Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Volt megvásárolható, egészen fél percen át.

(#2) Ádám16


Ádám16
addikt

Az ára lemaradt.

(#3) Goose-T válasza Ádám16 (#2) üzenetére


Goose-T
veterán

399$ + ÁFA + vám.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#4) Graphics válasza #16820480 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mint mindig :)

Ez már évek óta így megy a Xiaominál. Én várom, tényleg egy eltalált méret, és az anyaghasználat is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) szoporiz


szoporiz
tag

Szerintem kissé elsiették a dolgot ezzel az mi4-gyel.Van egy-két hiányérzetem vele kapcsolatban.
Az mi3-am is snapi 801 igaz csak 2.27es és 2gb ram van benne. A többi nagyjából ugyanaz,az lte modem nekem nem hiányzik(Meg mire ideér az a típus).Nabumm. A kinézete tetszés kérdése.
Egy microsd slot eltért volna bele.

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#6) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na egy ilyet lehet megnézek majd, csak legyen Ha-n jó áron

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) lazlogogola


lazlogogola
tag

KELL!!!! :Y

(#8) Graphics válasza szoporiz (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Mi3-as nem Snap801-es.

Kétféle kiadás létezik belőle, az egyik Nvidia Tegra, a másik pedig Snap800

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Kornel válasza szoporiz (#5) üzenetére


Kornel
veterán

egyetértünk.
semmi újdonság a mi3-hoz képest, ami meg a szubjektív részét illeti, szerintem a mi3 jobban néz ki :)
meg kellett volna várniuk legalább a snapi805-öt, vagy az mtk6595-öt.

(#10) szoporiz válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


szoporiz
tag

Mire ideér mindennel együtt olyan 100-110ezer lesz a 16gb-os
(Ha végre lesz is elérhető aug vége szeptember eleje)

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#12) Graphics válasza Kornel (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég csúnya lett volna egy MTK-t tenni a nemzetközi csúcsok között... Gondolhatod, hogy nem eladás-növelő hatása lett volna...

Mivel mindenki tolja ezerrel a csúcs Snap-okat, így a geek és nem-geek közegben is ezek égtek be a csúcstelefonok kapcsán.

Az meg hogy várni az S805-re.. Szerintem értelmetlen teljesítménynövelés... FullHD mellé erőforráspazarlás lenne...

S805-re a QHD-s telefonoknak van szüksége

@retekvetek: Jah, csak nem ennyire testreszabhatóak.... :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) szoporiz válasza Graphics (#8) üzenetére


szoporiz
tag

Nekem cpu-z így írja.
Majd teszek fel screenshot-ot

[ Szerkesztve ]

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#14) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Aki erre is azt mondja, hogy nem egy "jó" iPhone klon, annak tenyleg ki kellene utni a fogát.

(#15) Graphics válasza szoporiz (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig az Snap800-as, ez fix :)

Qualcomm Snapdragon 800 (MSM8274AB) kérem szépen, ez itt a nyálcsorgatás (egyik) kiváltója. Négymagos Krait 400 processzor, magonként 2,26 GHz-es órajel,

Mindenhol, szóval biztos nem 801. Én elhiszem a screenshot nélkül is, de ezek a programok nem mindig valós értéket írnak.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Kornel válasza Graphics (#12) üzenetére


Kornel
veterán

persze, sokan megijednének egy mtk-tól, de a 6595-nek nem lesz szégyenkezni valója, kíváncsi leszek, hogy a qualcomm-nak lesz-e rá válasza idén.

(#17) tupacamaru


tupacamaru
veterán

A fémház az inkább csak fém keret nem? :F

Duliee Szerintem nem fix, de mindegy. ;)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18) batai15


batai15
félisten

Maradnának a mi2 forma melett,de ez a tégla forma nagyon nem begyere.

