Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) agressor12


agressor12
senior tag

Note 3 ellenfeleként szánják?

(#2) AS válasza agressor12 (#1) üzenetére


AS
félisten

Egyértelmü

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) kelly416


kelly416
veterán

B@sszus. Nem kicsi. :B

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Szűk farmerban nekem már a Moto G (4,5") is kényelmetlen, nyom, nem tudok lehajolni, ha a zsebemben van... El sem tudom képzelni, hogy lehet egy ilyennel élni... :N

Minden szavam magánvélemény!

(#5) kymco válasza tothmaxy182 (#4) üzenetére


kymco
veterán

El sem tudom képzelni, hogy lehet egy ilyennel élni...
Én el Tudom képzelni... :)

www.refujvaros.hu

(#6) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

tothmaxy: Bő farmer, nyáron pocket cargo. :DDD

Mellesleg tetszik, csak a képernyőre száműzött gombok és az FM rádió hiánya nem.
Filléres vackokról van szó, nem is értem az ilyen jellegű "spórolást", ha egyáltalán az az indok és nem más. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#7) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintem a tepsik között simán ajánlott, jó cucc lett.

Kicsit hiányoltam a felsorolásból a 1520-at, ha már tepsi.

[ Szerkesztve ]

(#8) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Szep telefon.nem tudnek valasztani ez es a z ultra kozott jelenleg.:K

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#9) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Armin-ra +1! Melyikotok ASOT rajongo? :C

Ez vegre nagyon tetszik annak ellenere hogy LG. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#10) gery1984


gery1984
csendes tag

Én az elődjét használom, az is nagyon jó lett, ez pedig még jobban tetszik. :D

(#11) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Igen, a Samsungot Mindenki a Samsung Electronics-szal azonosítja, tévesen. Valójában csak a Samsung Group egyik leányvállalata a sok közül, talán nem is az első számú. A Samsung Group a következő területeken van még jelen:
- hajóépítés, (a világ legnagyobb tankereit építik és az ipar eme szegmensében a 2. legnagyobbak)
- távközlés,
- építőipar, (A Samsung C&T építette a világ legmagasabb épületeit, többek között a Burdzs Kalifát, a Petronas-ikertornyokat és a Taipei 101-t. Itt a 12. legnagyobb cégnek számítanak)
- pénzügyi szolgáltatások,
- petrolkémiai ipar,
- nehézipar,
- egészségügyi szolgáltatások,

Ráadásul, ha jól tudom, még csak nem is az elektronikai üzletág a legjövedelmezőbb a cégcsoporton belül. Itt Magyarországról fel sem tudjuk fogni, hegy mekkora mamutvállalatról beszélünk, mert Európában még csak hasonló sincs. Körülbelül 430.000 alkalmazottat foglalkoztatnak.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#12) galaxys80


galaxys80
veterán

És ezzel már lehet telefonálni vagy ugyanolyan ramaty a hangminősége, mint a G2-nek? ;]

(#13) Necc válasza agressor12 (#1) üzenetére


Necc
addikt

Nem. A Note 3 tovabbra is egy elsosorban "productivity" eszkoz a piacon, mintsem entertainment, en inkabb a Sony Xperia Z1 ellenfelet latom ebben az eszkozben a meret, es a fotozasi tulajdonsagok vegett.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#14) tomatos válasza wertigo1984 (#9) üzenetére


tomatos
aktív tag

Én pl igen :)

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#15) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Most én is beállok a sorba, szerintem ez a telefon megérdemelné az Ajánlott plecsnit. A kamera brutál jónak tűnik a képek alapján (nézzétek meg a parkolós képen az autók rendszámát, simán le lehet olvasni a távolabbiakét is), a gyári felület is szép és még az ára sem durva. Le a kalappal, LG!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nah ezt nevezik igazi csúcs tepsinek. Jobban tetszik mint a note 3.
én simán AJÁNLANÁM bárkinek.
A Note 3 150K alatt van? nem is tudtam.... Egyébként a Note 3 nem 150K-val kezdett, hanem 230K asszem?

