Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon szívesen nyomnám. De még mindig nincs vga-m. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Zedz


Zedz
addikt

PC-n még mindig bugos?

(#3) RECSKA válasza Zedz (#2) üzenetére


RECSKA
veterán

Bug alatt mit ertesssz?

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#4) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dafuq? Mikor lesz majd?

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB válasza oriic (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem még a héten se. Én úgy látom talán jövőhéten. Elvileg lehet a héten is, de csak lehet. Baromi nagy hiány van ezekből az új VGA-kból. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Medocsabi válasza .LnB (#5) üzenetére


Medocsabi
addikt

Durva.Mindegyik rendelése ilyen lassú,vagy csak bizonyos márkák?Olvastam is a cikket itt ami írta h szinte csak rendelésre kerülnek a boltokba,de azt hittem ez csak néhány variációra vonatkozik.

(#7) .LnB válasza Medocsabi (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát kétféleképpen lehet hozzájutni:

a.) ha csókos vagy
b.) ha baromi szerencsés vagy
+1 ha kifizetsz annyit, amennyit már pofátlanság kérni érte.

Pár embernek már van fórumról, de rengetegen csak várunk. Egyszerűen nincs. Sokan már veszik amit kapnak. Nem, hogy válogatnak a márkák közt.. Én most először szerettem volna indulásnál VGA-t venni, de ez kész. És én nem tágítok, nekem MSI kell. Mesélik, hogy mire ipon-on megkapjk a raktárértesítő üzenetet, hogy van addigra mire megrendelnék, már nincs is. Folyamatosan F5-öznek hátha épp van... És most a Brittek miatt a dollár is elszállóban van, a hiány miatt is drágább...

Szóval ülsz aztán vársz.. más nincs. Az eladókat sincs értelme zaklatni, nem ők tehetnek róla, és nem is tudnak mit tenni..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Zedz válasza RECSKA (#3) üzenetére


Zedz
addikt

Nem tudom pontosan, csak sok postot meg 1-2 cikket olvastam, hogy a konzolos verzióval ellentétben ez tele van buggal és csalóval.

.LnB: milyen kártya lesz? :)

(#9) AxBattler válasza Zedz (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

RX 480 8GB ;)

... talán MSI?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) .LnB válasza AxBattler (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) RECSKA válasza Zedz (#8) üzenetére


RECSKA
veterán

Ja. Meg tobb cikket lehet olvasni a naci bazisrol a hold tuloldalan...

Aki nem probalta a jatekot, nem tudhatja. A hangulata beszippant... ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12) AxBattler válasza .LnB (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Ennyi erővel azt is leírhattad volna, milyen lesz... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#13) Zedz válasza RECSKA (#11) üzenetére


Zedz
addikt

Azért a hangulatot alaposan tönkre tudja tenni ha bughalmaz a játék. :)
De ezért kérdeztem, hogy ez még mindig így van-e vagy sem. Nem értem hogy jönnek ide a konteós cikkek.

(#14) #07331584 válasza Zedz (#8) üzenetére


#07331584
törölt tag

GTX 1070/80-ra pályázik (bár szerintem inkább előbbire)

(#15) RECSKA válasza Zedz (#13) üzenetére


RECSKA
veterán

Egyedul nem ajanlom.

3-4fos csapatban jo szorakozas. Bugos, de dolgoznak rajta. 100000x jobb a helyzet mint megjelenesnel. A tartalom is kellemes mostmar.

De ha nincs meg, es nemnis izgat annyira, vard meg a survival dlct. Csak akkor tenyleg egyedul jatszol majd, mert akit picit is erdekel, addigra beszerzi.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#16) Zedz válasza RECSKA (#15) üzenetére


Zedz
addikt

Köszönöm. :R

(#17) .LnB válasza AxBattler (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazad van. Nem tudom mire volt jó az a komment a részemről. Már babonából nem akartam kb leírni. :D 1070-re pályázok. Kicsit több mint egy hete nincs VGA-m csak IGP (Overwatch jó fut, de randa vele). És már ott tartok, hogy hiányzik a The Division, hiányzik minden. Már lassan megkívánom a COD-ot meg a Titanfall-t is esküszöm. :DDD (na jó nem.) Pedig gyerkőc mellett én sem játszom már olyan sokat, csak rendszeresen (keveset) esténként.

De azért se akartam leírni mert nagyon off ide.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) ribizly


ribizly
veterán

Jön is le szépen. Egyébként nem tudom ki mit várt ettől a játéktól, de számomra egy kellemes meglepetés lett. Nagyon egy military shooter-t vártam, de kaptam egy action rpg-t. Ez elsőre nagyon nem tetszett. De mégis beleugrottam és nem bántam meg. Részletgazdag, gyönyörű játék kevés változatossággal, de ez a rendszer már működött rpg-kben ez előtt is. A hangulat szinte mindenért kárpótol. A coop pedig nagyon jó. A pvp kicsit kiakasztó, de ez remélhetőleg rendeződik lassan. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) AxBattler válasza .LnB (#17) üzenetére


AxBattler
félisten

Azért írd OFF-ba. ;)

Egyébként részvétem.
Én az új Radeon-szériára leszek kíváncsi, bár előbb megvárom, míg mindkét oldal előáll a teljes középkategóriás palettával, és csak utána döntök - addig marad a 750Ti. Egyik oldalt sem zárom ki, letettem a szemüveget...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#20) .LnB válasza AxBattler (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kb 8 éve a 4850 óta AMD kártyám volt, nekem sem lesz kis váltás ha összejön.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) ribizly válasza .LnB (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Az de jó kártya volt. :)
Nálam egy ideig (egy kis megszakítással ment az AMD (9500, 9700 pro, X800 XL, HD1950 pro, HD4850, HD5850, HD6870), de azóta már a zöld oldal játszik és nagyon boldog vagyok tőle. Egy kicsit csalódtam akkor az AMD-ben (egyszerűen nem volt benne kraft) és így lett a váltás. Azóta sokminden változott, de nem bántam meg a váltást.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) Snip3r_HUN válasza .LnB (#1) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Már azt hittem csak meguntad a játékot. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#23) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Megérkezett az első fizetős patch. 😃

plus ça change, plus c'est la même chose

(#24) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kíváncsi vagyok meddig fog élni ez a játék.

(#25) .LnB válasza Snip3r_HUN (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem dehogy. Volt egy kis tervezett szünet az Overwatch miatt. EMS-sel átmentünk azzal játszani. De én mondtam akkor is, hogy a Division nincs elfelejtve. És most már nyomnám. Persze mellette az OW is pörögne, de hiányzik a game. Konkrétan azért is várom nagyon az új VGA-t mert végre fix 60+ fps-t szeretnék. Szerintem DZ-ben voltak ebből gondjaim, hogy nagy rouge fightokba beesett az fps-em ezzel pedig a célzás is szétesett. Aztán most egész pontosan az 1.2 óta nem játszottam. Ott lenyomtuk még 3-an a Clear Sky-t és ennyi. Szóval le leszek maradva rendesen. De nem hiszem, hogy nagy dolog lesz az aktuális gear-t összeszedni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) RECSKA válasza noPublicFG (#23) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem a patch fizetos...

Azt megkapja mindenki. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#27) Snip3r_HUN válasza .LnB (#25) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Dobott DZ3-ban boss egy G36-ot, 19+19% páncélrombolással. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#28) ribizly válasza Snip3r_HUN (#27) üzenetére


ribizly
veterán

:o
Jó ez. Kellett már egy kis változatosság. Ez a patch mintha ezen hivatott kicsit javítani. A játékmenetet meg az új DLC borítja egy csöppet. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.