Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r-chee


r-chee
őstag

Jól összehoztad, grat! ;)
spóroltál "némi" szervízköltséget, és férfiemberhez illően remek "kis" bütykörészéssel töltöttted el a szabadidődet :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

A kocsiról is megnéznék pár képet! :K

Mentalita'

(#3) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#1) r-chee: Köszi szépen! Szeretek ilyennel pepecselni. :)

(#2) nincsisbéla: Parancsolj. ;)

(#4) Namelesske


Namelesske
addikt

Szép autó, bár én azért a gyári állapotot jobban kedvelem. Remélem biztonságosabb lesz a közlekedés a 4 tárcsának köszönhetően. Sok boldogságot hozzá! :) Opel: Wir Leben Autos

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#5) Lomha 8V válasza Namelesske (#4) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszönöm! Megvan hozzá minden gyári alkatrész, gondolván egy esetleges későbbi visszaalakításra. :)

(#6) rover45


rover45
senior tag

Asszem erre mondják, hogy RISZPEKT!

(#7) EczkE


EczkE
addikt

Nagyon adom a verdádat! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

(#6) rover45 ; (#7) EczkE: Köszönöm Urak! :R

(#9) 8th


8th
addikt

Hehe, pöpec a masina :P . Tavaly nyáron én is majdnem kocka Kadett tulaj lettem igaz nem GTE csak sima 1.3. Csak addig vakaróztam, hogy kell-e vagy sem míg valaki elvitte az orrom elől.

(#10) Lomha 8V válasza 8th (#9) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nem biztos, hogy bánnod kell ezt. Ehhez bizony elhivatottnak kell lenni, egy ilyen autó nem hagy unatkozni. Ez nem jó, az nem jó, itt rohad, ott kontakthiba, alkatrész nincs hozzá szóval kalandos néha. :K

(#11) 8th válasza Lomha 8V (#10) üzenetére


8th
addikt

Valóban kalandos az élet ezekkel. Ismerős épp bucira szopatja magát egy Alfa Romeo Sprint-el. Na ahhoz szó szerint nincs semmi. Többnyire olasz márka fórumokról és ebay-ről szemezgeti hozzá a cuccokat de sok dologból már utángyártott sem létezik hozzá. Szerintem már 100x megbánta, hogy végül nem Scirocco-t vett az volt a B terv. :P

[ Szerkesztve ]

(#12) Lomha 8V válasza 8th (#11) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Azt elhiszem, hogy azzal lehet szívni bőven. ;] Én is ebay-ről szoktam beszerezni ezt-azt, de a németektől olyan áron van a szállítás, hogy az nem normális dolog.

(#13) nincsisbéla válasza Lomha 8V (#3) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Köszi szépen, valóban pöpec járgány! :K

Mentalita'

(#14) vamzi


vamzi
őstag

Szép munka, de ennyire nem híresztelném a nem gyári fékeket, mivel egy forgalmiba kerülne, ha kiderül az NKH-nál és elnézve az autót, kár lenne érte.

Egyébként a fékerő szabályozóval egyetemben a főfékhengert illene cserélni, mivel változott a féked belső térfogata.

(#15) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Gratulálok. Nagyon szép autó. :R

(#16) Lomha 8V válasza vamzi (#14) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszi! :) Az is cserélve lesz, egy ABS nélküli Vectra GT-ből van a komplett főfék.

B4zsi: Köszönöm!

(#17) 8th válasza vamzi (#14) üzenetére


8th
addikt

Magyarország ...

(#18) Namelesske válasza Lomha 8V (#5) üzenetére


Namelesske
addikt

Bölcs döntés :)

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#19) zeel


zeel
újonc

Hello! Nem hatósági engedély köteles az átalakítás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.