Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

30 métert kellett volna még a DIGI-nek húznia a kábelen (16.ker, kérdeztem őket, de nem tervezik, hogy azt a részt is bekötik...) és már otthagytam volna a T-t. szánalmas a 120/10, főleg ennyiért.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Rage47


Rage47
veterán

terjedhetne gyorsabban

(#3) kispal87 válasza anulu (#1) üzenetére


kispal87
aktív tag

Szánalmas a 120/10??? Akkor mit szóljak én? 3900 Ft-ért 4/0.5 Mb jut. :W

[ Szerkesztve ]

(#4) Dezsike válasza Rage47 (#2) üzenetére


Dezsike
tag

Nem fog, ahhoz mindent háromszoros áron kéne adjon, hogy a közműadó mellett is megérje fejleszteni.

(#5) Rison77


Rison77
senior tag

Van valami forrás a várható csomagváltoztatásokról? Az oldalukon nem találtam semmit erről, se a fb oldalukon.

(#6) Gergosz2


Gergosz2
veterán

szép amit a Digi csinál, irigyelem is ahol elérhető.

De sajnos sok helyen nem dobják fel a labdát a vetélytársaknak, mert sok helyen csak egy csudajó vetélytárs szolgáltat csudajó internetet. A fejlődés az elmúlt 10 évben 0, de nem csodálkoznék ha negatív lenne.

És így akarnak mindenhol 100Mbit-es netet....

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#7) golya87


golya87
őstag

Akkor most az én 100/50-es csomagom (azt hiszem nincs hűségidőm) olcsóbb, vagy 100/100-as lesz?

(#8) dajkopali válasza golya87 (#7) üzenetére


dajkopali
addikt

100/100 - ez az, ami biztos: az emelést bejelentették, de az árakról egyelőre csak annyit írtak, amit bele is vettem a közleménybe

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#9) Abu85 válasza golya87 (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Elvileg olcsóbb nem, de 100/100 lesz. De mehetsz állítólag olcsóbbra hűséggel, mert okoscsomagban bármikor kérhetsz telefont. De kiszámoltam már, hogy nem nyersz vele annyit, hogy megérje a huzavonát.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) CSiPet2


CSiPet2
tag

Eddig is 500/100-as csomagom volt, de akkor ha jól sejtem ennek az áráért megkapom a Gigásat... :Y
7 éve rohadt jó helyre költöztem (rá 4 hónapra húzták be a digit, upc ki is lett rúgva).

Szerk: Újraolvasva, jahogy csak a feltöltés nő. Akkor még várok az örömködéssel... :R Mondjuk nem mintha számítana, így is bőven elég a sebesség és megbízhatóság amit nyújtanak.

[ Szerkesztve ]

(#11) anulu válasza CSiPet2 (#10) üzenetére


anulu
félisten

nem 500/200 lesz? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#12) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Csak a legsűrűbben lakott területeket terjeszkednek, így valós alternatívát az emberek nagy részénél nem jelentenek :( . Az infrastruktúra üzemeltetésénél meg marhára nem mindegy, hogy pl 1 km kábelre mennyi előfizető jut, a közműadó erre még rá is tett egy lapáttal.

Laci

(#13) -Skylake- válasza anulu (#11) üzenetére


-Skylake-
addikt

Dede. Értőolvasás.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#14) dajkopali válasza anulu (#11) üzenetére


dajkopali
addikt

de - az árakat majd nézegetni kell a csomagkínálatban

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#15) lacy86


lacy86
addikt

Jo lenne ha a T-home egy reszet megtudna venni!
Csaladi haznal is lenne ra kapacitas az biztos!
En tuti!

Tv + Internet 8500FT most :Y ( ezert mar olyan netet kapnek a Diginel , hogy csuhajja )

(#16) Duck663


Duck663
őstag

Engem meggyőztek már korábban! :) Most nyáron fog lejárni a hűség a T-nél és búcsút is veszünk egymástól. Így lesz DVB-C-s digitális TV-m 25HD adással, amit a T baszik adni, a ki...ott IP-t igyekeznek mindenkire ráerőszakolni... így pedig semmi boxot nem is kell nézegetnem, plusz lesz veszettül gyors net, ja és mindez majdnem féláron... :D Egy dolog zavar, a Discovery hiánya, már írtam mindenfelé, hátha ér az én szavam is valamit, vagy épp az hiányzik a meggyőzéshez, hogy visszakerüljön... :D ha meg nem lesz akkor meg majd letöltöm azokat a műsorokat amik érdekelnek, azon a neten ez nem fog fennakadást okozni... :)

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#17) golya87 válasza Abu85 (#9) üzenetére


golya87
őstag

Vállalnék én hűséget, de nekem vezetékes telefon nem kell, ott a mobil. TV pedig speckó igények miatt csak a UPCD jó.
Gondolom csak netre nem lehet hűséget vállalni.

(#18) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs mit tenni, akkor vissza kell lépni Digi100-ról Digi50-re, így olcsóbban ugyanannyi sebességet kapok. :)

Mondjuk a csomagokat már nem így fogják hívni. Talán ők is váltanak S, M, L, XL, XXXXL nevekre? :))

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#19) tgbrfv válasza golya87 (#17) üzenetére


tgbrfv
tag

"
Gondolom csak netre nem lehet hűséget vállalni."

