Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ivy.4.Ever


Ivy.4.Ever
őstag

Megtalállak és feleségül veszlek! :D

(#2) Solten


Solten
addikt

Hm, nem szeret sok ruhat viselni a holgy... :D

Saor Alba

(#3) Béééla


Béééla
őstag

Nem szeretem, amikor ilyen "autodidakta" kontrollcévé, nyíltan elérhető projekteket összeollózó kiáll és jól megmondja, hogy milyen jó az openszósz meg openhardver.
Tényleg jó dolog. Tényleg sokat lehet egy jó projektből tanulni. De a projektek színvonala az utóbbi időben úgy zuhan, mint egy vasgolyó, pont az ilyen "most odajövünk és újra feltalálunk mindent" taknyolóművészektől. Mindenki kiáll megmutatni, hogy milyen az ő LED-előtétellenállása és Hello Worldje (de ennél tovább sose jut önerőből), és ennek a színvonalbeli lejtőnek szakadéknak az eredménye az elsődlegesen fejlesztői cuccokat áruló oldal innovatív LED-es mandzsettagombja.

Ki fognak kopni az igazi régimódi otthoni hekkerek meg fejlesztők mert az ilyen barbibabák meg órát átdobozoló Ahmedek lesznek a sztárok és elismertek.
Ha meg valami komolyabbat összeraksz és kiraksz nyíltan, biztos lehetsz benne, hogy másnap ebayen megveheted Kínából...

Bélabá

(#4) anulu


anulu
félisten

én meg nem szeretem az open-source-t és évek óta nem bízom a magassarkút hordó nőkben. :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Cifu válasza Béééla (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Isten hozott a mi bolygónkon. :)

Errefele ez megy évszázadok, de talán mér évezredek óta. Nem (csak) az a fontos, hogy milyen innovatív dolgot tudsz lerakni az asztalra, de legalább ennyire fontos, hogy mennyire tudod azt eladni. Lásd még homokot eladni a sivatagban. :)

Ezek a projekt-startup-hackington marhulások lényege a 12 perc hírnév. SexyCyborg meg elég ügyesen űzi ezt a játékot. Csináltatott magának két nagy mellett, alapból elég vékony testéhez, és utána nekiállt egy 3D nyomtató és egy laptop mellett megosztani mindenfélét magáról. A geekek pedig taknyukon-nyálukon csúsznak utána. Kereslet van rá, ő meg megpróbál hírnevet és pénzt csinálni belőle.

Igen. Sok-sok ennél hasznosabb és innovatívabb dolgot lehet találni. De hát.... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

Egy kicsit undorodom ettől a nőtől még akkor is ha ezzel vonzódás is párosul irányába. :D A képeken viszont idegesítettek azok a mű-tőgyek. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lenne felkapva az illető, ha egy kövér kopaszodó fickó csinálná ezeket a cuccokat. :DDD

(#5) Cifu: Én ezt a 12 perc hírnevet látom a bögyös cosplayer csajokban is akik mutogatják magukat mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#7) Béééla válasza szupermacs (#6) üzenetére


Béééla
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lenne felkapva az illető, ha egy kövér kopaszodó fickó csinálná ezeket a cuccokat.
Tipp: ha elég kövér és kopaszodó, akkor lehet :DDD

@Cifu:
Nem az ilyen amatőrnél is amatőrebb hobbista bohóckörök zavarnak, hanem a következményük.
Itt a wearable-láz, erre mi megy?
Néhány LED-es "felvarrható" mikrokontroller,
Adafruidon a "wearable" kimerül a LED-es "hordható-felvarrahtó" cuccokban és a "young engineer" kategória tele van olyanokkal, mint kaparós-sorsjegy 7-szegmenses "kijelző" és plüss LED!
Kicsit félreértik a kategóriákat. Értem hogy a hobbista nem diplomás mérnök, de ezek java nagyon gagyi...

Amikor meg a lányoknak mutogatják hogy milyen jó móka ilyenből ékszereket csinálni, olyan megalázó szerintem, mintha elvinnék mosógépet programozni...

Bélabá

(#8) szupermacs válasza Béééla (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez mondjuk jópofább, mint a műcsöcsös riherongy. :D

(#9) gabor7th válasza Ivy.4.Ever (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

Ez a hölgy célja... Van pár milliód?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#10) hunluki válasza szupermacs (#6) üzenetére


hunluki
senior tag

Szerintem teljesen jó hogy vannak ilyenek. Bár a műtőgy nekem se jön be annyira, de le merném fogadni hogy most is sok helyen megy a racsnizás a csajra :)

Ő jól érzi magát mert sokan szeretik, akinek meg bejön az örül neki. Maradék meg ignore :) Sima mezei divatcuccokról van szó amiben van egy csipet technológia is. Ennyi :))

(#11) szupermacs válasza hunluki (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Azért egy ilyet szívesen elfogadnék. Csak azért, hogy maradjak az eredeti témánál.