(#19) dilajoska1 válasza Graphics (#15) üzenetére


dilajoska1
őstag

Snapdragon 801: MSM8274AB v3

Snapdragon 800: MSM8274AB v2

Snapdragon 800: MSM8274 v1

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#20) halkow


halkow
őstag

Engem most valahogy nem győzött meg mint anno a mi3 nem tudom miért talán kicsit többet vártam

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) tupacamaru válasza dilajoska1 (#19) üzenetére


tupacamaru
veterán

Inkább: CDMA2000 (8674AB), 4G LTE (8974AB), the hardware performance of these 3 versions works totally the same, the only thing is that they are individually named after different supported network type.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#22) Graphics válasza tupacamaru (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor? :)

Tessék, a Mi3 hivatalos fórumában felmerült. Feltehetőleg bug miatt írja ki :)

Mivel CPU családot ismer fel, és a Snap800/801 egy családba tartozik, ezért írja annak. :)

Az órajel elég árulkodó, hogy Snap800-ról legyen szó. de ez már off.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) szoporiz válasza Graphics (#15) üzenetére


szoporiz
tag


Ez az 201407 rev. Xiaomi mi3 legújabb verzió.

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#24) Graphics válasza szoporiz (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Válasz fentebb. Snap800-as hidd el, vagy nézz rá más programmal is :) De ott a link is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) szoporiz válasza Graphics (#24) üzenetére


szoporiz
tag

Akkor my mistake:) :R
Nekem így is bőven szuper akár 800 akár 801 főleg amilyen kedvező áron hozzá lehet jutni annyiért meg ajándék.
Xiaomi mindíg is személyes kedvencem lesz.

Más

Én tuti megvárom az mi4s-t vagy az mi5-öt mint készüléket.
És nagyon várom a miui V6-ot gondolom azzal fog nagyot szólni az mi4(és az mi3 is:) )

Ha írok légy oly kedves és válaszolj! Van egy negatívom igen: A vásárló szerint nem kellően csomagoltam:/ Tanultam belőle! Korrektség mindenek előtt! Ettől különbözik a sikeresség a nyerészkedéstől!

(#26) dilajoska1 válasza szoporiz (#25) üzenetére


dilajoska1
őstag

Amugy benchmarkokban úgy teljesít mint a 801

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#27) kengyel


kengyel
nagyúr

Iszonyatosan jól néz ki :) Bár nálunk is lehetne kapni :U

kengyel

(#28) blade zte válasza Graphics (#24) üzenetére


blade zte
őstag

Qualcomm MSM8274AB.

Most meg kérlekszépen nyisd meg eme nagyszerű oldalt, és csekkold le, tényleg az ámított s800-asad van-e benne s801 helyett:
[link] :)

Szerintem ugyanolyan GPU frekivel aligha lehet lassabb a gyenge optimalizálású ritkán frissített 2.5ghz-n járó telóknál.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#29) vince


vince
őstag

Várom a következő hírt arról, hogy 1,8 ns alatt eladtak 6×10²³ készüléket :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#30) oszi666


oszi666
őstag

Pff csak snapi 801... Retek csiga proci, kell a francnak (ironia off)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#31) Graphics válasza blade zte (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kérlek nyisd meg , amit fentebb linkeltem a hivatalos MIUI fórumból :) Köszi ;]

8974-AB: Ez Snap800, csekkoltam azért ;) , ja és 801 néven is van ilyen... a CPU-Z pedig családot ismer fel.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) s4tch válasza tupacamaru (#17) üzenetére


s4tch
veterán

Szerintem egy betűt írtak el: a MI4 fémvázas.

Annyiban mindenképp előrelépés a MI3-hoz képest, hogy van benne +1GB RAM (bár a 2GB is bőven elég), illetve a házat kisebbre vették azonos kijelzőméret mellett. Visszafogott evolúció, és nincs is ezzel semmi gond - az átlag júzert úgysem érdekli, hogy épp milyen processzor szívja le az akksit.

(#33) Viktor0610 válasza retekvetek (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem rohadtul NEM hasonlít az iPhone-éra a kinézet, de mindegy... :U

Biztosan elfogult vagyok Xiaomi Hongmi tulajként... :P

Samsung Galaxy A54

(#34) oszi666


oszi666
őstag

Ez a telefon gyonyoru, majdnem olyan szep mint a huawei p6.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#35) Kornel válasza Viktor0610 (#33) üzenetére


Kornel
veterán

dehogynem, az iphone 6-ra :K
csak ezt hamarabb adták ki :D

(#36) Viper26


Viper26
nagyúr

Ejjderonda ájfón klónnak néz ki...kár érte. :(

Pixel 7 | FR955

(#37) ricshard444


ricshard444
veterán

Nekem is tetszik, hiába az Iphone érzés, azt is jó fogni élőben.

