Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taranti


Taranti
senior tag

Érdekes gondolatmenet! Mit gondolsz, a Mainframe-nek hol lehet helye ebben az egészben? (Ha egyáltalán...)

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#2) -szp- válasza Taranti (#1) üzenetére


-szp-
aktív tag

Egy remek példa a ThyssenKrupp, több mint 1 millió lifttel, monitoringgal, élő statisztikákkal.

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#3) caprine


caprine
aktív tag

Az NSA botrány óta azért én nagyon meggondolnám mit tartok a felhőben. :B

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég epic az a kép. :)

(#5) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Na, most már értem, hogy az akciófilmekben látott "messziről irányítom a liftet" jeleneteknek hogyan lesz/van valóságlapja.

(#6) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ez a hibrid felhő nagyszerű ötletnek tűnik, a gordiuszi csomó átvágása :)

(#7) tixem válasza caprine (#3) üzenetére


tixem
addikt

Semmi olyanom nincs ami miatt félnem kellene, nézegessék csak a nyaralási képeimet, ettől nagyobb örömük ne legyen az életben :)

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#8) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Azért szép lenne, ha a Microsoft a Linux userekben nem a megteremtett gonoszt látná, hanem potenciális vásárlókat. Én pl. szívesen előfizetnék Office 365-re, ha lenne Linux-ra is, és nem csak az Office Online, hanem egy rendes Office.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9) hcl válasza Taranti (#1) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk azon fut a felhőszolgáltatás 3274343 db virtuális gépe :) . Nyilván nem egyen.

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) GeorgeV


GeorgeV
aktív tag

Megnézem én azt a cloud computingot, ha a forgalom után kell fizetni az adót.

(#11) sz.balazs.95 válasza GeorgeV (#10) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Na igen. :D
kíváncsi vagyok, meddig lesz stratégiai partner a Microsoft az adó bevezetése után, hiszen kb. senki nem lesz majd, akik a felhős szolgáltatásaikat fogja használni.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12) #40553216 válasza sz.balazs.95 (#11) üzenetére


#40553216
törölt tag

Eleve csak addig, míg nekik megéri.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.