(#17) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Azt hiszem, nem cserélem le a sima G pro-t :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#18) Paul119 válasza tothmaxy182 (#4) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem boven elfer a g2 es a z1 is a zsebemben :D najo a z kicsit ki log de nem veszes
tzsolesz: ha ugyes vagy 130k ert is talalni (nem sufni gsm garival bar azokbol is van olyan aki ha gond van nem el kuld a picsaba hanem segit )

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19) vicsmith78


vicsmith78
csendes tag

Nagyon szép és jó telcsi. Volt G pro-m és imádtam.Ezt is imádnám :C

Nothing Phone2

(#20) Peterson_


Peterson_
addikt

Nagyon jó készülék lett -újra-.
A külsővel eddig sem volt bajom, a hátlap pedig egyenesen levett a lábamról.
A képek első blikkre jók, de én valamiért nem tudom kinagyítani őket :(
A GUI viszont szerintem rettenetesen ocsmány, még a TW-nél is rondább.
Kürülbelül az ilyen barkács Romok eklektikus felülete jut róla eszembe.

Ennek ellenére, az összeképet és az árat tekintve szerintem is simán mehetne rá az ajánlott.

tzsolesz:

Én is úgy tudtam.
Írni is akartam, hogy javítani kellene a cikkben, de most kerestem rá, és 148 körül már van gyári garanciás Note 3.
230k-ért egyébként Mediamarktokban és barátainál vesztegették,de igen, 200K=/< volt

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#21) Paul119 válasza Fritz Teufel (#11) üzenetére


Paul119
addikt

Nem is gondoltam volna hogy ekkora ceg ,ma is okosodtam :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#22) tothmaxy182 válasza Peterson_ (#20) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Szerintem mindkét UI egyformán ocsmány... :) :DDD

Minden szavam magánvélemény!

(#23) myatarix válasza Csapoati (#15) üzenetére


myatarix
csendes tag

A kamera tényleg állat, simán az egyik legjobb :Y

Szerintem is lehetne ajánlott, ennél sokkal drágább telefonokra is rákerült már az ajánlott plecsni :U

The ultimate vintage computer collector :)

(#24) renee7


renee7
tag

Rusi!

Már tavaly is háborogtam, amikor a G tesztje után az igen helyénvaló ajánlott minősítést néhány nem intelligens és elfogult hozzászólás nyomásának engedve visszaminősítettétek tetszettre, egy kínos magyarázattal körítve.

Most meg azt kell, hogy mondjam, túl óvatos vagy, mert a G Pro 2 bőven megérdemli az ajánlott plecsnit. Mint volt (szak)lapszerkesztő kolléga mondom, hogy sokkal következetesebben kéne ezt a minősítést végezni, és nem a hozzászólók tetszésére, jóindulatára alapozva.

Üdv

(#25) Crafter32


Crafter32
őstag

Nem igazán értem: a 200 forintos Samsung S5 ajánlott lett, LG G pro2 pedig 150.000 forintért tetszett plecsnit kapott. Ez most jó így és természetes vagy... ?

(#26) gkris3


gkris3
tag

Igényes es élvezetes cikk, mint mindig, köszi Rusi.

És cserélhető az akkuja, nagyon helyes!

(#27) Peterson_ válasza tothmaxy182 (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

Ízlés kérdése, úgyhogy kár rajta vitatkozni.
Maradjunk annyiban, hogy mindkettőnek van baja.
De ezek az "anyaggal" megrajzolt ikonok nekem még mindig az ezredfordulós dizájnt idézik.
Meg a zárt oprendszeres borzalmakat.
Szóval ronda, na.

Egyébként ha választhatnék, még mindig inkább 10x Sony UI, vagy esetleg még Sense, mint egyszer TW vagy ez.

