Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Na, ki találja meg a hibát? :)

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

SÖRT! ;]

Mentalita'

(#3) maross válasza danih (#1) üzenetére


maross
veterán

Hajjaj mester, ossz ki :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4) danih válasza maross (#3) üzenetére


danih
addikt

Nem kiosztani akarlak, mert jogos a felvetés, én is szeretem az ilyen szemléltető dolgokat. Ám szerintem "picit" elszámoltad :)

(#5) maross válasza danih (#4) üzenetére


maross
veterán

Ertem, ertem, varom a konkret szamokat, nyitott vagyok :). Rakerdezek, nem 18 ft egy negyzetcenti? Hanem?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Lé-le-gez-te-tő-gép!

Magyarországon ebben számolunk, a lakás meg csak úgy lesz, ingyenhitelből, meg kiutalásra.

(A profibbaknak esetleg az AmEx Blue 1%-os visszatérítéséből, mert abban van a pénz! Vásárolsz és közben spórolsz, hülyének is megéri, ki is fosztjuk a mocsok OTP-t.)

---

amúgy a cigisdoboz szerintem nagyobb, mint 5x10...

[ Szerkesztve ]

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ezzel az erővel a fogyasztott kaja és gyümölcslé árát is kiszámolhatod 80 éves korodban és moroghatsz, hogy lehetett volna vízen és kenyéren is élni, lehetne simán egy házad belőle.. de utálom az ilyen posztokat.

(#8) danih válasza maross (#5) üzenetére


danih
addikt

Szerintem durván kétszer kell kirakni a lakást cigivel - azaz a padlón két doboz van egymáson.

(#9) csƵ válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


csƵ
őstag

Lehet utálni, de cigi nélkül lehet élni, gyümölcslé meg etc nélkül nem, mert élelmiszer.

[ Szerkesztve ]

(#10) DeFranco válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vadász, vadász... ;]

@danih: az 50cm2 valid, utánanéztem (wikipedia), egy átlag lakás legyen 50 m2, az 100*100=10.000 doboz, 700 Ft/doboz, 7.000.000 Ft. Egyszer is elég lehet.

@maross: ne koncentráljunk, ma fogadtam meg, hogy nem veszek cigit, amíg bírom... ne csessz ki velem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) maross válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


maross
veterán

Aze' belül valahol érzed remélem, hogy picit sarkítasz. Most ne a répás dologból induljunk ki, az a fogyókúrám része, csak a gondolat elindítója volt. Koncentráljunk a cigire :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#12) csƵ válasza DeFranco (#10) üzenetére


csƵ
őstag

...te szopni jársz ide. (? ;] )

(#13) fordfairlane válasza csƵ (#9) üzenetére


fordfairlane
veterán

Gyümölcslé nélkül is lehet élni. A szintetikus bogyókban minden anyag megtalálható, amire a szervezetnek szüksége van. ;]

x gon' give it to ya

(#14) Jhonny06 válasza maross (#11) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyáltalán nem sarkítok. A cigi ugyanolyan élvezeti eszköz, mint a gyümölcslé vagy édesség vagy bármi más (az nem tartozik ide, hogy káros). (csƵ-nek is szól.)

[ Szerkesztve ]

(#15) danih válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


danih
addikt

Én pedig ha nem vennék kotont, hanem egy uzsonnászacsit használnék, már a Rózsadombon laknék.

(#10) DeFranco: én a konkrét számításról beszélek. Amit felhoztál, az ingatlanból valami rohadt olcsót (Budapestre gondolva), cigiből pedig egy drágább fajtát feltételez.
De igaz, vannak helyek ahol 2 milláért házat vehetsz :)

[ Szerkesztve ]

(#16) maross válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


maross
veterán

De, pontosan az tartozik ide, hogy káros, drága és totál értelmetlen önrombolás. Az ellenséges hangulatból ítélve, mégis te is csinálod, és nem tetszik ha valaki más megvilágításba teszi. Csináld, nincs vele semmi gondom, egy emberrel kevesebbnek kell kitermelnem a nyugdíját. No offense, nothing personal, tényleg, nem kell letámadni.