Hűség nélkül sem drága a netcsomag.

(#20) fi:zi'k válasza Abu85 (#9) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

6 vagy 7 éve vagyok előfizetőjük (net+tv), mindig időben fizetett számlákkal. Tavaly kérdeztem az ügyfélszolgálatot és nem válhattam volna "okoscsomagra", ami nagyobb nettel és telefonnal (bár ez nem érdekel) került volna ugyanannyiba mint most. Persze ha felmondom, várok 3 hónapot és újra kötöm, úgy már igen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#21) Riddick77


Riddick77
tag

Két hónapja van okos csomag,50 megás nettel,ami most már 12.8MB-al tölt. Jackpot! :K :R

KL

(#22) Zeláj válasza fi:zi'k (#20) üzenetére


Zeláj
csendes tag

Akkor átvertek :)
Mert lassan két éve az okoscsomagra meglévő előfizetők is előfizethetnek.
Tudom mert én is így jártam, sokáig nem engedték, még úgyse hogy a telefonos ügyfélszolgálat mondta menjek be személyesen, mert ott talán el tudom intézni.
Aztán egyszer csak lehetővé tették, 2010 októbertől vagyok Digi előfizető, 2013 október környékén sikerült az okoscsomagra váltanom, úgy hogy nem kellett előtte szüneteltetni az előfizetést.

(#23) zbory


zbory
tag

Ez a LANos internetukre is vonatkozik?

If all the economists were laid end to end, they would not reach a conclusion. George Bernard Shaw

(#24) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Röhejes, hogy ilyen árak és sebesség mellett más szolgáltatók kiszipolyozzák a felhasználókat, csak azért mert azon a területen nincs digi.

(#25) radi8tor válasza zbory (#23) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez csak arra vonatkozik.

⭐ Stella

(#26) TeeJay válasza Gusztáv (#12) üzenetére


TeeJay
félisten

tévedés mert itt a 18. kerületben nem csak a Havannán a panelben vannak hanem halom utcában FTTH hálózattal is, ráadásul ha jól hallom most bővítik tovább több utcával az optikás részüket is.
16. kerületben is mostanság indult be, és 17-ben is van optika ha jól tudom

szóval vagy ezekbe a kerületekbe kell költözni vagy Budapesti panelekbe és olcsón lesz gyors net
én is 9. kerületi újépítésűből jöttem át Havannára panelba és azt kell mondjam olcsóbb itt lakni
és van olcsó DIGI meg DVB-C TV :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#27) betyarr válasza Zeláj (#22) üzenetére


betyarr
veterán

6 vagy 7 éve vagyok előfizetőjük (net+tv)

nem verték át.

1. Meglévő ügyfeleknek szóló akció keretében ügyfél a meglévő 1 vagy 2 kábeles előfizetését 3-as TV+NET+TEL előfizetésre kiegészítve csatlakozhat az OKOS csomag akcióhoz. Nem vehet részt az akcióban, aki meglévő két szolgáltatását (tv+net) csak telefon szolgáltatással kívánja 3 szolgáltatásra bővíteni.

[link]

MÁS:

a cikkben van egy hiba/elírás:

akik mostantól 50/20 Mb/s helyett ennek dupláján

50/30 (volt) a legkisebb.

[ Szerkesztve ]

(#28) expander


expander
senior tag

az a baj, hogy akinek nem digije van, annak nem veletlenul nincs, ezaltal csak a sirankozas marad, hogy errefele meg miert nem jonnek :( :( :(

(#29) hemaka


hemaka
nagyúr

Alakul, de még kell rajta reszelni. 50 / 30 Mbps :C

[ Szerkesztve ]

(#30) trec12 válasza Zeláj (#22) üzenetére


trec12
addikt

Nekem sem volt hűségem aztán az AXN körüli huzavonakor - mikor kivették - akkor beengedtek a hűségbe. ;) Aztán az AXN is visszakerült. :D Ettől még nem vagyok benne biztos, hogy ha ősszel lejár kapok-e kedvezményt. A helyi konkurencia területi akcója több mint 7e/hó 20-as nettel!! (páran azért még vannak náluk de szerintem kevesen :B ) A Digi alapcsomagja hűség nélkül is sokkal olcsóbb. Elkeseredve nem leszek..... :N

[ Szerkesztve ]

(#31) Dexar007


Dexar007
veterán

Örülök,hogy hozzank is bevezettek mar vagy 2 eve. Eddig a szomszed utcaban haladt vegig a kabel,igy kenytelenek voltunk jupici-vel szivni vagy 6 even at. :)

Give me your cum,bull!

(#32) bzoley válasza TeeJay (#26) üzenetére


bzoley
veterán

Úgy bizony. Már a házunk előtt is ott lóg pár napja a kábel(Béke tér környéke), de láttam őket létrázni a Nefelejcsben is. Mondjuk azóta semerre sem látok ténykedést. És hogy mikorra lesz belőle valami, talán évek.

