Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -FreaK-


-FreaK-
veterán

"A vezérigazgató azt is hozzátette, hogy a Kínai Népköztársaság marad az elsődleges piacuk, míg India, Indonézia és Brazília kitüntetett figyelmet kap. Az idő ugyanakkor még nem jött el az amerikai vagy Japán piacra való betörésre, tette hozzá Jun az erre vonatkozó kérdésre."

Európáról meg nem is tudják, hogy létezik? :Y
:D

(#2) kriszpontaz válasza -FreaK- (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Dehogynem, csak pont lesz*rják.

(#3) akooos válasza -FreaK- (#1) üzenetére


akooos
veterán

Sajnos nem számottevő az a pár millió példány ami hivatalos úton kerül Európába :(

(#4) haypro


haypro
senior tag

Jöhetne már a Xiaomi hivatalosan is Európába, az emberek nem tudják miről maradnak le. :U
A Huawei-nek is bevált a terjeszkedés, az Mi telefonok remek konkurencia lennének, talán még kedvezőbb áron. (a Huawei P8 Lite, ami jelen pillanatban talán a legnépszerűbb modell a középkategóriában, egy áron van a Xiaomi Redmi Note 2/3-mal)

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#5) GeryFlash


GeryFlash
veterán

FM rádió és normális üzemidő jöhetne és venném, előzőnek hiába volt papíron nagy akksija az üzemidő csalódás volt.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) manokaki válasza GeryFlash (#5) üzenetére


manokaki
őstag

Csalodás :F !!!? Miért nekem 3 is volt és mindegyik 7-8 orás Kijelző idöt produkált , az egyetlen telefon volt ( S6 Edge, G4, Honor 7, S6, stb ) mellett ,után amit 2 napig birtam és mertem használni , az a 3060mA-os aksi nagyon jó volt , páratlan üzemidővel !

Attila

(#7) GeryFlash válasza manokaki (#6) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem azt mondtam hogy tragikus, csak hogy a Sony Z szériái bőven jobbak -300mAh akksival kicsivel nagyobb kijelzővel. Illetve most olvasom, hogy ennek sem cserélhető az akksija, hiába levehető a hátlap...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) Baggins86 válasza GeryFlash (#7) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Cserélhető aksi, levehető hátlap, FM rádió? Már nem 2002-t írunk... ;]

(#9) Tomi_Ohl válasza GeryFlash (#7) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hát igen, a Sony valamit nagyon tud, Z3/Z3C durván jól bírja. De sajnos már ott is visszafelé fejlődést tapasztalni.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#10) vicze válasza akooos (#3) üzenetére


vicze
félisten

"pár millió példány"
:))
Jó lesz az pár 100e-nek is, nem kell illúziókat kergetni. Hivatalos úton meg nem kerül Európába 1 se, mert hivatalosan nem forgalmazza itt Xiaomi.
Én nem nagyon láttam Xiaomi telókon CE cert-et és bevizsgálási adatokat, a kézikönyvben. (mielőtt valaki nagyon belekötne a hivatalos szóba)

(#11) akooos válasza vicze (#10) üzenetére


akooos
veterán

Először pár százezret írtam, de kitöröltem és millióra javítottam. Viszont igazad lehet, kicsit túlzó a pár milliós szám :R

(#12) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én várom :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) h-yle válasza Baggins86 (#8) üzenetére


h-yle
addikt

Ezt én se nagyon értem. Van pénz 100-200k-s telefonra, de netre meg Spotifyra már nincs? :F

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#14) Sebestyen01 válasza h-yle (#13) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hitel...

(#16) manokaki válasza A texasi (#15) üzenetére


manokaki
őstag

Kap egy vizhütést mint a Lumia 950 XL

(#17) enginev3.0 válasza manokaki (#16) üzenetére


enginev3.0
félisten

820 azért már csak nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Végre valami konkrétabb időpont.

(#19) TTTotya


TTTotya
senior tag

Meg is lepődtem volna, ha azt nyilatkozták volna, hogy vegyél inkább Meizu-t, mert még mindig nem tudjuk lesz e MI 5 egyáltalán :DDD :DDD :DDD

(#20) NandorHUN


NandorHUN
addikt

A Samsung szerint pedig az S7-re éri meg várni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.