danih: ingatlanból rohadt olcsót <- enyém az ingatlan, átlagos áron van, ennyiért se viszik :). Mondhattam volna panelt is, az tuti kijön jóárasított cigivel is. Cigi meg jó, legyen 600 (?), túloztam, kövezzetek meg :). Ha cigiznék 900forintosat szívnék, na! :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17) danih válasza maross (#16) üzenetére


danih
addikt

Abban a kommentben pedig DeFranco számítására reagáltam :)
De ha már akár 600-at veszel (legtöbb cigi szerintem még ennél is olcsóbb), máris másként fekszik a leányzó - nem mindegy, hogy 20 évig szívod, vagy 30 ;)

(#18) DeFranco válasza danih (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Egy doboz multi is 700 Ft mar.

Amugy persze, elszallt a szamitas, de nem is ugy kell erteni szerintem, hogy tedd le es lakast veszel, csak egy jo szemlelteto pelda.

Egy garzont egyebkent jo kornyeken is ki lehetne hozni belole (a cigi is egyre dragabb, a penz is fial), vagy egy massziv onreot, de ahhoz napi egy dobozzal szamolva is 30 evig kellene dohanyozni. Nem ez a lenyeg.

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

Dobjál hozzá napi 1-2 sört és épülhet a medence. :DDD

(#20) Jhonny06 válasza maross (#16) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem cigizem, úgyhogy mellélőttél. Csak rá akartam világítani, hogy baromság így számolni, mert azon kívül, amitől nem halsz éhen, kvázi minden fölösleges. Az édesség is káros, mint a cigi, úgyhogy a logikád eléggé fail. (Most gondolom az fog jönni, hogy a cigi sokkal károsabb és rákot okoz. Közbe egyáltalán nem számít a vitában az, hogy mennyire egészségtelen, látom nem esik le.)

(#21) Raucher válasza maross (#16) üzenetére


Raucher
tag

Én dohányoztam, de leszoktam.
A számolgatás ott bukik el, hogy a cigarettán megspórolt pénz - egy része - más élvezeti termékek vásárlásába konvergálódik át. (Sör, bor, ételek, komputer és kiegészítői.)

A másik részét, hiába teszed tartós lekötésként kamatozni, habár szám szerint növekszik, de vásárlóerőben értéktelenedik.

Persze ezzel nem a leszokás ellen érvelek. Ellenkezőleg, le kell szokni a dohányzásról. De az naivitás, hogy leszokás okán megtakarított pénzen, kacsalábon forgó palotát lehet vásárolni, belátható időn belül.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#22) Jhonny06 válasza maross (#16) üzenetére


Jhonny06
veterán

"egy emberrel kevesebbnek kell kitermelnem a nyugdíját"

Ha már ilyen szépeket írsz, akkor engedelmeddel visszadobnám a labdát: amire én nyugdíjas leszek, neked már nem kell ilyenek miatt rágódnod. ;) (30 fölött? ajaj..)

Raucher: Látom legalább valakinek leesett.

[ Szerkesztve ]

(#23) Domxc


Domxc
senior tag

Én leszoktam a cigiről... ja és itt egy kép a házamról:

;] ;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#24) fordfairlane válasza Domxc (#23) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én kocsit vettem a pénzből. Így most a kipufogógázt szívom cigi helyett, de közben legalább haladok. :D

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#25) danih válasza fordfairlane (#24) üzenetére


danih
addikt

És van miből fizetni a benyát :)

(#26) Lauda válasza Domxc (#23) üzenetére


Lauda
félisten

Csak nem maktermesztessel foglalatoskodsz? ;] ;]

(#27) danih válasza Lauda (#26) üzenetére


danih
addikt

Dehogy, bodzázik...

(#28) Lauda válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


Lauda
félisten

De remelem nem azt mondod, hogy ugyanaz, mikor evi 200k-t elkoltok bountyra, szarvasporkoltre es sio narancslere, mintha ugyanezt az osszeget cigire meg vodkara koltenem? Pedig elvileg ezek nelkul is lehet elni... :U

(#29) DeFranco válasza Jhonny06 (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Miért van az, hogy bárhol a racionális fogyasztás mellett kampányolnak, ott teremsz, mint ellenvélemény? Te vagy a kereskedelmi kamara képviselője? ;]

(#30) Raucher válasza Lauda (#28) üzenetére


Raucher
tag

A szarvaspörkölt kivételével azonos a kategória.
A föld lénarancs termelésének többszörösét isszák meg Európában évente. El lehet gondolkodni, hogy a 100%-os gyümölcstartalom miből van a narancslében.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#31) Jhonny06 válasza Lauda (#28) üzenetére


Jhonny06
veterán

Végső soron ugyanaz, teljesen mindegy..