Crafter32:

-Ez mondjuk jogos.
Az sem hozott annyi újítást, ha nem is lett rossz telefon.
Az árban pedig rettentő nagy difi van, ezt illene figyelembe venni.
Egyébként szerintem nem egységesen értékelnek a fiúk, ha van is valami vezérfonál.
Ahányan vannak, annyiféleképp mérlegelnek.
Gondolj csak vissza az Xperia Z1c-re.
Ott is szóvá tettük páran, de végül úgy maradt a plecsni.

szerk.:
-A képeket csak én nem tudom nagyítani??? :F

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#28) jacis


jacis
nagyúr

Hol lehet megvenni a hazánkban? Én nagyon nem találom sehol.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#29) vicsmith78 válasza renee7 (#24) üzenetére


vicsmith78
csendes tag

Teljesen egyetértek. Fm rádió hiánya és a nagy méret nem olyan megbocsáthatatlan bűn. Nagyon jó telefon és az ára is hamarosan redukálódik és beáll egy még jobb árra.(pedig így sem rossz) Simán ezt választanám, mint egy S5-öt. :K

Nothing Phone2

(#30) Paul119 válasza Peterson_ (#27) üzenetére


Paul119
addikt

Hat igen a sony ui nagyon rendben van,kulonosen a walkman :) ettol az lg felulettol a hideg raz

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#31) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Pörgős kis hurka lett, de ez a kezelőfelület, meg ahogy az appok kinéznek. :((( Iszonyat igénytelen és múltszázadi.

(#32) tzsolesz válasza Crafter32 (#25) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

(#33) Csapoati válasza Peterson_ (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor velem lehet a hiba, nekem ez tetszik, a Sonyé nem. :D De nálam a top a HTC Sense, meg az iOS, de csak 6-ig természetesen.

#31 Oppenheimer: Ja, akkor lehet, hogy pont ezért tetszik. :DDD Öregszem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) AS


AS
félisten

Mivel nicns hivatalosan hazákban igy nehezen lehet ajánlott....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Az ajánlottat szerintem is megérdemelné, a kommentekben említett indokok miatt.

(#36) aladab


aladab
tag

Szerintem meg pont a Sony és HTC felületek a semmilyenek. Régen volt HTC Desire-om, akkor még volt valami érdekes a Sense-ben. Nekem tetszik ez az LG UI, G2-n használom.

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#37) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nah, akkor már én is megmondom a tutit... :)
Szerintem az összes kezelőfelület ronda... Persze engem nem zavar, ha egy gyártó rak a saját cuccára saját UI-t, csak tegye kikapcsolhatóvá!!! Egy sima Laucher-váltó, pipa, hogy a gyártói UI vagy az alap Droid UI-t szeretném-e használni, esetleg egy reboot, és kész...
Ehelyett sokszor szinte kiirthatatlan, főleg egy laikusnak, aztán meg csodálkoznak, hogy idővel belassul a rendszer!
Szóval részemről a sima, stock Android UI a legjobb... Ha az belassul, akkor tudom, hogy én kúrtam el valamit, és nem a gyártói UI ölte meg a telefont... ;)

Minden szavam magánvélemény!

(#38) Csapoati válasza AS (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az nem csak azokra érvényes, amit Kínából meg ilyen helyekről kell postáztatni? Mert ez legalább itthon boltból elhozható, valamiféle garanciával is.

Na, tessék az UI miatt fanyalgóknak: Új LG UI :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) nbarnabas


nbarnabas
tag

Aki panaszkodik a gyári launcher miatt, annak nagy kín lenne rányomni pl a Nova mellett levő telepítés gombra?
Azért találták ki ezeket a PDA-kat, hogy minél jobban kiszolgálják az igényeinket, tehát minél gyorsabban és logikusabban elvégezzük rajta a munkát, segítsen a mindennapokban, és szórakozást nyújtson.
De mivel minden embernek más az igénye, így érthetően nem tud a gyártó olyat készíteni ami mindenkinek tökéletes lesz, pont ezért lehet telepíteni programokat, lehet átállítani minél részletesebben a dolgokat. (pl: xposed)

(#40) franc0


franc0
őstag

Ezt a rádiót felejtsétek már el végre egy életre.
Telefonon rádiót csak a kisebbség hallgat. Najó, esetleg még a délpesti panelprolik.

