Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ted-Mosby


Ted-Mosby
senior tag

ezt kapom a zip-re kattintva

(#2) loosht válasza Ted-Mosby (#1) üzenetére


loosht
senior tag

Elvileg már jónak kell lennie.

(#3) kazy76


kazy76
aktív tag

Ez GB alapú?

Samsung Galaxy S8_Samsung Galaxy J5 2017

(#4) loosht válasza kazy76 (#3) üzenetére


loosht
senior tag

Igen.

(#5) bodoman


bodoman
tag

Szia!
Az update zipet ha felteszem, csak folyamatosan újraindul és ennyi.

Szerinted?

(#6) Comic


Comic
aktív tag

Csak törölgettél és bemásolgattál a system/app-ba, vagy eleve a JRD_Custpack dolgokat mahináltad?

(#7) Jonathan92


Jonathan92
tag

Szia elsőre tetszik :) gratulálok hozzá :)

Valami gázvan csak nállam? Rom felmegy restore bol vissza állítom oksa elindult meg minden.
újra recovery és az update.zip et is felteszem de utánna nem indul el az oprendszer, újraindulgat Bootlopot kap vagy mit. Mitől lehet?

Rom felmegy szépen. Az updatet meg instal zip be és kiválasztom ujraindítás de nem tölti be a rendszert, miért?

ötlet?

,,sok a köcsög'' -Gino majális

(#8) Joeker67


Joeker67
aktív tag

Üdv!

Sajnos a zippet nem tudom letölteni, csak külön a fájlokat, amik benne vannak ! :(

(#9) Comic válasza Jonathan92 (#7) üzenetére


Comic
aktív tag

Jonathan92: Az update.zip telepítése után wipe data/factory reset; wipe cache; advenced->wipe dalvik cache; megvolt?
Sony-knál ugyan ez volt a gond...

Joeker67: Nem teló böngészőből akarod letölteni? Csak mert ha igen, akkor a "desktop mode"-ot kapcsold be, úgy megjelenik felül egy menü és abban lesz letöltés opció.

(#10) Joeker67 válasza Comic (#9) üzenetére


Joeker67
aktív tag

THX :R így sikerült :)

(#11) Comic


Comic
aktív tag

Nekem viszont más kérdésem volna!

Szóval! Mivel törölted a "Beállítás varázslót", hogyan adjam meg az első bekapcsoláskor az "Android billentyűzet"-et hogy a búbánatos jó fenében tudok billentyűzetet varázsolni a telóra?

(#12) loosht válasza Comic (#6) üzenetére


loosht
senior tag

Törölgetés és másolás is volt, de ettől azért sokkal mélyebben beletúrtam a rendszerbe. ;) A billenyűzet problémádnak utána nézek.

A bootloop meglepő számomra, nem tapasztaltam. Érdemes a recoveryben egy fix permissions-t megpróbálni, de ha ez nem segít, akkor amit Comic mondott, egy reset segíthet.

(#13) Comic válasza loosht (#12) üzenetére


Comic
aktív tag

Jut eszembe, hogy az eredeti restore után is kell a "wipe data/factory reset" és a "wipe cache". különben nem fog menni a play-ből való letöltögetés és telepítés!

Amit viszont néztem, hogy ha már saját ROM-ot csinálsz, akkor egy saját bootanim nem ártana...csak úgy, a mihez tartás végett... :)

Jah...és a bootloop-on nem segít sem a wipe-olás, sem a permission fix!
Szal az update.zip-et ne akarja egyenlőre senki felrakni!

[ Szerkesztve ]

(#14) csampei


csampei
senior tag

Bocsi,de képernyőzár nincs benne?Mert nem mutatkozik!

Valamint a power gombra csak a "power off" jön be,se némítás,se repi mód,se semmi!Ez helyénvaló?

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#15) loosht válasza Comic (#13) üzenetére


loosht
senior tag

Tartsd az ujjad egy szövegbeviteli mezőn és válaszd ki, hogy melyik billentyűzetet akarod használni! Így már lesz billentyűzet. Az új update fura mód mód nem minden telón megy. Amíg rájövök mi a gond, leveszem.

(#14) csampe A lockscreen hiánya egyelőre egy bug, a leállító menü direkt van megkurtítva.

[ Szerkesztve ]

(#16) csampei válasza loosht (#15) üzenetére


csampei
senior tag

Oké,de ez majd egy update.zip-el helyrehozható?Mert ha igen akkor belaknám a rendszert mert nagyon ott van a szeren!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#17) loosht válasza csampei (#16) üzenetére


loosht
senior tag

Nagy eséllyel igen. :)

(#18) csampei válasza loosht (#17) üzenetére


csampei
senior tag

Köszi!Belakva!Remélem nem pukkra :)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#19) csampei


csampei
senior tag

Újabb BUG:a beállításokban a szövegfelolvasó rész FC,Svox Mariska FC

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#20) Comic válasza csampei (#19) üzenetére


Comic
aktív tag

Ez nem bug. Hanem egy törölt apk-t akartál indítani.

