Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sziku69


sziku69
senior tag

Azért az érdekes, hogy az ea6900-ről nincs a Ph-n semmi. Vagy lehet, nem találtam meg?

Gondolom ehhez is van tomato fw. Ennek még nem jártam utána.

(#2) ncc1701


ncc1701
veterán

Mindkettő gagyi. Mikrotik RB951G-2HnD. Jobban jársz vele.

Emeletre meg egy Unifi AP. Egyszer leteszed, sosem lesz velük bajod.

[ Szerkesztve ]

(#3) kaszaking


kaszaking
tag

Én ASUS párti vagyok de ezek közül a linksys-t választanám

(#4) Penguin95


Penguin95
senior tag

Egyet mondhatok: ASUS-t ne akarj. Borzasztó amit újabban művelnek. Pont tegnap cseszekedtem eggyel 2 órán át, mert egyszerűen nem volt hajlandó normálisan működni. Az elődje meg nálam pihen a dobozában, ami szintén ASUS, és beadta a kulcsot igen hamar.

(#5) kaszaking válasza Penguin95 (#4) üzenetére


kaszaking
tag

Mi volt a gond az asus routereddel hogy annyit sz*ptál vele?

(#6) Penguin95 válasza kaszaking (#5) üzenetére


Penguin95
senior tag

Adott egy 100/50-es Digi net. Router nélkül konstans 95/54-et mérek. Routerrel meg jó esetben 60/40. Na meg a WiFi szép gyenge jelet ad.

(#7) kaszaking válasza Penguin95 (#6) üzenetére


kaszaking
tag

Én ekkora sebesség mellett nem tudtam kipróbálni az enyémet. Nekem egy ASUS RT-N56U routerem van, csak 1 baja van. Valamelyik frissítés óta a torrent kliens meghal 8GB feletti torrentnél de más nincs vele. Újraindítva csak firmware frissítés után van, addig több géppel hibátlanul üzemel, a sebességeket tartja.

(#8) Penguin95 válasza kaszaking (#7) üzenetére


Penguin95
senior tag

Én meg örülök, hogy ezzel 2 hetente találkozom csak. :D Az otthoni ZTE-m 2 éve nem indult egyszer sem újra, és bírja. Amúgy az ASUS egy RT-N12. Ja, nem, RT-N12 D1. Érdekes módon a D1 nem szerepel sem rajta, sem a dobozán, sem az FW-ben. Ha nem nézek utána, mostanra kuka lett volna frissítés után, mert a sima N12-es fw-je ment volna rá.

(#9) sziku69 válasza kaszaking (#7) üzenetére


sziku69
senior tag

Nem rossz az asus. Árban is több. Viszont ha igaz, akkor a linksys 10 méter fölött erősebb. Erősebb jelet ad falakon keresztül.

Mondjuk ezt igazolja a wrt45gl is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.