Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

Jó kis táskának tűnik. A nyáron tervezek én is DSLR-t venni, és már nézegettem táskákat. Eddíg az Asus Nomad tetszik legjobban, bár az inkább PC táska mint fényképezőgépekhez. Ezen viszont tetszik hogy az állványt is könnyen magával tudja vinni az ember.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2) Tian66


Tian66
senior tag

Nagyon jó cikk lett. Gratula. A táska meg tetszik, éppen vásárlás előtt vagyok így jókor jött az írás. Segít dönteni. Köszi.

(#3) lazlogogola


lazlogogola
tag

Jó kis táska,de nekem a laptop rész nem tűnik túl védettnek.
Csak az a két réteg szivacs van?
Ha hanyatt esel a laptopnak annyi. :((

(#4) Flashback válasza lazlogogola (#3) üzenetére


Flashback
addikt

Nem igazán értem a problémádat. Ha hanyatt esel akkor az egész táska védi a laptopot, fényképezőstül.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#5) lazlogogola válasza Flashback (#4) üzenetére


lazlogogola
tag

A merevitését nem tudtam kivenni a képeken,hogy van-e?
Csak a szivacsot láttam,de az kevés ha esel.
Nekem a laptop hátizsák rész kidolgozottság nem jött át,hogy hogyan van a védelme.
Így érted,hogy mire gondolok?

(#6) Flashback válasza lazlogogola (#5) üzenetére


Flashback
addikt

Nem igazán. Szerintem egyértelmű a kép. De van itt videó, hátha jobban meglátod amit szeretnél:
[link]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7) lazlogogola válasza Flashback (#6) üzenetére


lazlogogola
tag

Köszi,megnéztem.
Nincs hátfal merevítés.Csak szivacsos felületek.
Ok.

(#8) Flashback válasza lazlogogola (#7) üzenetére


Flashback
addikt

Jaaa hogy te a hátfalra gondoltál. Viszont akkor én nem értem hogy te hogy értetted ezt:
Ha hanyatt esel a laptopnak annyi.

Mert ha hátra esel akkor véd a táska és a benne lévő cuccok is, ha előre akkor meg te magad :)

Amúgy elég vastag a párnázása de a zseb eléggé "közre" fogja a laptopot így nem gondolnám hogy komolyabb baja esne ha leesik/legurul valahonnan a táska.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#9) DEJVID


DEJVID
őstag

Egyáltalán nem értek a fényképezéshez, és nem is érdekel túlzottan, de ezeket a táskákat valamiért nagyon imádom :D

(#10) lazlogogola válasza Flashback (#8) üzenetére


lazlogogola
tag

Igen,de a kamera nem nyomja meg?
Erre gondoltam.

(#11) toth_janika


toth_janika
őstag

Nekem nem ilyen táskám van, hanem egy Caselogic, viszont azon is van állványtartó heveder és zseb is... Viszont nem tudom, hogy a fenébe kell használni :DDD
Jól látom, hogy csak egy láb fér a zsebbe?? Tudnál egy közelebbi képet csinálni arról, ahogy az állványodat felfogatod a tatyóra, mert elképzelni nem tudom, hogy kell rendesen felrakni az állványt? :F
Előre is ezer :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#12) Flashback válasza toth_janika (#11) üzenetére


Flashback
addikt

Most nem vagyok otthon és nincs nálam a táska. Amúgy 1 lábat tudsz belerakni, de így is már nagyon stabil. Nem mozog!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#13) toth_janika válasza Flashback (#12) üzenetére


toth_janika
őstag

Köszönöm a választ!
Akkor úgy tűnik, nagyjából ugyanaz a felépítés, és nem aggódom, hogy baja lesz a tatyónak! :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#14) nemlehet válasza lazlogogola (#3) üzenetére


nemlehet
őstag

Már nem azért de ez milyen gyakran esik meg? :D Meg szerintem egy 80 kilós ember elvágódásából keletkező erőket nincs olyan táska ami kivédene anélkül, hogy dög nehéz legyen vagy órmótlan. Én meg 16 évesen taknyoltam el egy fémvázas hátizsákkal és az is elgörbült pedig akkor csak 60 kg körül voltam. Pedig nem volt egy gagyi darab a táska.

Ilyen alapon ha hátba lő a KGB az ellen se véd...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.