(#33) trec12 válasza r3dsnake (#24) üzenetére


trec12
addikt

Talán ott hozzák be azok a kiesett lóvét ahol a Digi rájukvert.... ;)

(#34) F34R


F34R
nagyúr

T-nek mar triplaznia kellene talan akkor lopnak vissza magukat a szivembe.

(#35) aDamker válasza anulu (#1) üzenetére


aDamker
aktív tag

Szomszeddal dumalni, UTP 100 meterre jo :)

(#36) lacy86 válasza r3dsnake (#24) üzenetére


lacy86
addikt

Most irtam Nekik hogy mikor akarnak csaladi haznal is elerheto lenni ( kabel )

Amugy tenyleg vicc a tobbi szolgaltato ar + minoseg :W

F34R!!
Azt ne vard toluk az elkovetkezo 50 evben!!!

[ Szerkesztve ]

(#37) Zso Ro válasza r3dsnake (#24) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Sőt,a UP..C által meghirdetett áron nem is köthettem be a netet,mivel az nem kertesházas területre vonatkozik,hanem társasházas környezetre.Továbbá a 3 hónapoig meghirdetett dupla sávszélességet sem aktiválták,mert nem gondolták,hogy igénylem.Kárpótlásul utaltak 3000Ft-ot,hogy ne bánkódjak és fogjam be a pofám.Elég sok csúnya szót tudnék felsorolni rájuk,de sajnos nincs sok értelme.

Előző lakhelyemen amikor tehettem,azonnal váltottam digi-re,és nemcsak a sávszélesség,adások minősége és mennyisége miatt,hanem olyan szolgáltatások miatt is,mint a Support.Ők képesek felvenni a telefont és igen gyorsan reagálni a fennálló problémákra.Ellenben a fent nevezett C kategóriás vicc szolgáltatóval.
Uez a nagy t(r)é is,drágán sz@rt a népnek...

[ Szerkesztve ]

(#38) lajosba51


lajosba51
csendes tag

Nevetséges, amit ehhez képest a T csinál, itt van az üvegszál vége a szobámban, simán adhatnának nagyobb netet, de neeeeem, az sokkal fontosabb, hogy egységesek legyenek a csomagok, technológiától függetlenül.

(#39) Zeláj válasza betyarr (#27) üzenetére


Zeláj
csendes tag

Ahha így már értem, nekem csak net-re volt eredetileg előfizetésem.

(#40) Dilikutya válasza TeeJay (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Új építésűből sose költöznék át panelbe. Akkor inkább ne legyen gigabites netem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#41) trec12 válasza lajosba51 (#38) üzenetére


trec12
addikt

_____

[ Szerkesztve ]

(#42) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Pesterzsébeten az új építésűekben is bent van a Digi. Én az alap csomagot használom és örömmel olvastam, hogy 100/50 lesz :)) Igaz fél évente egyszer van egy fél napos leállás router gond miatt, de gyorsan orvosolják... Sőt most a keretes övezetre is kiterjesztették. A T genyók után megváltás 6K-t fizetni a netért és a tv-ért :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#43) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

persze pesti belváros egyik legszebb részén, a diplomatanegyedben meg nincs szolgáltatás. Persze érthető, hogy nem kifizetődő a "kis" kertes hazákhoz egyenként behúzkodni a kábelt, de azért hát na... maradt a T.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#44) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hjaja, király a Digi, csak nem értem miért nem lehet hozzánk is behozni. Itt lakom a Fehérvári úton, és nem lehet ide DIGI-t köttetni, csak UPC-t. :(

Pedig sok helyre elérhető itt is, de a 86-ba pont nem...Pf...

Live-Die-Respawn

(#45) Zeláj


Zeláj
csendes tag

Az mondjuk fura, hogy a digi.hu is azt írja 50/20 -ból lesz 100/50 mikor jelenleg 50/30 van :)

http://digi.hu/hirek/gyorsabb-internet-digi-nel

"akik mostantól 50/20 Mbps helyett ennek dupláján, 100/50 Mbps sebességgel szörfözhetnek a hálón"

(#46) h1mpi válasza Zeláj (#45) üzenetére


h1mpi
nagyúr

tényleg 50/30 van megnéztem speedtestel :D

(#43) MCGaiwer: a diplomatáknak nem számít mennyibe kerül a net :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#47) MCGaiwer válasza h1mpi (#46) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem az a kérdés, hogy mennyibe kerül, hanem hogy 20/5 a maximálisan elérhető a környéken :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#48) F34R válasza lacy86 (#36) üzenetére


F34R
nagyúr

Annak nagyon nem orulok mert, szar aron adnak szart.

(#49) bojan


bojan
tag

V.kerbe is jöhetne lassan a DIGI. Nem volna rossz fele áron 3szor annyit kapni...

(#50) bteebi


bteebi
veterán

Pont ebben a hónaptól kezdve kötöttem velük kétéves hűségcsomagot. Remélem ezzel együtt is növelik majd a sebességet. Amúgy nagyon keményen tolják :), kár, hogy nagyon sok helyen még nem vehető igénybe a szolgáltatásuk.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.