Vannak dolgok...

(#38) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez meg kiköpött szifon. Lumia után most az iPhone van terítéken. Kicsit szabadjára engedhetnék a fantáziájukat jobban. Belsőre amúgy tetszetős. A bambuszos hátlapos verzió viszont tetszik. Az 5" az viszont pozitívum, nem mentek nagyon el méretben, legalább is még. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) atike


atike
nagyúr

....na erről szívesen olvasnék egy átfogó tesztet! :U

(#40) tolvaj! válasza Cyberpunk (#38) üzenetére


tolvaj!
őstag

A közép kategória meg jellegtelen náluk. Itt a kezemben a note és imádom, de full semmilyen a kinézete. Amúgy note 3 alternatívának kiváló készülék. Ugyanúgy 3 giga ram, csak 2 centivel kisebb a kijelző.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#41) toto2700reg


toto2700reg
aktív tag

Eléggé hajaz ez egy IPhone-ra, nem?

(#42) Graphics válasza toto2700reg (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De, persze,... :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) enginev3.0 válasza Graphics (#42) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát szerintem is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44) Graphics válasza enginev3.0 (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én ezt a mi hasonlít mire dolgot már rég nem ekézem... Nem annyira foglalkoztat.. Hasonlíthat. ez majd úgy is élőben derül ki, képekről nem alkotok véleményt...

P6/P7-re is ezt mondta mindenki ,aztán kézben teljes más volt..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) enginev3.0 válasza Graphics (#44) üzenetére


enginev3.0
félisten

Engem sem zavar, csak mondtam, mert sokan ellenzik hogy nem hasonlít, de egy iphone rohadt szép

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#46) Sn00k válasza toto2700reg (#41) üzenetére


Sn00k
veterán

Én , amit felfedeztem benne iPhone vonalon az mindössze az oldal kerete, de attól még egy bitangul szép és jó telefon ez az Mi4

MÁS:
Számomra elegánsabb benyomást kelt , mint pl: az Mi3... Lehet év végén, mikor cserélem a szifont ő lesz a kiszemelt utód :DDD , bár egy 4.7" -es méretnek jobban örültem volna.
Remélem azért képkészítés terén sem fog csalódást okozni!

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#47) tupacamaru válasza szoporiz (#23) üzenetére


tupacamaru
veterán

Duliee-nak igaza van, most néztem az enyémet és az Antutu jól írja a CPU-Z meg rosszul. :B :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#48) Graphics válasza tupacamaru (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudtam, de nem sejtettem :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) babkukta válasza tupacamaru (#47) üzenetére


babkukta
senior tag

Nem is értem hogy lehetett volna 801 az Mi3, mivel a megjelenésekor az még nem is volt... :F
Egyébként teljesen korrekt a készülék. Hogy mire hasonlít meg mire nem, lesz.rom. Annyi telefon van már, h lehetetlen olyat csinálni, ami nem hasonlít egy előzőre. Pont ezért nem újítanak az olyan gyártók, mint pl Samsung, Sony, iPhone, mert nekik is van egy jellegzetes dizájnjuk, és minek másoljanak máséról. Így az igazi. Legalább a Xiaomi nem 1 mintára csinálja az összes készülékét, és ez nekem tetszik. Pl a Sonynál tudjuk, h fog kinézni a következő, tudjuk a Samsungnál, LG-nél, Applenél. 90%ban megegyezik az előző csúccsal. Itt legalább nem 1 sémára megy az egész

Üdvözlettel, Tibi

(#50) tolvaj! válasza babkukta (#49) üzenetére


tolvaj!
őstag

+1. kissé megköti a tervezők kezét egy alapvető dolog, mégpedig, hogy a készülékek nem mások mint egy kib.szottnagy kijelző köré rakott keret. formai újítás az lenne, ha már nem lenne keret.....de addig....

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.