De aki 200 ropis telefont vesz, az nem.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#41) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

A hátlap most akkor milyen felületű? Sima csúszós, vagy végre olyan textúrájú, mint a fotókon a mintázata, mert az olyan jó lenne!!!!

(#42) tzsolesz válasza Peterson_ (#27) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A Sony-é nekem nem tetszik.
Szerintem az LG UI a legjobb, és leginkább testre szabható. Simán felér egy jobb Play-ről letöltött Launcherrel ezen a téren. Az ikonokat is meg lehet benne változtatni arra amit akarsz, ha úgy gondolod akkor csinálsz hozzá sajátot. Az áttűnési effektustól kezdve, a sebességéig mindent lehet variálni gyárilag. Sőt van több gyári ikonkészlet, és téma is. Dokk stílusától kezdve mindent variálhatsz, nem kell letölteni hozzá külön Launchert. Nem beszélve arról, hogy a piacon most az LG UI a leggyorsabb gyári Launcher. Ez pedig tény. :K :K :K

(#43) Peterson_ válasza tzsolesz (#42) üzenetére


Peterson_
addikt

Bocsesz, ezt viszont nem tudtam. :R
Amennyit nyomkodtam, ennyire nem másztam bele, a cikk alapján és az alapján mondtam ítéletet.
Így átfogalmazom:
Abban a formában, ahogy a cikk(ek)ben van, számomra(!) a legrondább ui.
De ha testreszabható, akkor mindjárt más tészta.
A sebességgel bizonyára semmi probléma, én sem tapasztaltam amikor próbáltam, de sokan meg pont a Sense-t mondják a leggyorsabb UI-nak.

Kiegészítésként, én a launchereket sem szeretem, pedig jópárat próbáltam.
De tényleg kár ezen vitatkozni, mert ízlés kérdése, én tiszteletben tartom, hogy mindenkinek más tetszik. :K

franc0:
-Azért a stílusból kicsit vegyél vissza.
Nekem pl. pont igényem lenne rádiózni, pedig nem vagyok "panelproli".

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#44) csatakacsa válasza franc0 (#40) üzenetére


csatakacsa
tag

Harom hetig korhazban fekudtem, a fent említett két kategória egyikébe se tartozom, rádió nélkül a falat kapartam volna unalmamba, az 1 gigás net csomagom.meg nem fedezte volna a tunein használatot, teccik ééteni ??

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#45) CSAVI38


CSAVI38
tag

és hol lehetne ezt egyáltalán kishazánkban megvenni?

(#46) franc0 válasza csatakacsa (#44) üzenetére


franc0
őstag

Hát igen, kórházba valóban 150-200 ezres telefonnal fekszünk be, hadd vigye a tudodki.
Haggyadmármagad.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#47) szabi820


szabi820
tag

Azt mondja meg nekem valaki,hogy mi az a dolog amit egy fele ilyen erős telefonnal nem lehet megcsinålni?
Ez már parasztvakítás nem is kicsit.

(#48) Peterson_ válasza franc0 (#46) üzenetére


Peterson_
addikt

Nem, biztos otthon hagyja bárki a telefonját, ha korházba megy. :U
Jézusom...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#49) kolosanyi válasza franc0 (#46) üzenetére


kolosanyi
veterán

Neked minden alkalomra külön telefonod van vagy mi a tosz? Tehaggyadmámagad...

(#50) korcsillio


korcsillio
őstag

Nagyon tetszik!Note2-t lehet hogy erre cserélem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.