(#12) DS39 válasza szupermacs (#11) üzenetére


DS39
nagyúr

régen is voltak ilyen cipőt, amik lépésenként világítottak. nem egy nagy találmány..

csaj pedig jól kitalálta miből tud megélni. (bár mint minden vállalkozáshoz, ehhez is kellett pár millió, hogy így nézzen ki, és nem csak a mellére gondolok. ázsiaiaknál mindig szkeptikus vagyok, annyira beteg dolgokra képesek, hogy lehet ez is férfinak született azt most ilyen..)

[ Szerkesztve ]

(#13) szupermacs válasza DS39 (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Emlékszem azokra, de ezek nem csak lépésnél világítanak, ha jól tudom. Egy airmaxnél pedig jól néz ki.

(#14) DS39 válasza szupermacs (#13) üzenetére


DS39
nagyúr

persze, csak példaként mondtam, akkor az volt a divat, azt szépen kikopott, most megint divat lett a világítós cucc ezek szerint, azt hogy villog vagy folyamatosan világít már csak programozás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#15) szupermacs válasza DS39 (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Azért kíváncsi lennék arra, hogyan bontsam szét a cipőmet és rakjak bele ledet. Kicsit félteném a talpát és a légtalpát. :D

(#16) bigz


bigz
tag

"A TP-Link TL-MR10U routeren egyébként OpenWRT fut (illetve Wispi és Jasager), ami folyamatosan logol, gyűjti az adatokat" - ennek van barmi jelentossege? Ha nincs, ignore me, ha van, akkor ignore leds&udders es inkabb fejtsuk ki azt.

[ Szerkesztve ]

I <3 Razer Mantis Control.

(#17) sztanozs


sztanozs
veterán

Kb egy másfél hónapja már láttam valahol ezt a csajszit (FB, valószínüleg). Szvsz ezt a csajt csak valaki jól menedzseli.

Amúgy mi ez a human engineering? A social engineering már nem menő, új buzzword kell?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#18) vicze válasza szupermacs (#11) üzenetére


vicze
félisten

Az erdeit téma nem két nagydarab szilikon csöcs? Hogy jön ehhez a LED? :F

Ilyen világítós cipők amúgy az 5év és alatti korosztály a fő célcsoportja? Legalábbis azokon láttam a legtöbbet még pár éve.

[ Szerkesztve ]

(#19) szupermacs válasza vicze (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Én kérek elnézést! :R

(#20) cami][us


cami][us
senior tag

Ezt már láttam. Nem rossz csaj és a redditen el lehet kapni és dumálni vele a nyitott portjai számáról és talán a nyílvános kulcs cseréről is. jk

(#21) Béééla válasza sztanozs (#17) üzenetére


Béééla
őstag

Social engineering: információt kicsalni.
Human engineering: portásbácsi fejét betenni egy kör "motorcsónakozásra" és közben elvenni a kulcsokat?

Bélabá

(#22) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nem értem a logikát.
Nem az lenne a lényeg, hogy el tudjál vegyülni és ne vegyenek észre? Így kb. garantáltan mindenki őt fogja nézni ahova bemegy.

(#23) Secunda válasza sztanozs (#17) üzenetére


Secunda
csendes tag

"Szvsz ezt a csajt csak valaki jól menedzseli."

Az egyszer biztos. De nagyon kreatív, találékony hölgyemény. Biztos vagyok benne, hogy a beruházók sorban állnak, hogy invesztáljanak bele / rá ;]

Komolyra fordítva: szerintem nem baj, hogy időnként valaki újra feltalálja a kanálban a mélyedést. A meglévő és új technológiák keverednek, új ötletek jönnek, mennek, ez mindenképpen frissítően hat. Ma, 2015-ös technológiával egy csomó retro cucc felfrissíthető, "okossá" tehető, újra forgalomba hozható, a piac meg eldönti, igény van-e rá. Az biztos, hogy ide gyors és kreatív emberek kellenek, akik lecsapnak egy-egy lehetőségre.

