Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztifúúú!!!

A mostani konzolok remélem tudják kezelni legalább a magyar betűkészletet. Vagy ezt is megszabdalják majd pc-n "miattatok"?! ;]

o ezt csak a tegnapi "Fogsz te még CoD-dal is játszani" miatt :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megvetted már a kis kínai karórás gyűjtői változatot? ;]

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vettem finom smirgli papírt is, hogy azt a ronda "made in china" feliratot el tudjam tüntetni róla! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Sebestyen01 válasza .LnB (#3) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az amugy mukodo ora? Ertem ez alatt hogy mukodik, mutatja az idot?

(#5) .LnB válasza Sebestyen01 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Naná! [link] :)

(#6) orichalcos [link] Lassúcsiga! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) oriic válasza Sebestyen01 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze.

Live-Die-Respawn

(#7) Sebestyen01 válasza .LnB (#5) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Wow meg nem is zsibis kokler szinten van a cucc, egesz komoly kis ora :K :C

(#8) .LnB válasza Sebestyen01 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát azért...na. Nekem nincs karórám mert amire azt mondanám, hogy oké, azt nem tudom megfizetni, de ez inkább "lengyelpiaci" mint minőségi. De majd meglátjuk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Sebestyen01 válasza .LnB (#8) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Jo nem is ugy ertettem, nyilvan nem is Egy Tag Hauert var az ember ennyi penzert, de ahhoz kepest hogy lehetne egy fasza replika is ami semmit nem csinal stoppertol kezdve van benne minden ami mondjuk egy 10 evesnek kellhet :DDD

(#10) .LnB válasza Sebestyen01 (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van bennem is némi kétely, hogy ennyi pénzért megvenni ezt a csomagot?! De csak nem szívom már be. Engem az artbook érdekel a legjobban. Az viszont fáj, hogy nem a csomag része a narancssárga steelbook. Az jól néz ki.

Unboxing: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Csapoati válasza .LnB (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De szíp kárcóra, ránézésre olyan 10 dolláros egypálcás. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Sebestyen01 válasza Csapoati (#11) üzenetére


Sebestyen01
őstag

De ha felveszed es mesz a varosban benned van hogy te egy agent vagy :DDD :DDD :DDD

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezdtek lebeszélni róla. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) mettek válasza .LnB (#13) üzenetére


mettek
addikt

gondold át! először én is berendeltem azt a csomagot de le fogom mondani mert közben megvettem uplayen a goldot mert rájöttem nem kellenek a csecsebecsék amiket nem is tudok hova tenni :) pláne az óra felesleges, van normális citizen órám

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#15) .LnB válasza mettek (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

U playen mennyi a gold (forintban)és mit kapsz az előrendelésért?

Úristen! Az baromi drága.... Akkor már inkább dobozos gold, vagy a Sleeper Agent.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) FLATRONW válasza .LnB (#5) üzenetére


FLATRONW
őstag

A video végén az nagy volt, hogy figyelmeztetett a hologram hiányára.:)

(#17) oriic válasza .LnB (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nézted meg, hogy esetleg az artbookok külön nem vehetőek meg?

Live-Die-Respawn

(#18) .LnB válasza oriic (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ebay-en biztos lesz. :)

(#16) FLATRONW Jaja az poénos. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) cskamacska válasza .LnB (#13) üzenetére


cskamacska
addikt

Én a játékról beszélnélek le minimum kiadás utánig, de ha a Battlefront is tetszett, akkor az úrfi menthetetlen. :DDD :P

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#20) kpal


kpal
veterán

Legalább mi kis háznak is kap ilyet.

(#21) Sebestyen01 válasza cskamacska (#19) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Battlefront egy jo game, ami tonkretette az a kapzsisag, nem osszekeverendo azzal hogy hulladek a game! Ha egybe kiadtak volna, nem contentekre bontva akkor nagyot szolt volna, igy persze hogy a kutya nem jatszik vele, plusz meg lehetett volna benne tobb tartalom is kiadaskor, mert az is majd dlc formaba jon hozza, kar hogy akkor mar a kutya nem fog vele jatszani! :N
A division meg bizonyitott sokunknak a betaval, es itt tobb tartalom lesz a megjelent gameben mint a battlefrontban osszesen, mert ott majd csak a betat adtak ki mikor megjelent, mert tartalmilag nem sok mindennel volt benne tobb!

(#22) .LnB válasza cskamacska (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a Division nagyon tetszett azalatt a pár nap alatt míg játszottam vele. A Battlefront az más, ott a hangulat jön be, de őszintén védeni nem tudom. Bár kicsit oktalanul kap akkora utálatot mint amilyet.. De akkor se akarom védeni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#24) Sebestyen01 válasza .LnB (#22) üzenetére


Sebestyen01
őstag

A kiado a felelos azert amilyen velemennyel csoro gamerol vannak az emberek, meggyalaztak, es szetcincaltak szerencsetlen gamet, mert a filmen, es az a koruli hypon lovagolva akartak nagyot szakitani ami hat mit mondjak kicsit sem jott be! 10* annyi tartalmat lehetne a jatekbe tenni mint ami most van benne, es akkor lehet keveset mondtam! Meg azt se lehet mondani hogy olyan mint ha egy bf4 skin lenne, mert abban is tobb content van vagy 5*! Akarhogy is nezzuk ez egy jo nagy kapufa volt az EA-tol! :(

(#25) kovsol válasza Csapoati (#11) üzenetére


kovsol
titán

De a 10 dolláros árban már benne van három kereskedő haszna is szerintem. :D

May the Force be with you!

(#26) Raysen623 válasza oriic (#23) üzenetére


Raysen623
addikt

Most jött meg nekem is az e-mail, már éppen jelezni akartam. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#27) bager13 válasza Sebestyen01 (#24) üzenetére


bager13
aktív tag

Miért lett volna kapufa az EA-nek? Rommá keresték magukat a játékkal, az, hogy a kutya nem játszik már vele, azt pont leszarják. Ennek örömére mostantól ez lesz a módi náluk, de ha a népnek ez kell...

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#28) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

utólagos magyar megoldás lehetséges?!
erről nincs info?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) oriic válasza - = Zk = - (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#30) tatala77 válasza Sebestyen01 (#9) üzenetére


tatala77
tag

Na, haverom pont múlt héten nyert Pokerstarson egy 1800 dolláros Tag Hauer órát :) :W

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#31) Sebestyen01 válasza tatala77 (#30) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Ha esze van tovabbadja, es annyi :K

(#32) - = Zk = - válasza oriic (#29) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem angol uplayen keresztül jön, angliába.
utólagosan vajon rátolható a magyar felirat, vagy telepítés közben választható lesz?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) oriic válasza - = Zk = - (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés, nem tudom hogy pc-nél ezt hogy oldják meg. Konzolon bárhonnan vehetjük ott lesz rajta hunsub. Korábban ha valaki külföldi store-ból vette PC-s AC-t vagy Watch_Dogs-ot, azon volt hunsub?

Live-Die-Respawn

(#34) - = Zk = - válasza oriic (#33) üzenetére


- = Zk = -
félisten

g2a-ról vettem a W_D-ot, magyar feliratos

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35) oriic válasza - = Zk = - (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor szerintem itt is lesz hunsub bárhonnan veszi az ember.

Live-Die-Respawn

(#36) tatala77 válasza Sebestyen01 (#31) üzenetére


tatala77
tag

A pénzt kérte:)

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.