Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doze


Doze
aktív tag

Szerintem felgyógyultál, nincs mi a fejed fájdítsa :DD

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Gitár az jóóó. Ha jól megy az angol akkor ajánlom a justinguitar.com-ot, tele van irtó jó cuccokkal. (Nem csak kezdőknek, vannak haladó dolgok is, pl: "aural training" ami ilyen fül edzés dolog, meg módszerek arra, hogy hogyan játszd le amit a "fejedben hallasz", meg ilyenek.)

Milyen baltád van?

Doze: Basszus :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Máskor akkor add jószág tartásra a fejed ha már túl öreg vagy túl lusta leszel csajokat felszedni.

(#4) #56230144


#56230144
törölt tag

Ezeket nem tudtad barátnő mellet csinálni?

(#5) marked one94 válasza kemotox (#2) üzenetére


marked one94
őstag

Jártam tanárhoz aki tanított, 1 évig akusztikuson nyomtam de most már átváltottam elektromosra, 5 éves Harley benton gitárra. Nem tudom már a pontos nevét sajnos :B De majd szeretném nemsoká lecserélni.

Danielssss: Egy ideig tudtam de utána jött a duma, hogy ezekkel többet foglalkozok mint vele. Ezek mellet meg azért még kockultam is meg dolgozni is eljártam.

You'll Never Walk Alone

(#6) petipetya válasza marked one94 (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vártam a választ. Akkor eddig csak nyersz a csaj nélkül, kivéve a szexet.

"nincs rá lezsóidő"

(#7) rover45


rover45
senior tag

Nekem ilyenkor ez mindig segít ;)
[link]

(#8) marked one94 válasza petipetya (#6) üzenetére


marked one94
őstag

Annyi a gondom, hogy ennyi idő után már olyan természetes volt hogy mellettem van. Meg suliból hazajöttem írtam neki meg ő is, hogy mi volt. Az esti elköszönések stb. Nehéz megszokni hogy ezek már nem lesznek. Meg ami nagyon fáj hogy aki ismerte senki se nézte ki belőle hogy megtudna csalni + egy olyan gyerekkel hogy jajj... Nagyon fáj a dolog :O

You'll Never Walk Alone

(#9) westcoastog válasza marked one94 (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

de utána jött a duma, hogy ezekkel többet foglalkozok mint vele

Az első ilyen után elzavarnám a francba.
Igaz nincs kit, meg kitudja lesz e valamikor.. :D

(#10) marked one94 válasza westcoastog (#9) üzenetére


marked one94
őstag

Mikor jött ez a fejfájós rosszullét akkor könnyen lemondtam ezekről és inkább vele voltam.

You'll Never Walk Alone

(#11) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Általában a szakítás utáni elhatározások örökéletűek szoktak lenni, mert ilyenkor megfontoltan, érzelmek nélkül tudunk döntéseket hozni. :U
Sajnálom ami történt.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#12) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Jó lesz ez így, hogy ilyen hamar neki tudtál ugrani a dolgoknak és nem punnyadtál be. Így kell ezt kérem, csak keményen.
Más kérdés, hogy helyben kettéfejeltem volna a csajt, ha azzal jön, hogy de a sporttal többet foglalkozom mint vele és társai. Ilyenkor megmondom kerek perec, hogy ez van. Ha nem tetszik, akkor adios.
Ahogy látom megvan az eszed hozzá hogyan kerüld el az elkenődést, tényleg ne maradj egyedül és legyen mit csinálnod.
Legkésőbb egy hónap múlva újabb jelentés kéretik az asztalomra oldaladra, addig meg gyúrunk wazze! :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#13) marked one94 válasza Petyyyyy (#12) üzenetére


marked one94
őstag

Én a gyereket ütném meg, de nagyon :D Az a baj hogy zavar hogy nem félt tőlem és ezt megmerte (megmerték) csinálni . Pedig idősebb is vagyok meg ránézésre + 15 kg-val több. Mondjuk a természeten egyáltalán nem agresszív.

2 napot edzek 1 nap pihi 2 nap megint edzés stb. Így terveztem el a kondit. Már csak egy jó étrendet kell összeállítani és szépen jönnek vissza az elvesztet kilók.

Ma voltam a vizsgálaton szerencsére negatív lett a CT így úgy néz ki hogy nincs semmi bajom :) Még annyit mondták, hogy ne edzek nagy súlyokkal mert még nem most fog elmúlni a fejfájás de idővel enyhülni fog.

Majd 1-2 hónap múlva írok egy kis beszámolót mi történt :B

You'll Never Walk Alone

(#14) Petyyyyy válasza marked one94 (#13) üzenetére


Petyyyyy
addikt

"Fiaim...nem kell ide erőszak..."
Ha a csaj megcsal, akkor - akármennyire is fájdalmas - magadban keresd az okát. Valamiben nem nyújtottál neki eleget és ez tényleg akármi lehet. Mondjuk az más kérdés, hogy nem mindenki képes az eszére hallgatni és nem utasítja vissza a csajt, míg van pasija.

Miért épp 2 nap - 1 nap? Az 1 nap edzés - 1 nap pihi túl snassz..?
Edzéssel valóban óvatosan, kell egy kis idő míg megszokják a mozgást az izmaid. Egyesek ezt 3 hónapban határozzák meg, addig semmi "izomaszakítóan" nehéz gyakorlat. ;)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#15) marked one94 válasza Petyyyyy (#14) üzenetére


marked one94
őstag

Nem fogok hülyeséget csinálni, de ha meglátom utcán biztos oda fogok szólni ;]

Hétfő, Kedd tudok edzeni, Szerdán nem mert akkor foci lesz. Csütörtök, Péntek megint edzés mert akkor nincs foci, de szombaton foci edzés vasárnap meg meccs van. Most írtam össze mindent. :)
Következő hónapig végéig nem is akarok semmi erőlködést. Most őszi szünetbe meg megtervezem az étrendemet.

You'll Never Walk Alone

(#16) djdaniel válasza marked one94 (#15) üzenetére


djdaniel
senior tag

de olyat szóljál neki oda, amivel pont a legfájóbb pontjára szúrsz ;]

Velem 2 hónapja történt hasonló dolog, igaz engem nem csaltak meg..
De mikor meg láttam a új barátjával az utcán, nem tudtam megállni h széles vigyorgó mosollyal oda ne szóljak, utána mérhetetlen boldogság öntötte el a lelkemet , főleg h amikor észre vettem h letiltott facebookon, tehát valamit jól csináltam :DDD

Igaz anno én is új életet kezdtem, átértékeltem az egész életemet/ értékrendjeimet és jobb ember lettem, valamint elkezdtem újból edzeni.
Véleményem szerint, minden rossz dologban ott van a jó, mert ha ez nem történik meg velem akkor most nem találtam volna rá a jelenlegi barátnőmre.

Azért így bele gondolva a mai nők rosszabbak mint a férfiak.

(#17) marked one94 válasza djdaniel (#16) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor lehet nekem is segít majd a dolog ;] Őszi szünet után úgy is megyek be a régi sulimba akkor nagy az esélye hogy összefutok vele :))

Kondi mindig segít :) Már csak jöjjenek vissza a plusz kilók amik lementek.

Ha szabad kérdezni neked mennyi ideig tartott az előtte lévő kapcsolatod?

You'll Never Walk Alone

(#18) djdaniel válasza marked one94 (#17) üzenetére


djdaniel
senior tag

Én 2 ruha méretett fogytam, mondjuk rám fért :U
eleve 4 éve ismertem, amúgy tavaly októbertől most augusztusig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.