DeFranco: Volt már ilyen? :) Nem emlékszem.

(#32) Lauda válasza Raucher (#30) üzenetére


Lauda
félisten

Na ezzel en nem is kivanok vitaba szallni. :U

Jhonny06 akkor vegsosoron a heroin is ugyanaz mint a csoki?

[ Szerkesztve ]

(#33) danih


danih
addikt

Elbeszéltek egymás mellett.
Az egyik azt mondja, hogy a megtakarított összeg elköltésre kerül egy másik cikkre, a másik pedig azt, hogy nem.
Embere válogatja.
Attól még tény marad, hogy ha nem veszem meg X terméket, az ellenértéke a zsebemben marad.

(#34) maross


maross
veterán

Csak egy érdekesség volt, szerintem durva, hogy a cigid helyett majdnem ugyanakkora lakásdarabot vehetsz. Nem akarok én itt egy árva lelket sem megtéríteni, a családom tagjait meg lehetetlen leszoktatni, mindenki bagózik, kivétel nélkül. Hogy defrancon kívűl miért ellenérvel mindenki, nehéz megértenem, úgyhogy be kell adnom a derekam, úgy tűnik a pénz valóban így megy a lehető legoptimálisabb helyre :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35) Domxc válasza Lauda (#26) üzenetére


Domxc
senior tag

Meghíztam cigi után, és rákaptam a mákra.. Finom, cukros, könnyed... ;] ;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36) Lauda válasza Domxc (#35) üzenetére


Lauda
félisten

Faxan ellazit mi? ;]

(#37) Wictor


Wictor
senior tag

Nem dohányzom, nincs káros szenvedélyem, mégis csóró vagyok.
Mi lenne, ha cigiznék? Már rég elástak volna. Végre. ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) DeFranco válasza Wictor (#37) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hidd el,ha dohányoznál, előkerítenéd a rávalót. Mindegy honnan, de előteremtenéd...

(#39) Wictor válasza DeFranco (#38) üzenetére


Wictor
senior tag

Az biztos. Apám megteszi. Akkor nincs más ember rajta kívül a családban.

(#40) Domxc válasza Lauda (#36) üzenetére


Domxc
senior tag

Az nem kifejezés... ;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#41) Pedro78


Pedro78
senior tag

November ota nem szivtam egy szal cigit sem, elotte kabe 15 evig napi egy doboz lazan elment. Arat nem raktam felre napi szinten es meg sem marad tobb a penztarcamban. :F

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#42) kenwood3 válasza Pedro78 (#41) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#43) Coccolino_O válasza Wictor (#37) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Menj el dolgozni. :)

(#44) Huma


Huma
addikt

Undorító dolog a cigi. Ha rajtam múlna akkor betiltanák és annyi bünti járna a birtoklásáért és terjesztéséért mint bármelyik kemény drogéért.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45) Mr. Erikszon válasza Huma (#44) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ez nagyon okos ötlet volna,egy véleményen vagyunk,de sajnos a világ ezt másképp gondolja és na valakinek meg kell élnie valamiből, a verebek mérgezéséből xD

(#46) cashback


cashback
őstag

Indítok már én is egy kampányt a dohányosok mellett... undorító ez az állandó cigi ellenes hülyeség.
Ettől már csak a notórius vegák a rosszabbak. :W

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#47) Mr X válasza cashback (#46) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt így két év után? :D

(#48) Bjørgersson válasza Mr X (#47) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mostanra higgadt le annyira, hogy ilyen finoman tudja kifejezni magát :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#49) Armahun válasza cashback (#46) üzenetére


Armahun
addikt

Jelenleg van egy nemzeti dohányzást népszerűsítő kampányt ami trafik néven fut. :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#50) cashback


cashback
őstag

Úgy van. ;]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.