Pl. a fent említett cipő, ami gyerekkoromban (gyerekek között) nagyon menőnek számított. Ma óriási piaca lehet egy olyan cipőnek, ami egy LED-es színes lámpával (változtatható szín!), okostelefonos appal összekötve az éppen a telón játszott gangnam style (választható zene) zenéjére villog, miközben megosztja a facebookon, hogy én most mekkora király vagyok . . . (ha még nem lenne levédve, COPYRIGHT $$$ENYÉM, ENYÉM, ENYÉM!$$$)

[ Szerkesztve ]

Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

(#25) danih


danih
addikt

Majd jól megerőszakolják az utcán, rendőségen meg majd azzal védekeznek hogy "Há' mé', rá volt írva hogy open source"

(#26) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

szimpatikus a csajszi. ;)

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#27) Kékes525


Kékes525
félisten

Világítós miniszoknya azoknak akik be akarnak nézni a szoknya alá? ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29) juliabrilke válasza #33253120 (#28) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezt értem. De ha bejutottál és egyszerre vagy 20 férfi néz folyamatosan, akkor nehéz bármit is csinálni. :)

(#30) haxiboy


haxiboy
veterán

Engem sem érdekelne a cipője...inkább khm...felőlem logolhat közben :Y

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#31) VIC20 válasza Ivy.4.Ever (#1) üzenetére


VIC20
őstag

Isten őrizzen ettől a beteges lelkületű nőszemélytől!

(#32) vicze válasza VIC20 (#31) üzenetére


vicze
félisten

Becsületes munkaköri leírás a médiak*rva. :)
Ő csak a világot használja ki ahogy tudja, na nem a kreatív ötleteivel fogja...

(#33) Rickazoid


Rickazoid
addikt

3D Body Scan a képgalériájában. :Y :R
De az a néhány madzag oly felesleges... :B

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#34) vicze válasza Rickazoid (#33) üzenetére


vicze
félisten

Ha otthon kinyomtatod életnagyságban, akkor lehet kevesebb szilikonból megúszod, mint amennyi a melleihez kellett. :P

(#35) nubreed


nubreed
veterán

Tehát ha jól értem, végülis az a cikk lényege, hogy az igen dekoratív hölgy eltereli a csak farkukkal gondolkozó biztonsági őrök figyelmét, pusztán csak a kinézetével és megjelenésével és ezáltal sokkal könnyebben végrehajthatja a kis céljait. Aha.

Végülis ez így elég sommásan összefoglalja, hogy milyen végtelenül egyszerű lények vagyunk mi férfiak... :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#36) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ilyen kockaNő nincs... És a lökös se gyári ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) #13110016 válasza haxiboy (#30) üzenetére


#13110016
törölt tag

:DD :DDD +1
Egyezik a véleményünk.

(#38) t72killer válasza Rickazoid (#33) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Naja, a csajszi "érvényesüléséhez" kb semmi köze a világítós kütyüknek, ennyi erővel bármelyik "munkaerő" a szoknyája alá dughatott volna 2db 1$-os LED-et. Silicon sells:)) Amúgy akinek elég pénzes pasija van ilyen mesterművek elkészíttetésére (továbbra is a cickókról van szó, nem a fél-1$-os vackokról), annak semmi szüksége az "önmegvalósításra", egy ilyen dekoltázs árából egy kínai család évtizedekig eléldegél.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#39) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem jók a mellei :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amugy biztos nő? ;]

Nehogy meglepi legyen :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) t72killer válasza Graphics (#40) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kérdéses öv alatti testtájakon nem látszik sebészi beavatkozás nyoma;) (igaz, fentebb annál inkább, de az egész szépre sikerült ;] )

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#42) Graphics válasza t72killer (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

B.zdmeg :D ezt nem lattam eddig.
.ugy latom meg van gyuruzve... :D lehet hengerfejesre hajtottak mar

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) #13110016 válasza t72killer (#41) üzenetére


#13110016
törölt tag

:C ;] :DDD

(#44) Keem1


Keem1
addikt

Ezt a nőt azért néhányan biztosan lukon vágnánk :DDD

(#45) daninet


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#46) gerii válasza t72killer (#41) üzenetére


gerii
addikt

Az operatőr is erősen néz :DDD

(#47) #13110016 válasza gerii (#46) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az igen:D ;] :DDD

(#48) Solten


Solten
addikt

Ennek a csajszinak valami extrem gyors anyagcsereje van es ket orankent megy uriteni? Ezt a sok dzsunkat betolja es ilyen vekony marad: [link]? :D

Alternativa: buemias / csocsbemutato kajabemutatoval (szponzored baj reszturant).

Saor Alba

(#49) t72killer válasza Solten (#48) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Biztos a megfelelő helyen rakódnak le a pizzamolekulák:DDD

Amúgy ja, nettó szilikonreklám, bár egyik-másik kaja is fincsinek tűnik:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem látható, hogy a csaj marketingeszköz egy cég arculatában...

Elég figyelemfelkeltő, így az biztos, hogy a technológiával rendelkező cég hamar "rivalda"fénybe kerülhet.

Nekem ennyi jön le.

Sponsored by Tits

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.