Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ez szép teljesítmény, már csak a telefon vastagsága és árazása a kérdés, meg a megjelenés.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem mostanság, meg még azért ők erősen másodvonalasok.

Már a Helio X10 is elég erősnek bizonyult, természetesen inkább ár-értékben.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) G4bi89


G4bi89
senior tag

Azért arra a 6000 mAh -s akkumulátorra kíváncsi leszek. Kínaiak szeretnek ilyen téren túlozni. :DDD

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#4) aelod válasza G4bi89 (#3) üzenetére


aelod
veterán

Nem éppen.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

Azért a sulyara kíváncsi lennék, a k4000 4000-es akksival is kényelmetlen hosszú távon.

(#6) Black&White


Black&White
addikt

Mehehe! :D
A háttérkép a Huawei Mate S egyik gyári témájából van.Bakker, ezek még ezt is lopják egymástól? :))

(#7) Püpi válasza G4bi89 (#3) üzenetére


Püpi
tag

Tulozni= hazudni. Es lopni is.
Amugy:

[ Szerkesztve ]

(#8) G4bi89 válasza aelod (#4) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nem mondtam, hogy minden esetben, de amit linkeltél pont nem bizonyít semmit. Azért láttunk már arra példát, hogy a 4-5ezres aksik nem akkorák voltak, főleg az ilyen kínai „B” brandeknél. Mert nyilván nem a Xiaomi,Oppo,Oneplus,Meizu stb...csal ezzel.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#9) Graphics válasza Püpi (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honnan tudod milyen lesz? :U

Nem lattuk meg, ezert okoskodasra sincs szukseg. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) fateless


fateless
veterán

Ez egy ügyes lépés volt a részükről, hogy leírták az álmukat, a média pedig ingyen reklámozza őket

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Ha ez a 6.000 mAh-s akkumulátor 20%-al bírja jobban szuflával mint a Z2 Pro 4.000-e, akkor már is világbajnok lesz vele a telefon. A mediatek processzorok meg köztudottan diétán élnek minden körülmények között és az X10 teljesítményét se aknázta még ki egy telefongyártó se (480fps-es videórögzítés). Szerintem az X20 már ott lesz a nagyok között az élmezőnybe. Én mindig is csipáztam a mediatek termékeket kezdve a 6589-en át a 6582-ig és a legerősebb ami nekem volt és a mai napig szeretettel gondolok rá az "első" 8 magos 6592. :D

(#12) devast válasza Graphics (#9) üzenetére


devast
addikt

Onnan, hogy kutyából nem lesz szalonna. Az a gyártó, aki a kezdetektől nem figyel a minőségre, és megy neki a biznisz, az később se fog.

(#14) Graphics válasza devast (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mint ahogy mindegyik lentről kezdte... :)

Türelem, olyan nincs, hogy valaki nem tör ki a szarból :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Fejvadi válasza rdt89 (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Vastag árazása. :)

(#16) csiga25


csiga25
csendes tag

Erről vagy k10000-es bátyusról van már teszt? vagy lessz egyáltalán

(#17) Crytek


Crytek
veterán

Azóta sincs semmi hír erről? Venném mint az állat erős is lesz nagy aksi ami az álmom.
De se hír se bűze eddig ennek a premiumnak :(

Next PC Upgrade: 2022

(#18) Crytek


Crytek
veterán

Nagyon nagy a csend lesz ebből valaha valami?

Next PC Upgrade: 2022

(#19) Crytek


Crytek
veterán

És végül az álomból valóság lett K6000 Premium :C :Y :R Fákju többi gyártó. Remélem azért valami 0.1°-os ösztökélő hatása lesz ennek a telefonnak a többi csira gyártó felé.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#20) rrobi válasza Crytek (#19) üzenetére


rrobi
aktív tag

Akkor most mi a valóság? Gyári vagy DeviceSpecifications.com szerinti specifikáció? Ezt pedig a tiny-ről lehet rendelni. Talán a tiny és a gyári hasonló, vagy csak nekem nem egyformák a leírások? :U

(#21) rosand86 válasza rrobi (#20) üzenetére


rosand86
csendes tag

Az egyik PRO a másik premium.
Az egyik helio x20, a másik 6753.
Premium még nincs, csak tervben.

(#22) rrobi válasza rosand86 (#21) üzenetére


rrobi
aktív tag

Köszönöm, ezt benéztem! :R :B
Arról semmit nem tudni, hogy a tervből valaha lesz-e telefon?

(#23) Crytek


Crytek
veterán

Sehol semmi?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#24) fattyu válasza Crytek (#23) üzenetére


fattyu
veterán

vegyél redmi 4 primeot.

nekem elég erős az üzemidő meg... elfelejtettem a kódot amit adtam...

5 nap kilenc óránál járok most. ebben mondjuk csak 3 óra kijelző idő van most mert itthon vagyok táppénzen de nonstop megy a wifi és a 3g nincs kikapcsolva éjszakára se repülőre téve.

Ennél több nem kell.

Ha nyomkodtam rendesen akkor 4 napot bírt VÉGIG. 9.5 óra kijelző idő volt a négy nap alatt és még volt benne 10% de éjjelre már felraktam...

nem mellesleg nem ekkora lapát mint ez...

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#25) fattyu válasza fattyu (#24) üzenetére


fattyu
veterán

ja és lemaradt. 5 nap 9 óránál járva akku 45%on

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#26) Szabcsizz válasza Graphics (#14) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Huh..azért egy pár év múlva visszatérünk majd erre a kijelentésedre,az Elephone kapcsán? :D :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.