Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) ViZion válasza pazzo (#14) üzenetére


ViZion
félisten

:R Köszi hogy olvastátok, majd igyekszem.
Korábbi linuxos cikkekben is volt szó, h régi gépre mit lehet, de összetett dolog: 1. milyen HW-re kerül: CPU, ram, nyomtató, webcam, mobilnet; 2. mik az igények: asztali környezet (pl. Gnome Shell-t XP után nem tolerálnák lehet...), programok (egyszerű képszerkesztő, pl. gThumb, Pinta, VLC, Libre Office, ilyesmik); 3. mit ismersz már, ha segíteni kell: Pl. nálam ez Ubuntu-Fedora-openSUSE, mert ezeknél telefonon is tudok segíteni. Másnál vagy igen, vagy nem...

sztem: Ubuntu (10.04), Lubuntu, Xubuntu, Fedora LXDE-vel, és utána innen haladva a könnyebb disztrók felé, ott már széles a választék. SW center miatt Ubuntu vonalon próbálkoznék előbb, ahol XP elfutkorászik, ott ált. Lubuntu/Xubuntu is vígan elvan. Frissítés, webcam-skype-pidgin-nyomtató ellenőrzés. Chromium böngésző, rakok ki pár linket (híroldalak, FB, iwiw, startlap Google-igen, ez is kell! :D ) frissítéseket 2 hetesre, de van, ahol kikapcsoltam, néha beugrok, frissítek...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.