Törölve lettek a TTS apk-i, de a beállítások menüben benne marad, ha törik, ha szakad a lehetőség.
Kib úgy kell elképzelni, mint amikor winfoson van egy parancsikon az asztalon és törlöd magát a progit, később pedig rányomsz a parancsikonra. De ez android és itt "beégetett" beállítás opciók vannak...

(#21) csampei válasza Comic (#20) üzenetére


csampei
senior tag

Valami javallat hozzá???Mert így a r igó nem beszél :O

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#22) Comic válasza csampei (#21) üzenetére


Comic
aktív tag

Szedd ki egy gyári GB backup-ból a *tts*.apk fájlokat (ha jól emléxem 2 van), ezeket másold be a system/app könyvtárba a telón, adj nekik megfelelő jogokat és reboot...

(#23) csampei válasza Comic (#22) üzenetére


csampei
senior tag

Pont ezt filóztam ki én is most várom hogy bootoljon,aztán próba!

Szerk:GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!! :R

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#24) csampei


csampei
senior tag

Lockscreen kérdés megoldva! Play>>>>Win7 lockscreen,ingyenes,és működik! :C

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#25) loosht válasza csampei (#24) üzenetére


loosht
senior tag

Vagy ha már holo launcher van a rendszerben, akkor holo locker. ;)

(#26) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!
A Gmail alkalmazással nem kompatibilis az eszköz,de miért nem?.Köszi

"A remény hal meg utoljára"

(#27) loosht válasza kutitomi73 (#26) üzenetére


loosht
senior tag

A felbontás miatt hiszi azt a play, hogy nem kompatibilis. Már csináltam egy módosított play áruházat, ami nem kérdezi le a telefon felbontását. Benne lesz a következő verzióban.

(#28) kutitomi73 válasza loosht (#27) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

A SwiFTP alkalmazást sem tudja kezelni.Gondolom nem kis meló megcsinálni ezeket a ROM-okat ( én nem is értek hozzá ), de nem kérdezhetném meg mikor lesz meg a v2 verzió? Köszi

"A remény hal meg utoljára"

(#29) loosht válasza kutitomi73 (#28) üzenetére


loosht
senior tag

Már tesztelés alatt van. Van egy bug, amin dolgozok, ha az a gond, amire gondolok, akkor hamarosan kint lesz.

(#30) Trollmaki válasza loosht (#29) üzenetére


Trollmaki
újonc

Alakulgat a rom? :) Friss tulajdonosa lettem egy 995-nek és nagyon tetszik, de mindig kíváncsian várom az újabbnál újabb és jobbnál jobb romokat!

(#31) mercurytopaz


mercurytopaz
aktív tag

Helló !

Én azt szeretném kérdezni, hogy a független telómon már volt frissítés hivatalos ICS-re, meg kipróbáltam mindenféle ICS-s H1N1 CM10-et, de végül visszaraktam a GB-t. Ezt rálehet flashelni ? :F

(#32) loosht válasza mercurytopaz (#31) üzenetére


loosht
senior tag

Ha OTU-val már frissítettél, akkor ICS-es bootloadered van, amire ez a verzió nem telepíthető. Ha lesz időm, akkor csinálok majd egy ICS bootloaderes verziót is.

(#33) Fooldye


Fooldye
újonc

Mikorra várható az update.zip? :)
Az előbb feltettem és én hülye nem néztem, hogy nincs update a csomagban...

(#34) Fooldye


Fooldye
újonc

Illetve még annyi kérdésem lenne,hogy se az Operát nem engedi frissíteni, se a Facebookot nem engedi felrakni... illetve van még jó pár olyan alkalmazás amire azt írja, hogy nem kompatibilis.
Erre van valami megoldás? :)

(#36) loosht válasza Fooldye (#34) üzenetére


loosht
senior tag

A Facebook alkalmazás egy akku- és memóriagyilkos. Facebook-ozáshoz szerintem használd inkább a Friendcaster-t. A kompatibilitási probléma minden esetben megkerülhető a build.prop-os módszerrel, amit a v1-hez írtam. Sajnos ez a felbontás módosításának az átka. Bár itt jegyzem meg, hogy nekem minden eddig használt app kompatibilis ezzel a play áruházzal.

