Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

A hülyeség nem életkor fügvénye. Nem is fűznék hozzá többet. :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) SwissBread válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


SwissBread
újonc

Úgyan már, megesik. Az alkohol az mindenkiből kihoz ilyeneket. A mentegetőzés meg na bumm... Hacsak nem akartál vele jobban megismerkedni

<script type=text/javascript> Document.write(aláírás); </script>

(#3) Geri Bátyó válasza SwissBread (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valószínűleg az a probléma, hogy mostanában nem szoktam inni. Azért a hétvégén volt "szoktatás" rendesen.
Amúgy meg szívesen megismerkedtem volna vele alaposabban, de szigorúan baráti alapon. Kifejezetten érdekes, izgalmas embernek tűnt. Azt, hogy elképesztően vonzó, tudtam volna kezelni, hogyha józan(abb) vagyok.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) hege8888


hege8888
aktív tag

Ha szoló pasi vagy, és bejött a kiscsaj, én megpróbálnám kerek-perec randira hívni.
Férfiasan bevallod neki, hogy magad sem érted, mi van Veled, de azóta Ő jár az eszedben, ez van...
Votl nekem is kalandom 33on túl, több mint 10 éves korkülönbséggel én meg a lányka közt.
Sőt, néhány valamiért direkt keresi az idősebb pasikat.
Talán apa-komplexus, vagy csak unja a korosztályában/ismeretségében a töketlenkedő srácokat.
Rajta!

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#5) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


moonlight115
tag

Hol csinálj hülyét magadból, ha nem egy bulin? :D Ez erről szól. Koncentrálj a jó oldalára. Nyugi, a lánynak hízelgő volt a szitu, biztos nem vette zokon, hogy meg akarták csókolni...A későbbiek meg...Hát, legalább megpróbáltad. Még az is lehet, hogy majd válaszol.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#6) Geri Bátyó válasza hege8888 (#4) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szólózok, nem is ez a gond. De itt már nem 10+ évről van szó, hanem 20-ról.
Hiába erzem magam 25-nek, a tények makacs dolgok. Közel vagyok a 40-hez. Ennyi.

Hódika: Köszönöm, hogy bíztatsz, tényleg jól esik, de esélytelen! :DDD
Most őszintén. Te kb. 20 évesen akartál volna bármit kezdeni egy kb. 40 évessel? Ugye hogy nem?

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#6) üzenetére


moonlight115
tag

Nem. De a nők sem egyformák...Volt már ilyen a világtörténelemben. :K És nem tudhatod, mit hoz egy új nap.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Ha tudnád hányszor csináltam már magamból hülyét...:DDD

(#9) SwissBread válasza Just_Reboot (#8) üzenetére


SwissBread
újonc

Sok jövője tényleg nem lehet egy ilyen kapcsolatnak khmm

<script type=text/javascript> Document.write(aláírás); </script>

(#10) moonlight115 válasza Just_Reboot (#8) üzenetére


moonlight115
tag

Mindenki csinált már magából hülyét. Aki nem, az nem is élt igazán. :D Az a jó, ha bevalljuk, akár csak saját magunknak, és a kezdeti bosszankodás után (jaajjj, elsüllyedek szégyenemben...stb.) tudunk mosolyogni rajta. Csak idő kérdése.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) Geri Bátyó válasza moonlight115 (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Egy új naptól én már csak nyugalmat várok. Megbékélést.
Nem gondoltam, hogy a legutóbbi kapcsolatom (végül mégis megmaradt a jó kapcsolat szerencsére) és Szúnyoglány után még fogok ilyen érzelmi reakciót produkálni.
Nem is kell. Élvezem a jó/érdekes emberek társaságát és ez bőven elég.

(#9) SwissBread: Na ,erről van szó. A vén hülye, meg a szép lányok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) petipetya


petipetya
nagyúr

Egyet nem értek. Miért kellene elnézést kérni tőle, ha minden a kellő tisztelettel történt? Ha elhúzza a fejét a lány, akkor kalap-kabát és nem történt semmi.

"nincs rá lezsóidő"

(#13) TA68 válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


TA68
senior tag

Szerintem te egy kicsit beleszerettél a lányba, csak próbálod elhessegetni magadtól a gondolatot.
"20 évesen akartál volna bármit kezdeni egy kb. 40 évessel? Ugye hogy nem?"
Reálisan látod a dolgokat! Persze vannak kivételek, de ott jórészt pénz miatt "szeretnek" bele idősebb pasikba a nők. Minden sárga körmű milliomos vén f..sznak fiatal nője van.

