Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az Ace 4 totál best buy ennyiért. Anyámnak 2,5 hónap után is villámgyors, pedig rápakolt rengeteg appot. Ja és a kijelzője is veri a kategoriatársakét.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) philips20


philips20
aktív tag

Maradok a független telefonnál.

(#3) Wildpath válasza philips20 (#2) üzenetére


Wildpath
tag

++, vicc hogy függetlenül sokszor olcsóbban megkapod.

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#4) 8th válasza philips20 (#2) üzenetére


8th
addikt

+1

~11év elég volt náluk.

(#5) ESP23


ESP23
senior tag

Az S5 még így is drága GO+ csomagban, mire kifizeti az ember majdnem 170k.
A Telekomnál egy 2000 forintos csomag mellè odaadják 120-èrt, a Vodafone kicsit túlzásba esett. És még csodálkoznak hogy mindig veszteséggel zárnak.

(#6) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az Alpha jó áron van, a Z3 viszont még mindig nagyon drága.

(#7) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Elmehet a jodafon a *csába... Össze-vissza 10 éve vagyok vodás és ezalatt a második simkártyám fogyasztom és képesek kibökni a szemem fostos 2000 forint árengedménnyel.
4 éve volt az utolsó alkalom, hogy hűséget vállaltam. Most inkább nem vettem két évig telefont (pedig a jelenlegi ritka szar) és félreraktam egy függetlenre. Majd ha esik annyit a kiszemelt teló független ára, amennyit még hajlandó vagyok érte adni, akkor meg is veszem.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8) Csapoati válasza QwErTy42 (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt hogy? Evente 500 Ft jar, a baratnomnek legutobb 5500-at engedtek el 11 ev utan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Kékes525


Kékes525
félisten

Remélem a többi szolgáltató is követi!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#10) philips20 válasza Wildpath (#3) üzenetére


philips20
aktív tag

Hát igen, és nem vagy 2 évig megkötve.

(#11) QwErTy42 válasza Csapoati (#8) üzenetére


QwErTy42
addikt

Úgy, hogy a második sim kártyám 4 éve van meg. És a kedvezményeket simhez kötik és nem személyhez. :F

Mellesleg 11 évre adni 5500 forint kedvezményt... Szerintem bicskanyitogató.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#12) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Van olyan rész, ahol az itt feltüntetett ajánlatból kimaradt az az apróság, hogy:
pl. készülék havi díja 24 hónapon át x ezer forint.

Azért ezt is illik feltüntetni.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#13) Rusi válasza ddaydome (#12) üzenetére


Rusi
senior tag

Talán nem véletlenül vannak az "XY kategóriás Red/Go+/Go" megjelelölések. Az egyes betűvel jelölt kategóriák mind kiegészítő havidíjat jelölnek, nyilván a betűtől függő értékben.

Mobilaréna (2010-2017)

(#14) Touch-ko válasza Csapoati (#8) üzenetére


Touch-ko
őstag

5500 kedvezmeny 11 ev utan? Jol megbecsulik az ugyfeleiket.

(#15) razzorr válasza QwErTy42 (#7) üzenetére


razzorr
őstag

Akkor én mit mondjak, Kiemelt flottás ügyfelek vagyunk (mi vagyunk a flotta alapítók) és drágábban kapjuk meg a készüléket +2év vállalt hűség mellett,mint Jóskapista,aki beesik csak úgy utcáról. Persze nem rossz a percdíj,de láttam már jobbat is. Ez van,manapság nem tisztelik a meglévő ügyfelet,csak az újat halmozzák el mindenféle kedvezménnyel. Sajna.

(#16) Mr.Silkó válasza Touch-ko (#14) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyik se jobb. Telekomnál nekem ugyanez. Platina kártyám annyit ér, mint bármelyik magyar politikus becsületszava. Egyedül az jó benne, hogy moziban van kedvezmény vele, de csak hétköznap, amikor meg többnyire dolgozom.

(#17) Beri78 válasza Mr.Silkó (#16) üzenetére


Beri78
őstag

Telenornál is ez van. 98 óta vagyok ügyfél, és semmilyen kedvezmény nincs....

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#18) MeGabee válasza razzorr (#15) üzenetére


MeGabee
senior tag

Van benne valami, a mi cégünk is ezért megy éppen a pirosokhoz,mert a kékek leszarják, hogy kb 10 évig voltunk náluk.

Ezt diktálja a piac, néha váltani kell a jó percdíak,telefonárak miatt :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#19) Z0C! válasza razzorr (#15) üzenetére


Z0C!
őstag

Marshall-kereszt...

olcsó telefon - drága percdíj
drága telefon - olcsó percdíj

ezt minden helyen megtalálod... :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#20) Mr.Silkó válasza Beri78 (#17) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az nagyszerű. Akkor tényleg nincs is igazán hova váltani a hűség lejártával.

