Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Lelkiállapotomrúl szóló históriás ének

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) Áné Ági


Áné Ági
újonc

:) SZIA, localhost!!!!!!! Ábrahámné Ágnes vagyok, ( biker anyja ) most találtam versemre Nálad.
Köszönöm!!! remélem, még mindig jobban vagy!! :)) Honlapom: anyus.gerisoft.hu
email: anyus@gerisoft.hu ( ha netán érdekel...) Szép napokat, üdvözlettel:( Áné ) Ági

[ Szerkesztve ]

(#3) biker válasza localhost (#1) üzenetére


biker
nagyúr

látom, van egy közös ismerősünk is :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) localhost válasza Áné Ági (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

http://winnerhun.uw.hu/pc_szeretet.gif

EKKORA VÉLETLEN A VILÁGON NINCS! :))

Megesküszöm, hogy teljesen teljesen teljesen véletlen! :))

Az én Biker barátom majd igazol, hogy hihetsz nekem.

Köszönöm a versedet, átsegített egy nehéz félnapon és annak fodrozódó hullámain.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) localhost válasza localhost (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Erre mondják, hogy kicsi a világ! :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Hogy mik vannak! = o

(#7) Áné Ági válasza localhost (#4) üzenetére


Áné Ági
újonc

:)) Szia!!!!!!!! Nagyon örülök, hogy segíthettem!!!!!!! igen, kicsi a világ, de a JÓ emberek egymást megtalálják!!! üdvözlettel: Ági :K

(#8) localhost


localhost
Közösségépítő

Szerintem csak úgy egészen egyszerűen megtörtént egy C.S.O.D.A!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) biker


biker
nagyúr

ne csináljátok, nem látom a monitort, úgy megkönnyeztem :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) localhost válasza biker (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Te meg neszójjá'be! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) biker válasza localhost (#10) üzenetére


biker
nagyúr

További írások a honlapon :)
van ám ez is neki, meg kiadott verseskötetek is :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#12) Áné Ági válasza localhost (#8) üzenetére


Áné Ági
újonc

:R Én is mindjárt könnyezek... Meghatottan. Ági

(#13) Áné Ági válasza biker (#11) üzenetére


Áné Ági
újonc

KÖSZÖNÖM, Petikém!!!!!!! szeretettel: :)) anyus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.