[ Szerkesztve ]

(#14) ncc1701 válasza Geri Bátyó (#6) üzenetére


ncc1701
veterán

Ahogy egy haverom mondaná: 40 évesen már van pénzem, és még feláll. :) Konkrétan 40 vagyok, és ugyan nem próbálkozom be a 20 éves csajoknál, de letagadhatnék vagy 5-10 évet, 20 éves korom óta gyúrok, sportolok, szóval nem hinném, h probléma lenne, pláne, ha nem kötöm az orrára, h teszem azt nem 33 vagyok, hanem 40. És bárki, bármit mond, azért egy biztos egzisztencia azért számít egy érettebb gondolkodású lánynál. :)
Szóval, nem veszthetsz kb semmit ez esetben. Max nem jön/jött össze.

(#15) Syl válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


Syl
nagyúr

>A vén hülye, meg a szép lányok.

És mégis, a vén hülye d**ja a szép lányokat ;]
Én is beállnék hülyének :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#16) TA68 válasza ncc1701 (#14) üzenetére


TA68
senior tag

"40 évesen már van pénzem, és még feláll."
Az nem számít, csak pénz legyen... :DD

(#17) Geri Bátyó válasza petipetya (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azért kellett elnézést kérni tőle, mert meglepődött. Nem számított rá. Talán hogyha fiatalabb vagyok 10-15 évvel, nem lepődött volna meg és nem kellett volna elnézést kérni. :N

(#13) TA68: "Szerintem te egy kicsit beleszerettél a lányba, csak próbálod elhessegetni magadtól a gondolatot."
Valóban. :K Hogyha józan, vagy legalább józanabb vagyok, szimplán egy jót beszélgettünk volna, én pedig kellemes érzésekkel gondolnék vissza erre az egészre.

(#14) ncc1701: Engem sem szoktak 39-nek nézni, de ettől még ez a valóság. A külsőm hazudhat, de én magam nem fogok. Amúgy meg ha egy lány azt nézi, hogy "biztos egzisztencia", akkor már régen rossz. Szerintem.

(#15) Syl: Inkább az a lényeg, hogy rohadtul gazdag és rohadtul befolyásos (Mármint a saját szakmájában és konkrétan Hefner.).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) rover45


rover45
senior tag

:D
Én 32 leszek és józanul csinálok ilyen "hülyeségeket".
A tavasszal lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, 11el volt fiatalabb a hölgyemény :) <3 Imádtam minden percét :)

(#19) Fr0z3n válasza rover45 (#18) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A még friss, nem elhasznált, rózsaszín.... Na jó, többit mindenki tudja :DDD

(#20) Geri Bátyó válasza rover45 (#18) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A 11 év még belefér. Akár akkor is, ha a hölgy(emény) az idősebb. :K
Az, hogy minden percét élvezted, nem az életkorotokon múlott szerintem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) rover45 válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


rover45
senior tag

Nem vagyok rá büszke, de érdekes statisztikai adat, hogy 32 éves koromra összesen 6 hónapot voltam együtt 20 évnél idősebb lányokkal...

(#22) Syl válasza rover45 (#21) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez most azt jelenti, hogy b**i vagy, vagy hogy p***fil? ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#23) Andrew1982 válasza SwissBread (#9) üzenetére


Andrew1982
csendes tag

:DD :D :C :R Igen, ez tényleg rossz vége lenne, mint a képen említed :DDD

<<< +36203601181 >>> <<< kftstabil@gmail.com >>> <<<perfectgsm.hu>>>

(#24) TA68 válasza Geri Bátyó (#17) üzenetére


TA68
senior tag

Én is szerelmes voltam egy 15 évvel fiatalabb lányba, az egyik szomszéd unokahúgába, aki náluk nyaralt.(19 éves volt) Kerestük egymás társaságát, nagyon sok időt töltöttünk együtt. Gyönyörű szemei voltak, mikor belenéztem azt hittem elégek…… de tudtam, hogy ő csak barátként tekint rám. Legszívesebben én is megcsókoltam volna, de nem akartam semmi olyat tenni, amivel elronthattam volna a barátságunkat. Amikor hazautazott, még hónapokig vele álmodtam.
Azóta a lány férjhez ment, nekem meg maradt egy szép emlék az együtt töltött nyárról. :)
Férfiból vagyunk...........