(#21) MeGabee válasza Mr.Silkó (#20) üzenetére


MeGabee
senior tag

Pont ez a lényeg, ha váltasz másikra, akkor több kedvezményt kapsz, mintha maradnál. Okosan ki van ez találva :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#22) kengyel


kengyel
nagyúr

Az Alpha-nak jól csökkent a kártyás ára. Ennyiért most érdemes megvenni !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#23) Csapoati válasza Touch-ko (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bizony. Raadasul ha a husegidot hosszabbitva veszel telefont, az neked, regi huseges vasarlonak dragabb lesz, mint annak, aki besetal az utcarol...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) GSPLR


GSPLR
senior tag

Ott rohadjon meg a Voda ahol van...rablóbanda.

Huawei

(#25) G-Guts válasza GSPLR (#24) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Már ne haragudj, de mit képzelsz te magadról, hogy így beszélsz?!! Miért kell ennyire finoman fogalmazni?! Menjen a Voda a jó büdös qrva anyjába azzal a szájbab@szott elbaltázott áraival! Ezt így illik... ;)

(#26) GSPLR válasza G-Guts (#25) üzenetére


GSPLR
senior tag

:D köszönöm, amikor írtam mèg úriember voltam. Alig várom hogy lejárjon a hűsègem, olyan stand upot lenyomok majd nekik a felmondásnál hogy lehet mèg a hírek is lehozzák, nagyon tele a batyu! Mennyi pènzt basztam már el náluk ès nulla a hozzáállásuk. Nem baj, majd elköltöm a havi huszat valamelyik konkurensnèl. Vonuljanak ki a picsába, nem kellenek.

Huawei

(#27) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Srácok, mintha a másik kettő különb lenne... Én a T-től gyakorlatilag menekültem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) GSPLR válasza Csapoati (#27) üzenetére


GSPLR
senior tag

Maradjunk annyiban hogy mindhárom trash, ezután kèszülèket egyik szolgáltatótól se!

Huawei

(#29) QwErTy42 válasza GSPLR (#28) üzenetére


QwErTy42
addikt

+1

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#30) Mici1985


Mici1985
csendes tag

Telefont egyik cégtől sem kell venni. Inkább megvárni, míg egy független telefonnak esik annyit az ára. Am bárhogy nézzük, a szolgáltatói, meg a független árak közt max 20 ezer van. Egyik szolgáltató sem nekünk dolgozik. 6 év után távoztam a trétől. A három közül talán a joda a legjobb

(#31) sokol


sokol
tag

Arról nem lehet tudni mikor lesz már 4.szolgáltató?

Egy Diginek örülni tudnék rendesen,főleg ha olyan árakkal operálna mint a netszolgáltatás terén,
Kicsit felkavarnák ezt az állóvizet.

[ Szerkesztve ]

(#32) razorka777


razorka777
veterán

Azt szoktam mondani, hogy a három sz@r közül a kevésbé sz@rt választanám.

Viszont mobilnet terén szerintem a voda a legjobb.
Ötezer forintból ki lehet sajtolni 4 giga adatforgalmat, amit a másik kettőnél jóval drágábban kapnék.
Csak ezért tartok fenn egy vodás kártyát.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#33) Mr.Silkó válasza sokol (#31) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1 Digi talán jó lenne ide.

(#34) Dickinson válasza razorka777 (#32) üzenetére


Dickinson
tag

Vodanal most konkrétan 5000 ft-ért 12+100 giga forgalmat lehet kapni. Nagyon szemezek vele.
Link

[ Szerkesztve ]

(#35) QwErTy42 válasza Dickinson (#34) üzenetére


QwErTy42
addikt

"Garantált le- és feltöltési sebesség az ÁSZF 4.1 pontjában meghatározottak szerint 0/0 Mbit/s"

Ááááá! :)) Ezen besírtam. :D

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#36) razorka777 válasza Dickinson (#34) üzenetére


razorka777
veterán

Igen, ez valóban kecsegtető, a bibi az hogy két éves előfizuval. :(

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#37) Rusi válasza Dickinson (#34) üzenetére


Rusi
senior tag

A Telenornál 4990-ért 10+100 gigát kapsz, 5180-ért pedig korlátlan mail és böngészés is benne van.

Mobilaréna (2010-2017)

(#38) Dickinson válasza razorka777 (#36) üzenetére


Dickinson
tag

Ezért csak szemezek vele, de nem tudtam még magam meggyőzni róla, hogy szükségem van rá :))

(#37) Rusi

Az sem rossz ajánlat.

(#35) QwErTy42

Igen, de szerintem ez mindegyiknél így van :)

(#39) 8th válasza Csapoati (#27) üzenetére


8th
addikt

Én is végigjártam mindhármat mint feltöltős. Végül a bluemobile-nál kötöttem ki mert nekik van egyedül elfogadható feltöltős csomaguk. A három nagy szolgáltató meg benyelheti. Telenornál 2015-ben kapcsolási díj? Összekarmolom magam, nem 1998-at írunk.

(#40) geleati


geleati
tag

Szerintetek várható, hogy a közeljövőben az új Microsoft Lumiák megjelenésével (640, 640XL) a régebbiek ára csökkenni fog (pl. 735, előfizetésesre gondolok)?

Soha ne dobj vízbe alkálifémet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.