

Azért van O+O-ja. :DDD

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#41) Paul119 válasza Zoli133 (#40) üzenetére


Paul119
addikt

Akkor modositok , amiben nem olyan kijelzo van ami szereti felre ertelmezni hogy hova szerettel volna nyomni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42) save válasza -FreaK- (#39) üzenetére


save
tag

Személy szerint nekem a kézzel faragott banbusz borítás jelenti a minőség érzetét.

Természetesen meg lehet oldani a sugárzás témát is. Egy 5 oldalasan fémezett telefonon, emelt dózissal az egyetlen irányban, a kijelzőn (és az agyadon) keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#43) AS


AS
félisten

Most nézzem jó sok szinben lesz...

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#44) Dinsdale válasza -FreaK- (#39) üzenetére


Dinsdale
tag

Ne légy már ilyen kocka. :)

Ok, a fém általában tényleg minőségibb érzetet kelt, de a minőségi terméket nem kizárólag fémből lehet csinálni.

[link]

(#45) Palibá


Palibá
tag

"Az A3 valóban kompaktnak számít 4,5" kijelzőjével" /Bone123/ ... No Comment :U

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#46) Zolik válasza Xynis (#23) üzenetére


Zolik
senior tag

De telik rá, akár most is tudnék venni egy i6+ is ha akarnék, de ahogy a reklám mondja: "mert hülye azért nem vagyok"
Amúgy meg én sem tokban hordom az s4-et, már 1 éve. úgyhogy ezzel mellé lőttél... Jó legyen mind 2. telefonon tok, ez nem oszt nem szoroz.
Viszont akkor se ez legyen már a mérvadó egy készüléknél hogy fém a hátlap vagy sem..

#18 te is nagyon értelmes lehetsz ha nem érted az iróniát. a többire nem is reagálok, teljesen felesleges. Valószínű neked a cipőd is fém házas, mert hát kényelem, megjelenés, komfort stb. ;)

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#47) mindfreak


mindfreak
őstag

Most eggyel több indok rá, hogy még drágábban adja a készüleit a Samsung. Pedig eddig sem volt túl olcsó. Alapjában véve röhej, most évekig ezt fogják lovagolni hogy beraknak egy gagyi fémkeretet a telefonokra és 30ezerrel drágábban adják őket, még akkor is ha épp kevesebb tud mint egy nem fémkeretes készülék, pl. S5 vs Alpha. Nekem ott volt a Nokia E71, na abban aztán minden fém volt, alul, felül, oldalt, hátul..
Az megint más kérdés hogy használhatóság szempontjából semmit nem dob rajta, csak ha már lúd legyen kövér, nem?
A felhasználok zömbe meg ugyis beledugja valami eBayes, 1000 Ft-os gumibumperbe akkor aztán végképp sok haszna van.

(#48) roli543 válasza save (#33) üzenetére


roli543
őstag

Nokia N8 :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#49) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Leginkább az árakra lettem volna kíváncsi. A kisebbiknek ezzel a qHD kijelzővek, a Snapi 410-el, meg az 1900-as akkuval nagyon maximum 70-75ezerbe kéne kerülnie. Kezdőárként!

Minden szavam magánvélemény!

(#50) vicze válasza tothmaxy182 (#49) üzenetére


vicze
félisten

Ha jól emlékszek ezek szivárogtak ki:
A3:400$
A5:500$
+/- 50$ Ami annyit jelent, hogy az A3 110-130e közé kell várni itthon.
Az "A" osztály emeltebb árkategóriába szánt termékcsalád.

De ne vedd 100%-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.