Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Simi87


Simi87
senior tag

Pl. az ilyenek miatt járunk ritkán szórakozni, akkor is csak nagyon-nagyon drága helyre, így küszűrve a csőcseléket. Pestre át se nagyon megyek, pláne szórakozni. Csak egyszer szólok szépen utána elég hamar eljár a kezem. Ha meg az én páromra mennek rá, akkor szó nélkül. Ha elötte látta, hogy velem van, akkor mit jön kandurkodni? Az a baj ezekkel a büfészakos egyetemistákkal, hogy amikor feljönnek pestre, azt hiszik hogy ők tojták a spanyol viaszt. Ha meg kap egy lángost, pislog hogy há mé???

(#2) marositech válasza Simi87 (#1) üzenetére


marositech
senior tag

Hát ahogy megtapasztaltam, nem valami jóvágású emberkék próbálkoztak.
De ahogy mondom, nem a tánctéren voltunk, hanem beülős hely, egy szoba ahol csak mi voltunk, vagy egy asztal...és akkor bepofátlankodnak...eszméletlen.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#3) Buci21 válasza Simi87 (#1) üzenetére


Buci21
addikt

sajnos 18 evesen nincs penzem erre a szuresre, de ket saller megoldja... vagy eloveszem a kesem es azzal jatszom... gyorsan takarodora fogjak :D utoljara a limitben kaptam szet majdnem egyet... elmentem piaert, a hiena meg mar odault az asztalunkhoz az en helyemre (sic!)! csapta a szelet a szulinapos csajnak, akinek a pasijaval a pulthoz mentunk... gorbulne meg az ilyen :DDD

(#4) saelin válasza Buci21 (#3) üzenetére


saelin
veterán

Bökönyi vagy? :/ Bátyám ilyen tüzes vérű és ő az. Leszögeztem neki, hogy csak kés nélkül jöhet fel a lakásunkba... :D Szerencsére most kint van németben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Jhonny06 válasza marositech (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért egy 20 fős társasággal ülő csajt leszólítani nem egyszerű :) gondolom ezért is kísérik el a cimborák, amolyan bíztatásként. :DDD

(#6) FodZilla válasza Simi87 (#1) üzenetére


FodZilla
csendes tag

Annyira hangoztatod, ezt az izomSZARszagú szövegedet mindenhol, hogy biztos vagyok benne, hogy csak fúrumhuszárkodsz, próbálsz kompenzálni.

(#7) Freiherr


Freiherr
őstag

"akkor is csak nagyon-nagyon drága helyre, így küszűrve a csőcseléket"
Ilyen helyeken vannak még csak tapló gyökerek,de nehogy magadra vedd,dehogy.

XXX

(#8) Buci21


Buci21
addikt

en is azt vettem eszre, hogy ha egy hely nem a turistak miatt draga (lasd szimpla), akkor kevesebb a suttyo :D

Nem vagyok en forroveru, es meg csak bokonyi sem amugy :P

kes mindig van nalam, izomember nem vagyok... a pofatlansag amit nem tudok kibirni :D odault a gyerek az en helyemre es szajalt velem, hogy a szek ures volt... a sajat tarsasagombol kiturjon azert, hogy a csajnak udvarolhasson, aki ezt fapofaval turi? WTF? :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Simi87 válasza Freiherr (#7) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem is veszem magamra, mert mióta ezt az elvet alkalmazzuk nem futunk bele a témában említett problémába például.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.