Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Hoppá - ez igen :K Meglepődtem :)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) debrecenikri


debrecenikri
tag

Közép katra lollipop? Ez igen! :K

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#3) SaGaIn válasza ghiottone (#1) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Very frissítés, much okostelefon, Such Lolipop, do want, Wow

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#4) XmoD


XmoD
aktív tag

Meglepő. A huzott nezesuek tudnak valamit.

(#5) csako válasza SaGaIn (#3) üzenetére


csako
veterán

:C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#6) ghiottone válasza SaGaIn (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:DDD Ja.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) sleen


sleen
tag

Na a sony lehúzhatja magát. Csak ígérnek. Először nagyot, aztán egyre későbbre egyre kevesebbet... Jövőre talán ők is kiadják.

(#8) Alert89


Alert89
tag

Csak nekem tűnik úgy, hogy az a háttérkép a Samsungtól van lopva?

(#9) whYz válasza Alert89 (#8) üzenetére


whYz
addikt

Csak neked.

(#10) XmoD válasza Alert89 (#8) üzenetére


XmoD
aktív tag

Nem is tudtad? Minden mobilgyarto csak a "Csamcsungtol es az Apfeltol" lop :DDD

On: Nalam a Doogee nagyon reg leszerepelt. Hiaba ilyen olyan csucs telo.. Az also szegmensben egy hulladekot arul. :K

[ Szerkesztve ]

(#11) Graphics


Graphics
Jómunkásember

MT6582-re Lollipop?

Ez nekem is új.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Fred23


Fred23
nagyúr

(#13) bepe79


bepe79
addikt

Amint megjön a geekbuying-ról rendelt DG700-am, és elérhető lesz a frissítés OTA-n, már frissítem is! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#14) XmoD válasza Fred23 (#12) üzenetére


XmoD
aktív tag

a dg150 se volt ip szabvany szerinti... :D

(#15) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez komoly. Az lesz a nyalóka, hogy sok gyártó az ennél jóval fejlettebb MT6592-re sem fogja elkészíteni a nyalókát.

(#16) #21055488


#21055488
törölt tag

Egy nagyon szép és ritka példa a középkat. androidos telefonok támogatására. Tényleg ritka.... :)

(#17) Wesder


Wesder
félisten

vajon màs 6582 telòra portolhatò?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) CseteBalu


CseteBalu
csendes tag

Heló, lehet, hogy nem ez a legjobb topik a kérdésemnek, de nem találtam jobbat. Ha így van, előre is elnézést kérek.
Elvileg az én telefonomra is (doogee leo dg280, szintén 6582) van lollipop, de nem tudom, hogy hogyan kell frissíteni. Egy videóban láttam, hogy ugyan ezt a telefont a wireless update menüpontban frissítette, úgy, hogy először felajánlotta neki a letöltést. Nekem csak egy "frissítések" gomb van , amire ha rákattibtok, kiírja, hogy frissítések keresése, majd hogy a rendszer jelenleg naprakész. Mit kéne csinálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.