(#25) Geri Bátyó válasza TA68 (#24) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez egy szép történet. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#26) Entryy válasza Fr0z3n (#19) üzenetére


Entryy
aktív tag

Azaz! Inkább egy kicsit zöld, mint rohadt.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#27) Fr0z3n válasza Entryy (#26) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Azért egy MILF is üt, sőt... Kifacsar mint a citromot.

(#28) Eastman


Eastman
őstag

Nem értem a dilemmát. Egészséges férfi vagy és bepróbálkoztál. Teljesen normális.

Ja, minden sorod azt üzeni, hogy beleszerettél. Ezt kell most megoldanod. Nem gyerek már. Finoman hódítsd meg. Rutinnal, de gyengéden.

(Mint ahogyan a pillangót sem zárjuk a két kezünk közé ha a kinyújtott tenyerünkre szállt, hanem addig csodáljuk míg tovább nem röppen.)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#29) CaNNa3IS válasza SwissBread (#9) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

:DDD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#30) Solad


Solad
őstag

Bár még a fórumról sem ismerjük egymást, engedj meg nekem öreg cimborákhoz illő hangnemet.

Akkor részeg voltál az oké, de most ne legyél puhapöcs :D Oda vagy a lányért, próbálkozz vele, különben évekig ott fog mászkálni a tudatodban a "mi lett volna ha.."

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#31) Eastman


Eastman
őstag

Innen: [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) TA68


TA68
senior tag

(#33) Martin97


Martin97
aktív tag

Szia!

Velem is volt egy hasonló eset:
Szalagavatóra keringővel készültünk. Nekem a tánctanár volt a partnerem. Nem nagyon beszéltünk a három hónap alatt. Ő idősebb nálam 4,5 évvel, (nagyon szép lány volt) és időközben rohadtul beleszerettem.
Az utolsó pillanatban próbáltam kezdeményezni (elhívni after partyra), de érthető módon nem jött. (Talán azért mert túl későn szóltam neki.)
Utána még volt egy-két dolog (PL.: képek) amivel fel tudtam volna keresni, de nem tettem. Elnyomtam magamban a dolgot, és belenyugodtam, hogy úgy sem lenne semmi. (Azóta is átkozom azt a napot, mikor ezt eldöntöttem.) Valószínűleg tényleg ez lett volna, de ha megpróbálom felkeresni, és elhívni akkor nem gyötör az a tudat, hogy "nem tettem meg mindent", és könnyebben túltettem volna magam rajta.
Azóta is az Ő kinézetét és tulajdonságait keresem minden lányban.

Én fél év távlatából már biztosan nem fogom fel keresni, De Te szerintem tedd meg amíg időben vagy, mert nem veszthetsz semmit legfeljebb nem jön össze. Hidd el, hogy a "nem tettem meg mindent" tudat iszonyatosan szar érzés (és engem az életem egyik legfontosabb időszakában küldött padlóra). Inkább más hibájából tanulj, mint a sajátodból. (Igaz, hogy az esetedben nagyobb a korkülönbség, viszont én nagyon eltöketlenkedtem a dolgot.)

Még mindig fáj ezt visszaolvasni. Még egyszer biztos, hogy nem döntenék így (de sajnos az időt nem lehet visszaforgatni).

Remélem tudtam (valamennyit) segíteni!
Martin97

(#34) Bendőke válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére


Bendőke
tag

Basszus, Geri, már Te sem iszol? Öregszünk... :)

(#35) Geri Bátyó válasza Eastman (#28) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Ja, minden sorod azt üzeni, hogy beleszerettél."
Na, pont ezt akarom elkerülni. Ennél fontosabb dolgom is van. Újra fel kell építeni az életemet és önmagamat.

(#30) Solad: Semmi gond a hangnemmel. :N A fentiek neked is jó válasz. Ez most nem fér bele az életembe.

(#33) Martin97: Köszönöm, minden tanácsot szívesen olvasok! :R Az az igazság, hogy volt egy hasonló esetem. Mindent megtettem. Nem kellett volna. Eléggé tönkrevágott.

(#34) Bendőke: Nem mondod, hogy tényleg te vagy az! :D Jó látni itt egy régi ismerős arcot! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.