(#35) adamzflash:
Elkezdtem a felvetettt dolgaidra egyesével választ írni, de aztán rájöttem, hogy felesleges. Ha ennyire nem jön be, akkor nyugodtan készíthetsz saját romot, senki sem akadályoz meg benne, vagy tegyél fel másikat! De egy dolgot mindenképpen ki kell emelnem: QR-kódról hallottál már? :U

(#37) Fooldye válasza loosht (#36) üzenetére


Fooldye
újonc

Értem, köszönöm.
Ha megengedsz egy apró tanácsot:
Én sajnos nem vagyok otthon a rom készítésben, viszont mint átlag telefon használó, élek minden lehetőséggel.
Számomra ez az eddigi legjobb rom, mert eszméletlen gyors és gyönyörű.
Egy dolog zavar nagyon: a felbontás.
Szerintem simán mehetne vissza a rendes felbontás és akkor ezzel együtt egy csomó dolog is megjavulna. Ez persze csak az én saját kis szubjektív véleményem. :)
Én tisztelem a munkád mert még egyszer mondom, az eddigi legjobb ROM amivel találkoztam.

Megkérdezhetem, hogy milyen launchert tettél bele?
Érdekelne a neve. :)
Sajnos mivel a Google Play szórakozott és nem engedett semmit, egyelőre vissza raktam az eredeti romot. :/

(#38) loosht válasza Fooldye (#37) üzenetére


loosht
senior tag

Köszönöm a szép szavakat! A launcher neve Holo launcher. Az egyszerűség kedvéért készítek majd egy update.zip-et, ami visszaállítja az eredeti felbontást.

(#39) XXX003


XXX003
tag

szia olyan kérdésem lenne ,hogy miután leszedtem a mentést lehet benne változtatni apk-cserélni ,mert nekem a gyári galéria jobban bejön és a launcert is lecserélném másikra,hogy mindjárt azzal települjön mikor felteszem a romot,valamint kérdezném ,hogy ami problémák voltak az 1-be az látom javitva let 2-ban ,de tapasztalatok mint mondanak valóban így :C van??THX

(#40) loosht válasza XXX003 (#39) üzenetére


loosht
senior tag

Szia! A mentésben nem lehet cserélni, viszont le tudod cserélni visszaállítás után és úgy csinálhatsz egy új mentést. A hibák elvileg javítva lettek, több telón is teszteltem.

(#41) szokrony


szokrony
csendes tag

Helló! Most már le lehet tölteni a Play-ről a programokat, de pl. sem a facebook, sem a google+ nem fut. De nagyon tetszik ez a rom! Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a felbontást hol lehet átállítani? Nem a "ro.sf.lcd_density" értékre gondolok. (Látom a javításban is 200-on van.) Egy másik romban szeretném átállítani ha tudom.
Egyébként gratulálok a romhoz! :C Villámgyors és szép is, és ahogy látom alakul is ahogy a felhasználók kérik. Nekem még ez a gondom, hogy nem futnak a programok.

(#42) szokrony


szokrony
csendes tag

Látom a felbontásra megadtam a választ magamnak :)

(#43) csenki180


csenki180
csendes tag

icsről nem fog menni csak mert probáltam! fel ment de a memkari hiba sajnos! Pedig szép a 2.1 patch is sikerült! Jó lenne egy ilyen nagy memóriás ics! nekem csak a 190-200mb sikerült elérni! :/

(#44) Plaza


Plaza
tag

Üdv! Király a ROM, nagyon tetszik, de nem értem, hogy miért nem jó a home gomb a 2-es verzióban.. :/ vagyis azt raktam fel, de ott sem működik, valamint a PIN kódot sem tudom beírni, mert kilép belőle. Kérlek segíts!! :)) Köszönöm!

(#45) loosht válasza Plaza (#44) üzenetére


loosht
senior tag

Csinálj egy full wipe-ot telepítés előtt, de telepítés után már ne! :) Működnie kell!

(#46) bonej


bonej
csendes tag

Szia! Mi a helyzet az ICS-es bootloaderrel? Lesz belőle valami?

(#47) loosht válasza bonej (#46) üzenetére


loosht
senior tag

Szia! Lesz, már nem kell sokat várni! :)

[ Szerkesztve ]

(#48) bonej válasza loosht (#47) üzenetére


bonej
csendes tag

OK, köszi.

(#49) Comic


Comic
aktív tag

Egy egyszerű kérdésem lenne.
Miért nem csinálsz egy full zip-pet az updatekkel együtt, mert ugye az alap, az backup-os.
De mondok mást. Ha megpróbálkozol egy Aromába berakni a ROM-ot és sikerál, akkor feltolom XDA-ra is...

(#50) loosht válasza Comic (#49) üzenetére


loosht
senior tag

Az aroma már tervbe van véve egy ideje, de semmire sincs időm, így nem tudom mikor lesz meg. :( Meg hát ez a fránya ICS bootloader is kéne, de valami gond van vele és halvány gőzöm sincs miért nem jó! :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.